Barbatul care nu iese din casa

mugure
nu stiu ce fel de film este
insa eu am iubit enorm de mult un film, si-l iubesc si acum, l-as urmari oricand cu placere - PAY BACK - cu Mel Gibson - si am rabdat vreo 2...3 luni sa descarc de pe net filmul ala, de subtitrare am facut rost repejor insa nu se sincroniza cu filmul. iar ca sa le fac sa mearga am mai muncit vreo doua luni, cu corectura cu tot! asta cam suna a pasiune, sau ceva in loc de jocul cu masinutze, respectiv cu papusi pt fete!
cumva te-ai gandit ca s-ar putea sa fie o pasiune?
sau el are doar dreptul de-asi petrece timpul cu tine si tu mai ai si alte drepturi!
ceva cumva scapa discutiei....
nu incerc sa fiu indiscret, dar deh ... incet incet pe masura ce mai spui cate ceva, lucrurile prind o alta forma, un alt contur
alfheim
Postat pe 30 Mai 2011 16:57
de unde stim ca" Penelopa-garbo" nu are vechime in relatie?dupa cum este de impacata cu situatia,se pare ca aceasta relatie ii aduce destule avantaje ceea ce o face sa accepte si situatia de facto a partenerului .nu imi fac griji pt ea a gasit si singura solutiile,altfel nu vb azi cu noi atat de relaxata.o viata plina de bucurii si pe mai departe mugure alb.
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Mai 2011 17:08
D-nei cu Penelopa ii multumesc pt compliment. Ati pomenit deja de 2 ori chestia asta, gata am priceput ca stiti povestea
mugure_alb
Postat pe 30 Mai 2011 22:16
De la: alfheim, la data 2011-05-30 16:57:33mugure
nu stiu ce fel de film este
insa eu am iubit enorm de mult un film, si-l iubesc si acum, l-as urmari oricand cu placere - PAY BACK - cu Mel Gibson - si am rabdat vreo 2...3 luni sa descarc de pe net filmul ala, de subtitrare am facut rost repejor insa nu se sincroniza cu filmul. iar ca sa le fac sa mearga am mai muncit vreo doua luni, cu corectura cu tot! asta cam suna a pasiune, sau ceva in loc de jocul cu masinutze, respectiv cu papusi pt fete!
cumva te-ai gandit ca s-ar putea sa fie o pasiune?
sau el are doar dreptul de-asi petrece timpul cu tine si tu mai ai si alte drepturi!
ceva cumva scapa discutiei....
nu incerc sa fiu indiscret, dar deh ... incet incet pe masura ce mai spui cate ceva, lucrurile prind o alta forma, un alt contur

Pai normal ca e pasiune, doar nu va inchpuiati ca sta pe calculator sa joace counter strike sau alte bacanii Dar si eu sunt tot pasiune, ce mama ei de treaba, si parca as vrea sa fiu pe locul intai al prioritatilor lui
mugure_alb
Postat pe 30 Mai 2011 22:19
ce e mai comic e ca ma pasioneaza si pe mine, e un fimulet pe care il face el si mi se pare amuzant. Dar de-acu intrece limita.
mugure_alb
Postat pe 30 Mai 2011 22:21
vrei sa fi pasiune he he he pai ia sa-ti faci un upgrade si un up-date, schimba ceva la hdd, ceva la cpu si poate si putin la monitoru-ti propriu sa vezi atunci magnetism la tine si demagnetizare la computer
alfheim
Postat pe 30 Mai 2011 22:24
De la: alfheim, la data 2011-05-30 22:24:45vrei sa fi pasiune he he he pai ia sa-ti faci un upgrade si un up-date, schimba ceva la hdd, ceva la cpu si poate si putin la monitoru-ti propriu sa vezi atunci magnetism la tine si demagnetizare la computer

hardu e bine mersi, si si celelalte. am verificat
mugure_alb
Postat pe 30 Mai 2011 22:59
Buna ziua.Parerea mea este ca este dependent de calculator si asta este grav,daca el nu recunoaste .Nu mai trage de el,pt ca nu vei reusi sa-l trezesti la realitate. Incearca sa iesi cu prietene sau un alt grup si sa vezi ce reactie are el .Nu cred ca un club rezovla problema,dar incearca sa gasesti evenimente ,cum ar fi o zi aniversara pt cineva cunoscut,sau chiar ziua de nastere a voastra si chiar numai voi doi sa iesiti la o terasa sau un restaurant.Daca lucreaza in IT,atunci sa recunoasca aceasta dependenta si sa se adreseze unui terapeut...,ceea ce nu cred ca accepta...Gina David.
ginadavid64
Postat pe 31 Mai 2011 10:10
mai fata...cu bucurie as face schim cu al meu....io de mult caut genu asta de barbat ...si nu gasesc....am genul care iti place tie....si nu pot sa il sufar cu iesirile lui....si cat de frumos vb el de prieteni si activitatile de grup....chit ca nu are o para chioara in buzunar.....ce pacat ca ai un barbat pe care nu il meriti...in timp ce eu ma chinui sa duc lupte de convingere cu toti golanii...care tie ti.ar fi foarte pe plac!!!!
garbo171675
Postat pe 1 Iunie 2011 07:49
parerea mea este ca are dreptate...si eu gandesc la fel ca el....vrei sa vezi ceva vezi pe google...de ce sa iesi sa pierzi timpul si banii in baruri si parcuri?????????

