De ce oare apoape toti oamenii te invata lucruri rele...Oamenii se inraiesc unii pe altii.Greu gasesti pe cineva ca sa te invete ceva de bine,ca sa iti mearga bine..

...ia si toporul, ca poate nu vor, nenorocitii....
quasaria
Postat pe 24 Februarie 2012 18:27
...na ca apare si borsul (fara zarzavat)...pai ce gust are borsul ala? Irinuca,tu tot nu m-ai lamurit cum e cu popii si cu barbatii (frati cu sarsaila ala)...astept Irinuca,incet nu te grabi, sa nu aluneci
Fss_ssu
Postat pe 24 Februarie 2012 18:27
De la: quasaria, la data 2012-02-24 18:27:39...ia si toporul, ca poate nu vor, nenorocitii....


Eugenia69
Postat pe 24 Februarie 2012 18:39
suparatule, sa nu provoci ingerasul. ii place sa scoata picioarele pe fereastra, la aerisit
Eugenia69
Postat pe 24 Februarie 2012 18:43
eh da?... dar si le spala ca sa si le aeriseasca?
Fss_ssu
Postat pe 24 Februarie 2012 19:05
asta numa ingeras stie. poate foloseste niste prafuri mentolate.
Eugenia69
Postat pe 24 Februarie 2012 19:09
De la: quasaria, la data 2012-02-24 18:12:53se pare ca nu ti-a priit prea mult Italia.
Bineinteles ca nu trebuie sa te bagi in ciorba nimanui, sint fiecare adulti responsabili si cu discernamint - nu te asteapta toti pe tine, tanti profesoara, sa le spui ce sa faca cu viata lor....
Daca te intreaba ceva raspunzi, daca nu, sanatate si un praz verde. Pentru delirium ca "stii tu mai bine" exista tratament.
pai ce aveti cu fata,,daca ei ii place sa faca fapte bune bravo ei...altii le place sa faca doar fapte rele si apoi dau vina pe Dumnezeu ca exista rau,si ca Dumnezeu trebuie sa elimine raul,pai ca Dumnezeu sa elimine raul,trebuie sa elimine omul pt ca alege sa faca raul,este logic nu
ingerasulluptator
Postat pe 24 Februarie 2012 20:06
De la: Denisuca25, la data 2012-02-24 14:26:28Buna fetelor!Vreau si eu un sfat?Daca se paote?Ultima oara mia venit pe 20 octombrie...Am asteptat sa-mi vina in noiembrie si nu mia venit...Mi-am facut testul de sarcina dupa cateva zile dupa care am vazut ca nu mai imi vine si mie iesit pozitiv...As vrea sa stiu in cate luni sau saptamani sunt...Mai pot face avort?Va multumesc
Pai draga este pacat sa faci avort sa omori o frumusete de bebelus..Daca ti-a placut sexul trebuie sa iti placa si bebelusii..pt ca stii ca este rau sa faci avort,,,ca apoi sa nu va plangeti ca nu aveti apoi minte si va incurcati cu barbati care va rup oasele si va fac servitoare...
ingerasulluptator
Postat pe 24 Februarie 2012 20:11
Am intalnit pe cineva, destul de apropiat intr-o vreme, care spunea intr-un moment de sinceritate ca atunci cand ii minte si ii inseala pe ceilalti ii merge lui bine in viata.

Poate ca sunt multi care gandesc ca el, carora li se intampla la fel, dar care nu recunosc de ce fac ceea ce fac......

