Mai pot avea incredere in el???

buna...sincer lasa-l...nu se va face bine niciodata oricat de mult ti-ar promite ca nu mai face..eu am fost casatorita si al meu facea destea dar nu recunostea si cand i-am pus dovada in fata si atunci incerca sa se scoata...l-am lasat decat sa-mi amarasc viata..in momentul de fata face la fel are o relatie dar pe lg aia mai umbla cu cate mai poate..
garbo170975
Postat pe 19 Februarie 2011 20:59
De la: dor72, la data 2011-02-19 20:54:12
De la: Allegra, la data 2011-02-19 18:55:07"...oamenii de stiinta"...
Mi-a placut asta!


Allegra, e o gluma intre noi. Daca vrei iti povestesc... e cu talc


Daca e amuzanta,atunci vreau!
Allegra
Postat pe 19 Februarie 2011 23:00
detectiv ar trebui s te faci...cum l-ai prins u nebunik.....bv bv.....l-ai iertat k o bleaga si fara o pedeapsa aspra s vada ce se intampla dc umbla cu tzutzuroiu pe la altele......acum faci cum crezi u.....da esti cam prea indulgenta....da nici sa-i cotrobai asa nu-i bine nici pt tine k afli toate nebunelile.....ce nu stii nu te face sa suferi.....eu i-am zis pretenului meu daca vreodata calca stramb s faca in asa fel incat eu s nu aflu niciodata si s nu se prosteasca sa-mi confeseze din cauza vinovatiei k o beleste.....ai facut-o asta e ..te simti vinovat nu mai faci altadata.....daca nu-ti arata k te-a inselat si totul e ok si simti tu in continuare k te iubeste n-are rost s descoperi scaparile lui ...atata timp cat n-o iubeste pe respectiva si doar a cotzait-o si nu inseamna nik pt el stai in banca ta......daca atitudinea lui se schimba at e nasol.....dar ce ti-a facut de revelion nu mi-a placut...o lipsa de respect totala...hai bafta
biank_85
Postat pe 20 Februarie 2011 17:44
detectiv ar trebui s te faci...cum l-ai prins u nebunik.....bv bv.....l-ai iertat k o bleaga si fara o pedeapsa aspra s vada ce se intampla dc umbla cu tzutzuroiu pe la altele......acum faci cum crezi u.....da esti cam prea indulgenta....da nici sa-i cotrobai asa nu-i bine nici pt tine k afli toate nebunelile.....ce nu stii nu te face sa suferi.....eu i-am zis pretenului meu daca vreodata calca stramb s faca in asa fel incat eu s nu aflu niciodata si s nu se prosteasca sa-mi confeseze din cauza vinovatiei k o beleste.....ai facut-o asta e ..te simti vinovat nu mai faci altadata.....daca nu-ti arata k te-a inselat si totul e ok si simti tu in continuare k te iubeste n-are rost s descoperi scaparile lui ...atata timp cat n-o iubeste pe respectiva si doar a cotzait-o si nu inseamna nik pt el stai in banca ta......daca atitudinea lui se schimba at e nasol.....dar ce ti-a facut de revelion nu mi-a placut...o lipsa de respect totala...hai bafta
biank_85
Postat pe 20 Februarie 2011 17:44
la naiba s-a postat de 2 ori...pfff
biank_85
Postat pe 20 Februarie 2011 17:46
De la: tatoo, la data 2011-02-19 18:40:14

Eu am o senzatie de ireal.M-am cam desumflat.Nu cred,frate ,ca exista asa ceva.Si sa se mai si descurce singura in viata.
Oricum,e simpatica Auf Wiedersehen(asa se scrie?)


ba iote ca ezist ca nu scrie tastatura de capu iei. Si tu imi esti simpatic, maimutoiule. Si ai dreptate, ma descurc singura-singurica in viata. Mi-a fost mai greu pana acum 2 ani deaoarece am tarat dupa mine 100 kg de balastru . De 2 ani mi-am redeschis aripile. Si stiti ceva (asta e pentru dependentele de manipulatori, am fost una dintre ele timp de 15 ani), zborul e ca mersul pe bicicleta, chiar daca nu-l practici o vreme, nu uiti .
casatoritadindragoste
Postat pe 20 Februarie 2011 21:39
si ? cum e zboru` ?
Freya__
Postat pe 20 Februarie 2011 21:46
De la: dor72, la data 2011-02-19 18:21:48iesti asa urita gorilo ca visez naspa la noapte in alta ordine - fiecare are dreptu lace fan vrea, mie mi place cel mai mult Mel ghibson


796! aloooo! tu esti fanu' atunci cand iti place de cineva si il consideri idolul tau
Si zi-i asa... Mel e fanu' tau... brava! te-a vazut?