nimeni nu ar crede ca o simpla iesire de genul asta te poate lasa fara nici un viitor....e greu sa explic....cat de multe se pot intampla la astfel de iesiri....si ca de multe ori...dovada maturitatii cuiva este alegerea de a sta acasa......
............ma rog nu mai zic nimica...decat ca imi doresc ca genul ala de barbati sa dea de femei ca mine....iar genul de golani cu care ma lupt eu....sa fie pescuiti de femei ca tine!!!
garbo171675
Postat pe 1 Iunie 2011 07:54
boala la capatzina se numeste asta...
Eu zic nu numai sa stai in casa cu usile ferecate dar sa te si bagi sub plapuma sa nu cumva sa te arda raza de Soare. De aaia iti pui tu pozele alea despuiata pe Garbo? Ca sa fii luata (precum calul de rasa) direct din grajd, nu?

Ma tem ca nu ai sa intelegi ce vreau sa spun dar nici ca ar avea vreo importanta.
Ciresica
Postat pe 1 Iunie 2011 08:03
iar io ma tem ca ...oameni de ashtia care vad casa in care stau ca pe o pushcarie din care abia asteapta sa iasa cu proxima ocazie si sub orice motiv.....nu or sa fie niciodata altfel decat cum sunt....doar semnatarii condicii parcurilor barurilor si a altor spatii publice...gen de oameni care nu au nici o intelegere fata de indivizii care daca nu au un motiv serios sau o treaba de rezolvat nu ies din casa doar ca sa umple strazile cu ei inshishi!!!!!!!!!
garbo171675
Postat pe 1 Iunie 2011 08:13
ciresico...touche!
75, ai tras ceva pe nas? intreb si eu...
michelle_
Postat pe 1 Iunie 2011 08:39
nu se putea sa nu fiu aposttrofata de golanii batrani!!!!!!!!
garbo171675
Postat pe 1 Iunie 2011 08:47
daca stai cu desuurile la vedere, ca in revistele playboy, nu te astepta sa te mangaie cineva pe capshoru' blond...poate doar barbatii care confunda garbo cu un site pentru agatat
michelle_
Postat pe 1 Iunie 2011 08:50
..sau niste GOLANCI...mai bine zis!!!
sictir...io sunt despuiata in poze...dar nu ies pe strada asha!!!!...ca alte golanci despuiate de se dau fete cuminti.
garbo171675
Postat pe 1 Iunie 2011 08:52
..sau niste GOLANCI...mai bine zis!!!
sictir...io sunt despuiata in poze...dar nu ies pe strada asha!!!!...ca alte golanci despuiate de se dau fete cuminti.
garbo171675
Postat pe 1 Iunie 2011 08:52
las ca si voi confundati forumul asta cu un loc pentru executii....cine nu gandeshte ca voi e impotriva voastra...mai lasati.ma dracului cu ironiile voastre jegoase ...ca nu e forumul mamii voastre!!!!!
garbo171675
Postat pe 1 Iunie 2011 08:54
675 ... relax .. sa nu-ti plesneasca vreo vena.
cricat
Postat pe 1 Iunie 2011 08:58
and a very good morning to you, cricat... no pain, no game... you know what I mean...
michelle_
Postat pe 1 Iunie 2011 09:12
Michelle ... nu prea e buna ... dar incerc sa o vopsesc , dimineata (am luat o galeata de spor ).

ia sa bag un ochi la 675 sa vad si eu pozele alea. Poate imi inveseleste ziua.