Ma rog, eu cred ca in viata totul se echilibreaza la un moment dat, si ca orice fapta isi are rasplata ei.
Dolce_vita
Postat pe 25 Februarie 2012 08:40
dap....pe mine nu ma deranjeaza cu nimic ce fel vrea sa-si aeriseasca "partile"si nici ce/ cum repeta ea pe aici, ii repect dorinta si(observ) nu sunt singurul,poate ca asa ii merge ei bine.
Fss_ssu
Postat pe 25 Februarie 2012 13:53
Dolce... in viata ,nimic nu se echilibreaza,daca nu ai tu propriul echilibru si sa fii si stapana lui( a echilibrului) pana la adanci batraneti. Plata si rasplata,vin dupa si fara vrerea noastra
Fss_ssu
Postat pe 26 Februarie 2012 19:21
adica zilnic avem vertij
Eugenia69
Postat pe 26 Februarie 2012 19:33
numai sa nu fie cervical ....
Fss_ssu
Postat pe 26 Februarie 2012 20:27
grea boala-i nebunia......alt topic al irinei
si_totusi
Postat pe 26 Februarie 2012 20:33
De la: si_totusi, la data 2012-02-26 20:33:59grea boala-i nebunia......alt topic al irinei
totusi.... ai dreptate ca e grea boala!....topicul ii al tuturor nu al .......insista te rog! sa vezi ce placut este.
Fss_ssu
Postat pe 26 Februarie 2012 21:49
nu stiu de ce dar pe unde posteaza ingerasul se simte un iz de secta,un fanatism religios obsesiv... .saracii barbati care au in mod voluntar sau involuntar contact cu ingerasul,ghilotina ai asteapta.
venizigoldplated
Postat pe 27 Februarie 2012 10:03
suparatule, stiu cu cine am de-a face. cum s-ar zice ,cunosc clientul .
si_totusi
Postat pe 27 Februarie 2012 19:51
De la: garbo229699, la data 2012-02-27 10:03:56nu stiu de ce dar pe unde posteaza ingerasul se simte un iz de secta,un fanatism religios obsesiv... .saracii barbati care au in mod voluntar sau involuntar contact cu ingerasul,ghilotina ai asteapta.
...eh!....perspicacitatea ta......?!
Fss_ssu
Postat pe 27 Februarie 2012 20:11
De la: si_totusi, la data 2012-02-27 19:51:37suparatule, stiu cu cine am de-a face. cum s-ar zice ,cunosc clientul .
nu-i rau!......ii insistent
Fss_ssu
Postat pe 27 Februarie 2012 20:15
De la: Denisuca25, la data 2012-02-24 14:26:28Buna fetelor!Vreau si eu un sfat?Daca se paote?Ultima oara mia venit pe 20 octombrie...Am asteptat sa-mi vina in noiembrie si nu mia venit...Mi-am facut testul de sarcina dupa cateva zile dupa care am vazut ca nu mai imi vine si mie iesit pozitiv...As vrea sa stiu in cate luni sau saptamani sunt...Mai pot face avort?Va multumesc
pai dca esti gravida, esti in 4 luni si jumatate sau cam asa ceva si nici nu se pune problema de avort.de ce ai asteptat atat sa iti pui intrebarile astea?la stadiul tau de sarcina fatul e complet dezvoltat,ma refer la organe de acum isi intareste organele si greutatea.un avort ar presupune inducerea nasterii si nu chiuretaj obisnuit si daca se naste viu copilul trebuie sa il lasi sa moara ceea ce e groaznic parerea mea.te sfatuiesc sa mergi cu sarcina mai departe caci ala nu ar mai fi avort ci o nastere propriu-zisa si nu cu un embrion ci cu un coplil deja bine definit cu cap maini si picioare....
venizigoldplated
Postat pe 29 Februarie 2012 10:04
De la: Dolce_vita, la data 2012-02-25 08:40:16Am intalnit pe cineva, destul de apropiat intr-o vreme, care spunea intr-un moment de sinceritate ca atunci cand ii minte si ii inseala pe ceilalti ii merge lui bine in viata.

Poate ca sunt multi care gandesc ca el, carora li se intampla la fel, dar care nu recunosc de ce fac ceea ce fac......

Ma rog, eu cred ca in viata totul se echilibreaza la un moment dat, si ca orice fapta isi are rasplata ei.
Pai da,,,asa s-ar zice ca atunci cand minti si faci rau iti merge bine,dar doar aparent,,ti se pare...pt ca razbunarea este dulce...
Atunci cand tu esti corect si nu faci rau,,,nu iti merge bine pt ca te afecteaza nedreptatea din jurul tau,,,dar ti-ar merge bine daca ti-ai selecta oamenii cu care umbli,,,sa fii un om hotarat,,,pt ca nici un om nu este in totalitate desavarsit moral.doar Iisus este desavarsit moral...
Atunci cand te stradui sa fii corect,,,esti vazut ca un om slab,,prost...Pt ca oamenii cumsecade nu au avut demnitate si i-au lasat pe altii ca sa ii inraiasca...
ingerasulluptator
Postat pe 17 Martie 2012 21:09
Dar atunci cand tu te stradui sa nu faci lucruri rele,,sa fii bun cu toti,,,si altii te considera prost pt ca ei o vad ca o slabiciune...te afecteaza dar nu trebuie sa te dai batut,,
Si apoi te afecteaza...dar asta nu inseamna ca ti-ar merge rau,,daca ti-ai vedea de treaba ta si ai lasa gurile rele sa vorbeasca singure.....pt ca doar cu asta raman.
ingerasulluptator
Postat pe 17 Martie 2012 21:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce se spune ca daca iti deschizi inima oricui ai fii prost..pt ca mie imi place sa fiu deschisa 2 De la: xenaluptatoareainimoasa 3 Septembrie 2010 22:27
Sa il parasesc sau nu? 64 De la: garbo062687 2 Iunie 2014 22:20
Sexualitate si spiritualitate 6 De la: zaraza26 14 Octombrie 2011 08:17
anul 2012 189 De la: quasaria 1 Ianuarie 2012 19:02
Cate ceva despre ''Prostie'' 197 De la: Jojolin 1 Octombrie 2010 22:40
Setari Cookie-uri