Tatuatule, macar 796 e simpatica si nu e ofticoasa

Sa fii sanatoasa 796 si sa iti pastrezi simtul umorului [/quote]

Multumesc, draga mea. Iti doresc sa-ti fie bine si sa ramai asa, fara prejudecati si cu sufletul deschis chiar si pentru "pitipoance nescolite". N-am cunoscut prea multe femei care sa reactioneze ca tine fata de "una ca mine."
casatoritadindragoste
Postat pe 20 Februarie 2011 21:49
ei, ash! i s-o defectat motoru', s-o catapultat si nu i s-o deschis parasuta.
Thor_again
Postat pe 20 Februarie 2011 21:49
mamica, da' nu tie iti dadui eu premiul? n-ai venit la decernare...
Thor_again
Postat pe 20 Februarie 2011 21:50
si tu..zbura, femeia !
Freya__
Postat pe 20 Februarie 2011 21:57
Mersi Biank pt sfat...in momentul de fata incerc sa ma abtin de la o alta "investigatie"
MonykMonyk
Postat pe 21 Februarie 2011 11:52
De la: MonykMonyk, la data 2011-02-21 11:52:24Mersi Biank pt sfat...in momentul de fata incerc sa ma abtin de la o alta "investigatie"


NPC.....mi-am spus parerea...oricum nu tre s asculti de nimeni....ci doar sa analizezi parerile s vezi care ar fi cea mai potrivita pt cazul tau....

s stii k nu ma sucesc dar de data asta daca tot mai esti cu el vezi pe unde a mai umblat k nu mi se pare deloc de incredere...deja faptul e consumat pt k tu oricum ai aflat nebunelile alea si nu vad incredere din partea ta in viitorul apropiat.......daca inseli de la inceput mai tarziu ce dracu mai faci ..nush nu mi se pare normal si nu cred k se va schimba......e prea "bagabont" ....

astept sa vad ce mai scrii...poop
biank_85
Postat pe 21 Februarie 2011 12:39
Tot ma bate gandul sa il controlez iar...dar nu stiu, mi se pare ca sunt un pic deplasata daca fac asta...
MonykMonyk
Postat pe 21 Februarie 2011 13:05
Ai grija cu gandurile astea... sa nu te invineteasca prea tare
Thor_again
Postat pe 21 Februarie 2011 13:15
Nici o sansa...
MonykMonyk
Postat pe 21 Februarie 2011 13:18
eu zic sa il lasi acum cat nu e prea tarziu, pt ca asa va face toata viata si vei vedea ca in timp va deveni dureros si pentru tine.
garbo022043
Postat pe 22 Februarie 2011 11:07
De la: garbo189796, la data 2011-02-19 18:16:06nu stiu cinei fernado si nam fost la Caransebes niciodata si nus iubita ta habar nam cine esti si nici tu nu sti cines eu



Ba eu banuiesc,draga mea.
tatoo
Postat pe 22 Februarie 2011 11:33
De la: garbo022043, la data 2011-02-22 11:07:53eu zic sa il lasi acum cat nu e prea tarziu, pt ca asa va face toata viata si vei vedea ca in timp va deveni dureros si pentru tine.



...dureros "SI" pentru tine????
tatoo
Postat pe 22 Februarie 2011 11:37
Sa fii sanatoasa 796 si sa iti pastrezi simtul umorului [/quote]

Multumesc, draga mea. Iti doresc sa-ti fie bine si sa ramai asa, fara prejudecati si cu sufletul deschis chiar si pentru "pitipoance nescolite". N-am cunoscut prea multe femei care sa reactioneze ca tine fata de "una ca mine." [/quote]

