Subiect pentru cei pusi mereu pe scandal...

De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:36:43
De la: ovidiu42, la data 2011-02-04 01:33:11ralne...sub care pat? ....
las ca...le iau la rand...

la floricica langa cele mov





maaaaaaaaaa......si...daca nemeresc...cine stie...pa cine...acolo?...ca...la furat...se vine pa`ntuneric...deh!!
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 01:40
De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:34:42
De la: charmelen, la data 2011-02-03 18:59:54
De la: ameno, la data 2011-02-03 18:32:59topic de scandal...deci unica la care i sa aprins rau de tot parul in cap e Ch asta....
ca tot suntem la scandal...eu vreau sa stiu daca ti-au tras-o cu toti userii de la prima postare/intalnire sau nu...ca dincolo nu ne-ai lamurit deloc....


altul care vrea explicatii despre ce-am facut eu si cu cine/cati?
pai mai Shaolin tu n-ai auzit proverbul ala cu "cainele moare de drum lung, iar prostul de grija altuia." Grija matale sa fie cele sfinte, lasa-le pe cele lumesti, ca sa nu te smintesti.


esti absolut geniala

te citez "cainele moare de drum lung, iar prostu de grija altuia" ...vad ca ai tu mare grija de nevoile mele fiziologice, psihologice sau mai stiu eu de care
draguta, daca nu esti capabila sa porti o conversatie ... mergi si mahalageste-te cu cine vrei ..ca pe mine ma lasa rece ... (ah si alta data daca nu tii minte ce postezi fa-ti niste notite)

hai sa ai o seara frumoasa


pai nu zisesi adineauri ca te duci sa te culci?
Acu ce mai iesi sa cati pricina, ori lipsa nu te lasa sa faci nani linistita?
Nu-i totul sa citezi pentru a construi un argument logic, trebuie sa mai stii si cum sa asamblezii citatele astea, sa aiba cap si coada, ceea ce matale, oricum te-ai prezenta in fotografie, e evident ca nu ai.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 01:44
eu ma retrag copii..o nospate frumoasa sa aveti


anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 01:44
De la: ovidiu42, la data 2011-02-04 01:40:25
De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:36:43
De la: ovidiu42, la data 2011-02-04 01:33:11ralne...sub care pat? ....
las ca...le iau la rand...

la floricica langa cele mov


maaaaaaaaaa......si...daca nemeresc...cine stie...pa cine...acolo?...ca...la furat...se vine pa`ntuneric...deh!!


de te prinde floricica da cu tocu in ochi , de te prinde floricicu ...cred ca e nasol
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 01:45
De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:45:04
De la: ovidiu42, la data 2011-02-04 01:40:25
De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:36:43
De la: ovidiu42, la data 2011-02-04 01:33:11ralne...sub care pat? ....
las ca...le iau la rand...

la floricica langa cele mov


maaaaaaaaaa......si...daca nemeresc...cine stie...pa cine...acolo?...ca...la furat...se vine pa`ntuneric...deh!!


de te prinde floricica da cu tocu in ochi , de te prinde floricicu ...cred ca e nasol




adica...de ma prinde pa mine...e nasol...da...de te prinde pa tine...e da bine?
ca...doar...suflet is si yo!!
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 01:48

zmart-o care esti tu
ia pana dimineata iti dau tema sa asamblezi tu cum sa sune bine...
si nu-mi mai purta de grija ..poarta-ti tie ca ziceai tu ""cainele moare de drum lung, iar prostu de grija altuia"
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 01:49
@ovi nu merg la furat cismulite
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 01:50
De la: anaROBERT, la data 2011-02-04 01:35:35asa samburico,ia atitudine
explicai fetei ca nu are farmec,ca isi pierde timpul....poate te va asculta

ea isi pierde timpul cu noi,e lesne,pacat ca nu a inteles si ea asta,de aratat ne-a aratat,e suficient,oare mai are ceva de aratat???pfff,sper ca nu....ar fi o tragedie


