Dupa 13 ani totul s-a transformat intr-o durere sfasietoare...

da...da...iphigenia...

cred ca totusi am sa desfac sticla aia de jack daniels...presimt ca va fi o zi foarte lunga...
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:08
.E greu cand un barbat ramane,,baiatul mamei'',intotdeauna mama va ramane mai presus decat sotia,la mama nu ar renunta niciodata,la sotie insa DA.
Iti doresc mult curaj,sa mergi inainte,sigur vei gasi un suflet care sa te inteleaga... inca nu sa maturizat...sta doar dupa fusta maicasii sii ia decizii doar cum vrea si cum spune ea.e greu knd te confrunti cu barbati de genul.cunosc si eu si e foarte greu sa ai langa tn unul de genul asta.nu te va aprecia niciodata si nu vei avea nici un cuvant in fata lui.o va asculta pe maicasa pana knd nu va mai fi .ar trebuii sa ai mai multa incredere in tn si sa uiti de tot pt k nu se merita.cat despre altfel de soacre cum au mai spus=o si celelalte fete sunt geloase urasc ca fii lor sa iubeasca alata femeie in afara de ele.nu=ti face griji dumnezeu are grija de toata lumea .multa bafta in continuare si sa mergi mai departe cu capul sus si cel mai important este k niciodata la astfel de oameni nu trebuie sa le dai satisfactie (sa le arati knd de mult suferi)ba din contra trebuie sa le arati contrariul (k iti este mai bn fara ei langa tn)mult succes in continuare si tine cont de sfatul asta k nu se merita oricum nu se va schimba niciodata.asa a fost invatat asa face.


...acelasi lucru mi-l repet si mie...
cristynacrysss
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:08
cea mai tare a fost, insa, daniilia, care se crede wonder woman, femeia care detine toate secretele posibile la degetul ei mic. de intelepciune, ce sa mai zic!: se pare ca e insasi personificarea ei. hehehehehe!

ma lasi? m-a apucat deja cascatul!
esme
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:09
mda...cum ziceam, esme...toti ne dorim aripi, si de fiecare data constatam ca avem doar picioare de lut

ce pacat ca nu ne putem pune pe off...

eu, sincer...le admir pe femeile astea, pentru cat sunt de dedicate unei singure idei...
presupun ca e ceva unic sa nu-ti doresti decat sa fii o anexa a cuiva...
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:14
Uneori o atitudine de genul daniiliei e de dorit... Cel putin eu asta cred. Ce-am fi noi,cu toatele,daca am fi absolut convinse ca suntem wonder woman?!
Allegra
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:16
am posta pe garbo vaitandu-ne de plictiseala?
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:18
de plictiseala atator succese si impliniri, nu?

am exista in afara noastra, pana mea! ca un parameci ori o amoeba. ma intreb daca o femeie, precum cea mentionata anterior, mai exista prin ea insasi!
esme
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:20
"..am actionat corespunzator asta datorita emisiunii INBLANZIREA SCORPIEi care mi-a dezpaienjenit mintea si a celor citite aici va multumesc.."


tine-o tot asa..,si ai sa ajungi, ca majoritatea de pe aici...,sa-ti doresti sa ti se "despaienjeneasca" altceva...
roby_cado
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:22

Doamne,ce rele sunteti!
Dar acuma va intreb eu pe voi : cum ar fi sa avem atata incredere in noi si-n aripile noastre?
Ma rog,era mai mult sau mai putin o intrebare retorica..
Allegra
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:24
roby, te musc de beregata

pai tocmai asta e si the f....g problemu, alegria...sa ne dorim mereu ce nu putem avea
sau sa fim cum ne-am dori sa fim
sau cum ne-am imagina noi ca vrem

voi intelegeti ceva din ce aberez eu aici? ca deja is in faza in care paharul de jack mi se pare irezistibil, hehehe...
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:28
roby, stai bine cu ficatul ?
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:32
Eu mi-am pus un pahar de Tamaioasa Romaneasca,michelle...
Hai,cin-cin!
Allegra
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:38


betivelor...
roby_cado
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:48
Prefer sa cred ca ne alinti,roby...
Si chiar daca n-ar fi asa,sa stii ca mai am mult pana la dezalcoolizare. Un pahar de vin,dupa masa,nu ma face betiva.
Allegra
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:50
sa traiesti si tu, veselie mica...

