parere despre sexul oral

important e ca se abtine ea...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 23 Aprilie 2011 00:49

are si ea momentele ei prielnice
gata fug la somn


somn usor ge!
anaROBERT
Postat pe 23 Aprilie 2011 00:52
pai n-o sa mai aiba, ca o dau si eu in gat la admini...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 23 Aprilie 2011 00:53
PS: noapte buna!:)
eu_geminy
Postat pe 23 Aprilie 2011 00:53
Eu cred ca toti barbatii vor acelasi lucru.
garbo203234
Postat pe 28 Aprilie 2011 22:02
io nu cred..
roby_cado
Postat pe 28 Aprilie 2011 22:05
nici io nu cred
floare_cu_colti
Postat pe 28 Aprilie 2011 22:06
ba io cred gata fug
ladyDY
Postat pe 28 Aprilie 2011 22:08
De la: zara28, la data 2011-04-22 17:37:55Am avut o relatie cu un barbat un an de zile. ne intelegeam foarte bine, insa aveam o mica problema:el era mare amator de tot felul de "delicii" sexuale,printre care si sexul oral. El voia sa ii fac sex oral macar, dar eu nu puteam face asta,desi il iubeam foartew mult. Actul in sine mi se parea foarte scarbos.El a tot asteptat ca eu o sa fac asta, dar nu s-a intamplat asa. Bineinteles ca el s-a dus in alta parte sa se satifaca din punctul asta de vedere, dupa cum am aflat ulterior.am rupt relatia cum am aflat ca ma insela. Ideea e ca imi asum si eu o parte din vina,dar nu pot face ceva ce nu simt,care ma scarbeste teribil.Problema e ce voi face eu pe viitor: se stie ca toti barbatii vor sex oral,iar eu nu o s-o pot face. o sa incerc toti barbatii pana gasesc unul sa nu vrea asta si sa nu ma insele?! va rog ajutati-ma cu un sfat!


Asta da dilema in vinerea mare. Nu-ti place nu faci, daca te iubeste se obisnuieste si fara.
Si nu trebuie neaparat sa incerci toti barbatii pana gasesti unul sa nu vrea asta. Cat despre inselat, barbatii te inseala el si daca faci sex oral si daca nu faci. C'est la vie!
charmelen
Postat pe 28 Aprilie 2011 22:08
of..,prin cate ai trecut si tu..
roby_cado
Postat pe 28 Aprilie 2011 22:11
De la: zara28, la data 2011-04-22 17:37:55Am avut o relatie cu un barbat un an de zile. ne intelegeam foarte bine, insa aveam o mica problema:el era mare amator de tot felul de "delicii" sexuale,printre care si sexul oral. El voia sa ii fac sex oral macar, dar eu nu puteam face asta,desi il iubeam foartew mult. Actul in sine mi se parea foarte scarbos.El a tot asteptat ca eu o sa fac asta, dar nu s-a intamplat asa. Bineinteles ca el s-a dus in alta parte sa se satifaca din punctul asta de vedere, dupa cum am aflat ulterior.am rupt relatia cum am aflat ca ma insela. Ideea e ca imi asum si eu o parte din vina,dar nu pot face ceva ce nu simt,care ma scarbeste teribil.Problema e ce voi face eu pe viitor: se stie ca toti barbatii vor sex oral,iar eu nu o s-o pot face. o sa incerc toti barbatii pana gasesc unul sa nu vrea asta si sa nu ma insele?! va rog ajutati-ma cu un sfat!


batut-to-mo soarele da greu le e la unele
ai fost la spovedit???popa ce-o zis
ameno
Postat pe 29 Aprilie 2011 13:08
...probabil s-a dus la spovedit dupa ce a elucidat dilema
cory_emy
Postat pe 29 Aprilie 2011 13:37
De la: zara28, la data 2011-04-22 17:37:55Am avut o relatie cu un barbat un an de zile. ne intelegeam foarte bine, insa aveam o mica problema:el era mare amator de tot felul de "delicii" sexuale,printre care si sexul oral. El voia sa ii fac sex oral macar, dar eu nu puteam face asta,desi il iubeam foartew mult. Actul in sine mi se parea foarte scarbos. Ideea e ca imi asum si eu o parte din vina,dar nu pot face ceva ce nu simt,care ma scarbeste teribil.Problema e ce voi face eu pe viitor: se stie ca toti barbatii vor sex oral,iar eu nu o s-o pot face. o sa incerc toti barbatii pana gasesc unul sa nu vrea asta si sa nu ma insele?! !


eu ma intreb cum ai de gand sa-i incerci ... ii intrebi ... sau ...?si pe de alta parte .. poate la inceput nu vrea ... dar pe parcurs .. cine stie .. pofta vine mancand .... oricum shanse ai sa gasesti ce iti doresti .. fiindca am auzit si eu de femeie care nu vor sa faca oral in casnicie .. dar in afara .. rup norii ... si de femei care n-ar sta cu un barbat daca n-ar presta oral si ei si ele ...
eu zic sa mai studiezi si chestia cu oralul ... ca nu e chiar asa scarboasa si nici interzisa ... ba chiar .. pt unii ... zona pretabila la oral .. e mai curata decat multe zone ale corpului ... in fine .. fiecare cu studiile lui ...
si ca idee ... daca de acasa ai fost invatzata sa fii doar misionara ... iar tipul ala ti-a aratat si alte doua trei pozitii .. atunci te inteleg de ce ai gasit super ultra infra extra totul la el .. (plus banii lui , mentionati in alt articol al tau) -=- cica treaba cu oralul sau condimentel sexuale ... sau deliciile cum le zici tu .. e veche de mii de ani ... si n-am vazut sa fie interzisa nicaieri ... n-am citit inca coranul .. dar nici alora nu cred ca le pasa ce scrie aclo referitor la dormitor ... as indrazni sa te intreb daca ai auzit de kama-sutra sau daca ai vazut ceva legat de ... .... .... s-ar putea sa te pasioneze intr-un final ... succesuri ...
alfheim
Postat pe 30 Aprilie 2011 13:11
he he... chiar daca scrii mult, nici noua nu prea ne pasa de ce scrii...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 30 Aprilie 2011 13:12
De la: eu_geminy, la data 2011-04-30 13:12:53he he... chiar daca scrii mult, nici noua nu prea ne pasa de ce scrii...:P
:))



vad ca ai scris mai mult ca mine ...
nu-ti era adresata tie postarea ...
iar daca crezi ca scriu ca-ti pasa sau nu tie .. te inseli .. dar pori crede in continuare .. si in continuare poti cita din altii ... oricum nu intelegi nimic ...
alfheim
Postat pe 30 Aprilie 2011 16:46
Ia uite un intelept...
dor72
Postat pe 30 Aprilie 2011 18:14
De la: alfheim, la data 2011-04-30 16:46:57
De la: eu_geminy, la data 2011-04-30 13:12:53he he... chiar daca scrii mult, nici noua nu prea ne pasa de ce scrii...:P
:))



vad ca ai scris mai mult ca mine ...
nu-ti era adresata tie postarea ...
iar daca crezi ca scriu ca-ti pasa sau nu tie .. te inseli .. dar pori crede in continuare .. si in continuare poti cita din altii ... oricum nu intelegi nimic ...


da, mey alfhis...
chiar nu inteleg.
dealtfel, nici nu cred ca imi poate folosi la ceva
mazgalitura ta.
(si hai pa.:P)
eu_geminy
Postat pe 30 Aprilie 2011 19:17
De la: eu_geminy, la data 2011-04-30 19:17:07
De la: alfheim, la data 2011-04-30 16:46:57
De la: eu_geminy, la data 2011-04-30 13:12:53he he... chiar daca scrii mult, nici noua nu prea ne pasa de ce scrii...:P

da, mey alfhis...
chiar nu inteleg.
dealtfel, nici nu cred ca imi poate folosi la ceva
mazgalitura ta.
(si hai pa.:P)


pacat de anii din vaita ta ... mai bine ti-ai cauta o femeie ... sau macar o gonflabila ...
se vede cat frustrat si chinuit esti din posturile tale ... oricum .. cica genetic esti structurat sa iubesti noroiul
alfheim
Postat pe 1 Mai 2011 15:49
De la: zara28, la data 2011-04-22 17:37:55Am avut o relatie cu un barbat un an de zile. ne intelegeam foarte bine, insa aveam o mica problema:el era mare amator de tot felul de "delicii" sexuale,printre care si sexul oral. El voia sa ii fac sex oral macar, dar eu nu puteam face asta,desi il iubeam foartew mult. Actul in sine mi se parea foarte scarbos.El a tot asteptat ca eu o sa fac asta, dar nu s-a intamplat asa. Bineinteles ca el s-a dus in alta parte sa se satifaca din punctul asta de vedere, dupa cum am aflat ulterior.am rupt relatia cum am aflat ca ma insela. Ideea e ca imi asum si eu o parte din vina,dar nu pot face ceva ce nu simt,care ma scarbeste teribil.Problema e ce voi face eu pe viitor: se stie ca toti barbatii vor sex oral,iar eu nu o s-o pot face. o sa incerc toti barbatii pana gasesc unul sa nu vrea asta si sa nu ma insele?! va rog ajutati-ma cu un sfat!

nu toti barbatii isi doresc asta, nu are rost sa generalizezi. Iar daca sa zicem ca un barbat te iubeste cu adevarat, si isi doreste f mult sa-i faci asa ceva, cea mai buna metoda sa te convinga e sa iti faca el tie inti:) vb serios, la inceput mai crcnesti dar pe urma....iti dai seama ca nu e mare brnza. Si sub nici o forma sa nu iti dea de inteles ca daca tu refuzi apoi el pleaca la alta care ii face, pai doar nu-i la trg, ce mama ei de treaba:)Intre doi oameni lucrurile pot deveni f intime, dar cel mai important e respectul fata de partener. cineva care tine cu adevarat la tine n-o sa -ti ceara niciodata sa faci ceva ce tu consideri rau. tot ce poate incerca acel cineva e sa te faca sa -ti schimbi parerea.
mugure_alb
Postat pe 21 Mai 2011 03:20
De la: alfheim, la data 2011-05-01 15:49:02
pacat de anii din vaita ta ... mai bine ti-ai cauta o femeie ... sau macar o gonflabila ...
se vede cat frustrat si chinuit esti din posturile tale ... oricum .. cica genetic esti structurat sa iubesti noroiul


mey alifie... ochelarimea ta,
asa o fi, in tartacutza lu' mata.

PS: "se vede" pe dracu (sa te ia).:D
hai pa(h)
=))
eu_geminy
Postat pe 21 Mai 2011 05:19
ge, erai cam somnoros...
dor72
Postat pe 22 Mai 2011 16:43
De la: zara28, la data 2011-04-22 17:37:55Am avut o relatie cu un barbat un an de zile. ne intelegeam foarte bine, insa aveam o mica problema:el era mare amator de tot felul de "delicii" sexuale,printre care si sexul oral. El voia sa ii fac sex oral macar, dar eu nu puteam face asta,desi il iubeam foartew mult. Actul in sine mi se parea foarte scarbos.El a tot asteptat ca eu o sa fac asta, dar nu s-a intamplat asa. Bineinteles ca el s-a dus in alta parte sa se satifaca din punctul asta de vedere, dupa cum am aflat ulterior.am rupt relatia cum am aflat ca ma insela. Ideea e ca imi asum si eu o parte din vina,dar nu pot face ceva ce nu simt,care ma scarbeste teribil.Problema e ce voi face eu pe viitor: se stie ca toti barbatii vor sex oral,iar eu nu o s-o pot face. o sa incerc toti barbatii pana gasesc unul sa nu vrea asta si sa nu ma insele?! va rog ajutati-ma cu un sfat!


"28" vine de la varsta ta??! Si n-ai facut niciodata oral?! Si spui ca te si scarbeste...cu barbatul pe care il iubeste asa mult... Ok, nu oferi, dar de primit primesti?1 Sunt curioasa daca el iti facea oral. Stii ce poti face?! Cand cunosti un barbat, poti juca "adevar sau provocare" ii pui intrebarea si astfel vezi daca are rost s acontinui sau nu!
garbo106156
Postat pe 24 Iunie 2011 15:27
caldura dogoritoare....ravagii pe suprafete intinse...
dor72
Postat pe 24 Iunie 2011 15:41
michelle_
Postat pe 24 Iunie 2011 15:45
fetelor, este exact cum spuneam ieri: in troaca dobitoacelor nu pot fi decat laturi! iar mizeria nu poate fi sublimata! punct!
esme
Postat pe 24 Iunie 2011 15:53
dilema existentiala, ce mai!?
zambila
Postat pe 24 Iunie 2011 16:08
io-te al dracu' ce se-nghesuie lumea p-acilea...
dor72
Postat pe 24 Iunie 2011 16:10
hm!
esme
Postat pe 24 Iunie 2011 16:18
dor, bine ca nici tu nu stai deoparte
zambila
Postat pe 24 Iunie 2011 16:20
esme, am fost de acord cu tine...in totalitate...


zambilica, pai daca vorbim despre orlplejr... cum?
dor72
Postat pe 24 Iunie 2011 16:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce isi doresc barbatii? 301 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:01
buna 6 De la: Helen29 8 Decembrie 2009 19:37
Intrebare strumfeasca 106 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
testul de sarcina 2 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 21:08
Vine mosu 1 De la: anisoaraf 5 Decembrie 2009 22:07
Setari Cookie-uri