2 baieti

ciudat....am o relatie de 1 an si 3 luni ...imi iubesc prietenul,nu vreau sa-l dezamagesc,stiu ca ma iubeste si ca ar face orice pentru mine...dar a plecat din oras si urmeaza sa plece la facultate...ne vedem cam 1 sau de 2 ori pe luna.....de cateva zile imi place de un coleg...am state impreuna,m-a tinut in brate..si alte chestii din astea inocente8->,dar cred ca flirtreaza si cu alte fete..asa mi s-a parut desi prietena mea mi-a zis ca nu......nu stiu ce sa fac.....pe prietenul meu il iubesc,mi-a promis si i-am promis ca nu o sa uitam si ca o sa ne film alaturi...dar am momente,cam dese in care am inceput sa ma gandesc la R(colegu) ...si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el fara sa-si dea seama...
biencutzza96
Postat pe 11 Iunie 2011 19:14
De la: biencutzza96, la data 2011-06-11 19:14:40ciudat....am o relatie de 1 an si 3 luni ...imi iubesc prietenul,nu vreau sa-l dezamagesc,stiu ca ma iubeste si ca ar face orice pentru mine...dar a plecat din oras si urmeaza sa plece la facultate...ne vedem cam 1 sau de 2 ori pe luna.....de cateva zile imi place de un coleg...am state impreuna,m-a tinut in brate..si alte chestii din astea inocente8->,dar cred ca flirtreaza si cu alte fete..asa mi s-a parut desi prietena mea mi-a zis ca nu......nu stiu ce sa fac.....pe prietenul meu il iubesc,mi-a promis si i-am promis ca nu o sa uitam si ca o sa ne film alaturi...dar am momente,cam dese in care am inceput sa ma gandesc la R(colegu) ...si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el fara sa-si dea seama...
Pai poate prietena vrea ca sa te combini cu colegul ca poate vrea sa intre ea pe felie cu actualul tau prieten...Eu zic ca mai bine sa iti vezi de treaba ta sa nu te incurci cu colegul.....Ca oricum o sa se afle....nu te lasa sedusa de respectivul.....ci ,mai bine fii fata serioasa,,,daca vrei o relatie serioasa...
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iunie 2011 22:43
Pai poate prietena vrea ca sa te combini cu colegul ca poate vrea sa intre ea pe felie cu actualul tau prieten...Eu zic ca mai bine sa iti vezi de treaba ta sa nu te incurci cu colegul.....Ca oricum o sa se afle....nu te lasa sedusa de respectivul.....ci ,mai bine fii fata serioasa,,,daca vrei o relatie serioasa...daca o sa ai preieten si o sa il inseli....si el o sa te lase cu ochii in soare cand viata este mai draga...eu zic fii fata cuminte.....ca si respectul tot un penis are si ca prietenul tau....si plus ca este si porc pt ca se da la fete care au deja o relatie
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iunie 2011 22:46
De la: ingerasulluptator, la data 2011-06-11 22:46:03Pai poate prietena vrea ca sa te combini cu colegul ca poate vrea sa intre ea pe felie cu actualul tau prieten...Eu zic ca mai bine sa iti vezi de treaba ta sa nu te incurci cu colegul.....Ca oricum o sa se afle....nu te lasa sedusa de respectivul.....ci ,mai bine fii fata serioasa,,,daca vrei o relatie serioasa...daca o sa ai preieten si o sa il inseli....si el o sa te lase cu ochii in soare cand viata este mai draga...eu zic fii fata cuminte.....ca si respectivul tot un penis are si ca prietenul tau....si plus ca este si porc pt ca se da la fete care au deja o relatie
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iunie 2011 22:47
Bia, tu ai 15 ani? Cum mai e la liceu? Vine vacanta si ai aruncat cartile pe foc?
Intrebari fara raspuns. Ma intrebam si eu ca o maa ce sunt de copil de 15 ani.
Ciresica
Postat pe 12 Iunie 2011 08:01
Doaaaamne... ce pune momeala Garbo asta de atrage atatea musculite..... ????
barboneli
Postat pe 17 Iunie 2011 23:21
Eu am depasit de mult virsta liceului. Ce vrea sa zica " inocente 8-> " ? Daca se poate... un raspuns de la pustoaica Bia.
marianamirela
Postat pe 18 Iunie 2011 01:09
e destul un beculet, barbo....
dor72
Postat pe 18 Iunie 2011 18:08
aha... ! ei lasa ca-l gasesc eu...
barboneli
Postat pe 18 Iunie 2011 23:33
da tu ce vrei? spre lumina?
esti nebun...n-ai ce cauta acolo...
dor72
Postat pe 19 Iunie 2011 08:14
De la: biencutzza96, la data 2011-06-11 19:14:40ciudat....am o relatie de 1 an si 3 luni ...imi iubesc prietenul,nu vreau sa-l dezamagesc,stiu ca ma iubeste si ca ar face orice pentru mine...dar a plecat din oras si urmeaza sa plece la facultate...ne vedem cam 1 sau de 2 ori pe luna.....de cateva zile imi place de un coleg...am state impreuna,m-a tinut in brate..si alte chestii din astea inocente8->,dar cred ca flirtreaza si cu alte fete..asa mi s-a parut desi prietena mea mi-a zis ca nu......nu stiu ce sa fac.....pe prietenul meu il iubesc,mi-a promis si i-am promis ca nu o sa uitam si ca o sa ne film alaturi...dar am momente,cam dese in care am inceput sa ma gandesc la R(colegu) ...si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el fara sa-si dea seama...