samburco timpul nostru ni-l petrecem exact asa cum preferam,intram pe forum nu doar cand sunt discutii in contradictoriu sau cand intra o frustrata sa isi planga de mila,dialogam .....
e mult prea mult pentru voi,stiu....
stiu ca este greu,chiar imi este mila de voi ca nu aveti si voi dialoguri cu userii,ca nu puteti fi si voi normale..mi-e mila de voi.....ei dar cresteti voi pana la urma


adica sa fim normale ca tine?! Lol, asta-i bancul noptii.
ba nu,chiar tu esti un banc intrupat. Ar trebui sa postezi direct pe glume.ro
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 01:50
De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:49:19
zmart-o care esti tu
ia pana dimineata iti dau tema sa asamblezi tu cum sa sune bine...
si nu-mi mai purta de grija ..poarta-ti tie ca ziceai tu ""cainele moare de drum lung, iar prostu de grija altuia"


mai sunt si caini, din specia fara cap si fara coada, care tot de grija altora se sting.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 01:55
De la: RaIne, la data 2011-02-04 01:49:19
zmart-o care esti tu
ia pana dimineata iti dau tema sa asamblezi tu cum sa sune bine...
si nu-mi mai purta de grija ..poarta-ti tie ca ziceai tu ""cainele moare de drum lung, iar prostu de grija altuia"


mai sunt si caini, din specia fara cap si fara coada, care tot de grija altora se sting.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 01:55
ch,ai ramas fara repertoriu???simti nevoia unui copy/paste?daca nu baga samburica glumele si bancurile oare tu pe ce strada te aflai acum???

mai fetelor,fiti mai feminine ca un barbat sa isi dea seama ce draq sunteti si ce vreti sa exprimati....vorbiti mai putin,veti da impresia ca sunteti mai destepte.vorma multa saracia omului

ch,nu mai purta nimanui de grija,eventual adunate,ar cam fi timpul unei maturizari...lasa pozele si avatarele celor cu care intri in contradictoriu,nici al tau nu este promitator,de fapt ascunzi realitatea,nici nu vreau sa stiu cine sau ce se ascunde in spatele avatarului tau,postarile tale vorbesc de la sine...

tot ce iti excita imitatia aia de creieras trantesti aici pe forum fara a te gandi ca rad oamenii de tine,ce-i drept oameni care nu te cunosc dar totuisi as intra in pamant de rusine..
tu nu ai filtru,arunci cu noroi,asta spune multe despre tine..
ma repet,pacat de tine,desfasoara-te,fa-o cum sti mai bine,ce era de demonstrat ai demonstrat,nu cred ca mai ai ce arata...


ps:ch,mult zgmomot pentru nimic....
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 01:57
ana...ralne...va iau de motz...sa stiti!!
eiiiiiiiiiii.............comedie... ia...repede-n patutz...si...nu mai consumati tastele...inutil.. ....hai...repejor....
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 02:00
acum chiar ma retrag,ma bag sa mai prind cateva ore de somnik..
noapte buna bai oameni buni

ovi spor la treaba
ralne,fugi la nani,nu merita,m-am lamurit sunt zero barat..lipsite de farmec si importanta..
anaROBERT
Postat pe 4 Februarie 2011 02:00
noapte buna Ana
spor Ovi
RaIne
Postat pe 4 Februarie 2011 02:01
De la: RaIne, la data 2011-02-04 02:01:37noapte buna Ana
spor Ovi




somn usor...si...ter`nati cu...raspunsurile..
ovidiu42
Postat pe 4 Februarie 2011 02:03
De la: anaROBERT, la data 2011-02-04 02:00:08acum chiar ma retrag,ma bag sa mai prind cateva ore de somnik..
noapte buna bai oameni buni

ovi spor la treaba
ralne,fugi la nani,nu merita,m-am lamurit sunt zero barat..lipsite de farmec si importanta..


