Ea Balanta,El Capricorn?

Ce sanse sunt sa se oficializeze aceasta relatie?
Cunoasteti persone care sunt impreuna din aceste 2 zodii?
Multumesc celor care raspund.
garbo187272
Postat pe 14 Martie 2011 15:12
ma numesc angelica florentina sunt balanta
sotul meu costica capricorn
intotdeauna balantele sunt ingaduitoare, lasa de la ele. noi avem o casnicie de 14 ani ,o fetita de 12 ani. trebuie sa ai rabdare cu capricornii, sunt orgoliosi,nu recunosc cand gresesc,incapatanati....
dar eu i-am prins punctul slab.... si cand am dreptate nu ma las....si se intampla cam mereu
dar este bine sa nu fim tot timpul puse pe cearta, ca pana la urma nu toate casniciile sunt numai lapte si miere.avem o fetita care este varsator si cu ea se ceatra mai tot timpul si eu sunt arbitru si sunt nevoita sa mai ridic uneori glasul ca sa ma fac auzita de cei doi
in rest totul este OK
ai grija si cu viata sexuala, nu prea le place sa fie afectuosi, sunt brutali, si totul se termina fff repede(ca iepurii)
eu m-am obisnuit si nu mai simt atractie sexuala , dau vina pe serviciul lui(sudor) si ma consolez ca este bolnav
te sarut si mai vb
paaaaaaa florina
garbo037729
Postat pe 2 Mai 2011 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Halloween Party 151 De la: fleurdelis 29 Octombrie 2010 20:12
COMPATIBILITATE BARBATUL TAUR - FEMEIA GEMENI ? 6 De la: garbo211375 14 Iulie 2011 12:36
Ea gemeni,El sagetator 1 De la: Anel 29 Ianuarie 2011 08:51
Eu sagetator el leu 11 De la: Princess1990 28 Octombrie 2013 08:18
Acfg 30 De la: Alexandra_Ramona_Iordache_1 1 Martie 2017 07:04
Setari Cookie-uri