Subiect pentru cei pusi mereu pe scandal...

apai...mai da-ti...ame`...sa mai ia si altii...o gura proaspata...de aere...
ovidiu42
Postat pe 3 Februarie 2011 22:41
De la: dor72, la data 2011-02-03 22:35:00
De la: charmelen, la data 2011-02-03 20:48:37

"Esti plina de venin dar eu sunt vaccinata. Nu ma uit in jos.
Macar de data asta te-ai prins la timp...
Si nu ai cum sa imi faci concurenta, stii de ce?
Apoi, daca tot veni vorba... mie imi place asa, fara minte, spre deosebire de tine ( care nu o ai, dar ne-o arati... )


Nu ma mir de loc ca tie iti place asa fara minte, nu ai cum sa-ti dai seama ce-ti lipseste.
Ca doar de-aia se zice fericiti cei saraci cu duhul!


Ti-am mai zis ca te prinzi greu, da las' ca o sa iti dai tu seama pana la urma.
Nu ai nicio legatura cu teologia... atitudinea ta arata doar egoism, exprimarea - aroganta, raspunsurile -sarcasm gratuit, lipsit de substanta. Si nu ai deloc simtul umorului, de aceea nimeni nu gusta ce spui. Tu spui totul cu rautate ( ma rog, tu ii zici superioritate) .
Iar "Fericirile" madame, au cu totul alte semnificatii... dar tu ti-ai facut lucrarea bazandu-te pe "anatematizare"... alta mancare de peste...
Nea thorele.... eu am ascultat si i-am dat o bombonica ( e din ciocolata amaruie- preferata
mea)[/quote]

I-auzi inchizitoarea! Pai nu te laudasi mata adineaurea cat de talentata esti in a scoate ce-i mai rau din oameni. Pai lady ai fost servita, de ce oare esti tot nemultumita?


charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 23:44
De la: ameno, la data 2011-02-03 21:41:00ffffffssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


ei da unele primate mai au inca dificultati cu exprimarea articulata.
charmelen
Postat pe 3 Februarie 2011 23:47
bweyyyyyy ce se intampla aici???
ati bagat in seama nulitatile,prea multa bagare in seama,nuuuuuuu,nu asa,nu merita.....


ch,hai ca mai poti,tocmai ce am spus,mai poti,nu ma dezamagi stiu ca poti mai mult...
bata-te norocul sa te bata
anaROBERT
Postat pe 3 Februarie 2011 23:59
De la: anaROBERT, la data 2011-02-03 23:59:59bweyyyyyy ce se intampla aici???
ati bagat in seama nulitatile,prea multa bagare in seama,nuuuuuuu,nu asa,nu merita.....


ch,hai ca mai poti,tocmai ce am spus,mai poti,nu ma dezamagi stiu ca poti mai mult...
bata-te norocul sa te bata



Pai n-au cum sa nu le bage daca se privesc in oglinda.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 00:07
ioooooooooiiiiiiiiiiiiii...............iete cum razbate...spiritualitatea...
ptiu`...sa nu fii de deochi!!
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 00:16
ch,uite cum sta treaba,nu vreau sa fiu rautacioasa dar daca vezi ca 'n'' persoane sunt impotriva si incearca sa te faca sa intelegi ca singura nulitate si persona non grata esti tu de ce nu te retagi....

diferenta intre tine si noi este ca esti stearsa rau...o demonstrezi prin postarile tale fara noima si de prost gust...

noi cand ne privim in oglinda ne place ce vedem,pe cand tu se pare ca esti total nemultumita.... ,nu-i nimic se fac operatii estetice,ai sanse..
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 00:18
ana...hai...gata...cu rautatile...poate...fata chiar vrea sa spuna ceva...si...n-are vorbele la ea...
hai s-o lasam sa se adune...si ea...si poate reusim sa intelegem...de fapt...ce vrea sa ne spuna!!
asta...ca sa nu facem pacate...ca nu lasam fata...sa se exprime si ea...
deci...hai sa incercam si asta...poate...asa ne dumerim...si noi!!
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 00:24
ovi,aici erai


io o las ovi dar sa se adune odata ca daca nu bag aspiratorul si o adun eu
sigur nu vom intelege nimic din ceea ce scrie,e mai dificila in exprimare dar,creste ea mai mare,ne arata ea noua
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 00:28
De la: anaROBERT, la data 2011-02-04 00:28:43ovi,aici erai


io o las ovi dar sa se adune odata ca daca nu bag aspiratorul si o adun eu
sigur nu vom intelege nimic din ceea ce scrie,e mai dificila in exprimare dar,creste ea mai mare,ne arata ea noua





rautate mica!! ...nu te lasi neam!!!
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 00:30
ehe ovi......

