daca sotia nu mai are chef de sex


ete' bre ce subtzire valoreaza beregatzili mele..
roby_cado
Postat pe 12 Iunie 2011 20:45
lasa Roby nu te dezamagi,,,,,,,,u ai sarmu tau
estela
Postat pe 12 Iunie 2011 20:47
lasa-l dreaq de sharm..,ca nu tine foame..
roby_cado
Postat pe 12 Iunie 2011 20:50
rebuturi ...

tu iereai ala,roby?
vai,ma doare falcile....
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 20:51
nu tine da nu mai iei aspirina....
estela
Postat pe 12 Iunie 2011 20:51
si uite asa se alege praful de studiul meu ,,,,haideti dragilor ..mobilizati -va poate le dam vreo solutie ..
nu om fi noi la fel de tari ca un grup de cercetatori din Anglia dar totusi poate ..poate ...
garbo002010
Postat pe 12 Iunie 2011 20:54
http://www.youtube.com/watch?v=k54mBgKpBNI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=k54mBgKpBNI&feature=related
dor72
Postat pe 12 Iunie 2011 20:56
pitestiule...
ai fi vrand sa inventam acilea gaura den macaroana,bre?
au nu stii tu ca noi trashuim in spirit patriotic si revolutionar tot ce prindem?
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 20:57
oo 2010..
mamica..,asta-i termenu' de expirare al oo-lelor?
roby_cado
Postat pe 12 Iunie 2011 20:58
solutia..e banii si alea de 24...
daca ii tin curelele....
cheia e la bani...dupa cum vezi...sau dupa spusa lui roby...trebuie sa isi caute sotia...aia care e dispusa...
dor72
Postat pe 12 Iunie 2011 20:58
pai n am zis solutia?un card cu cateva mii de euro si le vine pofta de sex imediat
estela
Postat pe 12 Iunie 2011 20:58
cu cardu?
dor72
Postat pe 12 Iunie 2011 21:02
De la: dor72, la data 2011-06-12 20:56:05http://www.youtube.com/watch?v=k54mBgKpBNI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=k54mBgKpBNI&feature=related




iooo aaaaaaaaiiiiiiiiiiiii ii ii ii

o sa am cosmaruri


p.s. aiasta ii "cotoroantza" jet bejet
LILO
Postat pe 12 Iunie 2011 21:03
da draga cu cardu...ce ele nu stiu sa semneze o nota de plata?
estela
Postat pe 12 Iunie 2011 21:09
oo..vine de la un nume ,,2010 de la anul cand am facut bilantul realizarilor mele si am zis ca e timpul sa invat ca eu sunt cea mai importanta ....ca viata trece ,,etc ...


si ca sa revin la subiect ...chiar credeti ca e o problema strict de bani???pt ca eu eram convinsa ca e doar o problema de compatibilitate .,de dorinta si de prioritati
garbo002010
Postat pe 12 Iunie 2011 21:49
acum, bani, comptabilitate( )...zi-i cum vrei...ca tot plictiseala e...si indiferenta...
dor72
Postat pe 12 Iunie 2011 21:52
e o problema de comportament care genereaza - sau nu - atractie.
Chestia cu aspiratorul ma face sa rid: e vreun elogiu faptul ca face curatenie in casa COMUNA? Sa ii ridicam un piedestal, cumva? Ar trebui sda mi-o traga si femeia de serviciu, in situatia asta - ca si aia ma ajuta la menaj? Deci face un gest dragut?