biencuta mama, tine-te inainte de papusi si lasa baietii, ca nu stii inca cu ce se mananca. la 15 ani nu ai nici o minte, dar sa mai si jonglezi cu 2 baieti. auzi il iubeste, dar e atrasa de coleg. stii tu ce e aia iubire?? nu cred. scoala e o optiune mai buna pt tine la varsta ta, baietii lasa-i pt mai tarziu, asculta-ti parintii ca nu iti vor raul, stiu ca la varsta asta nu va functioneaza decat un neuron.
MARILENA_25
Postat pe 19 Iunie 2011 09:41
De la: dor72, la data 2011-06-19 08:14:25da tu ce vrei? spre lumina?
esti nebun...n-ai ce cauta acolo...


nu tu... ! eu ma duc sa-l sparg ! la beculet ma refer. ca sa nu mai atraga.... musculite !!!
barboneli
Postat pe 20 Iunie 2011 11:05
poate ca pun si otzet... nu numai beculetz
hai ca e amuzant, bine ca nu primesc si minori la sanatoriu, ca altfel cred ca era plin ospiciul de mult si de multzi... nu ca as duce lipsa de material didactic!

pana la urma, ia si te apuca de buchia cartii, mai citeste si tu o carte in firea ei, apoi ridica nasul spre baietzi, ascult-o si pe luptatorea, ca paradoxal (si cu toate greselile ei) de data asta are dreptate in ce spune!
alfheim
Postat pe 20 Iunie 2011 12:03
''.am state impreuna,m-a tinut in brate..si alte chestii din astea inocente''...Tot din inocentza o sa-i ajungi si-n pat ....Vezi-tzi mai bn de scoala k ai timp mai tziu de bataile astea de cap....
Pistruiata
Postat pe 26 Iunie 2011 18:01
Biencutzza,vezi-tzi,mamicutza, de shcoala ,ca mai tarziu o sa regretzi faptul ca "te-a mancat" de mititica. Multzi baietzi profita de naivitatea fetelor de varsta ta...Iar prietenele, oricat ar fi de prietene, tot le roade pe interior invidia.
carcotasha
Postat pe 27 Iunie 2011 12:22
esti prea agitata...calm...
iar emoticonul nu trebuia sa il folosesti...stim citi...si intelegem...uneori...
dor72
Postat pe 27 Iunie 2011 15:50
De la: Arutzu28, la data 2011-06-26 18:01:05''.am state impreuna,m-a tinut in brate..si alte chestii din astea inocente''...Tot din inocentza o sa-i ajungi si-n pat ....Vezi-tzi mai bn de scoala k ai timp mai tziu de bataile astea de cap....




ce mi-a placut asta..,"batai de cap"..
roby_cado
Postat pe 27 Iunie 2011 16:59
Pai,eu cand ma uit la barbatzi numai batai de cap vad
Pistruiata
Postat pe 27 Iunie 2011 19:29
dor72
Postat pe 27 Iunie 2011 19:35
of, si eu zic ca nu trebuie sa te uiti la ei!
nu e buni de nimica, nimicuta!

poate, doar...

stai, ma mai gandesc!

sau de...
nu ma hotarasc deloc!
Eugenia69
Postat pe 27 Iunie 2011 19:38
hotaraste-te de mod...c-apoi locul...e mai usor de gasit...
dor72
Postat pe 27 Iunie 2011 19:45
Eugenia69
Postat pe 27 Iunie 2011 19:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concediu de maternitate si indemnizatie crestere copil 1 De la: garbo181272 3 Ianuarie 2011 19:50
Tratamente homeopate pt imunitate la copii 2 De la: silviu_m74 11 Iunie 2009 00:56
medic ortoped 15 De la: adrica 1 Iunie 2010 21:39
caut bona -bucuresti zona pajura 25 De la: floare_cu_colti 21 Iunie 2011 19:14
data probabila a nasterii 6 De la: cristinajobs 20 Mai 2009 21:34
Setari Cookie-uri