atatea souturi in cour...pana cand
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 00:39
De la: anaROBERT, la data 2011-02-04 00:18:53ch,uite cum sta treaba,nu vreau sa fiu rautacioasa dar daca vezi ca 'n'' persoane sunt impotriva si incearca sa te faca sa intelegi ca singura nulitate si persona non grata esti tu de ce nu te retagi....

diferenta intre tine si noi este ca esti stearsa rau...o demonstrezi prin postarile tale fara noima si de prost gust...

noi cand ne privim in oglinda ne place ce vedem,pe cand tu se pare ca esti total nemultumita.... ,nu-i nimic se fac operatii estetice,ai sanse..



postari fara noima si de prost gust, ai produs chiar tu destule, n-ai decat sa te recitesti cu atentie inainte de a cauta paiul din ochiul celuilalt. Iar eu nu te-am jignit facandu-te nulitate nici cand te-ai straduit din rarunchi sa o arati.

Cat despre postarile mele, daca ar fi sterse, nu cred ca ar agita pe atatia. Nu-ti place ce citesti, ignori si treci mai departe, asta daca esti cu adevarat inteligent. Daca nu, poti recurge si la insulte in lipsa de argumente.
iar espre privitul in oglinda si fericirea, hum asta nu-i totdeauna in regula. Se zic ca unora le trebuie foarte putin ca sa fie fericiti.


charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 00:42
De la: anaROBERT, la data 2011-02-04 00:39:30ehe ovi......

atatea souturi in cour...pana cand





si tu acu`....pana...se tabaceste couru`!!! ...si...nu mai bagi in seama...
te folosesti numa de...forta de propulsie...
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 00:43
couru'i tabacit ovi,dar face pe durul
lasa ca se invata repede
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 00:53
De la: anaROBERT, la data 2011-02-03 02:25:35
anyway,nu sunt disperata si nici in ''stamba'' nu ma dau,asta sunt eu si nu am de gand sa devin invizibila doar ca satrnesc invidia cuiva,sau doar pentru simplu fapt ca unii sunt mai frustrati ca altii,ma refer aici,desii generalizez,strict la tine.....

asta e cea mai buna gluma!!!!!!!!!!!!!!!
tu sa "satrnesti invidia cuiva"?!?!?! pfff, orice starnesti, pana si mila (mai ales mila!) ........ numai invidie nu!
da', oricum, buna de tot gluma! treb'e pusa pe topicul ala cu hohote, multe multe hohote, acolo-i e locu'!!!!!!!! eu una am ras pe saturate!!!!!!!!!!!!!

ps: si cum e asta cu "........ma refer aici,desii generalizez, strict la tine...." ?!?!?!?!?
si eu NU .... "ma refer aici,desii generalizez, strict la".......... "desii"!
samburica
Postat pe 4 Februarie 2011 00:55
si uite cum a mai aparut o frustrata
sau,sunteti una si aceiasi???
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 01:02
De la: samburica, la data 2011-02-04 00:55:56
De la: anaROBERT, la data 2011-02-03 02:25:35
anyway,nu sunt disperata si nici in ''stamba'' nu ma dau,asta sunt eu si nu am de gand sa devin invizibila doar ca satrnesc invidia cuiva,sau doar pentru simplu fapt ca unii sunt mai frustrati ca altii,ma refer aici,desii generalizez,strict la tine.....

asta e cea mai buna gluma!!!!!!!!!!!!!!!
tu sa "satrnesti invidia cuiva"?!?!?! pfff, orice starnesti, pana si mila (mai ales mila!) ........ numai invidie nu!
da', oricum, buna de tot gluma! treb'e pusa pe topicul ala cu hohote, multe multe hohote, acolo-i e locu'!!!!!!!! eu una am ras pe saturate!!!!!!!!!!!!!

