iubire?!...sau,prostie?!

jeanette...

pana caut eu pretinsele povesti despre Calin avute cu tine vreodata in privat, te poti uita (inca) pe pozele din profilul meu, ca sa vezi cum arata acum.

eu zic sa te grabesti, fiindca daca nu gasesc discutia la care faci referire, o sa ma vad nevoit sa te rog politicos sa te stergi din lista mea, si nu vei mai pputea accesa pozele respective, cred...;)
eu_geminy
Postat pe 21 Octombrie 2011 23:37
uite, jeanette, am gasit:

http://www.garbo.ro/comunitate/eu_geminy/poze/album/22602.html

:)
eu_geminy
Postat pe 21 Octombrie 2011 23:40
De la: picaturaderoua, la data 2011-10-21 23:35:27Ati dat-o in "hunedorene" vaz!
Atata contra si aprobare... ca s-a schimbat subiectul...


nu kred, pic... e doar un relache.:)
eu_geminy
Postat pe 21 Octombrie 2011 23:41
contra si pro am vrut sa zic.. oboseala, scuze...
Ok! Astept fortele proaspete!
picaturaderoua
Postat pe 21 Octombrie 2011 23:44
te cred si eu, picatura... eu unul m-am uzat deja...:))
eu_geminy
Postat pe 22 Octombrie 2011 00:51


mey ce cheste', intru si eu pe supachatu' asta dupa o vesnicie terminabila,gasesc un subiect fierbinte si devine acru ca ciorba soacrei !
"iubirea"sau "prostia"unora de aici este stabilita (cu exceptia celor cu autosimt de umor dezvoltat !), ma alatur picaturii de roua intreband autorul acestei "telenovele" : Cum este iubirea asta prosteasca acum, ati ajuns la stadiu' de "threesome ? In acelasi spatiu si timp ?
fortelion
Postat pe 22 Octombrie 2011 03:53
Mesajul tau se doreste a fi ironic, dar n-a depasit inca faza de gunoi.

Daca in privinta iubirii lucrurile erau clare, prostia nu-si gasise inca exponentul.
Noroc c-ai aparut tu, cu autosimt cu tot.
nathalie
Postat pe 22 Octombrie 2011 04:18


oooooooooooops ! mesajul meu era adresat autorului de topic, dar vad ca traditia bagatorilor de seama cu degetu' mare in anus, tropaitori cu cizme cazone deghizate in Prada este inca in floare!
mey impiedicat'o/catule pe tocuri mai inalte ca tine, daca cineva nu face parte din clubul vostru de pupincuristi, nu are voie sa puna o intrebare, ironica, prosteasca sau chiar nepotrivita, doar in spiritul unui dialog liber ?
Interpelarile prompte si idioate de genul "d'niei"tale fac un deserviciu acestui forum, daca intradevar este asa ceva aici...sau , poate aici este doar o "scena" pentru afisarea unor "talentati" frustrati ! In cazul ultim, scuze tuturor "talentelor" autodescoperite si autoaplaudate !
fortelion
Postat pe 22 Octombrie 2011 04:49
suparat asa de dimineata?
eladaela
Postat pe 22 Octombrie 2011 07:08

e noapte la mine si nu am chef de somn...dar nu inteleg "goangele" astea care se baga ca in anusul patrupedului cand, dupa aproape un an de absenta am incercat (ca desteptu'recunosc!) sa sugerez o solutie in tragicomedia aia de "iubire sau prostie"!
Am uitat ca sunt inca specimene pe aici care nu accepta pareri venite din "exterior", parca au impus o dictacacatura a unui cerc de "luminati", unsi cu balega adoratiei nemargimite de sine!
dar e adevarat, trebuia sa'mi vad de somn...incerc sa nu mai fac ! sau sa fuck ce se ia de mine ?!
fortelion
Postat pe 22 Octombrie 2011 07:34
Ca sa ai pretentia ca ai stabilit tu cine e prost si cine nu, trebuie sa fii complet nesimtit. Si ti-a reusit din prima.

Rezolva-ti intai curiozitatea cu threesome-ul si cu anusul, ca vad ca te bantuie o frustrare, apoi abereaza-n legea ta, dar cel putin curata-ti cavitatea bucala inainte sa vorbesti!
nathalie
Postat pe 22 Octombrie 2011 08:00
ca fiecare topic...incepe frumos...si se termina si mai frumos...
faith74
Postat pe 22 Octombrie 2011 17:02

