sunt intr-o mare dilema...

buna ziua,am si eu o mare problema pe care nu o inteleg oricat m-as concentra.De sarbatori am fost plecata in sua la prietenul meu ,pe care l-am cunoscut in urma cu 6 luni pe internet.Pana sa plec am mai avut cateva divergente dar pe care la momentul respectiv nu le-am bagat in seama...am zis ca inca nu ne cunoastem samd Dar ...surpriza...cand am ajuns acolo.Pe motiv ca nu mi-ar fi placut de el a inceput sa se schimbe si sa se schimbe in rau.In seara de Craciun ne-am certat rau de tot si mi-a spus ca nu sunt nici pe departe persoana pe care o cauta,ca arat oribil si ca a facut gresala vietii lui chemandu-ma acolo si ar fi mai bine sa plec acasa.A doua zi schimbare de situatie : s-a trezit dimineata mi-a facut cafeaua si a inceput sa se comporte ca si cum nimic nu se intamplase.Am venit in tara,iar acum sustine ca sunt un om bun si o femeie deosebita.Eu chiar nu mai inteleg nimic....
garbo027623
Postat pe 2 Februarie 2010 17:11
623..nici nu e mare lucru de inteles..tipul e oscilant, clar..din moment ce ti-a spus acele lucruri la doar o zi dupa ce te-a cunoscut nici nu cred ca ar trebui sa acorzi atentie personajului sau incidentului, clar nu are sens..spune-i Adio,( daca e ceva de spus desi mie mi se pare ca nu ), te implici si nu are sens.
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 17:15
problema e ca tipul chiar imi place...si m-am implicat deja mult prea mult...
garbo027623
Postat pe 2 Februarie 2010 21:13
De la: garbo027623, la data 2010-02-02 21:13:42problema e ca tipul chiar imi place...si m-am implicat deja mult prea mult...
Pai poate ca s-a indragostit,,ca barbatii astia sunt schimbatori ca vremea..Poate ca daca te rugai de el,poate ca nici nu te mai baga in seama...Poate chiar s-a indragostit cine stie..Merita sa incerci daca iti place de el
omulsincer
Postat pe 2 Februarie 2010 21:19
Ok. Paranteza la tot thread-u'. Cum de esti de acord Zero? da-mi id-ul plz... Sa mor daca nu te cer. Gata paranteza. Barbatii nu-s schimbatori ca nimic. Americanii gandesc cu totul altfel decat noi. Abia dupa 40 de ani ii poti compara cu europenii. Eu sunt de parere ca atat timp cat tipul ti-a facut figura asta, mai ales intr-o zi in care, in principiu, toti crestinii ar trebui sa fie fericiti alaturi de familie si iubiti si prieteni, e nesimtit. Shallow or retard :D Take your pick. Ramane la latitudinea ta.
sierra_ig
Postat pe 2 Februarie 2010 21:28
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 21:28:38Ok. Paranteza la tot thread-u'. Cum de esti de acord Zero? da-mi id-ul plz... Sa mor daca nu te cer. Gata paranteza. Barbatii nu-s schimbatori ca nimic. Americanii gandesc cu totul altfel decat noi. Abia dupa 40 de ani ii poti compara cu europenii. Eu sunt de parere ca atat timp cat tipul ti-a facut figura asta, mai ales intr-o zi in care, in principiu, toti crestinii ar trebui sa fie fericiti alaturi de familie si iubiti si prieteni, e nesimtit. Shallow or retard :D Take your pick. Ramane la latitudinea ta.
Pai da pe americani nu ii poti compara cu romanii..Pt ca romanii sunt casnici si americanii sunt muncitori si responsabili fata de barbatii romani
omulsincer
Postat pe 2 Februarie 2010 21:30
De la: buna01, la data 2010-02-02 21:30:45
De la: sierra_ig, la data 2010-02-02 21:28:38Ok. Paranteza la tot thread-u'. Cum de esti de acord Zero? da-mi id-ul plz... Sa mor daca nu te cer. Gata paranteza. Barbatii nu-s schimbatori ca nimic. Americanii gandesc cu totul altfel decat noi. Abia dupa 40 de ani ii poti compara cu europenii. Eu sunt de parere ca atat timp cat tipul ti-a facut figura asta, mai ales intr-o zi in care, in principiu, toti crestinii ar trebui sa fie fericiti alaturi de familie si iubiti si prieteni, e nesimtit. Shallow or retard :D Take your pick. Ramane la latitudinea ta.
Pai da pe americani nu ii poti compara cu romanii..Pt ca barbatii romanii sunt casnici si barbatii americanii sunt muncitori si responsabili fata de barbatii romani
omulsincer
Postat pe 2 Februarie 2010 21:31
Tipul nu este american ci roman.Are 39 de ani iar eu 31.Este acolo de 3 ani si lucreaza in constructii care nu prea mai merg.Este diferenta de clasa sociala,fiinca eu am afacerile mele.Ar vrea sa vina in tara dar nu prea are ce face pe aici ,iar eu as fi singura lui sansa de reusita...e un pic cam complicat...si ma gandesc ca singurul lucru ptr care s-a schimbat a fost asta.
garbo027623
Postat pe 3 Februarie 2010 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
neveste mincinoase 170 De la: Filipa 17 Iulie 2009 12:25
Buna seara 1 De la: garbo_493339 30 Septembrie 2018 20:25
ce ati face voi?!! 9 De la: hot_coffee 24 Mai 2010 15:18
Monitoare de fertilitate 4 De la: garbo_5418 10 Septembrie 2012 22:58
Ceva neimportant. 20 De la: DeeeDeee3 16 Noiembrie 2010 20:45
Setari Cookie-uri