ps: si cum e asta cu "........ma refer aici,desii generalizez, strict la tine...." ?!?!?!?!?
si eu NU .... "ma refer aici,desii generalizez, strict la".......... "desii"!


repede, unde-i aspiratorul ala, tocmai a fost facut cineva arsice, cu propria gurita.
Poate mai reusim sa adunam ceva, ca pus la loc reasamblat, mi se pare a fi misiune imposibila.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 01:05
haideti fetelor dati tot ce aveti,dati tot ce puteti..
stiu ca puteti mai mult,hai aratati la ce sunteti bune
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 01:07
@charmelen ...tu chiar nu observi ca lumea se distreaza? ai senzatia ca daca ai citit 3 randuri in plus decat altii(asa cum sustii) esti mai presus decat ei? crede-ma ca multi de aici daca ti-ar "cita" si ei termene folosite in domeniul lor de activitate ti-ar inchide gura ...
vorbesti de inteligenta si cultura ... dar comportamentu ? cat despre fericirea asta pe care o tot arunci tu pe aici ... bag seama ca nu stii multe..... daca ai ajuns sa citezi tu "fericiti sunt cei saraci cu duhu" in contextu in care o faci ... ti-as recomanda sa mai citesti nitel
nu te mai stropsi atat sa ne arati ce intelegenta esti tu, mergi pe vrun forum de-al tau de specialitate ...de nivelu tau ..ca deh...
sa ai o noapte linistita

PS.nu te lua la harta cu mine ca ma duc la somn si te obosesti de pomana
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 01:10
ralne......ce patisi,incerci sa o educi?crezi ca vei reusii tu sa faci ce nu a facut ama ei...
ea traieste cu impresia ca daca face o fraza compusa o zi si o noapte sa ii iasa ca la carte e mare desteapta,eu una nu o cetesc a fii desteapta....parerea mea.
comportamentul ei e deja sub nivelul marii,e cotat la bursa,dar ce sa ii faci fiecare cum poate si cat poate...
se va trezii ea dar va fi prea tarziu

anyway,ch....baga,bagam are nu te lasa fata ca dezamagesti publicul
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 01:15
ralne...tu ce cati aci?
yo astept...cizmulitele...si tu umbli creanga!!
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 01:15
iaca ce sa fac si io ..mai trag speranta ....ca s-o schimba si societatea noastra

@ch ... ti-am postat dintr-un singur motiv ... si anume ca din punctu meu de vedere societatea noastra sau romanica cum vrei s-o numesti e in halu asta din cauza unor oameni care au comportamentul tau (ca sa nu zic de genu tau, sa nu zici ca te jignesc)
daca n-ai stiut pana la varsta pe care o ai si citita cum esti ... fiecare are un rol in societate ..fie el cizmar, paznic, femeie de serviciu, inginer , director, manager sau ce spanac vrei tu sa fie (daca nu intelegi ideea cauta-ma pe privat ca iti explic)

ha la somn copii ca maine e o alta zi
noapte buna sa aveti

PS.cismulitele e in siguranta le-am pitit sub pat :D
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 01:26
charm, incerca sa ignori! nu ca nu le-ai zice bine.........dar din timpul tau pierzi, sa le arati ceea ce e destul de evident ........ si e pacat!

totusa a vrut ea sa explice ceva acolo, insa (s)-a prezentat dintr-un singur unghi! cand e ea insasi tinta "ironiilor", se schimba datele problemei, mesajele devenind doar "neacceptate" (desi mai corect ar fi sa zic inadmisibile), impartite in mahalagisme si ineptii. desi nu recunoaste ca si ale ei cuvinte, gen "de-ampoulea", "courul", "tigani", etc. si caracterizari de 2 lei (vechi), tot aici se incadreaza!
ai fi putut avea "un razboi" cu ea, dar doar daca-si dadea jos ochelarii de cal..........a, too late! de la un mesaj la altul, se pare ca si-a mai cumparat o pereche!

si ca ea mai sunt cativa! de unii de-aici nu te stresa deloc, sunt doar niste "aplaudaci"!

