dusmanie

tatal meu are amanta pe sotia fratelui si in acest fel a uciso pe mama impreuna cu verii lor bastarzi sa pua mina pe banii bunicilor parintii au dreptul sa isi dezmosteneasca copii iar copii sunt criminali.a duso de urgent la spital ,a vorbit ca este pe moarte si se chinuie trage sa moara .sunt calinoiu Aurelian mihai din arad,giumba verginia constanta bujorului nr.9 constanta cartier km4 5 constanta.,dumitrescu Daniela ,dumitrescu marian ,copil dumitrescu iulian ,prot zisu din km 4 5.parohia km4 5. medic criminal constanta popi silvia ,mitrica Adrian constanta saracii romaniei criminali.
CARMENMIRELA
Postat pe 5 Mai 2015 19:51


Mai ceva ca topicul cu proxenetism, etc.
Mai ai?
Axl_R
Postat pe 5 Mai 2015 20:04
Buhuhuuu!!!! Carmenmirela, cum Doamne iarta-ma ti se intampla toate tie?! La ce filme te uiti?!
Schmetterling
Postat pe 6 Mai 2015 08:53
Draga Carmen,ceea ce a facut tatal tau este foarte grav si urmarile vor fi pe masura. Dar in ceea ce te priveste, te rog nu te lasa doborata de situatia asta dificila, nu te lasa influentata de parerile oamenilor si incearca sa ramai deasupra liniei de plutire. Nu iti va folosi la nimic sa te distrugi din cauza a ce s-a intamplat. Daca ai posibilitatea, incearca sa fii independenta din toate punctele de vedere. Iar in viata privata fii foarte atenta cel fel de barbat iti va tine companie. Fii foarte prudenta, dar totusi nu te izola de oameni. Printre rudele tale sigur sunt si oameni de treaba cu care ar fi bine sa tii legatura.
angel_forever
Postat pe 6 Mai 2015 10:25


Eu n-am inteles nici care e intrebarea nici cine e dusman cu cine si nici... ce vrea de fapt femeia asta de la noi... ?????
barboneli
Postat pe 8 Mai 2015 19:44
atentie
garbo_406968
Postat pe 8 Mai 2015 20:17


Mmda... se poate.
Auzi, CARMENMIRELA... pe mine sa nu contezi ca nu-ti dau atentie !
Da, stiu... mersi asemenea !
barboneli
Postat pe 9 Mai 2015 16:28
De la: CARMENMIRELA, la data 2015-05-05 19:51:25tatal meu are amanta pe sotia fratelui si in acest fel a uciso pe mama impreuna cu verii lor bastarzi sa pua mina pe banii bunicilor parintii au dreptul sa isi dezmosteneasca copii iar copii sunt criminali.a duso de urgent la spital ,a vorbit ca este pe moarte si se chinuie trage sa moara .sunt calinoiu Aurelian mihai din arad,giumba verginia constanta bujorului nr.9 constanta cartier km4 5 constanta.,dumitrescu Daniela ,dumitrescu marian ,copil dumitrescu iulian ,prot zisu din km 4 5.parohia km4 5. medic criminal constanta popi silvia ,mitrica Adrian constanta saracii romaniei criminali.


Mai Carmen fata draga, tie iti sunt dusmani de moarte limba romana si logica.

La politie ai incercat? Banuiesc ca nu ca ar fi luat ei masuri si nu in favoarea ta.

Tommy_Boy
Postat pe 31 Mai 2015 13:16
Imi pare rau, dar textul nu e chiar coerent... pare scris la furie de cineva care nu gandeste limpede...
danieladana
Postat pe 2 Iulie 2015 17:08
Vrei sa dai la criminalistica si ne incerci noua inteligenta
Angy_Elena
Postat pe 2 Iulie 2015 20:01
Mai intai de si-ar verifica-o pe a ei.
Rotty
Postat pe 3 Iulie 2015 14:16
am incercat sa citesc dar, nu inteleg nimic ! reincearca sa dai sens cuvintelor scrise !
lllorena
Postat pe 4 Iulie 2015 16:35
Daca intrebarea ta este.."Parinti pot sa si desmosteneasca copii ?"Da ;sa sti ca pot asta, a facut -o o vecina si a facut ura intre copii.In rest nu prea am inteles nici eu ..dar sint asemenea cazuri iubire interzisa in Familie si se sfirseste tragic ..Dumnezeu sa te ocroteasca sa nuti perzi cumpatul.Viata merge inainte si pentru a fi invingatoare este sai dai pret ,valoare.Se merita sa traiesti o viata frumoasa ,e viata ta care tia dato bunul Dumnezeu.
garbo_411677
Postat pe 4 Iulie 2015 20:16
De la: danieladana, la data 2015-07-02 17:08:50Imi pare rau, dar textul nu e chiar coerent... pare scris la furie de cineva care nu gandeste limpede...


Ntz... din pacate fata nu gandeste limpede nici cand e calma... ! O cunoastem mai de mult....
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2015 20:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stiati ca? 41 De la: pitiTa_ 12 Aprilie 2014 14:37
relatie serioasa 16 De la: nelly05 1 Octombrie 2009 13:26
prieyenye 44 De la: elodia 18 Decembrie 2009 14:17
garbo_3060 5 De la: ristea26 24 August 2012 20:03
relationare? 44 De la: casperphantom 1 Decembrie 2010 04:08
Setari Cookie-uri