ar fi trebuit s-o faci mai de multisor, daca tot ai atata noapte-n cap, importanto!
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 02:05
De la: anaROBERT, la data 2011-02-04 02:00:08acum chiar ma retrag,ma bag sa mai prind cateva ore de somnik..
noapte buna bai oameni buni

ovi spor la treaba
ralne,fugi la nani,nu merita,m-am lamurit sunt zero barat..lipsite de farmec si importanta..


ar fi trebuit s-o faci mai de multisor, daca tot ai atata noapte-n cap, importanto!
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 02:05
De la: Ciresica, la data 2011-02-03 19:26:13
Elena asta de aici insa e una din multiplele personalitati ale alteia daca ma intelegi ce vreau sa spun.

o mai "veche prietena" de-a mea, heheeeeeee
te inteleg pana si eu, bre! paranoici oamenii astia carora "le trece ecuatorul pe sub fund", ha? pun pariu ca te uiti de zeci de ori peste umar.........chiar si cand esti singurica-n casa, este?

mi-au picat ochii pe statusul tau........."Mothers of little boys work from sun up til sun down!" interesant cum n-ai pus virgula dupa "boys", da' mie mi-era deja clar ca ei lucreaza, saracutii, cat e soarele pe cer, ca tu n-ai avea de unde timp (si) de forum.......si de munca!
samburica
Postat pe 4 Februarie 2011 02:10
De la: samburica, la data 2011-02-04 02:10:53
De la: Ciresica, la data 2011-02-03 19:26:13
Elena asta de aici insa e una din multiplele personalitati ale alteia daca ma intelegi ce vreau sa spun.

o mai "veche prietena" de-a mea, heheeeeeee
te inteleg pana si eu, bre! paranoici oamenii astia carora "le trece ecuatorul pe sub fund", ha? pun pariu ca te uiti de zeci de ori peste umar.........chiar si cand esti singurica-n casa, este?

mi-au picat ochii pe statusul tau........."Mothers of little boys work from sun up til sun down!" interesant cum n-ai pus virgula dupa "boys", da' mie mi-era deja clar ca ei lucreaza, saracutii, cat e soarele pe cer, ca tu n-ai avea de unde timp (si) de forum.......si de munca!



Vai de bietii baieti, cu asa mame muncitoare si 'intelegente'.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 03:11

samburico, o rugaminte as avea. te rog- doar atat - cauta tu unde am folosit eu expresiile pe care le citezi: " "de-ampoulea", "courul", "tigani""
nu va fi greu sa le gasesti. probabil, daca le-ai citat, le folosesc des si ti-au zgariat retina de cate ori mi le-ai gasit in postarile mele.

din cate stiu, nu le folosesc. si mai stiu ceva. eu, pe garbo, nu am fost tinta ironiilor. posibil sa nu te fi uitat tu bine sau ochelarii de care vorbesti - aceea de cal- sa fi fost aburiti.ma rog, nu de cal ca ,esti fetita.
daca imi amintesc bine, umilita si ironizata ai fost tu, inca de la primele aparitii pe garbo. ia aminteste-ti ce dadea picul cu tine de pamant. ca sa nu zic de toate gardurile. si, de-mi amintesc ca , te-am scos de cateva ori din coltii lui. asta asa,ca sa se adevereasca proverbul cu, facerea de bine.......


daca nu gasesti aceste expresii in postarile mele de aici, da-mi voie sa te consider un om care arunci cu vorbe si incerci sa dai lecii aiurea si sa faci caracterizari ce nu se bazeaza pe nimic real.


si_totusi
Postat pe 4 Februarie 2011 08:43
De la: charmelen, la data 2011-02-03 23:44:34
De la: dor72, la data 2011-02-03 22:35:00
De la: charmelen, la data 2011-02-03 20:48:37

"Esti plina de venin dar eu sunt vaccinata. Nu ma uit in jos.
Macar de data asta te-ai prins la timp...
Si nu ai cum sa imi faci concurenta, stii de ce?
Apoi, daca tot veni vorba... mie imi place asa, fara minte, spre deosebire de tine ( care nu o ai, dar ne-o arati... )


Nu ma mir de loc ca tie iti place asa fara minte, nu ai cum sa-ti dai seama ce-ti lipseste.
Ca doar de-aia se zice fericiti cei saraci cu duhul!


