Marturisesc

nu cred....
dor72_
Postat pe 15 Septembrie 2011 16:51
exista si sfarsit fericit pt acest topic??
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Septembrie 2011 17:05
da...unii se sfarsesc...ceilalti sunt fericiti....
dor72_
Postat pe 15 Septembrie 2011 17:20
Dar daca initiatoarea topicului ..s-a lamurit,intre timp..ce poate si ce nu Alf..si ..a renuntat? Ca se poate si asa..
elisabeta_boia
Postat pe 15 Septembrie 2011 23:21
Dar daca initiatoarea topicului ..s-a lamurit,intre timp..ce poate si ce nu Alf..si ..a renuntat? Ca se poate si asa..
elisabeta_boia
Postat pe 15 Septembrie 2011 23:21


ar fi corect sa avem si finalul

sunsset
Postat pe 15 Septembrie 2011 23:24
De la: sunsset, la data 2011-09-15 23:24:21

ar fi corect sa avem si finalul


CORECT!! Sa avem si finalul! Dar daca ..initiatoarea..s-a speriat de ..noi??? Dar noi suntem asa de..blande,de dragalase,de nebagarete,noi nu ..speriem pe nimeni,nu?
elisabeta_boia
Postat pe 15 Septembrie 2011 23:45


ooo....da....
sunsset
Postat pe 16 Septembrie 2011 00:07
De la: dor72_, la data 2011-09-15 17:20:38da...unii se sfarsesc...ceilalti sunt fericiti....




eu asa credeam...vi marturisesti iubirea infocata....si apoi dam darul la nunta fericitilor.si zici ca unii se sfarsesc ......si ceilalti sunt fericitii mostenitori?
ratuscaceaurata
Postat pe 16 Septembrie 2011 00:16
ca sa nu mai stea lumulitza in suspans ...
deci ieri dupa postarea mea ... de parca ar fi vrut sa ma contrazica, a reaparut fantomatica creatura
mi-a dat adaugare la prieteni si un mesaj "buna" , atat si nimic mai mult ...
acum o sa va tzin la curent alternativ cu continuarea continuarii ...

betty, daca s-ar fi lamurit initiatoarea cu ceva, fii sigura ca ai fi fost prima care afla !!! iti dadeam raport complet si detaliat!
alfheim
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:15


la alternativ .... nu ti-e mila de noi ?

betty ... chiar vrei detaliat ?
alf ... ai grija cu patratelu' ala .. ca-i CNA (garbo) ..ul cu ochii pe noi
cricat
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:25
cri-cat ... e curent alternativ dupa cum intra useritza, dupa alternantza ei
mie mi-e mila ... dar ei se pare ca nu!

betty nu vrea detaliat, mai rau, analiza microscopica, macroscopica, telescopica .. pana la rame ...

nu-mi fac griji cu patratzelul, am toate cuvintele la mine, incat sa detaliez mumos...
alfheim
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:46
daca-mi scrii numele asa .. poate isi dau seama unii utilizatori de unde s-a format . ca nu era mare filozofie

pai atunci asteptam detaliile
cricat
Postat pe 16 Septembrie 2011 10:52
Binenteles ALF! Spune de rama.. De RIMA am vrut sa zic..graba,de!
Alf,dar fii cu bagare de seama...succesu-i trecator,la fel si rama..,off iar gresesc...rima...
Tu pune-o la curent cu toate "cuceririle" tale,vorbeste-le de rau...ca sa castigi in ochii ei admiratie! V-a zice"Uite ce nenorocita e aia,ce grasa ailalta,ce...pe mine ma place,ma vrea..pe mine nu ma v-a povesti la urmatoarele..!" Dar tu stii toate astea si fara sa te invat eu..deformatie profesionala...
Pup! parinteste!
elisabeta_boia
Postat pe 16 Septembrie 2011 22:29
betty, nu cred ca e cazul sa fac josniciile de care-mi vorbesti...
si pana la urma nu stiu care e problema ta cu relatziile mele actuale, foste sau viitoare...?!
sau m-am pricopsit cu o umbra vorbitoare ... sii nu stiam eu?
poate ar fi cazul sa te uitzi mai mult in ograda ta!
alfheim
Postat pe 16 Septembrie 2011 23:14
Alf..?Dar cine-a inceput?? Ai memorie scurta?Te credeam mai atent..dar se mai poate invata.. Sa nu repeti...
elisabeta_boia
Postat pe 17 Septembrie 2011 00:22
De la: alfheim, la data 2011-09-16 10:15:52

mi-a dat adaugare la prieteni si un mesaj "buna" , atat si nimic mai mult ...
:

si ce mai voiai?
ti-a spus ca e "buna" si a cuprins tot.....ce noroc ai tu...o femeie care sa vorbeasca atat de putin...si sa spuna atat de mult...
si inca mai stai pe ganduri?
dor72_
Postat pe 18 Septembrie 2011 14:58
pai daca o fi doar buna, n=o fi deajuns!

