Marturisesc

danillia, n-a facut nimic din toate astea, te asigur. doar a cerut sfaturi in direct si apoi a disparut in negura timpurilor... eh, nu-i bai ... urmatoarea aparitzie peste 100 de nai, ca doara ea nu e cometa halley
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 21:13
alf, qui s'excuse, s'accuse....

si ce? nu esti tu baiat destept, frumos si devreme acasa...
ia pune-te pe capatuiala....viu io nasa...am experentz...
cand ti-oi pune eu pirostriile...ala esti ( nu vreau sa zic altfel...
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:05
doruletzule, nu ma scuzam si nici pe autoarea de topic n-o scuzam ... treaba ei, problema ei!
cat priveshte nashia, mai asteptam, e treaba de durata!

doar ca fata a lasat un topic si a disparut, iar lumulitza inca mai cugeta acilea in urma ei si vrea sa-i dea sfaturi... precum danillia...
alfheim
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:36
les laisse faire....et tu t'en fiche...
e mai bine asa....
doar stii ca multa lume intra pe garbo pentru distractie...
te-a vazut spirit liber, minte ascutita...si s-a dixtrat...
dor72_
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:39
De la: iasomia, la data 2011-09-03 19:57:15ilsi..

"e asteptam, cum sa nu...stabilim atunci unde..."
poate mergem la nutisor la mosie sa calarim iapa,da-o draq de capitala...

ce zici nutisor?


io cu trebi pe la bucale...nu la distractii...
sora_ilsi
Postat pe 3 Septembrie 2011 22:51
De la: alfheim, la data 2011-08-28 11:13:04ciresica, nu m-am ajuns.
nici nu o cert.
dar am senzatzia aia acuta de abureala...
nu cred in chestiile facute de parada!
dar cine stie.... poate ma convinge! nu subestimez niciodata pe nimeni!
mai ales nu subestimez o femeie si calitatzile ei!


oricum ar fi, o iau, pentru inceput, ca pe o gluma buna!


mai alf mai... !!! nu stiu daca o sa am rabdare sa citesc pana la sfarsit... sper ca acolo nu e deja nunta... dar vreau sa te felicit ! acum... poate mai incolo nu mai e cazul. asae , nu suestima... nu conteaza cine se alfa... pardon, afla in spatele avatarului... ! m-am dus si eu sa-l studiez, nu pe al tau... pe al ei, si am vazut multe ! in primul rand ca e de sex feminin.... cea ce e deja ceva important ptr. tine ! dar studind... sau cum se scrie... mai atent, in primul rand constructia frazelor si asezarea literelor.... si zambetul din spatele celor scrie... am trimis totul la.... stii tu.... la aia de la mos..... si am primit acum si rezultatul exact al celei care se afla in spatele, sau in fatza, avatarului !!!! fi tare si primeste barbateste rezultatul.... !!! pe mine ma gasesti in fieca seara la orele 18.03 la beraria aia de dupa colt, ca sa te sprijin moral..... ! deci..... asta e persoana :

[img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1171/1171654okqraimiqj.gif[/img][/url]
barboneli
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:27
si ce pupacioasa e!
dor72_
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:38


hai barbo ...ce tare esti la investigatii

ce fatza a face fata cand se vede !!!

mai si spui pe unde poti fi gasit
sunsset
Postat pe 5 Septembrie 2011 23:50
ouch! mi-ai luxat retina, 'r-ar glitterele sa fie ele ale naibii!
Thor_again
Postat pe 6 Septembrie 2011 00:05
http://www.youtube.com/watch?v=xS2xVav7Wgg&feature=related
maturisesc
Woden
Postat pe 6 Septembrie 2011 08:20


http://youtu.be/XWHarkr6J9w

merge oare piesa asta?

parca seamana interpretu cu alfi...

si cum sa nu te indragostesti de el...
sunsset
Postat pe 6 Septembrie 2011 09:07
mmmda... poate la voice seamana.... ! sau daca-si lasa alf barba sa creasca... !!!
barboneli
Postat pe 6 Septembrie 2011 09:52

barbo ai nimerit-o exact pe dos ... chiar ca la voce nu seman deloc ... ala e prea strans de oarshce cevauri acolo ...
n-am io voce de bariton, dar nici primadona ca ala nu sunt!
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 10:52
marturisesc ce sa marturisesc
buna dimineata lume buna
tusi_Oli
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:03
tu marturisesti ce vrei ...
numai ca initiatoarea topicului, marturisi ea ceva si apoi dadu bir cu fugitzii ...
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:20
pai normal.... daca am descoperit-o... !!!! dar alegerea e in mana ta.... eu nu ma bag ! poate are bani... muuuulti !!! hai ma alf.... nu te lasam noi pe mana, picior, de asa ceva.... !!! cu una ca asta consoarta.... nu mai ramane nimeni in senatoriu... !!! dor o sa plece prima..... ce e tipus de geloasa.... !!!!! scuza-ma dor.... azi sunt rau cu tine... !
barboneli
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:52
te intelege ... sunt convins ...
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 12:07

ai vrea tu li..da esti prea timid pentru asta....
alf...te-ai rugat frate, nu gluma...ca-ti dadu Dumnezeu plocon pe matusa Tamara...

