....simt o durere enorma in piept....

rasista mica ... ce doar blondele au probleme cu sutienele?

http://www.youtube.com/watch?v=7z6Xl0kMFZg&feature=related
alfheim
Postat pe 9 Septembrie 2011 14:56
Nu...chiar sunt blonda!
sabry1104
Postat pe 9 Septembrie 2011 21:39
http://www.youtube.com/watch?v=7z6Xl0kMFZg&feature=related


interesant!!!
sabry1104
Postat pe 9 Septembrie 2011 21:43
stiu .... mai ales la sala de gimnastica ...

si cum ai zis ... ca esti chiar blonda .... acum e clar ca e de la sutien!
poate l-ai pus invers si atunci deh, chiar ca se lasa cu dureri.
o fi fost intuneric... deh
alfheim
Postat pe 9 Septembrie 2011 21:51
se zice ca iti dai seama cat iubesti pe cineva,doar cand il pierzi.
si eu am trecut prin asta,si e adevarat.
asa ca spune-i ca va despartiti,lasa-l sa vada cum e fara tine,
sa isi dea seama daca te iubeste cu adevarat.
poate nu isi da seama.
in viata nu le poti avea niciodata pe toate.
d
daniilia
Postat pe 9 Septembrie 2011 23:44
De la: dor72_, la data 2011-09-05 19:46:33sa fii sanatoasa si sa il poti creste frumos
si eu am, de 12 ani ( copil, daca mai pot spune asa...)
mada45
Postat pe 10 Septembrie 2011 06:45
De la: roby_cado, la data 2011-09-05 19:10:17sa fie si gravida..?

Nu e cazul sa fiti rautaciosi. Un sfat ar fi cel mai bun ,nu glume pe seama celui/celei care intr-adevar sufera din cauza unei relatii nepotrivite si are nevoie de "acel"sfat din partea noastra.
mada45
Postat pe 10 Septembrie 2011 06:51
"Ma iubeste doar pe mine."Stii ce se zice? "BARBAT,PENTRU MINE SE GASESTE.TATA LA COPIL,NICIODATA."Asa ca,fata mea lasa-l cu Dumnezeu si creste-ti singura copilasul(deocamdata),oricat de greu ar fi.
Un sfat,din partea unei patite.
mada45
Postat pe 10 Septembrie 2011 07:06
De la: daniilia, la data 2011-09-09 23:44:21 se zice ca iti dai seama cat iubesti pe cineva,doar cand il pierzi.
si eu am trecut prin asta,si e adevarat.
asa ca spune-i ca va despartiti,lasa-l sa vada cum e fara tine,
sa isi dea seama daca te iubeste cu adevarat.
poate nu isi da seama.
in viata nu le poti avea niciodata pe toate.
d


am facut asta...de luni, i-am spus, insa el...continua sa se comporte ca si cum discutia asa nu am avut-o, evita, si mai rau...atunci cand eu refuz sa ne vedem, ma acuza...de ce fac asta?! se pare ca nu a intels mesajul, sau..efectiv, vrea sa'si pregateasca terenul...sa fie pregatit, dar mie nu-mi convine...pentru ca sunt convinsa ca atunci cand va accepta despartirea, ar avea motiv intemeiat, ceea ce ma sperie prea tare....
eu una continui sa-mi preocup timpul cu altele, ma ocup de baietelul meu, ies la plimbare, shopping, servici, casa..etc, insa el face parte inca din toate astea, cum am zis, insista sa ne mai vedem...

multmesc pentru sfaturi, o zi buna!
sabry1104
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:09
De la: mada45, la data 2011-09-10 06:45:33
De la: dor72_, la data 2011-09-05 19:46:33sa fii sanatoasa si sa il poti creste frumos
si eu am, de 12 ani ( copil, daca mai pot spune asa...)


saru'mana, asemenea!
crede-ma ca incerc din rasputeri sa merg mai departe...
o zi linistita!
sabry1104
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:11
De la: alfheim, la data 2011-09-09 21:51:17stiu .... mai ales la sala de gimnastica ...