roby, n-am pretins ca is perfecta
si-apoi, la cat de rar beau eu, parca nu mai conteaza ca nu respect uzantele si nu astept apusul soarelui ca sa-mi torn ceva de baut, hehehe...
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:50
apusul ? nu rasaritul ?
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:52
apusul, mami
uzantele britanice spun ca primul pahar tre' sa-l bei dupa ora 17
de-aia nici nu ma mai mir ca au pierdut englezii coloniile
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:54
M, uitasem ca te/ai inrudit cu de/alde Fowles
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2011 13:58
corect! eu is logodnica locotenentului francez, hehehe
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:01

Meule, surioara mea, dar da odata pe gat Jack-ul ala, ca de aseara de cand tot il gadili, eu am ras juma de sticla!!!
Sheara ma-si de viata, ca mai desfac una , daca ma-nervez !!!

Femeia asta chiar traieste o drama (daca nu-i fas), da' noi ce treaba avem cu dramele altora?
Le avem si noi pe ale noastre!!!
Hai noroc si multa sanatate din cauza mea!!
tatoo
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:06
nah! ca din logodnica am ajuns sora
oh, oh...care n-am avut noroc
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:11








mea culpa. Jack e de vina.
tatoo
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:20
mon "capiten", am intrat din greseala in profilul tau
aglomeratie mare la tine, mon cher...tot cuconetu' distins si-a lasat cartea de vizita, cu coltul indoit

da' de ce esti surprins? au nu ziceai tu ieri ca-s logodnica ta? si ca te-au inaintat aia capitan? oh, oh...cine stie ce faci tu prin cel rezbel, in timp ce eu tes precum penelopa...
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:26

Pe la Circe n-am trecut, sa mor eu!!!

Profilul meu...cand am zis defilare de 23 august cre'ca radeai...

Aaaa...dar tu zici de prieteni...eu ziceam de ai de vizualizeaza.
tatoo
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:33
tatoo, n-avem cum te crede! si Ulise a trecut si tot a scapat! asa ca nu te jura!
esme
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:38

Papadia mea, eu m-am jurat doar ca n-am trecut...inca.
Mai departe, nu garantez!!! Io is mai iubaret ca Ulisache
tatoo
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:41
tatoo, te-oi fi jurat tu ca pana acum n-a fost asa, dar stim noi ca ne spui adevarul adevarat?! mai ales ca recunosti ca esti iubaret!
esme
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:46
da esme...da' ulise a scapat la mustata

asta dupa ce s-a desfatat cativa anisori cu malefica aia...sau sa-i zic seducatoare?
michelle_
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:48
hai sa-i zicem seducatoare, ca ce-i al ei, e al ei!
esme
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:52
durere sfasietoare?!...sa iti dai seama dupa 21 de ani...sa vezi cat de dureros ..si sa nu poti face nimic...imi cer scuze daca am fost"rautacioasa"..oricum..eu iti doresc putere..si incredere in tine..
garbo192329
Postat pe 3 Aprilie 2011 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O LUME TRONATA DE SEX!!!!! 27 De la: lory_lemnaru 3 Februarie 2010 16:51
Povestea mea, am putina nevoie de ajutor. Multumesc! 1 De la: CristiEu 4 Septembrie 2018 20:36
O IUBESC,MA IUBESTE,SI VOM INVINGE 114 De la: SIMPATICILA 21 Noiembrie 2014 18:42
CINE POATE DICTA INIMII? 170 De la: garbo011266 10 Aprilie 2011 23:47
Ce credeti despre asta? Vi s-a intamplat? 230 De la: eu_vio 1 Iulie 2010 13:03
Setari Cookie-uri