Ti-am mai zis ca te prinzi greu, da las' ca o sa iti dai tu seama pana la urma.
Nu ai nicio legatura cu teologia... atitudinea ta arata doar egoism, exprimarea - aroganta, raspunsurile -sarcasm gratuit, lipsit de substanta. Si nu ai deloc simtul umorului, de aceea nimeni nu gusta ce spui. Tu spui totul cu rautate ( ma rog, tu ii zici superioritate) .
Iar "Fericirile" madame, au cu totul alte semnificatii... dar tu ti-ai facut lucrarea bazandu-te pe "anatematizare"... alta mancare de peste...
Nea thorele.... eu am ascultat si i-am dat o bombonica ( e din ciocolata amaruie- preferata
mea)


I-auzi inchizitoarea! Pai nu te laudasi mata adineaurea cat de talentata esti in a scoate ce-i mai rau din oameni. Pai lady ai fost servita, de ce oare esti tot nemultumita?


[/quote]

Eu nu prea ma laud cu "nu stiu ce talente". De obicei imi sunt recunoscute.
Iar cu tine, m-am cam laudat, ai dreptate, da' m-am laudat degeaba. Din tine nu am reusit sa scot decat prostia si aroganta.
Tu esti doar aroganta, plina de egoism si infatuare, iti lipseste simtul umorului, nu prinzi nicio subtilitate ( poti sa ai lingvistica in degetul mic).Ca sa te citez " esti saraca cu duhul" ( sper ca de data asta intelegi ce vreau sa spun desi e prea greu pentru tine sa fii spirituala- macar in acest sens daca in cel religios nu te poti incadra).
De ce zici ca sunt nemultumita? Nu sunt. Doar ca mi-e mila de tine ca traiesti atat de crispata, ca o hiena nemancata.
Nu iti oferi nicio bucurie si de aceea te comporti cu ceilalti de asemenea maniera. Vrei sa fie si ei ca tine . Nu se poate draga mea. Pentru unii viata chiar e frumoasa si se bucura de ea.
Bucura-te si tu impreuna cu ei daca vrei (v. poti), daca nu lasa-i in pace " in prostia lor" ( sa nu ma citezi din nou mots-à-mots, sa nu o iei textual) sa se bucure si ei de cateva clipe de pauza...
"Cand cineva iti spune :nebunule! Sigur este un nebun. Ori tu , ori ei...." Deci: nu ne potrivim!
dor72
Postat pe 4 Februarie 2011 08:55

"Esti plina de venin dar eu sunt vaccinata. Nu ma uit in jos.
Macar de data asta te-ai prins la timp...
Si nu ai cum sa imi faci concurenta, stii de ce?
Apoi, daca tot veni vorba... mie imi place asa, fara minte, spre deosebire de tine ( care nu o ai, dar ne-o arati... )[/quote]

Nu ma mir de loc ca tie iti place asa fara minte, nu ai cum sa-ti dai seama ce-ti lipseste.
Ca doar de-aia se zice fericiti cei saraci cu duhul![/quote]

Ti-am mai zis ca te prinzi greu, da las' ca o sa iti dai tu seama pana la urma.
Nu ai nicio legatura cu teologia... atitudinea ta arata doar egoism, exprimarea - aroganta, raspunsurile -sarcasm gratuit, lipsit de substanta. Si nu ai deloc simtul umorului, de aceea nimeni nu gusta ce spui. Tu spui totul cu rautate ( ma rog, tu ii zici superioritate) .
Iar "Fericirile" madame, au cu totul alte semnificatii... dar tu ti-ai facut lucrarea bazandu-te pe "anatematizare"... alta mancare de peste...
Nea thorele.... eu am ascultat si i-am dat o bombonica ( e din ciocolata amaruie- preferata
mea)[/quote]

I-auzi inchizitoarea! Pai nu te laudasi mata adineaurea cat de talentata esti in a scoate ce-i mai rau din oameni. Pai lady ai fost servita, de ce oare esti tot nemultumita?