Nu e problema banilor decit pentru diverse fufe care la asta se reduc, la portofel.
quasaria
Postat pe 12 Iunie 2011 22:18
Nu stiu eu cred ca o femeie are placere pt un barbat care se comporta frumos cu ea....mai sunt si femei proaste care au barbati buni care tine la ele,,dar da dracul ele si le mananca pe undeva si se incurca cu alti delbedei...aici sunt si ispitele daca ele nu au credinta sunt prade usoare gandurilor rele
ingerasulluptator
Postat pe 12 Iunie 2011 23:46

binecuvanteaza,parinte!
ca nu ma poci duce la culcare altfel
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 23:51
si pe mine iarta ma Doamne dac ma dau cu capu de vreun perete
estela
Postat pe 13 Iunie 2011 00:55
pf m am dat deja ca nu mai stiu sa scriu
estela
Postat pe 13 Iunie 2011 01:05
De la: dor72, la data 2011-06-12 21:52:28acum, bani, comptabilitate( )...zi-i cum vrei...ca tot plictiseala e...si indiferenta...

eeeee..asta cu indiferenta parca se mai potriveste ...
garbo002010
Postat pe 13 Iunie 2011 06:47
De la: quasaria, la data 2011-06-12 22:18:57e o problema de comportament care genereaza - sau nu - atractie.
Chestia cu aspiratorul ma face sa rid: e vreun elogiu faptul ca face curatenie in casa COMUNA? Sa ii ridicam un piedestal, cumva? Ar trebui sda mi-o traga si femeia de serviciu, in situatia asta - ca si aia ma ajuta la menaj? Deci face un gest dragut?
garbo002010
Postat pe 13 Iunie 2011 07:00
De la: quasaria, la data 2011-06-12 22:18:57e o problema de comportament care genereaza - sau nu - atractie.
Chestia cu aspiratorul ma face sa rid: e vreun elogiu faptul ca face curatenie in casa COMUNA? Sa ii ridicam un piedestal, cumva? Ar trebui sda mi-o traga si femeia de serviciu, in situatia asta - ca si aia ma ajuta la menaj? Deci face un gest dragut?
garbo002010
Postat pe 13 Iunie 2011 07:02
corect ...nu e mare lucru daca pune aspiratorul in loc sa iasa cu baietii la o bere ....e mare lucru poate doar pentru unele ..care nu au parte nici macar de atata //tandrete///
chestia cu gestul dragut era generica exemple ar fi dar poate sunt interesante doar daca ai experienta cu un sot care considera ca singurul gest dragut pe care tr sa l faca un sot e sa aduca tot salariul acasa
e doar problema de perceptie
mmmmm ..si iata ca nu am reusit sa descopar gaura la macaroana ..
ideea mea despre acest subiect era ca doamnele in cauza s au casatorit la vremea lor cu un baiat bun si la locul lui doar pentru ca asa era obiceiul,,sa intre in randul lumii ,si nu pentru ca l iubeau prea tare ..si de aici si raceala asta cu care se lupta ,dupa care sa u lasata prinse in vartejul vietii .casa copii job si uite asa au uitat ca in afara de a -i face mancare a-i spala si a-i creste copii mai e nevoie sa i acorzi si putina atentie imai ales daca face parte din categoria celor care nu uita sa cumpere un buchet de flori chiar daca ultima oara au primit drept multumire in loc de un pupic un raspuns de genul,,,,,ce naiba ai dat bani pe flori puteai sa iei si tu un kg de branza de banii astia
garbo002010
Postat pe 13 Iunie 2011 07:03
2010, inteleg ca tu ai o problema, anume...doar ca nu ai vrut sa ne zici direct...
si sunt ele de vina...ca ei fac orice numai si numai sa le intre in gratzii....
pai dupa ce m-ai neglijat, m-ai suparat, m-ai enervat...ti se ridica si tie steagu...si nu intelegi de ce nu vreau....
si vii cu flori si nu intelegi de ce io am preferat telemea...
te-ai gandat oare sa spui" draga mea, iarta-ma sunt un dobitoc. am gresit" sa vezi ce reactie as avea...
nu e simplu...
iar asta cu casatoriile de dragul casatoriilor...deh...nu ma pronunt...
o relatie trebuie construita, analizata, intretinuta....e de lucru...mai e nevoie de doi p-acolo...
si foarte multi factori care intervin....
dor72
Postat pe 13 Iunie 2011 11:02
cam asta e valabil de ambele parti... cu casatoriile ca asa trebe, sa intri in rindul lumii, nu ca iubesti prea tare. Daca doamnele isi simt tronul amenintat, s-ar putea sa il iubeasca mai cu foc... si sa uite de telemea, sa isi ia vreo pereche de bikini de banii aia. Sau s-ar putea sa il zboare pe domn pe usa afara. Deh, doza de risc...
Am o cunostinta - cam sleampata de felul ei - pe care am vazut-o brusc scoasa din cutie. Bine, PREA scoasa din cutie, la modul toc cui la 12 ziua.... toata panoplia de margele la git... samd....
Mi-a declarat, tantosa, ca ea crede ca barbat-sau si-a gasit una, si a purces cu tot arsenalul din sifonier la recucerirea redutei.
Acum... m-m abtinut sa o intreb... daca pina acum tot nu te interesa, cum de devenit brusc asa important sa nu il pierzi? Sau... sa nu pierzi, in general?

