apocalipsa

Da' ceva mine antipersonal nu posedezi? ca poate asa le spargem ceara din urechi, pe care si-au pus-o de cand tamaiaza alde irinuca prin preajma.
anakin
Postat pe 27 Mai 2011 22:57
ma miram io de ce pleaca psihiatrii din tzara asta pe rupte ...
inca doua specimene ca ingerashul si ne luma zborul prin galaxie fara mashinarii
alfheim
Postat pe 27 Mai 2011 22:58
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-27 22:52:10Pai de cand este lumea si pamantul,oamenii normali au fost putini....Dar a venit timpul ca sa isi revina la normal,si sa devina oameni normali si sa traim in pace si armonie unii cu altii....Asa cum tehnologia a evoluat...Oamenii pot evolua si din punct de vedere sufleteste si sa devina mai intelepti...A fost un timp care au condus barbatii si nu se vede nimic in urma lor....Acum a venit timpul femeilor sa preia conducerea...Ce ziceti de asta?






ingeras femeile conduc inca de pe vremea Evei....
ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 22:59
stati, bre, linistiti, ca toate-s bune si la locu' lor. andra o dat coltzu', cosmin la fel, si ailalti beau de rup la parastas, de vreo doua luni incoace.
alta explicatie nu exista pentru tacerea lor; fie-le tzar'na usoara, lor si forumului
Thor_again
Postat pe 27 Mai 2011 23:00
alfi, tata, nu-i da idei, ca amu' te trezesti cu ceva conturi fresh-meat, gen 525, demon, aleha, vuvuzela , si, favoritul tribunelor, cezarica.
anakin
Postat pe 27 Mai 2011 23:01
decat o bazooka ce mi-a mai ramas prin posheta,o pastram pt alde jmanglitori de buzunare...
da' as pune-o cu drag in bratele tale antiteroriste dac-as stii c-ai face treaba buna,bro
precizilla
Postat pe 27 Mai 2011 23:02
De la: demonsauinger, la data 2011-05-27 22:59:43
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-27 22:52:10Pai de cand este lumea si pamantul,oamenii normali au fost putini....Dar a venit timpul ca sa isi revina la normal,si sa devina oameni normali si sa traim in pace si armonie unii cu altii....Asa cum tehnologia a evoluat...Oamenii pot evolua si din punct de vedere sufleteste si sa devina mai intelepti...A fost un timp care au condus barbatii si nu se vede nimic in urma lor....Acum a venit timpul femeilor sa preia conducerea...Ce ziceti de asta?






