Mai pot avea incredere in el???

mai daca canta e bine numa sa nu alerge ca loboda si sa-si impleticeasca picioarele ca dupa devine fufa
ameno
Postat pe 17 Februarie 2011 11:14
si si ............gaina da tonul , oricum
jeanette40
Postat pe 17 Februarie 2011 11:16
eladaela
Postat pe 17 Februarie 2011 11:16
poi ..........cea mai grea intrebare e .......cine a fost primul :oul sau gaina?????
a-ti auzit pe cineva intreband de cocos ??????
jeanette40
Postat pe 17 Februarie 2011 11:24
de aia nu-i de incredere cocosul.............n-are origini
ameno
Postat pe 17 Februarie 2011 11:27
Cred ca daca ma mai supara mult ii tai si arpile si creasta...mama lui de cocos
MonykMonyk
Postat pe 17 Februarie 2011 15:43
Cucurigu!!!! ...zise gaina brusc.
... De emotie,cocosul facu un ou.
tatoo
Postat pe 17 Februarie 2011 15:48
MonykMonyk
Postat pe 17 Februarie 2011 15:49
De la: roby_cado, la data 2011-02-17 00:34:49citeam mai deunazi'..,ca draga noastra Q..,a avut legaturi cu doi barbati simultan..
culmea..(din cate am inteles)..,stiau unul de celalalt..
de aici reiese ca,nici unuia dintre astia..,nu i-a dat papucii..,cu atat mai putin "instantaneu"..
asta ma duce cu gandul la al tri'-lea(cel putin)..

acum..
nu crezi ca astfel de mesaje..,sfaturi..,venite din partea cuiva,care si-a tot desfacut picioarele, pana sa ajunga sa cunoasca "adevarul absolut" in ceea ce priveste o relatie..,isi cam pierd din "esenta"..?

Q..,no offense..,dar prea te-ai erijat in sfatuitor sef p'acilisea,cu tenta clar partinitoare..,si nu cred ca esti in masura sa faci asta..,parerea mea..
apropo's...cuvantul OBIECTIV..,iti spune ceva..?
lala2
Postat pe 17 Februarie 2011 19:44
Mare grija sa nu-ti musti vreodata limba c-ai sa mori sigur de la atata venin.De ce nu-ti iei tu o mitraliera sa omori toate femeile "care-si desafac picioarele"?Ei,vezi,c-ai inteles pana la urma de ce te-a lasat nevasta-ta?Era si ea o c....a,si-a desfacut picioarele in fata ta si tu n-ai ierrtat-o pentru asta.Cum naiba te-o fi suportat femeia aia atata timp?Cred c-ar trebui sa i se ridice statuie.In alta ordine de idei,Q este printr putinele persoane de pe forum care spune ceva doar atunci cand are de spus.
lala2
Postat pe 17 Februarie 2011 19:49
De la: lala2, la data 2011-02-17 19:49:39In alta ordine de idei,Q este printr putinele persoane de pe forum care spune ceva doar atunci cand are de spus.


Ceea ce nu s-ar putea spune si despre tine. Dar nu mai conteaza, nu?
Thor_again
Postat pe 17 Februarie 2011 19:54
MA POT AVEA INCREDERE IN EL? E vorba despre computerul meu.

H E L P !

Cine e mai dastept pe-aci in compuri, bre?
de ieri compul meu si-a pierdut limbile, nu mai sunt de gasit...am bifat language bar...degeaba...nici nu mai pot sa maresc, ca nu-mi mai apare procentajul ala si de-abia mai vad sa scriu si sa citesc ca e prea mic scrisul...

HELP, BRE, FIE-VA MILA!
sora_ilsi
Postat pe 17 Februarie 2011 20:15

ilsuca,
click dreapta pe bara, in meniu te duci pe toolbar si bifezi language
Thor_again
Postat pe 17 Februarie 2011 20:18
asa am facut, Thorele, dar nimic...nu apare nici o limba
sora_ilsi
Postat pe 17 Februarie 2011 20:24
pai ia vezi, in cazul asta, sa nu fi mutat meniul de limbi ( ) pe desktop
vezi pe undeva in coltul dreapta sus
Thor_again
Postat pe 17 Februarie 2011 20:27
"..De ce nu-ti iei tu o mitraliera sa omori toate femeile "care-si desafac picioarele"?.."