Solutia e sa atingi unde doare: daca fiinta de linga ea n-are relevanta, si institutia casatiriei are, atunci ameninta-i statutul de NEVASTA si sa vezi cum se transforma din gaina in lebada...
Desigur, daca mai vrei. Daca nu ti se pare circul asta obositor si inutil.
quasaria
Postat pe 13 Iunie 2011 11:24
De la: ingerasulluptator, la data 2011-06-12 23:46:50Nu stiu eu cred ca o femeie are placere pt un barbat care se comporta frumos cu ea....mai sunt si femei proaste care au barbati buni care tine la ele,,dar da dracul ele si le mananca pe undeva si se incurca cu alti delbedei...aici sunt si ispitele daca ele nu au credinta sunt prade usoare gandurilor rele
Sunt si unele femei care nu nu mai pot de bine si se lasa seduse de alti barbati....Din cauza ca gandesc negativ,,,si nu stiu sa faca lucruri pozitive....Apoi intro relatie,,daca un se indragosteste celalt profita...greu gasesti o relatie unde sentimentele sa fie reciproce
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iunie 2011 16:26
...irinuca, ce-mi place cand te citezi tu pe tine...
daria_
Postat pe 13 Iunie 2011 17:41
...bre garbolina 10, ma inscriu si io in stoudi tau....da pintru ci teza di doctorat iti trebe?

...vaz ca ai tras dija o concluzie : "ideea mea despre acest subiect era ca doamnele in cauza s au casatorit la vremea lor cu un baiat bun si la locul lui doar pentru ca asa era obiceiul,,sa intre in randul lumii ,si nu pentru ca l iubeau prea tare ..si de aici si raceala asta cu care se lupta ,dupa care sa u lasata prinse in vartejul vietii .casa copii job si uite asa au uitat ca in afara de a -i face mancare a-i spala si a-i creste copii mai e nevoie sa i acorzi si putina atentie imai ales daca face parte din categoria celor care nu uita sa cumpere un buchet de flori chiar daca ultima oara au primit drept multumire in loc de un pupic un raspuns de genul,,,,,ce naiba ai dat bani pe flori puteai sa iei si tu un kg de branza de banii astia"

...daca deja stiai rasponsul, la ce drak ne pui neuronii pi moate?

....io zic ca, daca sotia nu are chef de secs, berbatu sa-i traga un veol ca sa vaza cine-i sefu...ce drak vra sa faca ia cu un kil di branza? mai ghine sa iea lumanari....
daria_
Postat pe 13 Iunie 2011 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce barbatii casatoriti cauta relatii extraconjugale? 458 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:37
Buna! am o relatie de mai bine de un an si el spune sa ne mutam impreuna...vreau un sfat?sau mai multe pls 59 De la: garbo032800 7 Ianuarie 2010 17:46
Cum sa-l fac pe El sa ne mutam impreuna ? 185 De la: ely_a 29 Noiembrie 2014 20:48
Idei preconcepute despre dragoste, sex si casnicie 474 De la: garbo055472 5 Octombrie 2009 17:45
cum sa evit cearta 148 De la: Doara 15 Noiembrie 2010 18:31
Setari Cookie-uri