justitia trebuie sa functioneze !!!

AM avut o relatie cu un tip imp de 2 ani, frumoasa relatie, picurata cu mult emomente frumoase si multe amaraciuni. AM incercat s afacem ceva impreuna, am fost plecati pste tot impreuna, am realizat proiecte care sa ne aduca bani siplecari numai noi... am mulcit pe branci( mai mult eu ) pentru toate si aveam si o viata sexuala extraordinara...
Cand....el imi zice... ma INSOR cu alta, sa ramanem prieteni, s ane mai vedem, stau cu tine pana iti gasesti pe cineva.... chestii din astea.
M-am ingrozit de cele auzite de la omul iubit....si pentru care am creat si am facut atat de multe chestii.
AM renuntat la a fi amanta sau prietena din umbra pentru ca mi-am dat seama ca minte frumos..
Am refuzat sa-l mai ajut la proiecte, sa mai fac ceva, el nici macar nu a recunoscut ca as fi avut vreun rol si m-a cautat pana cu 2 saptamani inainte de nunta. A cautat tot felul de tertipuri sa ma intalneasca...dar nu am raspuns....si-a facut ID-uri false sa ma poata gasi si mi-a vorbit sub orice critica... Imi lasa mereu mesaje cat de fericit este si ca nimic nu-l va desparti de iubita lui , in timp ce-mi trimitea pe tel ca sunt iubirea vietii lui si ca a renuntat la tot pentru mine....
Cum poate Dumnezeu suporta atat nedreptate , tradare si lasitate.... ?????
Acum dupa nunta e liniste.... dar am eu o stare nefireasca ... ca si cum as fi pierdut iubirea vietii mele, ca.... nu am facut totul ca sa-l recastig.... ca am lasat prea mult de la mine DAR simt si ciuda ca toata munca mea i-a ramas lui, acum sa-si plimbe nevasta pe munca mea....
Ce sa fac: sa incerc sa-mi recastig proi4ectele spunand tuturor cat de incompetent este??? Nu ar parea ca o fac din gelozie???

rushhour
Postat pe 30 August 2009 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac? 63 De la: quasaria 13 Februarie 2012 11:37
Buna oamenilor ! 13 De la: FelicitySmoke9 17 Noiembrie 2016 20:52
Sfat.... Relatie de dragul copilului sau NU! 36 De la: Christinne_13 6 Iulie 2014 19:31
Am indragostit de cel mai bun prieten .... 26 De la: Ciresica 12 Iunie 2011 07:49
Imi caut sufletul pereche 42 De la: LaurentiuTudor 7 August 2013 18:03
Setari Cookie-uri