indemnizatie dupa indemnizatie

Salut!

Poate ma ajuta si pe mine una dintre voi care s-a confruntat cu urmatoarea situatie: in luna mai 2012, ar trebui sa ma intorc la serviciu din concediul de crestere al copilului, dar surpriza(plangi matusa :)) sunt insarcinata din nou.

Va rog sa-mi spuneti cum procedez? Nu pot sa ma intorc nici macar o luna la serviciu pentru ca in luna mai voi fi in a-7-a luna de sarcina. Cum fac sa intru in continuare in cel de-al doilea concediu fara sa ma intorc?

Sau poate ma indrumati catre autoritatea competenta sa ma ajute....

Multumesc!
garbo265515
Postat pe 22 Februarie 2012 12:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu 32 De la: Ella34 8 Septembrie 2009 17:07
Berbec 1 De la: pustoaik89 8 Aprilie 2010 13:15
ce parere aveti despre relatia barbatului Taur cu femeia Taur 3 De la: cinezee 21 Octombrie 2009 14:17
NICI AICI NU SCAPAM DE EI? 6 De la: valdo68 23 Aprilie 2010 10:30
S-a indragostit de o prostituata 4 De la: ana02 4 Octombrie 2009 17:50
Setari Cookie-uri