Baietilor rai le plac tot fetele rele sau fetele bune ?

Baietilor rai le plac tot fetele rele sau fetele bune ?
Adrianne_83
Postat pe 27 Februarie 2012 11:52
De la: Adrianne_83, la data 2012-02-27 11:52:47Baietilor rai le plac tot fetele rele sau fetele bune ?

Eu cred ca nu exista baieti si fete rele ,depinde cum traiesc in familie si ce anturaj au,ce pregatire au ,ce profesie dar si de gena.
GIOVANI
Postat pe 27 Februarie 2012 16:09
sau de...jena
dor72_
Postat pe 27 Februarie 2012 16:17
Eu cred ca la barbati le plac femeile serioase,hotarate si care stiu sa isi impuna punctul de vedere de la inceput si sa nu se umileasca...Depinde fiecare prin ce vede fata buna,fata rea....
Fata buna nu inseamna sa il lasi pe barbat sa te umileasca,,,ci fata buna inseamna sa fii fata serioasa sa iti vezi de treburile tale,,sa nu barfesti alte femei,,,sa nu iti bati joc de nimeni....ci doar sa iti vezi de treaba ta,,sa fii serioasa,,,hotarata sa vorbesti frumos dar sa nu lasi pe nimeni sa tre calce in picioare...
ingerasulluptator
Postat pe 27 Februarie 2012 17:20
De la: GIOVANI, la data 2012-02-27 16:09:12
De la: Adrianne_83, la data 2012-02-27 11:52:47Baietilor rai le plac tot fetele rele sau fetele bune ?

Eu cred ca nu exista baieti si fete rele ,depinde cum traiesc in familie si ce anturaj au,ce pregatire au ,ce profesie dar si de gena.
apoi fete rele sunt acele care se complac si nu se impun de la inceput,,,se compac si se integreaza devin ca barbatii si apoi fac si ele rautati cu alti oameni nevinovati care nu le-au facut nimic...Da ca sa gandim logic,,daca un om nu ne face nici un rau nu are nici un rost sa il tratam sever
ingerasulluptator
Postat pe 27 Februarie 2012 17:24
Baietii "rai" sunt acei care cauta aventuri,distractii usoare,cei care nu au de gand sa se casatoreasca???
Fetele "rele" sunt cele care cad usor in "plasa" baietilor?Cele care inca nu pun pret prea mare pe viitorul lor?
Fetele "bune" sunt cele cuminti,serioase,devreme acasa,inca sub ascultarea mamicii si a taticului???
Daca ..DA...atunci iata si raspunsul :Pentru o aventura,o seara amoraosa forte,o mica perioda de distractie...Baietii "rai" prefera ..Fetele "rele" !!
Pentru o relatie serioasa,cu planuri de mariaj,familie si copii..Baietii"rai"..devin.."BUNI" si prefera..Fetele "bune"!!!
elisabeta_boia
Postat pe 27 Februarie 2012 19:04
eu una nu cred ca un baiat rau si neserios care a umblat sa vaneze femei sa incerce care ii pica si la viata lui a fost un excroc sentimemtal si a profitat de femeile naive,acel abrbat nu este un barnat bun si dupa casatorie tot asa va ramane.
un barbat bun este acel barbat care este devreme acasa si asculta de parinti..
asa cum barbatii vor femei bune asa si femeile vor barbati buni si devreme acasa...
sunt femei cuminti care dupa casatorie se strica pt ca se casatoresc cu barbatii rai care au excrocat sentimental femei la viata lor si s-a lipit dracul de ei....
si barbatii trebuie sa fie seriosi inainte de casatorie onesti sa nu umble sa seduca femeile....
sa fie seriosi si onesti
ingerasulluptator
Postat pe 28 Februarie 2012 10:42
De la: ingerasulluptator, la data 2012-02-28 10:42:08eu una nu cred ca un baiat rau si neserios care a umblat sa vaneze femei sa incerce care ii pica si la viata lui a fost un excroc sentimemtal si a profitat de femeile naive,acel barbat nu este un barbat bun si dupa casatorie tot asa va ramane un barbat rau,care o va insela pe nevasta,,pe la spatele ei,,pt ca el este obsnuit sa aiba multe femei,.
un barbat bun este acel barbat care este devreme acasa si asculta de parinti..
asa cum barbatii vor femei bune asa si femeile vor barbati buni si devreme acasa...
sunt femei cuminti care dupa casatorie se strica pt ca se casatoresc cu barbatii rai care au excrocat sentimental femei la viata lor si s-a lipit dracul de ei....
si barbatii trebuie sa fie seriosi inainte de casatorie onesti sa nu umble sa seduca femeile....
sa fie seriosi si onesti
Daca la viata lor barbatii au fost excroci sentimental,dupa casatorie tot asa vor fii...Vor fii cuminti cat sunt cu nevasta,,si pe la spatele ei va seduce in continuare femei naive ......
asa cum barbatii vor femei serioase si cuminti,,,asa si femeile vor barbati seriosi si cuminti care sa nu se tina de prostii,,nici inainte de casatorie,nici dupa casatorie
ingerasulluptator
Postat pe 28 Februarie 2012 10:45
Eu cred ca ,,a bad boy '' este atras de un inger!
De-asta sunt si eu atras de Irinooka!
SAL
Postat pe 29 Februarie 2012 11:01
cri_cat
Postat pe 29 Februarie 2012 11:07
Eu propun sa nu generalizam, dar am observat o mica afinitate a baietilor rai catre fetele bune ( a se citi cuminti, usor timide, naive poate)
al_ma
Postat pe 29 Februarie 2012 11:28
Contrastele se atrag sau cei ce seamana se aduna ?
SAL
Postat pe 29 Februarie 2012 12:54
Contrastele se atrag, dar pe termen lung ... tot cine se aseamana se aduna.
cri_cat
Postat pe 29 Februarie 2012 13:27
Bref, mie unul imi plac fetele rele.
Da' sa fie bune...
anakin
Postat pe 26 Martie 2012 01:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relaxare 3 De la: eladaela 17 Martie 2011 21:55
brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem 880 De la: neculanic 26 Decembrie 2009 14:34
O IUBIRE IMPOSIBILA 96 De la: preciouss 30 August 2009 22:17
Barbatii 57 De la: anika 14 August 2010 18:51
ce credeti despre prieteniile facute pe net,,,,sunt bune sau poate face rau,,, 66 De la: garbo098250 23 Septembrie 2014 10:49
Setari Cookie-uri