[/quote]

Eu nu prea ma laud cu "nu stiu ce talente". De obicei imi sunt recunoscute.
Iar cu tine, m-am cam laudat, ai dreptate, da' m-am laudat degeaba. Din tine nu am reusit sa scot decat prostia si aroganta.
Tu esti doar aroganta, plina de egoism si infatuare, iti lipseste simtul umorului, nu prinzi nicio subtilitate ( poti sa ai lingvistica in degetul mic).Ca sa te citez " esti saraca cu duhul" ( sper ca de data asta intelegi ce vreau sa spun desi e prea greu pentru tine sa fii spirituala- macar in acest sens daca in cel religios nu te poti incadra).
De ce zici ca sunt nemultumita? Nu sunt. Doar ca mi-e mila de tine ca traiesti atat de crispata, ca o hiena nemancata.
Nu iti oferi nicio bucurie si de aceea te comporti cu ceilalti de asemenea maniera. Vrei sa fie si ei ca tine . Nu se poate draga mea. Pentru unii viata chiar e frumoasa si se bucura de ea.
Bucura-te si tu impreuna cu ei daca vrei (v. poti), daca nu lasa-i in pace " in prostia lor" ( sa nu ma citezi din nou mots-à-mots, sa nu o iei textual) sa se bucure si ei de cateva clipe de pauza...
"Cand cineva iti spune :nebunule! Sigur este un nebun. Ori tu , ori ei...." Deci: nu ne potrivim![/quote]


Sigur ca nu ne potrivim; daca ar fi asa, mi-as face probleme. La prostie nu am cum sa fac concurenta, e clar, si nici la nivelul de "spiritualitate" pe care-l practici.
Ia mai reciteste-te un pic si vezi (daca poti) cine pe cine nu lasa in pace: desi mi-e teama ca la bezna pe care o ai in cap trebuie sa-ti fie tare greu, daca nu imposibil, sa intelegi chiar si ce spui singurica.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 11:03
De la: ovidiu42, la data 2011-02-03 19:56:50ame`....ie grele mami...pentru multi!!!
da...pe cat de grele ie...niciunu` nu recunoaste ca....nu le poate duce!!...
si...iote cum...dai peste tot felu`...de...da hai sa nu zic...ca...ma contaminez...
iar chestiile astea...cu...doctoranzi...ce se sparg in ...beshini...p`aci...zau...sant perimate deja!!!
da...iote asa...ne mai descretim fruntile...savurand...prostia etalata...



intr-o societate in care nonvalorile sunt promovate,lucrurile de valoare sunt deseori neintelese,de ce sa ne miram ca este instaurata la rang inalt vulgaritatea,trivialitatea?ca sa fii un suflet nealterat de rautatile acestei lumi trebuie sa devi exceptia care sa-i faca si pe altii sa vada ca viata este si frumoasa',iar adevarata frumusete izvoreste,din sublim si simplitate".
vuvuzela
Postat pe 4 Februarie 2011 11:17
charmy,
Esti ca un copil de-ala complexat care atunci cand simte ca nu face fata celorlalti, ii ataca cu ce poate : incearca sa ii jigneasca si sa le caute defecte ( fie ca sunt sau nu) pe care le hiperbolizeaza pentru a se simti si el important.
Mi-ar placea daca ai fi in stare sa dai niste raspunsuri pe masura pretinsei tale eruditii/formari ( zic pretinsa deoarece felul in care te exprimi aici neaga tot ceea ce tu urli in gura mare)

Ca sa faci concurenta trebuie sa existe o miza.
Ia uite ca sunt si puncte in care ne intelegem:
citez : "La prostie nu am cum sa fac concurenta, e clar, [...] " .Stii ca ai perfecta dreptate?
Chiar nu poti face concurenta la asa ceva, ai rating maxim.
Spiritualitatea asta nu "se practica" chiar daca uneori e practica.