Ce inseamna "scolite" ? Atunci cand vii si le spui celorlati ca sunt prosti si ca detii adevarul suprem?
Ce inseamna "una ca mine"? Esti de 10 ori mai de apreciat pentru felul tau simplu dar de care nu te rusinezi, decat multi altii, care isi irosesc viata incercand sa demonstreze ceea ce nu exista.
Sincer, mi-ai inseninat ziua
O seara placuta!
dor72
Postat pe 22 Februarie 2011 20:05
Al dracu Garbo asta
posteaza tot de 2 ori...
dor72
Postat pe 22 Februarie 2011 20:05
Un barbat care inseala o data ,o va face din nou,pentru ca fie sufera de ...hipersexualitate,fie nu iubeste,nu doreste sa se implice si nu se simte vinovat,fie pt.ca se plictiseste cu o singura femeie.In lumea in care traim,invadata de atatea ...ispite(reale si virtuale)e f .usor sa pici in ...plasa.Plus ca unii barbati care cedeaza f usor au un soi de labilitate psihica.Femeile se simt vinovate fara sa aiba vreo noima asta,pentru ca asta se va putea intampla ,oricare va fi partenera unui asa-zis Don Juan.
Naravul din fire nu are lecuire;mai e ceva:aschia nu sare departe de trunchi si e bine sa fim atenti la mamele si tatii ...iubitilor nostri.Cum sunt ei ,le sunt si plozii.

carmen73
Postat pe 22 Februarie 2011 20:19
:"Cum sunt ei ,le sunt si plozii."

ca asa zici tu???
eladaela
Postat pe 22 Februarie 2011 20:22
buna... eu cred ca te are cu ceva la mana rau tare de/i suporti toate astea.. altfel nu/mi explic.. sau te gandesti ca nu mai exista barbati. adevarul e ca e greu sa iesi dint/o treaba de asta, dar nu uita ca raul trebuie taiat de la radacina si oricare ar fi motivee pt care mai esti cu el*astea doar tu le stii* si dac anu vrei sa le spui e treaba ta, dat sa stii ca daca pe noi ne poti minti , pe tine nu trebuie sa te minti. si nici pe el nu trebuie sa/l lasi sa faca asta. sa stii ca exista si barbati ok, dar atat timp cat iti vei irosi existenta cu unul ca el, nu vei lasa pe nimeni sa se apropie de tine, sfatul meu e ca ar trebui sa/l dai ...... si daca nu vrei sa ma crezi pe cuvant apeleaza la un teraapeut. nu ai nevoie de un cretin ca el sa te simti vie si femeie, esti deja si chiar poti fi si mai buna fara el.astept un raspuns in privinta deciziilor tale.
garbo084961
Postat pe 25 Februarie 2011 01:54
De la: biank_85, la data 2011-02-20 17:44:36detectiv ar trebui s te faci...cum l-ai prins u nebunik.....bv bv.....l-ai iertat k o bleaga si fara o pedeapsa aspra s vada ce se intampla dc umbla cu tzutzuroiu pe la altele......acum faci cum crezi u.....da esti cam prea indulgenta....da nici sa-i cotrobai asa nu-i bine nici pt tine k afli toate nebunelile.....ce nu stii nu te face sa suferi.....eu i-am zis pretenului meu daca vreodata calca stramb s faca in asa fel incat eu s nu aflu niciodata si s nu se prosteasca sa-mi confeseze din cauza vinovatiei k o beleste.....ai facut-o asta e ..te simti vinovat nu mai faci altadata.....daca nu-ti arata k te-a inselat si totul e ok si simti tu in continuare k te iubeste n-are rost s descoperi scaparile lui ...atata timp cat n-o iubeste pe respectiva si doar a cotzait-o si nu inseamna nik pt el stai in banca ta......daca atitudinea lui se schimba at e nasol.....dar ce ti-a facut de revelion nu mi-a placut...o lipsa de respect totala...hai bafta
garbo084961
Postat pe 25 Februarie 2011 02:02
nu nici asa cum spui tu biank, adik ce il incurajezi sa fie un bun mincinos si sa stie sa se ascunda de tine? asta e vrajeala si nu relatie in viata tre sa stiti sa va respectati.
garbo084961
Postat pe 25 Februarie 2011 02:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prietena mea 37 De la: garbo_9622 14 Decembrie 2012 10:15
sex, chin, ....mai e ceva? 96 De la: eu_geminy 8 Noiembrie 2010 21:47
Ajutooorrrr 76 De la: tabita 12 Mai 2010 07:01
surprize intre partenerii unui cuplu 14 De la: dalimi 8 Septembrie 2009 20:44
Relatie suspecta 4 De la: garbo_407215 8 Decembrie 2014 12:24
Setari Cookie-uri