@ce e tipus de geloasa.... !!!!!
alf, p-aci n-am inteles nimic...
da astept sa fie li mai rau cu mine decat viorel.....(viroeleeee, ce faci viorelleee? imi rupi piciorul? )
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 22:25
@ce e tipus de geloasa.... !!!!!

tovarasha educatoare de literatzi ... acolo este ".....tipul de geloasa...."

amu lumineaza-ma pe mine cu piciorul ... nu cu piciorul pe post de bec, ci ce-ai vrut sa azici cu ruptul piciorului???
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 22:45

tovarasha, va sa zica...pentru asta te ucid, sa stii....
si... vad ca nu iti faci treaba la senatoriu....
nu prea vezi cu ce s-au ales ( sau nu) unii in viata
uita-te la ce am postat eu...de s-a rusinat sunsset, tovarashu'...
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 22:51
bre inca mai am consultatzii de dat in teren, dar ajung mintenas si la locul faptei, acolo unde zici talica tovarasico ...
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:02
Diamond..dar cum te-ai "indragostit din ..greseala?" de Alfeim?Cu ce ti-a gresit?Care a fost motivul=greseala care te-a "zapacit?"
Si de ce nu intri tu pe profilul lui si sa-i declari dragostea ta la privat?
Sa vezi,poate primesti un raspuns favorabil...asa in vazul tuturor..face si el pe ..sfiosul,rusinosul,neabordabilul...la privat ..poate fii mare cocos,mare cuceritor..incearca!! 'Succesuri!!"
elisabeta_boia
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:21

betty, stii tu ceva?
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:25
betty stie tot ...
la secret a zis ce si cum ... si inca mai are resurse, mai ales ca nu glumeshte!
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:47
Recunosc ca desi stiu multe..nu stiu chiar tot!!
Dar pot sa invat,cine-mi da "lectii?" Da la Alf nu primesc,el nu e genul meu..
Poate vera d-ul?Sau poate d-ul? Glumesc,stiti bancul...
elisabeta_boia
Postat pe 7 Septembrie 2011 00:04
seara buna... ! daca doresc la cineva vre-o nunta.... asa nunta ii doresc !!! ca asta unde am fost asta seara. dar e prea complicat sa explic......
Betty nu stie mai mult... dar iti zice din experienta. de fapt ii zice ei. daca era treaba serioasa... nu asa proceda ! "Tamara" ati numit-o.... Tamara sa ramana ! dor... scuza-ma, tipus poate nu e pe romaneste, le mai incurc si eu.... am vrut sa spun ca, daca Tamara apare ca consoarta lui alf....tu pleci din gelozie !!! ti-am spus ca am vrut sa fiu rau cu tine... am fost !!! aaa... vrei mai multa rautate.... atunci stii tu unde sa apelezi !
a fost tare frumos. eu, noi nu am vazut de fapt nunta... ! eu am luat un vecin cu mine si o vecina... de 26 de ani, ca nu aveau cum sa ajunga singuri. vecina a disparut cum de am ajuns acolo... eu, Suzi si vecinul, ne-am asezat la una din mese (nu alea unde se servea portile principale) unde de jur imprejur erau mese cu bucate simple, senwiciuri mititele cu tot felul de bunatati.... stiti ce, e prea tarziu sa mai povestesc acuma... am baut 3 "Cuba Libres" si la masa am cerut niste Gin, ca era o carafa cu o limonada excelenta, care era pacat s-o bei fara aroma de Gin.... ! asta la capitolul baut. asa ca.... daca chiar intereseaza pe cineva.... maine va rog.... ! sau poimaine. sau dupa 3 zile, ca poimaine plec la nepotu' in sud, el e ala care creste 10 pogoane in sere, ardei rosii si rosii "Chery"... ! in plin desert. somn usor..... !
barboneli
Postat pe 7 Septembrie 2011 00:20
Cu grija si mare atentie poti sa l cuceresti! Bafta multa!
Jojolin
Postat pe 11 Septembrie 2011 03:09
marturisesc .... m-ati facut sa rad ..

alf .. dara ia spune .. adevarata indragostita ti-a scris? ca a deschis topicul doar sa vada reactia ta ...
zi/i tot .. nu te ascunde
cricat
Postat pe 15 Septembrie 2011 11:17
"@ce e tipus de geloasa.... !!!!!"

Axl_22
Postat pe 15 Septembrie 2011 11:27
cri-cat, nu mi-a scris ... si nici nu cred ca a mai intrat de atunci pe forum, n-am verificat .. dar asa am io un feeling.
adica consider ca a fost facut la plesneala contul si topicul ...
oricum nu-mi bat capul ca ma doare!
alfheim
Postat pe 15 Septembrie 2011 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bună seara. am o rugăminte la voi sa ma ajutati cu sfaturi . am avut ina luna decembrie o menstruație regulata de 28 zile. in luna aceasta s-a întârziat menstruatia cu 5 zile ,apoi s-a inceput menstruatia dar diferita de cea normala curge putin si 7 De la: Jennifer 31 Ianuarie 2015 06:18
Cum scap de albine 5 De la: Ciresica 21 August 2011 08:14
Liban 17 De la: Ana_Andreea 13 Septembrie 2015 15:34
varsta uneori conteaza 30 De la: cicinel 2 Aprilie 2010 21:30
Caut un cardiolog pediatru dedicat (din Bucuresti) 1 De la: Daleen 31 Martie 2009 11:12
Setari Cookie-uri