nu e de'ajuns sa fii bun/a, trebuie sa mai fii si bun/a de ceva!
mistic
Postat pe 18 Septembrie 2011 15:52
de expus...
dor72_
Postat pe 18 Septembrie 2011 15:54
pai daca o fi piesa de muzeu sigur e buna de expus ... dar cine stie ce opera de arta ... madona cu trandafiri, mona lisa, venus din milo sau alta celebritate poate fi.... si atunci sa vezi pasiuni nebune

desi din toate astea n-as crede sa fie ceva... ci mai degraba... un zefir coborator pe aripi de eter... tulburator de ganduri si de randuri....
alfheim
Postat pe 18 Septembrie 2011 22:18
Ei ...ca bine zici ca tre`sa aiba si final aceasta marturisire numai ca exista o mica problema la mijloc .Pofta pentru a-i declara iubirea lui Alf mi-a facut o damigeana cu vin si ce ma fac acum ca nu mai e Ma gandesc totusi sa il abordez in privat ca prea sunteti voi rele ,invidioase si a dreaq de critice .Imi sunteti dragi toate si marturisesc ca ati reusit sa imi aduceti zambetul pe buze ,citindu-va in cele mai triste momente ale mele.
crazydiamond
Postat pe 18 Septembrie 2011 22:43
"Ei ...ca bine zici ca tre`sa aiba si final aceasta marturisire numai ca exista o mica problema la mijloc .Pofta pentru a-i declara iubirea lui Alf mi-a facut o damigeana cu vin si ce ma fac acum ca nu mai e Ma gandesc totusi sa il abordez in privat ca prea sunteti voi rele ,invidioase si a dreaq de critice .Imi sunteti dragi toate si marturisesc ca ati reusit sa imi aduceti zambetul pe buze ,citindu-va in cele mai triste momente ale mele."

buna dimineata... final de de marturisire... ! si la mijlocul cui e acea problema...intre tine si alf sau intre tine si relele astea de pe forum ? alf trebuie sa fie atent la ce scrii tu... tu ai iubirile in damigeana si au inteles cu totii ce se intampla cand se goleste damigeana.... da' nici asta nu e o problema, problema e ca nu se stie ce fel de vin era acolo.... ! alb, sau rosu ? apropo... mor de curiozitate daca aduci cat de cat cu poza pe care am primit-o de la servicile de..... ? se stie ca in vin e adevarul... acum am aflat ca sunt si iubiri.... ! si cum inca un pic damigenele se vor umple iar cu vinul nou....auzi, nu vrei tu sa mai faci un tur pe la profile... poate mai descoperi pe cineva... cat golesti o damigeana... ? nu, asta nu e apropo... in cea ce ma priveste, trebuie o damigeana al naibi de mare... !!!! mi-a facut placere sa te intalnescsiiii... ai un mers interesant... !!! traiasca vinul si iubirea... trainica !!!

eu stiu ca lui alf ii place pianul......

http://youtu.be/hmEY9SBkmqE

http://youtu.be/yIcPHRfWIyo

http://youtu.be/yElr6cufHMk
barboneli
Postat pe 19 Septembrie 2011 07:17
http://www.youtube.com/watch?v=n6f1ps9aCdE

vinul....sau....
Axl_22
Postat pe 19 Septembrie 2011 07:37


crazy....nu face nebunii...

un pahar sa-ti faci curaj....mai merge

dar dupa o damigeana

bine ca ti-ai revenit....

sunsset
Postat pe 19 Septembrie 2011 08:43
Barboneli vad ca curiozitatea te ucide ...adevarul e ca ochii mei nu sunt atat de albastri si patrunzatori ca ai doamnei din imagine,si nici bani de botox n-am avut ...E bn de stiut ca-i place lui Alf pianul da`ce ma fac ca nu stiu decat sa-i sterg praful.De ce m-o atrage pe mn baietii astia atat de cititi n-am habar .
crazydiamond
Postat pe 19 Septembrie 2011 12:23
nici eu nu stiu altceva decat de shters painul...
amu cu ce si cu cine il shterg... e taina mare ...
dar nu atat pianul imi place, cat imi place muzica lui si a viorilor ... si alte muzici si muzichii ..
un clavecin... orga ... harpa... flautul ...
eh, prostii din astea ...
alfheim
Postat pe 19 Septembrie 2011 12:39
Alfi... E pt tn .Si daca asa sta treaba cu pianul ,pot spune ca ascult si eu cu placere un Chopin,un Beethoven sau un Liszt...problema ar fi alta ..cu cn stergi tu praful oare?
crazydiamond
Postat pe 19 Septembrie 2011 12:52


avand in vedere ca n-am pian , nu shterg cu nimeni praful, ca n-am obiectul de pe care sa-l shterg!!!
merci de kiss, sa fie primit
alfheim
Postat pe 19 Septembrie 2011 13:37
eh..,uite asa se infiripa oareshce..
roby_cado
Postat pe 19 Septembrie 2011 13:45
De la: alfheim, la data 2011-09-19 13:37:42

avand in vedere ca n-am pian , nu shterg cu nimeni praful, ca n-am obiectul de pe care sa-l shterg!!!
merci de kiss, sa fie primit


Dar ce fantasma extraordinara Alfule, sa stergi praful de pian cu cineva si-n urechi sa-ti rasune Nessun dorma din Turandot.
Marturisesc si eu, ca tot suntem la ora confesiunilor virtuale, ca aproape m-a infiorat viziunea asta!
charmelen
Postat pe 19 Septembrie 2011 13:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre ea... 45 De la: garbo165927 16 Decembrie 2010 11:06
prieten bun nu raspunde la mesaje. dar stii ca e ok... 78 De la: tutankhamon 6 Decembrie 2009 03:41
FWB sau prietenie cu avantaje sexuale 40 De la: fleurdelis 15 Mai 2010 20:42
Foaia de pe stalp ( varianta moderna a gazetei de perete) 164 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:29
Cum scap de albine 5 De la: Ciresica 21 August 2011 08:14
Setari Cookie-uri