super tare prima postare...ti-a reusit de minune.....si ce idei minunate ai.....ce ganduri frumoase.....mai ai????
|
||
|
tutankhamon Postat pe 20 Decembrie 2009 01:31 |
||
|---|---|---|
cata plictiseala pe unii, tutan nu-i asa...?
|
||
|
salbatica_sexy Postat pe 20 Decembrie 2009 20:09 |
||
| plictiseala ca plictiseala....hai...ai gresit si ai deschis un topic aiurea...dar posteaza ceva in el frate.... | ||
|
|
||
|
tutankhamon Postat pe 20 Decembrie 2009 20:10 |
||
da, la asta ma refer si eu tutan trist..
|
||
|
salbatica_sexy Postat pe 20 Decembrie 2009 20:14 |
||
| si ce e mai trist nue plictiseala...e prostia....unii se cred buricul pamantului si dau cu toti ceilalti de pamant pentru ca vor sa fie ei primii... | ||
|
tutankhamon Postat pe 20 Decembrie 2009 20:16 |
||
tutan, io sunt sigura ca iegzista o iecsplicatie...
|
||
|
salbatica_sexy Postat pe 20 Decembrie 2009 20:18 |
||
|
sunt curioasa ce fac acele mame fara motiv. cea sau cel care a deschis topicul e asteptat sa continue ce a inceput.
|
||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 01:13 |
||
io nu sunt curioasa, dar imi place sa fac conversatie...si despre ce vroia sa fie vorba?
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 21 Decembrie 2009 01:16 |
||
| ceva cu mamele care fac asa......fara motiv.....dar nu a dat nici o explicatie...poate nici mamelele alea nu fac nimic.... | ||
|
tutankhamon Postat pe 21 Decembrie 2009 01:19 |
||
probabil ca mamele respective fa ceva bun sau ceva rau. ne-a lasat pe noi sa ne testam imaginatia.
|
||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 01:23 |
||
sau sa ne facem introspectii: oi fi si eu una de-aia?
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 21 Decembrie 2009 01:25 |
||
| ilsi...numa tu stii raspunsul la intrebarea asta... | ||
|
tutankhamon Postat pe 21 Decembrie 2009 01:32 |
||
|
la asta ma gandeam si eu. oi fi si eu printre astfel de mame? neeehhhhh. noi suntem mame bune. |
||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 01:33 |
||
si io tot la bune ma gandeam...
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 21 Decembrie 2009 01:34 |
||
dap mami....sunteti mami buneeee.......bunaciuni de mame.....
|
||
|
tutankhamon Postat pe 21 Decembrie 2009 01:35 |
||
| ete na si io.... | ||
|
tutankhamon Postat pe 21 Decembrie 2009 01:35 |
||
|
||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 01:35 |
||
pai tu stii, tut, ca suntem, de-aia zici
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 21 Decembrie 2009 01:37 |
||
da' parca tu te culcasesi, tut, ori nu poci sa ne lasi ca poate facem vreo prostioara? din vorbe doar...
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 21 Decembrie 2009 01:39 |
||
| noi nu facem prostii p-aici. aia de fac prostii, din vorbe, s-au culcat ( sper ). | ||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 01:41 |
||
io nu m-as risca, crinelo, pazea
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 21 Decembrie 2009 01:43 |
||
stii ca e o vorba... cine nu risca, nu castiga ....
|
||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 01:45 |
||
depinde ce castigi...
|
||
|
sora_ilsi Postat pe 21 Decembrie 2009 01:48 |
||
|
in cazul de fata castigam noi prieteni si comunicare. tot suntem in concediu. sa ne simtim bine aici, pe forum.
|
||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 01:53 |
||
| sorry fetele...nu am mai apucat sa intru pe forum cand am promis...abia la 7 am ajuns acasa.....a fost o circulatie de tot ......bara la bara....numa nebuni... | ||
|
tutankhamon Postat pe 21 Decembrie 2009 20:25 |
||
| bine ai revenit.... aici ne-ai lasat, aici ne gasesti. | ||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 20:32 |
||
|
Depinde fetelor..poate vroia sa spuna ca are o mama care a mintit, care a inselat si ia facut numai rau..incercand sa-si vada de binele ei , ne interesand-o binele copilului ei...asa fara un motiv ! Si inainte de toate, buna seara la toata lumea si sarutari de maini ! |
||
|
Nuku Postat pe 21 Decembrie 2009 20:33 |
||
|
asa o fi cum spui tu, dar ne-a lasat pe noi sa alegem varianta. si.....buna seara si tie. |
||
|
mcrinelam Postat pe 21 Decembrie 2009 20:36 |
||
Chiar exista asemenea mame...am cunoscut ei eu una...care era, mama fiului ei si bunica nepotului ei...dar nu-l vazuse niciodata si nici cum il cheama ( desi avea 5 ani ) nu stia
|
||
|
Nuku Postat pe 21 Decembrie 2009 20:38 |
||
buna crinela......sunt suparata.....ca nu am luat destui bani de acasa si taman globurile mele muoave-indigo si bomboanele cu visine nu le-am mai putut lua.....
|
||
|
tutankhamon Postat pe 21 Decembrie 2009 20:39 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| E bine sa desparti copii??? | 22 | De la: garbo020185 13 Iulie 2009 00:47 |
| ajutor | 20 | De la: eu_geminy 4 Iunie 2011 11:33 |
| DRAGOSTE CU SILA | 186 | De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:09 |
|
|
||
| inselata | 825 | De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:07 |
| disperata | 2 | De la: garbo171197 8 Octombrie 2010 23:59 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună