eu sunt zodia leu... vreau sa stiu daca sunt compatibila cu zodia berbec....
|
||
|
garbo248827 Postat pe 18 Noiembrie 2011 16:06 |
||
|---|---|---|
Buna ! pot sa iau pupicul? Si eu sunt leu, dar nu a mers cu berbec. |
||
|
Axl_22 Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:06 |
||
|
da!!! pt ca veti arde impreuna.. of cand aud de berbec.....of of.. dar leii sunt ok.. p.s. hai..."suCCesuri" |
||
|
|
||
|
LILO Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:26 |
||
IO aMu vazui ce postasi axl... nah..ia pupici si de aci(lea) |
||
|
LILO Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:27 |
||
LILO !
|
||
|
Axl_22 Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:37 |
||
berbecii sunt super ok mai ales daca ajungi sa ii cunosti asa cum trebuie nu stiu daca sunt compatibili cu leii |
||
|
dor72_ Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:42 |
||
|
berbecii sunt super ok .hm...da da copii horoscopului...sunt destul de egocentristi au un ego f puternic... .dar au si calitati...numai ca...in fine...ma abtin...
|
||
|
LILO Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:46 |
||
|
LILO daca nu as cunoaste, nu as vorbi.... sunt egocentristi, se manifesta asa, in anumite conditii...in rest, plastilina
|
||
|
dor72_ Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:51 |
||
..sa inteleg ca vb cu un berbecut????
|
||
|
LILO Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:56 |
||
nu, eu sunt gemeni am un berbec acasa
|
||
|
dor72_ Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:58 |
||
|
Draga mea, eu sunt astrolog si ti-as recomanda in primul rand sa nu te mai uiti la compatibilitatea generala intre zodii. Depinde foarte mult de hartile astrale ale clor doi, nu numai de zodia in sine. Crede-ma, cunosc cupluri care dodv al horoscopului nu erau compatibile, insa din punct de vedere al astrogramelor mergeau foarte bine. Si inca mai merg, acum, dupa 4 ani de relatie. Pentru mesaje particulare te astept pe privat sau pe [email protected]. Te-am pupat! |
||
|
garbo252762 Postat pe 5 Decembrie 2011 10:47 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Karma | 3 | De la: allexanndrra 1 Septembrie 2009 05:09 |
| visuri | 4 | De la: dor72_ 11 Februarie 2012 13:14 |
| spuneti-mi si mie:-s | 1 | De la: Alinushuleee 5 Septembrie 2009 16:54 |
|
|
||
| FEMEIA BALANTA | 16 | De la: cricat 11 Ianuarie 2011 18:12 |
| Doresc sa aflu ce �anse de izbinda exista intre EL berbec EU Scorpion | 17 | De la: garbo213343 12 Aprilie 2013 09:06 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună