+fiica adolescenta insarcinata

cri... da' di ce vrei sa stii?!:))
eu_geminy
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:19
curioasa si eu ... sa vii apoi sa ne povestesti ... la povesti despre secs ..
cricat
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:22
De la: cricat, la data 2011-04-17 00:19:02
De la: eu_geminy, la data 2011-04-17 00:16:10
De la: reyya, la data 2011-04-17 00:10:25,,inferior".... sper ca nu la demisol


si care ar fi problema, reyya?... eu am vazut zilele trecute un demisol amenajat superb... un cuibusor de nebunii ca-n povesti!...;)
:))




... vazut si probat ???


ei, mai conteaza .???.probatul nu se pune , vazutul e baza :-))))
reyya
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:22
hai, mai fetelor, zise si omu de-un demisol acolo si deja va duserati cu gandul la secs...
sora_ilsi
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:23
voyeur....
dor72
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:24
nu la sex ..doar la demisol sora
reyya
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:24
mda .. Reyya ...

informatia e totul ... dar si actiunea ....
cricat
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:26
da, da... la-sol-fa
sora_ilsi
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:26
De la: sora_ilsi, la data 2011-04-17 00:23:52hai, mai fetelor, zise si omu de-un demisol acolo si deja va duserati cu gandul la secs...


noi??? .... nu.. doar suntem cuminti ..

cricat
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:28
De la: cricat, la data 2011-04-17 00:26:00mda .. Reyya ...

informatia e totul ... dar si actiunea ....

si apoi.... reactiunea....deja sunt on topic...
va pup, fetili...
dor72
Postat pe 17 Aprilie 2011 00:30
..io urcai de urcat da' cand sa cobor nu te vazui, bre...unde esti?.."
roby_cado
Postat pe 17 Aprilie 2011 18:20
"..unde-i robyca ca nici eu nu l-am zarit in coborare :-)))) Nu o fi fost rapelul bun ??!! :-)).."
roby_cado
Postat pe 17 Aprilie 2011 18:21
"..draga mea..,tu si multe altele de p'aci..,aveti al dreaq de mult de urcat..,pentru ca apoi sa coborati fooooarte putin,pentru a ajunge la nivelul meu... "




'ete la ele ce se aprinsera..
aproape la fel ca mine,cand zise aia ca nu se coboara la nivelu' meu..


vroiam decat sa punctez ca ma enerveaza (ca si pe voi), al dreaq de tare,cand cineva spune.."nu ma cobor la nivelul tau"..
'ai sa mori tu..
daca nu te cobori,nu postezi..
simplu ca buna ziua..,parerea mea..

roby_cado
Postat pe 17 Aprilie 2011 18:21
buna nicoleta,
sfatul meu este sa nu iti faci griji. lucrurile se vor rezolva de la sine si da chiar asa unde este tatal??eu te-as sfatui sa nu iti dai nepotelul ci mai degraba sa iei o bona si sa sti ca la scoala este program special pentru mamicile eleve. si eu am un bb de un anisor si am nascut in ultimul an de liceu acum sunt la facultate si bb meu are un anisor iar eu 20 :D bn noi l-am avut alaturi si pe taticul lui. el a fost cel kre a stat cu copilul kt timp am fost eu la sc si tot el sta acum cu el knd sunt la cursuri. daca vrei sa vorbim id-ul meu este ing3ras_n3bun
ingerashnebun
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:28
Stea Albastra-Stea..dar unde-ai fost draguto tu?Ca mama ?Cum ai avut TU grija ca fiica ta-minora sa nu se lase pacalita asa usor?Eu cred ca e VINA TA in primul rand!I-ai spus vreodata fiicei tale ceva despre relatiile cu baietii?Sigur nu,ca daca-i spuneai nu se ajungea aici!Si ptr ca e SI vina ta,acum amandoua trebuie sa-l cresteti pe cel nevinovat!Sa-l cautati pe autor-bine te-au sfatuit toti de pe-aici,si poate pana fata merge la liceu,bunicii ceilalti,ingrijesc de micut!E si dreptul lor sa stie de existenta celui mic!Doar si ei au o a2-a VINA,nu si-au invatat baiatul sa se protejeze,acum sa plateasca si ei si el!!Si nu te mai lamenta atat,ca un copil,chiar si nedorit,E O MARE BUCURIE!! A!! Nu te mai lua de Roby,asta da-TATA,isi iubeste pana la maduva copilul,si-l cred ca "te iubeste" cand a auzit ca vrei sa-l dai...Cum ai si putut gandi asa ceva?!Cat de greu v-ar fii,trebuie sa va descurcati...La tara cresc copii sanatosi,frumosi si destepti..intr-o saracie lucie!Dar traiesc alaturi de MAMA,TATAsi BUNICI!!Asa e viata,cu bune,cu rele..le ducem,asta-i CRUCEA TA si a FIICEI tale!In ajun de Paste sa-ti dae D-ul gandul cel bun!Sa-ti traiasca fiica si nepotul!O sa vezi ca umple casa de cu de toate!!
elisabeta_boia
Postat pe 19 Aprilie 2011 17:14
hi, sunt de acord cu anumite pareri scrise pe forum dar.......-bunicuta saraca-....multe amanunte i-au scapat din atentie.adevarat copilul are nevoie si de tata-pensie alimentara-ajutor si de la o alta bunicuta-a tatalui- ......iar chestia cu instrainatul copilului e o mare tampenie -prostie si ignoranta-copilul are nevoie de MAMA SI ......TATA in primul rand si dupa......de bunici..........Doamne ajuta
garbo095748
Postat pe 19 Aprilie 2011 17:34
nu lasati noul nascut in grija unei straine.
mai bine intrerupe scoala,si continua dupa un an.
e responsabilitate mare,eu am nou nascut,se mai ineaca cu laptele,cine il iubeste si ingrijeste mai bine ca mama?
plus ca ma indoiesc ca va vrea sa il dea din brate,il va naste cu durere,cum sa desparti bebe de mama lui,e inuman pentru amandoi.
cel mai importANT acum este bebe.
l-a facut,isi asuma responsabilitatea de a-l alapta si ingriji.
se va descurca,si apoi va continua scoala.
poate sa faca un transfer la liceu seral,sau la alt liceu ?
sau sa lipseasca de la liceu,sa amane anul,si asta e o solutie,apoii da,asistent maternal,pana termina liceul,sau pana merge copilul la camin.
in nici un caz nu as lasa nou nascut,la asistent maternal.....
daca reuseste in primele 40 zile sa il alapteze des,nu va avea nici colici,nici plansete .
iar in primele patru zile,incontinuu la san,sa suga si adormit,sfat dat de cel mai bun pediatru de aci din rodos.
eu am doi copii,si am reusit sa fac de toate.
am depus efort doar in prima luna,apoi e usor totul,bebe e linistit.
nu am intrerupt psihologia,dar eu dau examene doar,este ff,particulara.
succes,si cand il veti tine prima oara in brate,complet neajutorat,amintiti-va,nu poate implora,sa nu il lasati.
d
daniilia
Postat pe 19 Aprilie 2011 18:52
mda... mai bine ca n-am fost online zilele astea....
Al dreak ce importanta e scoala asta - si, desigur, facultatea.... Nu cumva sa o afecteze. Hai sa ne aruncam toti copiii prin stinga si prin dreapta ca ne incurca Oxfordurile - cu care sa ajungem doamna secretara, pardon, "asistent manager" la apogeul carierei.

Si te asigur ca stiu precis despre ce vorbesc madam, am toate hartoagele la CV, dar pentru orice femeie normala la cap toate sint hartie igienica fata de relatia cu copilul EI.
quasaria
Postat pe 19 Aprilie 2011 19:58
Un copil,un dar de la Dumnezeu.Faceti un efort si tineti-l langa voi,si sigur o sa descurcati.daca iti iubesti fiica o sa-ti iubesti si nepotul.Totul o sa fie bine cand o sa vina bebelusul.Gandeste intelept se apropie Sfintele sarbatorii de Pastii
garbo032261
Postat pe 19 Aprilie 2011 21:05
draga nicoleta, am citit postarea ta de deschidere a topicului si pot doar sa iti impartasesc pe scurt din experienta mea, poate te ajuta cu ceva...... acum am 37 de ani iar la varsta de 16 ani am ramas insarcinata , eram clasa X , initial mi-a fost frica dar cu toate ca eram doar un copil, de fapt doi copii, pentru ca si tatal copilului adik sotul meu avea 18 ani atunci , deci cu toate ca eram copii ne-am luat viata in piept si am hotarat singuri pentru noi, si iata ca am ajuns, cu greu este adevarat, dar cu foarte multa vointa, sa trecem peste toate greutatile vietii si ne-am crescut copii fara sa ne gandim nici o clipa sa ii dam cuiva. Subliniez faptul ca la vremea respectiva eram amandoi elevi , fara nici un venit ,asta nu ne-a impiedicat sa ne continuam studiile, sa ne transferam la seral , sa facem ulterior si facultate, sa ne angajam si sa ne vedem de viata, nici o clipa nu ne-am gandit sa renuntam la copil si probabil ca nici daca eram singura tot nu ma gandeam la aceasta posibilitate .....acum cand ma uit in urma NU regret nimic din ce mi s-a intamplat desi uneori a fost extrem de greu
cory_emy
Postat pe 20 Aprilie 2011 16:32
iubita mea cory..
namyi
Postat pe 20 Aprilie 2011 17:32
De la: namyi, la data 2011-04-20 17:32:49iubita mea cory..
Ce mi-era drag de tine!!Dar acum ..mai cucerit..definitiv!! Asa face o adevarata mama! Chiar asa,sigur nu v-a fost usor,dar ce satisfactie si multumire aveti acum!! Sarbatori ferite familei tale,si binenteles,te pup pe tine!!M-ai "uns" pe ..stomac!!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Aprilie 2011 19:53
Am..gresittt,am vrut sa dau citatul Corei!! Ce rusine..
elisabeta_boia
Postat pe 20 Aprilie 2011 19:55
pai da betty...rusine mare!!!
acu iti sare vuvu-n cap si-ti explica ea cum sunt o mama denaturata....si tu cat pe ce sa ma lauzi
stie cory...isi da seama ca e pt ea...
tie ti-a uns stomacul...pe mine m-a imbaiat de tot cu povestioara...
namyi
Postat pe 20 Aprilie 2011 21:01
e greu sa cresti singura un copil, s-a vazut dupa felul cum ti-am crescut fetita: in lipsa.
in rest, despre dreptul tatalui de a stii de copil, despre pruncul nevinovat care o sa fie crescut pe cine stie unde....
crezi ca toata lumea traieste pe roze, ca nimeni niciodata nu a trecut prin greutatile vietii asa ca tine, te victimizezi tu mai mult decit o face fetita ta.
A propos, care e parerea ei? Are voie la o parere? Ai lipsit de linga ea cind a fost vorba de educatie sexuala, de discutii mama-fiica iar acum iti dai dreptul sa-i schimbi viata.
Rusine sa-ti fie ca ai pus pe copiula ta intr-o astfel de situatie , ca vrei sa-mi pui nepotul/nepoata pe drumuri si mai vii si in public sa te plingi ca nimeni nu te intelege.
Sa-ti luminezi Domnul mintea si sufletul ca nu e niciodata prea tirziu sa-ti ceri iertare, sa-ti recunosti greseala si sa mergi mai departe pe drumul cel ingust si abrupt inloc de a merge pe cel larg si neted.
Ciresica
Postat pe 21 Aprilie 2011 00:59
ameno
Postat pe 21 Aprilie 2011 13:34
De la: ameno, la data 2011-04-21 13:34:13

ce faci parinte?
namyi
Postat pe 21 Aprilie 2011 14:50
rosheshte, bre, tu nu vezi? da' nush di ce, ca de rushine nu cred... doar n-oi apuca io zilele alea can' Ameana o roshi de rushine
cre' ca de nervi ierea ea ashea
Thor_again
Postat pe 21 Aprilie 2011 15:20
de la vesmant bre'...de la vesmant!
namyi
Postat pe 21 Aprilie 2011 15:25
multumesc betty.....sa stii ca viata este destul de usoara daca incerci sa faci si tu ceva pentru a o usura nu toate vin de la sine !
cory_emy
Postat pe 21 Aprilie 2011 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragostea la vreme de internet 38 De la: Pasarea-Spin 17 Noiembrie 2015 05:48
tratamente naturiste impotriva......sexului 131 De la: AGAPI_MOU 28 August 2009 21:05
e o obligatie sa ai grija de parinti sau e respect !!! 138 De la: jordina 11 Iunie 2010 13:06
Unghii 1 De la: garbo164791 26 Septembrie 2010 14:51
Este interesat cineva de un club pt copii :supraveghere educare copii in Iasi? 3 De la: garbo118447 19 Ianuarie 2011 05:53
Setari Cookie-uri