ingeras femeile conduc inca de pe vremea Evei....
nu femeile conduc lumea ci barbatii....Apoi ca eva a mancat marul,poate este doar o poveste..Poate l-a mancat barbatul si i-a dat si evei,,,care femeia fara creier la crezut pe barbat,pt ca femeia gandeste cu inima...si bliblia aia cate mai scrie prin ea...
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:03
Eu cred ca biblia a fost scrisa tot de fanatici religiosi care au desconsiderat mereu femeia si ca femeia sa aiba voie sa fie preot si sa fie doar barbatii,au mintit ca femeia ar fii mancat marul.....Poate l-a mancat barbatul,,,pt ca barbatul vrea sa fie Dumnezeu,capul,,,si apoi i-a dat si femeii...Eu nu ma iau dupa prostiile scrise de preoti....Preotii si ei au nevoie de ajutor,,,,
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:06
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-27 23:06:37Eu cred ca biblia a fost scrisa tot de fanatici religiosi care au desconsiderat mereu femeia si ca femeia sa nu aiba voie sa fie preot si sa fie doar barbatii,au mintit ca femeia ar fii mancat marul.....Poate l-a mancat barbatul,,,pt ca barbatul vrea sa fie Dumnezeu,capul,,,si apoi i-a dat si femeii...Eu nu ma iau dupa prostiile scrise de preoti....Preotii si ei au nevoie de ajutor,,,,
Barbatii au vrut sa conduca lumea si au umplut bliblia cu minciuni....Si au mancat ei marul si apoi dau vina pe femeie....Eu nu ma iau dupa biblie,,,pt ca si aia este scrisa de preoti,barbati si tot ce apartine de rasa barbateasca miroase a porc
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:09
ingeras,vezi daca nu stai in barca femeilor si te tot duci cu tamaiatul peste berbanti....ai pierdut legatura cu istoria.....nici in politica nu conduc barbatii...
ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 23:13
Preci, mergi pe incredere.. apelam la Achmed
anakin
Postat pe 27 Mai 2011 23:15
De la: demonsauinger, la data 2011-05-27 23:13:45ingeras,vezi daca nu stai in barca femeilor si te tot duci cu tamaiatul peste berbanti....ai pierdut legatura cu istoria.....nici in politica nu conduc barbatii...
Nu are nici o logica ceea ce spui tu...Barbatul vrea sa fie Dumnezeu de aceea nici nu lasa femeia sa urmeze credinta cea dreapta...Pt ca vrea ca femeia sa fie proasta ca el barbatul sa poata profita de ea....Barbatii nu lasa femeile sa fie cinstite....Pt ca barbatii invata femeile sa devina egoiste si sa fie darnice numai cu barbatii...Barbatii zic ca femeile trebuie sa fie bune numai cu barbatii lor si cu restul oamenilor trebuie sa fie egoiste....Iti dai seama ce excroci....O femeie cumsecade se comporta frumos cu toata lumea,,,nu doar cu barbatul ei ateist ci plin de ura si egoist...proasta este femeia care se ia dupa capul prost a unui barbat
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:19
Nu are nici o logica ceea ce spui tu...Barbatul vrea sa fie Dumnezeu de aceea nici nu lasa femeia sa urmeze credinta cea dreapta...Pt ca vrea ca femeia sa fie proasta ca el barbatul sa poata profita de ea....Barbatii nu lasa femeile sa fie cinstite....Pt ca barbatii invata femeile sa devina egoiste si sa fie darnice numai cu barbatii...Barbatii zic ca femeile trebuie sa fie bune numai cu barbatii lor si cu restul oamenilor trebuie sa fie egoiste....Iti dai seama ce excroci....O femeie cumsecade se comporta frumos cu toata lumea,,,nu doar cu barbatul ei ateist ci plin de ura si egoist...proasta este femeia care se ia dupa capul prost a unui barbat
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:20
Eu cunosc cazuri unde barbatii isi invata femeile sa devina niste egoiste la fel ca ei dar cu ceilalti oameni..Si cu ei femeile trebuie sa fie bune si darnice,,ca lor putorile nu le place munca pt ca asa au fost educati de mici sa primeasca totul de-a gata,si sa li sa se permita orice....Barbatii sunt diabolici....O femeia are mai multe calitati decat un barbat....Barbatii sunt fara scrupule,,,
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:23
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-27 23:19:17
De la: demonsauinger, la data 2011-05-27 23:13:45ingeras,vezi daca nu stai in barca femeilor si te tot duci cu tamaiatul peste berbanti....ai pierdut legatura cu istoria.....nici in politica nu conduc barbatii...
Nu are nici o logica ceea ce spui tu...Barbatul vrea sa fie Dumnezeu de aceea nici nu lasa femeia sa urmeze credinta cea dreapta...Pt ca vrea ca femeia sa fie proasta ca el barbatul sa poata profita de ea....Barbatii nu lasa femeile sa fie cinstite....Pt ca barbatii invata femeile sa devina egoiste si sa fie darnice numai cu barbatii...Barbatii zic ca femeile trebuie sa fie bune numai cu barbatii lor si cu restul oamenilor trebuie sa fie egoiste....Iti dai seama ce excroci....O femeie cumsecade se comporta frumos cu toata lumea,,,nu doar cu barbatul ei ateist ci plin de ura si egoist...proasta este femeia care se ia dupa capul prost a unui barbat





s-aude o vioara....s-aude un tambal... s-aude glasul dulce al unui lautar......uuuupsss Doamne ....blasfemie...cum ingeras sa hie berbantul Dumnezeu???.
ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 23:28
Barbatul vrea sa domine mereu femeia cu gandirea lor excroaca....Femeile sunt naive si isi deschid inimile barbatilor,,in loc sa isi deschida inimile lui DUMNEZEU ,CA Dumnezeu sa le lumineze mintile si sa le ajute sa isi educe barbatii...Pt ca sunt fara scrupule si neumani....Barbatii invata femeile sa devina egoiste si usuratice apoi tot ei le judeca ca sunt rele...Oamenii sunt rai...Mai ales barbatii
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:28
De la: demonsauinger, la data 2011-05-27 23:28:07
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-27 23:19:17
De la: demonsauinger, la data 2011-05-27 23:13:45ingeras,vezi daca nu stai in barca femeilor si te tot duci cu tamaiatul peste berbanti....ai pierdut legatura cu istoria.....nici in politica nu conduc barbatii...
Nu are nici o logica ceea ce spui tu...Barbatul vrea sa fie Dumnezeu de aceea nici nu lasa femeia sa urmeze credinta cea dreapta...Pt ca vrea ca femeia sa fie proasta ca el barbatul sa poata profita de ea....Barbatii nu lasa femeile sa fie cinstite....Pt ca barbatii invata femeile sa devina egoiste si sa fie darnice numai cu barbatii...Barbatii zic ca femeile trebuie sa fie bune numai cu barbatii lor si cu restul oamenilor trebuie sa fie egoiste....Iti dai seama ce excroci....O femeie cumsecade se comporta frumos cu toata lumea,,,nu doar cu barbatul ei ateist ci plin de ura si egoist...proasta este femeia care se ia dupa capul prost a unui barbat





