viata este un calvar...:(

buna.Numele meu este Andreea si am 20 de ani.Inca de cand eram mik am av o viata fff aparte sa zic de familia mea,care ii accorda mai multa atentie fratelui meu mai mare,ceea ce ppe mn m-a durut mult lucrul acesta.Insa vreau sa revin la viata mea actuala.Mama mea este plecata dincolo de 2 ani ceea ce ma doare ingrozitor.Am ramas gravida cu fostul meu pr ceea ce pt parintii mei si chiar si pt mn a fost un soc peste care au trecut cu greu.Am incercat sa fac avort dar nu am putut pt k eram in 4 luni jumate(cauza faptului k nu am stiut a fost k am av cea mai usoara sarcina posibila)si riscam sa mor sau sa nu mai fac copii.Acum el are 1 anisor si 3 luni si ei imi iubesc copilul si se mandresc cu el,dar mi-as dori sa ii pot oferi un tata(tatal lui adevarat nu l-a acceptat)cu care sa se mandreasca dar park nu mai am noroc deloc in dragoste.Actualul meu pr cu cae stau de 1 an jumate m-a acceptat de cand eram gravida spunand k nu ii pasa k am un copil si k il va iubi ca si cum ar fi fost al lui,dar nu stiu ce sa mai cred.La inceputul rel a fost totul frm,am fost cea mai fericita,insa de cateva luni este ff distant atat psihic cat si sexual.Acum a plecat dincolo de 2 sapt si nu m-a sunat deloc desi mi-a promis ca va face asta cand va ajunge acolo si inainte sa plece mi-a zis sa il ast si ca ma iubeste.Nu stiu ce sa mai cred,simt k se prabuseste tot cerul pe mn,ma simt atat de parasita de toata lumea,nu imi am decat copilul pe care mi l-am crescut sg asa cum am putut si am stiut.Vreau o parere si un sfat sa pot trece peste toate aceste lucruri care ma framanta ingrozitor.
garbo067987
Postat pe 1 Martie 2011 12:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Calea cea simpla! 9 De la: TaniaTita 19 Aprilie 2012 13:46
relatie avand la baza o minciuna- 9 De la: Dor_marunt 18 Mai 2010 19:13
sunt absurda? 44 De la: mirajdan 3 August 2011 04:29
buna ziua 2 De la: anaROBERT 20 Septembrie 2010 16:09
ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi. 26 De la: tutankhamon 2 Septembrie 2010 11:40
Setari Cookie-uri