Si cam de cate ori sa ma "MAI REcitesc"????????????????????
dor72
Postat pe 4 Februarie 2011 11:32
N-am rabdare sa citesc, aici ce se petrece?
persidadamian
Postat pe 4 Februarie 2011 11:43
De la: persidadamian, la data 2011-02-04 11:43:19N-am rabdare sa citesc, aici ce se petrece?





aici nu trebuie sa te comporti cu decenta,cu eleganta.aici poti arunca catre cine vrei ,veninul sufletesc .
vuvuzela
Postat pe 4 Februarie 2011 11:51
De la: dor72, la data 2011-02-04 11:32:08charmy,
Esti ca un copil de-ala complexat care atunci cand simte ca nu face fata celorlalti, ii ataca cu ce poate : incearca sa ii jigneasca si sa le caute defecte ( fie ca sunt sau nu) pe care le hiperbolizeaza pentru a se simti si el important.
Mi-ar placea daca ai fi in stare sa dai niste raspunsuri pe masura pretinsei tale eruditii/formari ( zic pretinsa deoarece felul in care te exprimi aici neaga tot ceea ce tu urli in gura mare)

Ca sa faci concurenta trebuie sa existe o miza.
Ia uite ca sunt si puncte in care ne intelegem:
citez : "La prostie nu am cum sa fac concurenta, e clar, [...] " .Stii ca ai perfecta dreptate?
Chiar nu poti face concurenta la asa ceva, ai rating maxim.
Spiritualitatea asta nu "se practica" chiar daca uneori e practica.

Si cam de cate ori sa ma "MAI REcitesc"????????????????????


pai reciteste-te pana cand o sa intelegi macar sensul simplu al zicalei " prostu daca nu-i fudul, parca nu e prost destul." Oare cine se lauda pe aici mai devreme ca-i cam place sa se dea mare?
Cat despre asta cu concurenta in prostie hai sa-ti explic la nivelul matale, erudito. Esti inconcurabila si imbatabila in domeniul asta. :
Avantajul celor ca tine e ca n-au dureri de cap. N-au ce sa-i doara.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 12:09
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 19:47:47
De la: charmelen, la data 2011-02-03 17:28:42
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 17:06:58bine, ch. ai grait profund numai ca, atat pegasul cat si inorogul sunt la mine. doua gloabe, cum zici talica. tu, ramai cu trandahiru' atarnat de-o.....iaca nu gasesc rima

da, nu te mai lua de fete, ca o iei pe cocoasa. sunt aici si tin aproape


Pai eu nu ma iau de fete ca sunt straight, dar nu vezi ca ele nu se lasa si nu ma lasa. Acu cica sa le mai dau si lectii de lingvistica aplicata.
io zic sa mergi sa dai examen intai si dupa sa vii cu pretentii de profesor


iar eu zic ca mai ai mult de citit pana cand o sa fii in stare sa faci fata vreunui examen; incepe cu cel de capacitate, desi, cred ca si la asta s-ar putea sa ai probleme serioase.
charmelen
Postat pe 4 Februarie 2011 12:24
De la: charmelen, la data 2011-02-04 12:09:17
De la: dor72, la data 2011-02-04 11:32:08charmy,
Esti ca un copil de-ala complexat care atunci cand simte ca nu face fata celorlalti, ii ataca cu ce poate : incearca sa ii jigneasca si sa le caute defecte ( fie ca sunt sau nu) pe care le hiperbolizeaza pentru a se simti si el important.
Mi-ar placea daca ai fi in stare sa dai niste raspunsuri pe masura pretinsei tale eruditii/formari ( zic pretinsa deoarece felul in care te exprimi aici neaga tot ceea ce tu urli in gura mare)

Ca sa faci concurenta trebuie sa existe o miza.
Ia uite ca sunt si puncte in care ne intelegem:
citez : "La prostie nu am cum sa fac concurenta, e clar, [...] " .Stii ca ai perfecta dreptate?
Chiar nu poti face concurenta la asa ceva, ai rating maxim.
Spiritualitatea asta nu "se practica" chiar daca uneori e practica.

