si totusi ce ramane de facut.....

Eu iti spun doar atat draga doamna ! Lasa aventura asta cu baiatul asta mai mic decat tine si incearca sa vezi unde este buba unde sunt hopurile din casnicia ta ,provoaca-l pe omul cu care te-ai maritat la o discutie deschisa "legata de viata voastra mai ales cea de cuplu pentru ca vina nu este la el cred ca tu te-ai plictisit convinge-l sa munceasca pana va avea bani pentru aceea afacere incercati sa depasiti problemele .Din ce povestesti tu v-ati realizat visurile pana la urma zi-mi si mie ce se construieste in viata batand din palme ,fetita aia are nevoie de un model in viata .Te desparti de sot , nu stii daca va reusi relatia ta cu cel mai tanar care vorba tuturor este doar un amant nimic mai mult .,o himera , si ramai iar de unde ai plecat ! va urma un altul si te vei adanci din ce in ce mai mult in esecuri iar fata va vedea un model comportamental in tine! Incearca sa iti salvezi casnicia si mai lasa internetul si barbatii care ii intalnesti acolo nu sunt nici unii ceea ce par un barbat serios nu s-ar incurca cu o femeie maritata si nici o femeie maritata nu s-ar incurca cu un altul adik o femeie serioasa si la casa ei cu un barbat mai tanar asta comform conduitelor morale .Realitatea este insa alta in zilele noastre insa stii tu institutia casatoriei este sfanta .ANALIZEAZA INAINTE SA IEI O DECIZIE SI ASTEMPTAM NOUTATI !
tyruta
Postat pe 1 Martie 2011 17:49
draga mea, nu face greseala pe care am facut-o eu gasind pe cineva pe net si am parasit si sotul si baiatul care ei erau cei mai scumpi pt mine, am crezut ca cea ce nu nu am gasit la el , La sotul meu o sa gasesc le celalalt dar m-am inselat AMARNIC, NU O FACE UITA ACEA PERSOANA PE CARE AI CUNOSCUT-O PT CA STII DE CE? nu o sa-ti accepte niciodata coipilul si sa fii sigura de asa ceva pt ca am patit-o pe pielea mea si sa stii ca relatiile facute pe net sunt aiurea si minciuni, TE ROG NU FACE PASUL DE AI PARASI CA AI SA REGRETI DACAVREI ITI DAU ADREASA MEA PE MESS nis.alina
garbo101254
Postat pe 1 Martie 2011 22:14
"Stiu ca poate par ca multe altele care isi inseala sotii, dar nu e asa!!! "

Desigur, cine ar indrazni sa spuna asa o minciuna? Tu i-ai gasit sotului tau doar un loctiitor mai tanar si cu forte noi, ca sa ii mai iei din stress. Uite ce mult il iubesti pe sot, ar trebui sa-i spui si lui, sigur ca ar aprecia gestul si ti-ar povesti ce a spus odata Napoleon Bonaparte, vorbind despre femei.
delly000311
Postat pe 1 Martie 2011 23:28
Emotionant si foarte sincer acest articol. Spui ca te-ai atasat de acel cineva care in fata lui Dumnezeu ai ales sa-ti fie sot. Ti-ai dorit un copil, pe care tot Dumnezeu ti l-a Dat.
Viata este asa cum este, scumpa mea, dupa usor, intotdeauna vine si mai greu. Asa este dat, poate Destinul tau este alaturi de cel pe care l-ai ales.El nu te-a inselat, dupa cum spui niciodata. Tu insa da. Intrebarea este daca mai navigand pe Net vei mai gasi si un altul care sa te inteleaga la fel ca cel cu care ai pacatuit. Pune-ti TU Paulina singura intrebarea, ce va fi din acel copil?
Minge de ping-pong? O vei pasa de la unul la altul, o vei rupe de adevarata Ta menire de mama. Poate vei deveni o mama posesiva, poate vei deveni o mama obsedata de liniste si te vei debarasa de fata. Oare ce vei face atunci cand vei avea o varsta la care nu vei mai fi o bomba pe Net, dupa 50 de ani? daca vei apuca?
Cred ca toate raspunsurile le ai deja, numai ca anguasa te face sa ti le dai singura.Si asa si este.
P.S. Nu TU vei suferi, ci acest copil, sau, doamne nu lasa, toti copii rezultati din navigare
Defendia
Postat pe 2 Martie 2011 14:57
TOT LA DESPARTIRE VEI AJUNGE DOAR K ITI PRELUNGESTI AGONIA,IA CEA MAI BUNA HOTARARE PT TINE SI REFUZA SA CREZI CA POTI SCHIMBA PE CINEVA-NARAVUL DIN FIRE N-ARE LECUIRE, BAFTA SI CURAJ
salvyna_g
Postat pe 6 Martie 2011 12:56
eu zic sa te gandesti mai bine,,faza cu gagiu de pe facebook,sa nu ai prea multa incredere,o sa realizezi ca nu e ceea ce pare..bafta
kirry
Postat pe 16 Martie 2011 00:45
Buna !

Trebuie sa te gandesti foarte bine ce iti doresti ! Pasiune si dorinta?
sau viata de familie ?
nela_1972
Postat pe 16 Martie 2011 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
il iubesc,desi el este bagabond.. 22 De la: Rha 29 Iunie 2010 17:13
amanta - sotie 1098 De la: garbo108099 21 Martie 2010 17:31
infidelitate??? 131 De la: marinbosse 30 Ianuarie 2010 03:26
Cine e vinovat in toata povestea asta? 20 De la: Maria_22 3 Iulie 2016 11:33
mincinos , tradator dar bun actor !! 76 De la: garbo_405684 14 Iulie 2017 00:55
Setari Cookie-uri