ce credeti?

va rog ,o parere.ce credeti? daca un barbat te conduce mereu acasa de la serviciu ,te asteapta daca mai ai treburi in oras e posibil sa o faca din colegialitate sau sa fie mai mult de atat?
garbo262855
Postat pe 31 Martie 2012 11:56
o fi inger pazitor
dor72_
Postat pe 31 Martie 2012 12:07
e casatorit?
rheiush
Postat pe 31 Martie 2012 12:09
da
garbo262855
Postat pe 31 Martie 2012 13:37
Atunci Dor are dreptate ...sau poate ???
Rotty
Postat pe 31 Martie 2012 13:51


....ii coleg cu
Asinul in fotza lui, ajua la carat....i-ai facut cu ochiul vreodata?
..
Fss_ssu
Postat pe 6 Aprilie 2012 03:40
e posibil sa fie si din colegialitate...teoretic...dar poate fi si altceva....colegialitatea de factura asta e destul de rara...totusi...
garbo171675
Postat pe 6 Aprilie 2012 20:11
da! da-i o factura!
Eugenia69
Postat pe 6 Aprilie 2012 20:14
Na, s-mi caut i io un coleg, s m petreac, s nu vb fr iegsperien!
Axl_22
Postat pe 6 Aprilie 2012 20:14
seful meu ne lua pe toti in masina lui,si ne lasa in drum spre casa lui,pe unde era mai bine.
asa ca poate fi si doar colegialitate.
daniilia
Postat pe 6 Aprilie 2012 22:54
mai bine zi-ne daca esti interesata sa te culci cu el... pentru ca el, sigur asta vrea !!! am vazut asta in ochii lui... !
barboneli
Postat pe 7 Aprilie 2012 07:55
Barboneli, este rautacios, dar spune din fericire sau nefericire un adevar. De ce nu il intrebi pe el care ii sunt de fapt intentiile? Nimeni nu face in viata gesturi gratuite. In spatele gesturilor exista o explicatie logica. Se pare ca el a inceput dansul ceremonial al cocosului de munte care isi cheama gainusa la praznic. Numai ca in cazul de fata, gainusa ori este prostuta, ori nepregatita pentru un viitor mars nuptial, ori se gandeste la cu totul altceva.
Exista si posibilitatea unui refuz decent sau sa iti schimbi orarul. Dar cred ca cea mai buna solutie este sa vorbesti cu el.
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 08:55
Daca nu exista atractie fizica intre voi, e pura colegialitate. Eu asa pateam in timpul facultatii cu cineva si nu era vorba de nimic mai mult. Asta vreo 4 ani, doar ca eram ca si intelect pe aceeasi lungime de unda si ne petreceam f mult timp impreuna. Dar emotional fiecare aveam pata pusa pe altcineva.
Daca un barbat se apropie de o femeie, nu va mai ganditi ca e musai s-o vizualizeze in pat. Lucrurile astea se si simt. Poate tu te-ai gandit la asta, dar el nu. Deci la tine e posibil sa fie o sclipire de vreun fel
magdabeauty
Postat pe 7 Aprilie 2012 09:25
De la: garbo_1713, la data 2012-04-07 08:55:46Barboneli, este rautacios, dar spune din fericire sau nefericire un adevar. De ce nu il intrebi pe el care ii sunt de fapt intentiile? Nimeni nu face in viata gesturi gratuite. In spatele gesturilor exista o explicatie logica. Se pare ca el a inceput dansul ceremonial al cocosului de munte care isi cheama gainusa la praznic. Numai ca in cazul de fata, gainusa ori este prostuta, ori nepregatita pentru un viitor mars nuptial, ori se gandeste la cu totul altceva.
Exista si posibilitatea unui refuz decent sau sa iti schimbi orarul. Dar cred ca cea mai buna solutie este sa vorbesti cu el.