nu am cum sa "rezolv" din moment ce, cu "bunul" tau simt rasucit, ai raspuns in locul autorului de topic!
dar asta e regula facuta de voi, din moment ce este acceptata pe site'ul asta, eu ma retrag din mocirla !
fortelion
Postat pe 22 Octombrie 2011 17:43
salut,am trecut si eu prin asa ceva sti punete in locul ei ai sta din mila cu cineva?
eu nu cred,eu cred ca si ea simte ceva pentru cealalta persoana,nu numai mila
mariusboss
Postat pe 23 Octombrie 2011 08:46
incearca sa rupi si spunei ca oricat de greu ar fi nu mai poti trai cu gandul ca o imparti cu cineva,dai sa aleaga 'daca ea a spus ca te iubeste si de celalat ii este mila' ,sa aleaga intre iubire si mila.nimeni nu va alege mila,orice om isi doreste sa iubeasca sa i fie bine,nu?
tu ce zici?
mariusboss
Postat pe 23 Octombrie 2011 08:52
buna ziua, dragilor!
am fost putin plecat pe meleaguri straine, dar promit ca maine raspund tuturor celor ce si-au afumat neuronii din cauza de incins pe acest topic.
Va multumesc! si promit ca o sa ma revansez fata de voi in stilul meu amuzant, caracteristic mie. Si bine inteles ca voi reveni cu episoadele in desfasurare din telenoveala mea. Telenovela, dar dureros de reala. Iar daca "prostia" mea devine cronica, o sa va invit la nunta. Pentru forumisti,fara dar, desigur.
Tigergelu
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:34
tiger, da ce modest esti frate.....
dor72_
Postat pe 23 Octombrie 2011 15:31
De la: eu_geminy, la data 2011-10-21 19:09:37

nu inteleg deloc ce vrei sa spui, esme.
eu discutam cu ufi despre altceva.

cred ca esti mai sensibila in perioada asta, si te rog sa nu-ti descarci acum off-ul pe mine.
sau ma rog, fa-o.

si-asa simt ca am stat prea mult pe aici.
nu mi-ar strica sa iau o pauza lunga de tot, de forum.




ge, vreau sa-mi cer scuze pt confuzie! n-am vazut postarea ta decat acum, intrucat n-am mai intrat dinainte ca tu sa apuci sa raspunzi. si inteleg de ce esti nedumerit si ai dreptate. am citit aiurea ce ai scris tu si am dat o replica cumva deliranta si schizoida. traversez o perioada grea si orice mic stimul venit de oriunde, asadar fara a avea legatura cu tine sau altcineva, are uneori o rezonanta sporita undeva in mintea mea. dar asta e problema mea, nu vreau sa o folosesc drept scuza.
ca sa intelegi, tocmai mentionasem undeva anterior ca nu dormisem prea mult in ultima vreme din cauza unor probleme personale si cum am citit contextul cu nesomnul din postarea ta, m-am gandit ca o spui ironic, fiindca poate ti s-a parut nepotrivita vreo postare anterioara de-a mea. :P
te rog inca o data sa ma scuzi. mi-au functionat sinapsele in hiatusuri.

esme
Postat pe 23 Octombrie 2011 21:12
multumesc, esme.
nu-ti face probleme, fii sigura ca te inteleg.
stiu cum e sa fii obosit, sau agasat de o multime de probleme. de casa, de job, de suflet, etc.
chiar stiu. am trecut si mai trec prin astfel de stari, uneori.
mi-a parut rau ca am postat, ulterior am realizat ca poate ti se intampla ceva.
deci e OK.
si scuze, la randul meu.

PS: altii, mai rau, au fixuri, au probleme grele cu mansarda, de nu le trece niciodata.
insa cu ei sunt obisnuit...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 23 Octombrie 2011 21:27
iti multumesc pt intelegere. m-am simtit atat de prost cand am realizat ce aiureli am debitat. :)
esme
Postat pe 23 Octombrie 2011 21:31
ooo, pai ia de numara aiurelile mele.
n-ai cum sa ma bati, sunt in top.:D

cre'ca ma apuc sa fac si o recenzie a lor... ca sa ma laud ca public si eu ceva...;)
:)))
eu_geminy
Postat pe 23 Octombrie 2011 21:42
ge, nu suntem perfecti. insa vreau sa cred ca suntem cat de buni putem noi fi. :)
:))
esme
Postat pe 23 Octombrie 2011 21:45
De la: fortelion, la data 2011-10-22 17:43:30
nu am cum sa "rezolv" din moment ce, cu "bunul" tau simt rasucit, ai raspuns in locul autorului de topic!
dar asta e regula facuta de voi, din moment ce este acceptata pe site'ul asta, eu ma retrag din mocirla !


mi se pare o decizie corecta.
mergi si te aduna cu alde "isteti & imaculati" ca tine.:D
=))
eu_geminy
Postat pe 23 Octombrie 2011 21:51
De la: esme, la data 2011-10-23 21:45:39ge, nu suntem perfecti. insa vreau sa cred ca suntem cat de buni putem noi fi. :)
:))


e adevarat, nu suntem, dar fiecare da doar atat cat poate, din el...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 23 Octombrie 2011 22:08
bineinteles. nici n-as pune problema altfel. :)
esme
Postat pe 23 Octombrie 2011 22:18
De la: faith74, la data 2011-10-22 17:02:46ca fiecare topic...incepe frumos...si se termina si mai frumos...


dar ti se pare cumva ca la randul tau, termini mereu bine?...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 23 Octombrie 2011 22:24
De la: Tigergelu, la data 2011-10-23 11:34:41buna ziua, dragilor!
am fost putin plecat pe meleaguri straine, dar promit ca maine raspund tuturor celor ce si-au afumat neuronii din cauza de incins pe acest topic.
Va multumesc! si promit ca o sa ma revansez fata de voi in stilul meu amuzant, caracteristic mie. Si bine inteles ca voi reveni cu episoadele in desfasurare din telenoveala mea. Telenovela, dar dureros de reala. Iar daca "prostia" mea devine cronica, o sa va invit la nunta. Pentru forumisti,fara dar, desigur.


