..nu pot si nu stiu sa traiesc fara el...

Te doare f. tare e si normal, dar viata ta trebuie sa mearga inainte, asa cum face si el. Se pare ca nu-i prea mai pasa de copii doar de acea " ea". Tu incepe sa faci totul ptr. tine si copii de acum incolo, si vezi ce face, cum se va simti vazand ca deja il excluzi incetuc . Du-te ca coafor, schimba-ti garderoba, etc...esti inca tanara nu merita sa te ofilesti...timpul trece asa de repede...bafta multa!!!
syrenaa
Postat pe 8 August 2011 19:24
Offffffffff...durerea ta este mult prea mare acum, insa nimeni si nimic nu te poate ajuta , decat tu insati! Stiu ca plansul te sufoca uneori, gandindu-te ca nu poti si nu stii sa traiesti fara el, dar sa stii ca vei invata, nevoile vietii te invata totul, vei fi uimita sa constati cat de puternica vei fi si, privind in urma, nu-ti va veni sa crezi ca, cea care a deschis acest subiect pe Garbo ai fost chiar tu! Rabdare...intelepciune ...si multa dragoste, ai motivatia perfecta pentru care nu trebuie sa stii sa traiesti dupa reguli scrise si anume, copii tai!

Postat pe 8 August 2011 19:34
Erata : copiii

Postat pe 8 August 2011 19:45
nimic nu-i vesnic, viata merge mai departe.
Mary_moon
Postat pe 11 August 2011 16:29
De la: garbo172369, la data 2011-07-22 10:45:22 aveam 23 de ani ,eram o copila ,m-am indragostit de el si el de mine..a fos primul barbat din viata mea si unicul barbat din viata mea..n-am casatorit,i-am facut doi copii minunati,am trecut si noi ca fiecare si prin bune si prin rele,dar ne-am iubit,ne-am respectat si am ajuns la 16 ani de casnicie...lovitura a venit brusc ,el s-a indragostit de alta....nu vrea sa ne despartim, spune ca ma iubeste,,,dar nu se mai atinge de mine...nici eu nu m-ai vreau am facut-o o data si nu mi-a placut,era absent,o facea,cred ,din obligatie...viata mea este distrusa,il iubesc,nu pot sa-mi inchipui viata fara el,dar nu-l vreau asa...[/quote


citeodata un cintec spune mult mai bine decit eu personal pot spune...

]http://www.youtube.com/watch?v=l5mxVD07DDg
garbo216962
Postat pe 12 August 2011 14:50
Billy Gilman... Till I Can Make It On My Own daca nu se gindeste la tine..poate se gindeste la copii...fal sa acsulte aceasta melodie...sper sa intelege ceva engleza..

versurile...

http://www.youtube.com/watch?v=Mk3k309J7zg
garbo216962
Postat pe 12 August 2011 15:09
De la: garbo216962, la data 2011-08-12 15:09:49Billy Gilman... Till I Can Make It On My Own daca nu se gindeste la tine..poate se gindeste la copii...fal sa acsulte aceasta melodie...sper sa intelege ceva engleza..

versurile...

http://www.youtube.com/watch?v=Mk3k309J7zg


si copilulu care il cinta...

Billy Gilman - 'Til I Can Make It On My Own

http://www.youtube.com/watch?v=HKV2MMFf5Js
garbo216962
Postat pe 12 August 2011 15:16
De la: garbo172369, la data 2011-07-22 10:45:22 aveam 23 de ani ,eram o copila ,m-am indragostit de el si el de mine..a fos primul barbat din viata mea si unicul barbat din viata mea..n-am casatorit,i-am facut doi copii minunati,am trecut si noi ca fiecare si prin bune si prin rele,dar ne-am iubit,ne-am respectat si am ajuns la 16 ani de casnicie...lovitura a venit brusc ,el s-a indragostit de alta....nu vrea sa ne despartim, spune ca ma iubeste,,,dar nu se mai atinge de mine...nici eu nu m-ai vreau am facut-o o data si nu mi-a placut,era absent,o facea,cred ,din obligatie...viata mea este distrusa,il iubesc,nu pot sa-mi inchipui viata fara el,dar nu-l vreau asa...

Si eu gandeam asa pana nu demult ca aoleu nu pot trai fara EL eh stii ce am realizat ? ca fara mancare da MOR dar fara el NU.
no_identify
Postat pe 23 August 2011 21:49
Bla, bla...Chestia cu nu vreau sa ma despart de tine dar o iubesc pe cealalta, suna ca in romanele proaste.In clipa cand s-a indragostit de alta si-a asumat niste riscuri constiente.Riscul unui divort, riscul de asi pierde copii.Nu se poate cu fundul in doua luntrii.Probabil ca te considera prea blonda ca sa te fraiereasca cu tupeu de la obraz.Orice om are o verticalitate.Cu a ta ce ai de gand sa faci? Sa o transformi in cocoasa, in umilinta sau sa te ridici si sa stai drept in picioare?
garbo172845
Postat pe 23 August 2011 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dl.Columbeanu versus D-na Columbeanu 97 De la: dor72 15 Aprilie 2011 18:19
partajarea bunurilor comune 10 De la: garbo253760 25 Mai 2012 11:52
Cu siguranta inca un divort!!! 29 De la: daria_pet 20 August 2009 01:16
Partaj Galati 1 De la: garbo253760 26 Mai 2012 18:50
divort - partaj 17 De la: garbo171197 8 Octombrie 2010 23:54
Setari Cookie-uri