rautacios, ha... ??? si de ce neaparat "marsh nuptial", (asa-i zice acuma... ? )... ce, dupa orele de lucru nu merge ? nu uita ca tipul este casatorit si poate are o nevasta cu centura neagra... ! chiar sa lipseasca noaptea... e mai nasol. in fine, nu conteaza ora... dar nu prea vad ce poate sa-l intrebe ? mai bine il invita, cica la o cafea sau la o palinca... (nu stiu in ce regiune, oras, sat se petrece actiunea...) si vede ea mai bine ! daca o refuza, inseamna ca e primul barbat care o face, in ultimii 156 de ani ! din cate stiu eu... ! daca nu o refuza... e... probabil ca nu o sa ne dea amanunte !!! DAR.... o relatie cu un barbat insurat, nu intodeauna face bine la riduri... !!!
pe magdabeauty n-am inteles-o... !!!
barboneli
Postat pe 7 Aprilie 2012 10:04
Mi se pare corect. In loc de mars nuptial, ar putea citi "Pentru cine bat clopotele". Parerea mea ca el este totusi un porc din moment ce are sotie si isi permite sa mai grohaie fara scrupule in cotetul alteia. Apropo, numai cainii pot fi pusi sa stea cu botul pe labe? Animalutele care poarta rat nu? De ce? Sufera de prostata?
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 14:06
Mi se pare corect. In loc de mars nuptial, ar putea citi "Pentru cine bat clopotele". Parerea mea ca el este totusi un porc din moment ce are sotie si isi permite sa mai grohaie fara scrupule in cotetul alteia. Apropo, numai cainii pot fi pusi sa stea cu botul pe labe? Animalutele care poarta rat nu? De ce? Sufera de prostata?

adevarul este ca nu stiu....! tu ai folosit epitetele (sau cum le spune...) respective, porc, grohaie, cotetz, rat... asa ca..... ! si cainii, stau cu botul pe labe de obicei... nu numai cand le spui la dresaj. si, deocamdata, tipul n-a "grohait" nimic... doar conduce fata acasa... ! si daca e sa ne intoarcem la regnul omenesc... chestia asta cu casatorit si incercat si cu alte femei... e o chestie veche si foarte obisnuita ! la unii.... ! asa ca, pe mine cel putin, nu ma mira. iar de revoltat, nici atata... ! pe tine, inca da.... ?
barboneli
Postat pe 7 Aprilie 2012 14:31
Este exact ce spun si eu. A inceput sa il manance in gat. Acusi acusi scapa un guitat in tremolo.
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 15:56
fiind casatorit, nu e in regula sa te conduca mereu acasa, prin oras etc. nimeni nu face asa ceva din colegialitate. una e sa se intample o data, sa te conduca un coleg, in functie de circumstante si alta e sa devina un obicei, e clar ca el se gandeste la altceva. gandeste-te ca e doar o chestiune de timp sa se afle si atunci vei suferi consecintele. esti la fel de vinovata ca si el, ca ai permis asa ceva. poti sa te gandesi, daca prietenul tau ar face asa ceva cu o colega de serviciu, ti-ar conveni?
MARILENA_25
Postat pe 17 Aprilie 2012 08:46
De la: garbo262855, la data 2012-03-31 11:56:26va rog ,o parere.ce credeti?

E foarte clar ce vrea. Nu din colegialitate o face ...
carco
Postat pe 17 Aprilie 2012 23:39
De la: garbo_1713, la data 2012-04-07 15:56:36Este exact ce spun si eu. A inceput sa il manance in gat. Acusi acusi scapa un guitat in tremolo.



la asta m-am gandit si eu , nimic nu e gratis in lumea asta
adeline
Postat pe 18 Aprilie 2012 15:58
ca bine zici!
Amor_Aeternus
Postat pe 18 Aprilie 2012 16:03
ai vorbit vreodata despre sotia lui? Ia-l la o discutie si punei intrebari legate despre "viata lui de familie", din raspunsurile lui iti vei da seama daca doreste "alinare" de la tine.
Amor_Aeternus
Postat pe 18 Aprilie 2012 16:08
Cred ca trebuie sa isi spele zilnic desuurile sa fie curata pentru toate situatiile surpriza. Si mai sugerez sa poarte chilotei cu amoras sau cu inimioare de toate marimile.
garbo_1713
Postat pe 18 Aprilie 2012 18:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
L-am inselat fara sa vreau! 23 De la: garbo172304 1 Ianuarie 2017 22:23
cum sa-l recuperez? 143 De la: gia85 29 Mai 2010 14:30
A CRESCUT SEPTELUL 1 De la: garbo270271 19 Martie 2012 01:19
il iubesc,desi el este bagabond.. 22 De la: Rha 29 Iunie 2010 17:13
buna 2 De la: garbo_3591 29 Mai 2012 09:42
Setari Cookie-uri