Sper ca ai mers singur si in interes de serviciu nu-i asa? Ca altfel ma prapadesc deja de ras inainte sa intervii in" stilu-ti amuzant, caracteristic"!!!
alba
Postat pe 24 Octombrie 2011 10:22
De la: eu_geminy, la data 2011-10-21 16:59:52
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-10-21 16:50:36n-am citit decat postarea initiala, habar n-am cum au evoluat lucrurile, dar " merita si are dreptul si el " m-a dat pe spate


eu sunt vinovatul, recunosc... poti sa ma declari "Nebunu' Forumului". desi inca n-am luat bilet cu loc pentru pozitia asta.:P

am pus gaz pe foc, poate atunci cand nu trebuia.
sau cand trebuia...:D

fiindca eram satul de siroape fara arome si de pareri anoste/repetitive, ori copiate de prin brosurele ieftine de taraba, pentru cal_marea piticilor pe creier (constituiti intr-o echipa numita orgoliu).:P
:)))

ge,
pentru ce esti vinovat?
cred ca "floricica din pustietate" se referea la un pasaj din "scrierea mea" unde va prezentam ce argumentatie am primit in momentul cand i-am "reprosat" iubitei mele ca face dragoste si cu nr.1. Normal,consider eu,ar fi fost ca sa departajeze cu cine se fu....zioneaza si cu cine sta din mila. Asa ca daca pe Flori a dat-o pe spate, pe mine m-a dat in mod succesiv atat pe spate cat si pe fata ,adica, cu capul de pereti. Consider ca acesta este un motiv destul de interesant de dezbatere. De ce spun asta? Poate reusesc mintile luminate de pe acest forum(si sunt destule) sa ma lamureasca cum poti sa stai cu un tip din mila si sa-i mai dai pasa.....mite,are si el dreptul si meritul. Deci?
Tigergelu
Postat pe 24 Octombrie 2011 11:54
De la: fortelion, la data 2011-10-22 03:53:51

mey ce cheste', intru si eu pe supachatu' asta dupa o vesnicie terminabila,gasesc un subiect fierbinte si devine acru ca ciorba soacrei !
"iubirea"sau "prostia"unora de aici este stabilita (cu exceptia celor cu autosimt de umor dezvoltat !), ma alatur picaturii de roua intreband autorul acestei "telenovele" : Cum este iubirea asta prosteasca acum, ati ajuns la stadiu' de "threesome ? In acelasi spatiu si timp ?

"fortzelion',
stadiul este urmatorul:
-eu ma tin tare in a-mi mentine hotararea si a nu mai comunica pana nu-mi va da un raspuns ferm in ce alege, mila sau iubire?, eu sau el?.
ea, a rezistat o saptamana(aproape), dar mancarimea din fund n-o lasa-n pace.
Expun in continuare "mancaricii" ei!
"Stiu ca ma mananca rau de tot in fund acum, dar trebuie sa ma "scarpin", nu? Imi este dor de tine. Am strans din dinti sa nu te mai sun zilele astea si crede-ma ca aproape mi-am spart portelanurile. Ma straduiesc sa imi fac de lucru...e greu. Stiu ca intotdeauna ai crezut ca ma joc cu tine, ca imi bat chiar joc de tine, stiu ca ai crezut mereu ca nu te iubesc...si totusi mi-e dor de tine. Asta voiam sa iti spun. Poate nici nu voi trimite in final mesajul...glumesc, trebuie sa stii ca imi lipsesti !!! Sper ca esti ok. Oricum vom mai vorbi, as fi vrut sa te sun zilele astea, dar ai zis ca ti-ai schimbat locatia si ca de aici nu mai poti vorbi. Nu am vrut sa-ti creez probleme, desi nu stiu, dar ma incearca o oarecare senzatie legata de serviciul tau...nu stiu, poate ma insel ! dar parca e ceva ce nu e cum ai zis. In fine, tu stii mai bine. Daca esti mai linistit, sper din tot sufletul sa nu te rascolesc. Nu m-am putut abtine, trebuie sa mai stiu cand si cand de tine. Te pupic...prieteneste."
Tigergelu
Postat pe 24 Octombrie 2011 12:28
Gelu, cu ce te ajuta expunerea "mancaricilor ei" , aici, pe forum?

ai nevoie de incurajare?
Eugenia69
Postat pe 24 Octombrie 2011 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
in cautarea fericirii.. 28 De la: clau_ro 13 Iunie 2016 19:57
Stiati? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:11
nu pot avea orgasm 129 De la: KNIGHT_31 2 Septembrie 2010 19:49
Triunghiul iubirii perfecte 51 De la: maria_zada 1 Martie 2009 22:32
Party pentru femei COOL. 10 De la: iasomia 10 Decembrie 2011 09:43
Setari Cookie-uri