si eu ce ma fac pe urma..?
bine..,n-ar fi rau nici cu cele care raman..(si anume,cele care fac sex fara a "desface picioarele"..,intelegi..nu? ),dar.. cu ele nu poti face dragoste..
iar mie, cum sunt un romantic incurabil..,mi-ar fi tare greu..
asa ca am ales..,degetul mare ridicat in sus..
cunosti semnificatia..,nu..?
roby_cado
Postat pe 17 Februarie 2011 21:07
""asa ca am ales..,degetul mare ridicat in sus "" Bravo tie si la mai mare!
lala2
Postat pe 17 Februarie 2011 23:27

cu siguranta cunosti semnificatia..
mama mea...
roby_cado
Postat pe 18 Februarie 2011 01:28
De la: roby_cado, la data 2011-02-17 00:34:49citeam mai deunazi'..,ca draga noastra Q..,a avut legaturi cu doi barbati simultan..
culmea..(din cate am inteles)..,stiau unul de celalalt..
de aici reiese ca,nici unuia dintre astia..,nu i-a dat papucii..,cu atat mai putin "instantaneu"..
asta ma duce cu gandul la al tri'-lea(cel putin)..

acum..
nu crezi ca astfel de mesaje..,sfaturi..,venite din partea cuiva,care si-a tot desfacut picioarele, pana sa ajunga sa cunoasca "adevarul absolut" in ceea ce priveste o relatie..,isi cam pierd din "esenta"..?

Q..,no offense..,dar prea te-ai erijat in sfatuitor sef p'acilisea,cu tenta clar partinitoare..,si nu cred ca esti in masura sa faci asta..,parerea mea..
apropo's...cuvantul OBIECTIV..,iti spune ceva..?


roby, ma indoiesc ca intelegi ceva din postarile mele si, daca tot nu pricepi nimic, poti sa le ignori. Nu le citi. Nu ma supar.
In ce priveste cei nspe barbati, nu cred ca ai suficiente informatii despre povestile mele incit sa iti dai cu parerea. Si, de fapt, nici nu imi amintesc sa iti fi cerut vreo parere.
quasaria
Postat pe 18 Februarie 2011 21:34
de cand e interzisa simultaneitatea?
si eu,care credeam ca-i singura obtiune valabila...
Allegra
Postat pe 18 Februarie 2011 21:47

eu nu raspund la cererile de a-mi da cu parerea..
doar imi dau cu "ea"...
ceea ce faci si tu..
cu privire la indoiala ta..,mai reflecteaza..
roby_cado
Postat pe 18 Februarie 2011 21:49
diferenta e ca eu imi dau cu parerea fata de cineva care a deschis un subiect - deci i a cerut o parere.
Mi s-ar parea altfel pueril sa iti explic tie sau altcuiva ce presupun eu ca s-a intimplat in viata ta, ca precis cind te-oi fi desparti de nu stiu care ai inselat pe nu stiu care, si n-au fost doua, a aparut precis si vreo a treia...si tot asa. Doar asa, ca te vad pe aici.... si nu prea stiu despre ce e vorba, da'hai sa ne bagam in seama.

Anyway. Cind o sa am de gind sa imi scriu memoriile explicite pe garbo te anunt.
quasaria
Postat pe 19 Februarie 2011 08:05
robi mie i-mi place cum gandesti sunt deacord cu ce zici. esti fanul meu si tipa aia sa cianozat de furie. bravo tie esi barbat si gentlemen
casatoritadindragoste
Postat pe 19 Februarie 2011 10:09
Roby. fii baiat dragut si (i)esi ! barbat si GetlemEn ( ai peronalitae dubla???????), daca iti solicita idolii !
Ai ajuns si tu fan(ny)
Asta-i o fata ne-rigida, asa ca ia-ti mitraliera!
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 10:42

796, cotcodac, cotcodac... da' ortografic, daca se poate.
quasaria
Postat pe 19 Februarie 2011 10:57
las-o Q...
de mult n-am mai ras atat de bine....offffffffffffff

Ia auzi: Eu: fiecare are liberul arbitru
796: ce arbitru, io n-am zis asa ceva. daca nu intelegi nui vina mea....

Conversatie: - Tușa!
- Ce Pușa?
- Las ușa!
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 11:15
quasaria
Postat pe 19 Februarie 2011 12:11
ce sa ma chinui ca intelegeti orisicum nu sint la bacaloreat aici. iar tu dor72 numi pu-ne vorbe in gura eu nam vorbit de pusa sautusa. demonstreaza ca am zis asa ceva si te cred
casatoritadindragoste
Postat pe 19 Februarie 2011 14:16

da, da, confirm si io! n-a vorbit de tusa saupusa! howgh!
796, you've just made my day!
Thor_again
Postat pe 19 Februarie 2011 14:37

O,Doamne,mi-e rau!!! Roby,te-a rupt!

I love you,Michael Jackson,esti fanul meu!
tatoo
Postat pe 19 Februarie 2011 14:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sunt 0 De la: 19 Iunie 2010 14:12
intrebare? 36 De la: garbo163126 17 Iulie 2010 18:46
Subiect pentru cei pusi mereu pe scandal... 856 De la: anaROBERT 27 Februarie 2011 23:44
iubirea fara nici o speranta 29 De la: garbo100975 29 Ianuarie 2011 19:12
Voi intelegeti tipul asta? 4 De la: garbo110966 17 Iulie 2011 00:19
Setari Cookie-uri