si cum ai zis ... ca esti chiar blonda .... acum e clar ca e de la sutien!
poate l-ai pus invers si atunci deh, chiar ca se lasa cu dureri.
o fi fost intuneric... deh


cine e rasist acum?!
de rautati din partea voastra ma astept...nu o iau personal, caci nu am 15 ani, insa nu cred ca e cazul sa deviem de la subiect!
o zi buna iti doresc...
sabry1104
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:12
Lasa-l ! Nu te-a iubit si nu te iubeste! Confunda dragostea cu impulsurile sexuale... A avut nevoie si poate inca are... doar de sex cu tine... asta ii creste stima de sine ( mai ales daca ii mimezi de fiecare data un orgasm!)...
autista
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:26
sabry! week-end placut!
Axl_22
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:26
Multumesc Axl_22!
pup!
sabry1104
Postat pe 10 Septembrie 2011 10:10
demonstratie! si tu? hai un pupic!
Axl_22
Postat pe 10 Septembrie 2011 10:13

e bine asa?!
sabry1104
Postat pe 10 Septembrie 2011 10:31
da..e f bine! viata-i fr...
Axl_22
Postat pe 10 Septembrie 2011 10:51
Nici nu te inteleg ori esti revoltata ca nu te accepta cu copil ori vrei sa continui dar sa faci pe afectata .E normal sa suferim caci suntem prosti si invatati ca daca suferim inlatuiti de cineva in relatie lunga e normal .Gresit daca iubesti respecti libertatea celui iubit si dreptul fiecaruia de a alege . El a ales sa foloseasca copilul tau ca scuza in loc sa iti spuna cu resposabilitate ca nu vrea sa continue cu tine caci ...guma nu mai are gust,etc. Fi desteapta macar acum , uita-te in oglinda si afla cine esti si nu te transforma la santajul nimanui .Din punctul meu de vedere ti-a aparut acum o oportunitate de a vedea daca merita sa sacrifici ceva original (tu asa cum esti )pt. un cliseu (faci sacrifici de dragul relatiei ) Barbati mai sunt .Nu merge cu asta , poate nici nu si-a dorit sa mearga decat o perioada .Dar asta e mergem mai departe cu cine suntem noi si bine ar fi sa te schimbi cand considerio tu ca vrei nu cand vor alti
garbo112538
Postat pe 10 Septembrie 2011 11:22
De la: sabry1104, la data 2011-09-10 09:11:04
si eu am, de 12 ani

saru'mana, asemenea!
crede-ma ca incerc din rasputeri sa merg mai departe...
o zi linistita!


te cred....si inteleg cat iti este de greu sa iei decizii

dar...mereu e un "dar"....daca ai avut discutia si el sa face ca ploua...ceva nu este in regula, clar
ori nu te ia in serios ( e sigur de tine si de dragostea ta)...ori te cunoaste ffff bine...si atunci...te are la degetul mic....
daca am dreptate...trebuie sa schimbi ceva in comportamentul tau...sa il sochezi cu ceva la care el nu se asteapta...dar sa fie ceva care sa il faca sa te ia in serios, atunci cand ii vorbesti...
multa minte si intelepciune...
dor72_
Postat pe 10 Septembrie 2011 22:40
hai bre sabry, cu ce-am fo' io rasist?
ca am zis de intuneric sau de ce?
alfheim
Postat pe 11 Septembrie 2011 00:03
dor72
se pare ca ai dreptate...nu ma lua in serios, insa astazi am pus punctul pe "i"
ne-am despartit...sa zic in sfarsit, sunt hotarata sa nu-i mai raspund..
deocamdata sunt ok....
multumesc de sfat, o zi buna!
sabry1104
Postat pe 11 Septembrie 2011 12:24
De la: alfheim, la data 2011-09-11 00:03:02hai bre sabry, cu ce-am fo' io rasist?
ca am zis de intuneric sau de ce?



