Marturisesc

dor_72, ca sa ti-o spun p-aia dreapta, ma scoti din sarite
si nu pentru ca esti " caine rau " , ci pentru ca nu-mi pot da seama cine ai fost intr-o viata anterioara pe forum
n-am suferit inutil, dar chiar mi-am stors creierii inutil
pustietate_in_floare
Postat pe 23 Septembrie 2011 18:46

fetiscano, adu-o pe doamna la receptie...sa ii risipim dilemele...
in timp ce isi completeaza fisa de internare...vom discuta in liniste...sa inlaturam asa dilema existentiala....
pustietate...ti-am rezervat a mai speciala rezerva....si eugenia iti va explica tot programul...

sa inteleg ca ar trebui sa te cunosc?
ca io habar n-am cine esti....si nici nu sunt curioasa sa stiu....
sper sa nu ma scoti vinovata ca ai ramas fara creieri...
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 18:56
uite cum sta treaba : din putinele mele vizite p-aci, am o imagine formata, e drept poate fi si una eronata, dar asta e
rezerva la care faci trimitere pastreaz-o sanatoasa, sunt convinsa ca vei avea clienti corect diagnosticati
cu mine, te asigur ca ai dat-o in bara, nici intr-un caz in cratima
pustietate_in_floare
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:18
ce-aveti? faceti amandoua pe durele? ia calmati-va, bre...
da' chiar! apropos de calmari...unde-i mishelu' ala de medic? hmmmm?
michelle_
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:23
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-09-23 18:46:40nu-mi pot da seama cine ai fost intr-o viata anterioara pe forum


floricico, da' matale cine ai fost?
Thor_again
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:24
De la: Thor_again, la data 2011-09-23 19:24:22
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-09-23 18:46:40nu-mi pot da seama cine ai fost intr-o viata anterioara pe forum


floricico, da' matale cine ai fost?


asta chiar ma onoreaza
multumesc
pustietate_in_floare
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:26
sis, las-le s se cafteasc dac aa vor ele, doar tii c asta e cea mai bun metod s se calmeze.
a, nu tiai? atunci ai aflat amu
las-le s-i scoa energiile alea negative din cpni
Thor_again
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:26
nu poci sa le las sa se cafteasca, ca is zen...si-mi strica aura, sau karma, sau ce dreaq e aia, ca nu le am p-astea cu trairile transcedentale
si chiar am avut o saptamana incredibila, mai putin criza de sambata si duminica, si vestea incredibil de proasta de-am primit-o despre un copilas
la pariu ca n-ai inteles nic...
michelle_
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:29
lasa, bre, ca nu tre' sa le-nteleg io chiar pa toate!
daca zici sa nu le lasam, ia-o atunci pa floricica deoparte si las-o pa cotoroantza de doara-n grija mea.
de nu tz-o smotocesc mai ceva ca-n daracu' de lana, sa-mi spui mie cutzu, ca si asa nu si-a mai luat-o demult pa cocoasha de la mine
doaro, s-aude?
Thor_again
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:34
io, ceva,ceva ...am inteles...
abia aseara tarziu, ti-am vazut gurita....superba... sa o porti sanatoasa...
iar cu pustietatea asta...nu inteleg de ce m-a ales pe mine....care sunt...nimeni....zi si tu acum...vrea neaparat sa imi dea identitate...da' de unde, maica, de unde....

moshu...ti-a aparut...Ascaris lumbricoides...mort de foame...verde era...

io nu ma caftesc...ma apar, atat...ca nu merg la vanatoare...neam...
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:36
eu am vrut sa impart si cu voi bucuria mea, dar n-am avut loc pana acum...
azi am aflat ca sunt insarcinata, v-am spus si cand m-am maritat, sper sa va spun si cand botez
doar pentru asta intrasem, dar la un moment dat am avut sentimentul ca desi pareti atat de uniti, sunteti doar cate doi, un om si un calculator
pustietate_in_floare
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:36

s-aude, s-aude...ca de cand iti tot calc in pas...si mata...nik, nik...
cre ca puteam si sa te tzuc...ca tot ala era rezultatu'
mno. hai, prinde-ma...sa vaz cum a fi....
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:38
"fetiscano, adu-o pe doamna la receptie...sa ii risipim dilemele..."

mai e nevoie...io numa am auzit ca m-ai chemat....is..prezenta..
Axl_22
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:59
floricico, sa nu mi-o iei in nume de rau, dar ti-as sugera sa o lasi mai moale pe aici cu amanunte din astea prea personale. "prietenii" stiu de ce in rest, ce sa-ti zic? sanatate multa, ca de frumos mai mult ca sigur va fi frumos bebe, toti sunt asa.