aparent, ei "castiga razboaiele" astea si numai pentru ca:
- au mult prea mult timp liber si aleg sa si-l petreaca pe forum, "ironizand" tot ce le iese-n cale. lasa-i, se pare ca e singura lor distractie! ..........ca sa-i citez, "amaratii"!
- citesc ei in stele sau in becul din tavan (sau cu ajutor de la "cel de sus") si cica-ti pot face portretul robot al oricarui user..............culmea, dupa 1-2 postari..............si incep cu "frustrarea", mai mult ca sigur ca le e cea mai la indemana! iar, "amaratii"!
-si, cel mai important, au trena de "aplaudaci"! astia-s cu 2 sau mai multe clase la activ, topaitori de pe un topic pe altul, ce se-arunca cu aprecieri, articulate sau nu.........rautate cat cuprinde! si CLAR lipsa de altceva! si iar ii citez, "amaratii"!
parerea mea e ca, intr-un astfel de "razboi", nu merita nici macar sa lupti........daramite sa castigi!
si carui om normal la cap i-ar pasa de un asa "castig"?!?!?!?!?!?!?!?!

pe scurt, cativa au facut din forumul asta un fel de messenger al lor si-i deranjeaza enorm cand apare un "cont nou" sa-si spuna parerea..............daca mai e si diferita de a lor, vai de mama si tot neamul contului respectiv!
ignora-i! oricum, parerea lor e egala cu zero..........mai ales a "aplaudacilor"........a lor fiind zero si-n ochii celor pe care-i aproba, dar nu mentioneaza nimeni..........ca le place cum le sta cu trena! hehe

samburica
Postat pe 4 Februarie 2011 01:26
De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:10:52@charmelen ...tu chiar nu observi ca lumea se distreaza? ai senzatia ca daca ai citit 3 randuri in plus decat altii(asa cum sustii) esti mai presus decat ei? crede-ma ca multi de aici daca ti-ar "cita" si ei termene folosite in domeniul lor de activitate ti-ar inchide gura ...
vorbesti de inteligenta si cultura ... dar comportamentu ? cat despre fericirea asta pe care o tot arunci tu pe aici ... bag seama ca nu stii multe..... daca ai ajuns sa citezi tu "fericiti sunt cei saraci cu duhu" in contextu in care o faci ... ti-as recomanda sa mai citesti nitel
nu te mai stropsi atat sa ne arati ce intelegenta esti tu, mergi pe vrun forum de-al tau de specialitate ...de nivelu tau ..ca deh...
sa ai o noapte linistita

PS.nu te lua la harta cu mine ca ma duc la somn si te obosesti de pomana


si tu de unde mai aparusi, bubico, sa dai lectii de savoi -vivre? Ti-am zis eu ceva de zgarda ta, de-ai chef de scandal? Sau ai vreo neimplinire fiziologica acuta si simti nevoia sa te defulezi un pic inainte de somnic?

charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 01:27
ralne...sub care pat? ....
las ca...le iau la rand...
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 01:33
De la: charmelen, la data 2011-02-03 18:59:54
De la: ameno, la data 2011-02-03 18:32:59topic de scandal...deci unica la care i sa aprins rau de tot parul in cap e Ch asta....
ca tot suntem la scandal...eu vreau sa stiu daca ti-au tras-o cu toti userii de la prima postare/intalnire sau nu...ca dincolo nu ne-ai lamurit deloc....


altul care vrea explicatii despre ce-am facut eu si cu cine/cati?
pai mai Shaolin tu n-ai auzit proverbul ala cu "cainele moare de drum lung, iar prostul de grija altuia." Grija matale sa fie cele sfinte, lasa-le pe cele lumesti, ca sa nu te smintesti.


esti absolut geniala

te citez "cainele moare de drum lung, iar prostu de grija altuia" ...vad ca ai tu mare grija de nevoile mele fiziologice, psihologice sau mai stiu eu de care
draguta, daca nu esti capabila sa porti o conversatie ... mergi si mahalageste-te cu cine vrei ..ca pe mine ma lasa rece ... (ah si alta data daca nu tii minte ce postezi fa-ti niste notite)

hai sa ai o seara frumoasa
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 01:34
asa samburico,ia atitudine
explicai fetei ca nu are farmec,ca isi pierde timpul....poate te va asculta

ea isi pierde timpul cu noi,e lesne,pacat ca nu a inteles si ea asta,de aratat ne-a aratat,e suficient,oare mai are ceva de aratat???pfff,sper ca nu....ar fi o tragedie


samburco timpul nostru ni-l petrecem exact asa cum preferam,intram pe forum nu doar cand sunt discutii in contradictoriu sau cand intra o frustrata sa isi planga de mila,dialogam .....
e mult prea mult pentru voi,stiu....
stiu ca este greu,chiar imi este mila de voi ca nu aveti si voi dialoguri cu userii,ca nu puteti fi si voi normale..mi-e mila de voi.....ei dar cresteti voi pana la urma
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 01:35
De la: samburica, la data 2011-02-04 01:26:27charm, incerca sa ignori! nu ca nu le-ai zice bine.........dar din timpul tau pierzi, sa le arati ceea ce e destul de evident ........ si e pacat!