s-aude o vioara....s-aude un tambal... s-aude glasul dulce al unui lautar......uuuupsss Doamne ....blasfemie...cum ingeras sa hie berbantul Dumnezeu???.
Pai barbatii vor sa conduca femeile,sa le mane ca pe niste oi..Pt ca nu sunt intelepte..Nu le lasa sa fie cinstite,,,le invata sa devina usuratice ca sa aiba ei ce trage...Le invata sa fie egoiste,,apoi ;le judeca ca sunt egoiste...Daca gandesti logic..Proasta este femeia care se ia dupa capul unui barbat...
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:30
Irinuco, tu pentru cine bati toaca in miez de noapte, bagaboanta sturlubateca ce-mi esti?...ia hai, pofteste la un laptic si apoi noapte buna!
anakin
Postat pe 27 Mai 2011 23:33
Somn usor soricei...urare din parte motanului Danila
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:33
De la: anakin, la data 2011-05-27 23:15:44Preci, mergi pe incredere.. apelam la Achmed


da' nu budeam sa apelam mai rebede?!?
yesterday would be nice
precizilla
Postat pe 27 Mai 2011 23:34
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-27 23:28:17 Barbatul vrea sa domine mereu femeia cu gandirea lor excroaca....Femeile sunt naive si isi deschid inimile barbatilor,,in loc sa isi deschida inimile lui DUMNEZEU ,CA Dumnezeu sa le lumineze mintile si sa le ajute sa isi educe barbatii...Pt ca sunt fara scrupule si neumani....Barbatii invata femeile sa devina egoiste si usuratice apoi tot ei le judeca ca sunt rele...Oamenii sunt rai...Mai ales barbatii






ingeras.please nu ma baga intr-o discutie eronata inca de la inceputuri.....ca nu ma mai joc.sincer eu nu am nimic impotriva barbatilor.... sunt chiar utili si necesari....
ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 23:35
Pai barbatii vor sa conduca femeile,sa le mane ca pe niste oi..Pt ca nu sunt intelepte..Nu le lasa sa fie cinstite,,,le invata sa devina usuratice ca sa aiba ei ce trage...Le invata sa fie egoiste,,apoi ;le judeca ca sunt egoiste...Daca gandesti logic..Proasta este femeia care se ia dupa capul unui barbat...
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:36
De la: demonsauinger, la data 2011-05-27 23:35:37
De la: ingerasulluptator, la data 2011-05-27 23:28:17 Barbatul vrea sa domine mereu femeia cu gandirea lor excroaca....Femeile sunt naive si isi deschid inimile barbatilor,,in loc sa isi deschida inimile lui DUMNEZEU ,CA Dumnezeu sa le lumineze mintile si sa le ajute sa isi educe barbatii...Pt ca sunt fara scrupule si neumani....Barbatii invata femeile sa devina egoiste si usuratice apoi tot ei le judeca ca sunt rele...Oamenii sunt rai...Mai ales barbatii






ingeras.please nu ma baga intr-o discutie eronata inca de la inceputuri.....ca nu ma mai joc.sincer eu nu am nimic impotriva barbatilor.... sunt chiar utili si necesari....
Barbatii sunt niste inutili...Preotii si ei niste inutili,,,Cred ca doar femeile sunt utile,,fara femei lumea asta nici nu ar fii existat,,sunt femei care se chinuie sa creasca copiii singura,,si apoi barbatii tot pe femeie o judeca....Barbatii sunt inumani
ingerasulluptator
Postat pe 27 Mai 2011 23:38
N-ajunsesi la agurida, irinuco?
anakin
Postat pe 27 Mai 2011 23:41
ingeras,I love you......dar sa fim corecti....nici femeile si nici barbatii nu merita catalogarea ta.I poop you pe gentutza!
ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 23:43
cum poti sa te repeti atat de mult? de n ori am vazut scris de tine pe aici aceleasi fraze.. si nici nu intru chiar asa des.......
tu nu esti femeie? ce letot hulesti?sau tu esti super femeie???//
tind sa ii dau dreptate lui anakin
adryaana
Postat pe 27 Mai 2011 23:48
De la: adryaana, la data 2011-05-27 23:48:49cum poti sa te repeti atat de mult? de n ori am vazut scris de tine pe aici aceleasi fraze.. si nici nu intru chiar asa des.......
tu nu esti femeie? ce letot hulesti?sau tu esti super femeie???//
tind sa ii dau dreptate lui anakin





ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 23:57
chanty
Postat pe 28 Mai 2011 00:03
A TRECUT APOCALIPSA.......
constance
Postat pe 30 Mai 2011 20:43
aleluia! bine c-a trecut, ca asa stateam cu o frica...
michelle_
Postat pe 30 Mai 2011 20:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E iubire sau nu e? 24 De la: 11 Aprilie 2017 01:45
Oare ma poate intelege cineva? 63 De la: garbo_396741 9 Martie 2014 16:04
ce sa fac iubesc un barbat insurat 25 De la: gogu230672 4 August 2009 23:12
Daca dragoste nu e... 81 De la: Juna 2 Martie 2012 21:24
dezorientata 46 De la: yza_my 3 Octombrie 2009 17:04
Setari Cookie-uri