doaro, e prea inutil pamantului subiectul respectiv ca sa imi amintesc acum de el
Thor_again
Postat pe 23 Septembrie 2011 19:59
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-09-23 19:36:55eu am vrut sa impart si cu voi bucuria mea, dar n-am avut loc pana acum...
azi am aflat ca sunt insarcinata, v-am spus si cand m-am maritat, sper sa va spun si cand botez
doar pentru asta intrasem, dar la un moment dat am avut sentimentul ca desi pareti atat de uniti, sunteti doar cate doi, un om si un calculator


din pacate....io+calc...dar mai este...un PC+ cineva...si nu...nu suntem asa uniti....
Axl_22
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:04
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-09-23 19:36:55eu am vrut sa impart si cu voi bucuria mea, dar n-am avut loc pana acum...
azi am aflat ca sunt insarcinata, v-am spus si cand m-am maritat, sper sa va spun si cand botez
doar pentru asta intrasem, dar la un moment dat am avut sentimentul ca desi pareti atat de uniti, sunteti doar cate doi, un om si un calculator



bebe frumos si sanatos iti doresc.sa va bucurati de el.sarcina si nastere usoara.
ratuscaceaurata
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:04
fetiscano, tu stii cat de neprietena pot io sa fiu....atunci cand ma calca pe coada cineva...
te rog, lamureste-o tu pe pustietatea asta cum sta treaba...tu stii cine sunt...
si ca "n-am vieti anterioare"...si mai spune-i si care-i treaba cu scarbiciu...pe toate le-a inteles pe dos...si io n-am chef sa ma cert...nici toleranta nu-s.... ( mi s-a dus dracu toata...intr-o saptamana )
merci, tu es douce,,,comme d'habitude...

moshule, stiu si eu uitasem....pana azi....si dupa aceea...
si nu te abate de la subiectul principal.... comodule...ti-e lene sa alergi....
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:06
doaro, te manca-n, si anume, cour! subiectu' principal, pa care crez ca nu-l vazusi, ierea ca te iau la smotoceala, cotoroantzo!
nu ca nu tz-ar place...
Thor_again
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:08
dor...io eram o "simpla" pacienta "complicata"..la senatoriu...

si nu-mi plac..explicatiile...nici mie nu mi-a explicat nimeni...am facut in pampers de n ori pana am perceput

apoi ...cu calcatu...pe coada....mai bine tac....

ps...no DOCTOR!
Axl_22
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:11
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-23 20:04:57
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-09-23 19:36:55eu am vrut sa impart si cu voi bucuria mea, dar n-am avut loc pana acum...
azi am aflat ca sunt insarcinata, v-am spus si cand m-am maritat, sper sa va spun si cand botez
doar pentru asta intrasem, dar la un moment dat am avut sentimentul ca desi pareti atat de uniti, sunteti doar cate doi, un om si un calculator



bebe frumos si sanatos iti doresc.sa va bucurati de el.sarcina si nastere usoara.



http://www.youtube.com/watch?v=CkscL-9XlVg
ratuscaceaurata
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:11
si io despre ce "tot insist"...
tre' sa recunosc ca am neshte mancarimi...cred ca ii de la limbrici...altfel nu sa iesplica....
n-ar fi rau toiagu cela....
dor72_
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:14


buna seara!!!!...,pustietate_in_floare,,sa ai parte de sarcina usoara,sa fiti sanatosi si bebe sa fie frumos si cuminte....rar intalnesti la copii aceste doua calitati ...







felicitari!!!!sa auzim numai lucruri bune despre voi!!!
sunsset
Postat pe 23 Septembrie 2011 20:21
Hmmm? no, sunt in ceata

da' mai dati cu ceva pe acilea - contra mustelor!

subscriu si eu la ce zice mosneagul, legat de amanunte - cum sa-ti zic, oare? in nici un caz "pustietate"! - ai grija de voi! si...
panty_C
Postat pe 24 Septembrie 2011 10:18

va multumesc pentru urari
pustietate_in_floare
Postat pe 24 Septembrie 2011 14:23
De la: pustietate_in_floare, la data 2011-09-24 14:23:25
va multumesc pentru urari


Sa cresti mare! Pustietate in floare? De ce nu floare in pustietate?
SAL
Postat pe 24 Septembrie 2011 16:08
asa a fost sa fie
pustietate_in_floare
Postat pe 24 Septembrie 2011 16:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va intreb daca voi cu viata sexuala o duceti bine 83 De la: bluelight 23 Octombrie 2009 19:49
Caut iubita in Dej 4 De la: Anonimus007 13 Ianuarie 2018 09:40
prietenie 61 De la: any_chiriac74 2 Septembrie 2009 16:51
nu stiu ce sa fac 5 De la: garbo_410675 28 Mai 2015 14:37
Fall in love 19 De la: tutankhamon 10 Noiembrie 2009 00:29
Setari Cookie-uri