Michelle ..
cricat
Postat pe 1 Iunie 2011 09:40
hehehe...daca gusti genul pitzi, s-ar putea sa te amuze
michelle_
Postat pe 1 Iunie 2011 09:52
mugure alb si 675, io zci sa va trimiteti sotii intr-un schimb de experientza, ca nici extremele nu sunt bune. asa poate invatza unul de la altul si se mai calmeaza ala cu iesirile si se mai invioreaza ala cu statul in casa si tot asa ...
si poate chiar si voi sa facetzi un schimb de experientza
sau poate decid ei la intoarcerea acasa, care unde se opreste... desiiiiii....
hai ca ma opresc aici
alfheim
Postat pe 1 Iunie 2011 10:09
De la: garbo171675, la data 2011-06-01 07:54:13parerea mea este ca are dreptate...si eu gandesc la fel ca el....vrei sa vezi ceva vezi pe google...de ce sa iesi sa pierzi timpul si banii in baruri si parcuri?????????

nimeni nu ar crede ca o simpla iesire de genul asta te poate lasa fara nici un viitor....e greu sa explic....cat de multe se pot intampla la astfel de iesiri....si ca de multe ori...dovada maturitatii cuiva este alegerea de a sta acasa......
............ma rog nu mai zic nimica...decat ca imi doresc ca genul ala de barbati sa dea de femei ca mine....iar genul de golani cu care ma lupt eu....sa fie pescuiti de femei ca tine!!!

sau ar mai exista varianta sa-l transfom pe al meu intr-un golan. Va anunt cand am reusit
mugure_alb
Postat pe 1 Iunie 2011 17:13
De la: garbo171675, la data 2011-06-01 07:54:13parerea mea este ca are dreptate...si eu gandesc la fel ca el....vrei sa vezi ceva vezi pe google...de ce sa iesi sa pierzi timpul si banii in baruri si parcuri?????????

nimeni nu ar crede ca o simpla iesire de genul asta te poate lasa fara nici un viitor....e greu sa explic....cat de multe se pot intampla la astfel de iesiri....si ca de multe ori...dovada maturitatii cuiva este alegerea de a sta acasa......
............ma rog nu mai zic nimica...decat ca imi doresc ca genul ala de barbati sa dea de femei ca mine....iar genul de golani cu care ma lupt eu....sa fie pescuiti de femei ca tine!!!

ha, ca acuma citii bine; deci tu vrei sa zici o iesire pe munte face a paguba. Cum doamne iarta-ma?
mugure_alb
Postat pe 1 Iunie 2011 17:15
De la: garbo171675, la data 2011-06-01 08:54:25las ca si voi confundati forumul asta cu un loc pentru executii....cine nu gandeshte ca voi e impotriva voastra...mai lasati.ma dracului cu ironiile voastre jegoase ...ca nu e forumul mamii voastre!!!!!

pe strada nu iese, dar vorbeste ca din mahala:))
mugure_alb
Postat pe 1 Iunie 2011 17:17
De la: alfheim, la data 2011-06-01 10:09:25mugure alb si 675, io zci sa va trimiteti sotii intr-un schimb de experientza, ca nici extremele nu sunt bune. asa poate invatza unul de la altul si se mai calmeaza ala cu iesirile si se mai invioreaza ala cu statul in casa si tot asa ...
si poate chiar si voi sa facetzi un schimb de experientza
sau poate decid ei la intoarcerea acasa, care unde se opreste... desiiiiii....
hai ca ma opresc aici

ti s-a aprins hardu, vad
mugure_alb
Postat pe 1 Iunie 2011 17:19
nu dragutzo, nu mi s-a aprins nimic, nici macar calcaiele, desi simt nevoia de-o iesheala ca de stat dcu nasul in computer stau destul si de google-earth sunt satul
lasa ca vine el wknd-ul si imi iau eu lumea in cap, vaz io pe unde
alfheim
Postat pe 1 Iunie 2011 17:31
Si uite asa, unii (de prea mult stat in casa) ajung sa se urce (la propriu) pe pereti!
panty_C
Postat pe 1 Iunie 2011 17:43
De la: alfheim, la data 2011-06-01 17:31:49nu dragutzo, nu mi s-a aprins nimic, nici macar calcaiele, desi simt nevoia de-o iesheala ca de stat dcu nasul in computer stau destul si de google-earth sunt satul
lasa ca vine el wknd-ul si imi iau eu lumea in cap, vaz io pe unde

mie mi-a trecut chefu de plimbat (temporar) ca ploua de rupe
mugure_alb
Postat pe 1 Iunie 2011 17:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum e cu pauza in relatie????? 65 De la: Alins80 30 Martie 2012 21:23
Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra 1580 De la: marinela_223 21 Noiembrie 2010 21:18
Sunt foarte confuza, va rog ajutati-ma! Am scris mult :), insa avetzi rabdare, va rog! 76 De la: garbo106648 4 Iunie 2010 17:40
Iubire si intrebari fara raspuns! 110 De la: tabita 6 Mai 2010 08:40
Cum pot să-mi recucerească soția???? 9 De la: Ady_Ludu_1 18 Februarie 2017 15:39
Setari Cookie-uri