totusa a vrut ea sa explice ceva acolo, insa (s)-a prezentat dintr-un singur unghi! cand e ea insasi tinta "ironiilor", se schimba datele problemei, mesajele devenind doar "neacceptate" (desi mai corect ar fi sa zic inadmisibile), impartite in mahalagisme si ineptii. desi nu recunoaste ca si ale ei cuvinte, gen "de-ampoulea", "courul", "tigani", etc. si caracterizari de 2 lei (vechi), tot aici se incadreaza!
ai fi putut avea "un razboi" cu ea, dar doar daca-si dadea jos ochelarii de cal..........a, too late! de la un mesaj la altul, se pare ca si-a mai cumparat o pereche!

si ca ea mai sunt cativa! de unii de-aici nu te stresa deloc, sunt doar niste "aplaudaci"!

aparent, ei "castiga razboaiele" astea si numai pentru ca:
- au mult prea mult timp liber si aleg sa si-l petreaca pe forum, "ironizand" tot ce le iese-n cale. lasa-i, se pare ca e singura lor distractie! ..........ca sa-i citez, "amaratii"!
- citesc ei in stele sau in becul din tavan (sau cu ajutor de la "cel de sus") si cica-ti pot face portretul robot al oricarui user..............culmea, dupa 1-2 postari..............si incep cu "frustrarea", mai mult ca sigur ca le e cea mai la indemana! iar, "amaratii"!
-si, cel mai important, au trena de "aplaudaci"! astia-s cu 2 sau mai multe clase la activ, topaitori de pe un topic pe altul, ce se-arunca cu aprecieri, articulate sau nu.........rautate cat cuprinde! si CLAR lipsa de altceva! si iar ii citez, "amaratii"!
parerea mea e ca, intr-un astfel de "razboi", nu merita nici macar sa lupti........daramite sa castigi!
si carui om normal la cap i-ar pasa de un asa "castig"?!?!?!?!?!?!?!?!

pe scurt, cativa au facut din forumul asta un fel de messenger al lor si-i deranjeaza enorm cand apare un "cont nou" sa-si spuna parerea..............daca mai e si diferita de a lor, vai de mama si tot neamul contului respectiv!
ignora-i! oricum, parerea lor e egala cu zero..........mai ales a "aplaudacilor"........a lor fiind zero si-n ochii celor pe care-i aproba, dar nu mentioneaza nimeni..........ca le place cum le sta cu trena! hehe



Multumesc mult samburico, chiar o sa am o noapte buna, iar tie iti doresc una super!
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 01:36
De la: ovidiu42, la data 2011-02-04 01:33:11ralne...sub care pat? ....
las ca...le iau la rand...

la floricica langa cele mov
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 01:36
De la: ameno, la data 2011-02-03 19:15:04ciresico cine-i Elena

si asta-i super perluta!!!!!! bre, da' io intram numai la "hohote si iar hohote", n-am stiut ca si aici se spun bancuri!!!!!!!!!!!!!
unii habar n-au in cine arunca cu pietre, da' ei continua sa arunce.........inertia, bat-o vina!
samburica
Postat pe 4 Februarie 2011 01:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac?? 34 De la: elisabeta_boia 9 Septembrie 2011 21:34
Relatii intime... rare 43 De la: cristina_to_sinergia 23 Aprilie 2013 07:14
relatia extraconjugala 6 De la: 15 Iunie 2012 05:15
Credeti ca frica de singuratate ne impinge sa facem compromisuri intr-o relatie? 193 De la: quasaria 16 Februarie 2011 19:24
cuplu 37 De la: _alexandra 9 Iunie 2009 11:08
Setari Cookie-uri