Si cam de cate ori sa ma "MAI REcitesc"????????????????????


pai reciteste-te pana cand o sa intelegi macar sensul simplu al zicalei " prostu daca nu-i fudul, parca nu e prost destul." Oare cine se lauda pe aici mai devreme ca-i cam place sa se dea mare?
Cat despre asta cu concurenta in prostie hai sa-ti explic la nivelul matale, erudito. Esti inconcurabila si imbatabila in domeniul asta. :
Avantajul celor ca tine e ca n-au dureri de cap. N-au ce sa-i doara.


Nu se pune, ca ma copiezi.... vezi ca esti ca un copil complexat?
Da' defel nu te prinzi...........defel, defel
Esenta era la "sa mai" si " recitesc" .... ori mai, ori recitesc ( io am inteles ce tu nu ai intees si n-o sa intelegi in veci.... s-apoi stii tu vorba aia : "On a besoin d'un plus petit que soi. " ) De ce te-ai enervat?
M-am referit strict la limba romana MAI RECITESTE?! Cum???????????????????????
Sunt inconcurabila sau incurabila?
Da ce de cuvinte ne mai inveti! Deja ma simt cam....trouble?!....accable....je m'en fiche...pardon!
Si nu mai tot incerca sa ne explici cum esti, ca se vede tare ( manusa ti-e proverbu' asta prin care te caracterizezi...stii tu...)
Si te rog sa nu ma mai copiezi. Gaseste alt cuvant. Erudit e un termen prea greu pentru mine

Diferenta intre noi doua? Pe mine nu ma doare capu', pe tine nu te doare mintea.... care e avantajul tau, ha?
dor72
Postat pe 4 Februarie 2011 12:34
De la: charmelen, la data 2011-02-04 12:24:06
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-03 19:47:47
De la: charmelen, la data 2011-02-03 17:28:42
De la: si_totusi, la data 2011-02-03 17:06:58bine, ch. ai grait profund numai ca, atat pegasul cat si inorogul sunt la mine. doua gloabe, cum zici talica. tu, ramai cu trandahiru' atarnat de-o.....iaca nu gasesc rima

da, nu te mai lua de fete, ca o iei pe cocoasa. sunt aici si tin aproape


Pai eu nu ma iau de fete ca sunt straight, dar nu vezi ca ele nu se lasa si nu ma lasa. Acu cica sa le mai dau si lectii de lingvistica aplicata.
io zic sa mergi sa dai examen intai si dupa sa vii cu pretentii de profesor


iar eu zic ca mai ai mult de citit pana cand o sa fii in stare sa faci fata vreunui examen; incepe cu cel de capacitate, desi, cred ca si la asta s-ar putea sa ai probleme serioase.


Si cam cat ar trebui sa fie capacitatea asta????????????????????
Sau la ce fel de capacitate te referi? E prea larg termenu'...
"Desi", "s-ar putea sa..." Totusico, nu esti de tot pierduta... Ti-a dat niscaiva sanse, vezi si tu ca nu e sigura ( de tot )
"MAI REciteste", maica, sa ai si tu capacitati...
dor72
Postat pe 4 Februarie 2011 12:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 17 De la: dor72 10 Aprilie 2011 21:00
relatia la distanta 13 De la: pik_nik 3 August 2009 12:06
Calea cea simpla! 9 De la: TaniaTita 19 Aprilie 2012 13:46
Cadourile in Relatiile de Lunga Durata 8 De la: lauras91 16 Iulie 2015 20:18
AS DORI CATEVA PARERI 42 De la: paloma 24 August 2009 15:55
Setari Cookie-uri