pff...reusesti sa ma inveselesti...
sabry1104
Postat pe 11 Septembrie 2011 12:26
sa nu te iau in serios?
asta inseamna ca toata viata ta e un joc...care iti place asa cum e...
orice ar fi ...este doar alegerea ta....
mie mi s-a parut normal sa te iau in serios....
daca te joci de-a viata...va fi doar un joc...din care s-ar putea sa iesi cam sifonata...iar cei din jur sa rada...
dor72_
Postat pe 11 Septembrie 2011 12:34
nu m-ai inteles...el nu ma lua in serios....
sabry1104
Postat pe 11 Septembrie 2011 12:39

ia citeste tu ce ai scris...si vezi daca se intelege ca ai schimbat persoana careia/despre care ii/vorbeai...
mda...eu zic ca el a profitat de confortul pe care i-l dadeai...asa cum erai...nu stiu daca il si merita....
dor72_
Postat pe 11 Septembrie 2011 12:50
asa este, mi-am dat seama ca el profita un pic de confortul pe care i-l ofeream, eram buna de orice altceva, sa-i gatesc, sa-i spal, sa-i calc...etc
eh, filmul asta s-a terminat, cel putin asta vreau sa fac, sa nu mai ruleze nici un episod...
ideea e ca, eu ma simt pregatita, dar de fiecare data cand fac pasul asta, ma suna...daca sunt ok, ca nu ar trebui sa fiu suparata, etc..
daca nu-i raspund, nu e bine, daca ii raspund, si grabesc discutia, si vreau sa-i inchid...de ce imi inchizi telefonul?!
zicea mai sus cineva..nu ma lasa nici sa mor, nici sa traiesc...
astea toate nu-mi fac bine, nu ma pot concentra la ceea ce am eu de facut...
in timpul saptamanii sunt mult mai bine, caci ma iau cu atributiile mele zilnice, jobul meu..etc
in w'end...aveam obiceiurile noastre, mergeam la tennis, plimbare , vizionam un film...
nu zice nimeni ca imi este usor, dar nu stiu cum sa fac sa-l fac sa ma lase...sa traiesc, sa merg mai departe!!!!
Ps: imi cer scuze pentru neintelegere...
sabry1104
Postat pe 11 Septembrie 2011 13:02
nu stii cum? simplu...gandeste-te ca nu isi poate imagina o viata din care copilul tau sa faca parte
pana la urma, instinctul matern e mai tare decat orice sentiment de iubire (justificat sau nu) pentru un barbat

sau nah...poate am eu reactii materne barbare
eu i-as fi spus bye in secunda doi...fara sa-l condamn, pentru ca atata poate el...sau nu poate...
michelle_
Postat pe 11 Septembrie 2011 13:07
am spus bye....cam tarziu, recunosc
sabry1104
Postat pe 11 Septembrie 2011 13:50
nu exista devreme sau tarziu ...
acum a venit momentul pentru tine! aveai nevoie de timp sa ajungi la punctul asta si ti l-ai oferit, c'a fost bine sa nu, asta e alta poveste...
nici in mar nu se coc toate merele in aceeasi secunda... unele mai devreme altele mai tarziu ... asa si tu... cand a venit momentul ai pus punct...

si ma bucur ca te-am inveselit mai devreme .... inseamna ca s-a facut lumina!
alfheim
Postat pe 11 Septembrie 2011 13:55
De la: alfheim, la data 2011-09-11 13:55:54nu exista devreme sau tarziu ...
acum a venit momentul pentru tine! aveai nevoie de timp sa ajungi la punctul asta si ti l-ai oferit, c'a fost bine sa nu, asta e alta poveste...
nici in mar nu se coc toate merele in aceeasi secunda... unele mai devreme altele mai tarziu ... asa si tu... cand a venit momentul ai pus punct...

si ma bucur ca te-am inveselit mai devreme .... inseamna ca s-a facut lumina!



da!!!
sabry1104
Postat pe 11 Septembrie 2011 14:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire sau nu ? 19 De la: garbo_413494 13 Septembrie 2015 02:12
Am nevoie de un sfat 13 De la: AlexandruMarian 11 Decembrie 2014 12:03
buna 9 De la: garbo193766 28 Iulie 2011 11:17
iubire cu nebadai... 49 De la: fleurdelis 8 Decembrie 2010 19:45
De ce inseala barbatul??.. dar femeia?? 60 De la: garbo_397823 19 Martie 2014 16:29
Setari Cookie-uri