Ar putea functiona o relatie intre ei ? ...Pana unde ? Ar putea ajunge la o casatorie ?
|
||
|
garbo_mariana Postat pe 25 Ianuarie 2011 09:08 |
||
|---|---|---|
| ma scuz pt semnul intrebarii din titlul subiectului... | ||
|
garbo_mariana Postat pe 25 Ianuarie 2011 09:10 |
||
Ea pesti..el balanta= la noi a rezultat o mica ,,geamana"
|
||
|
|
||
|
chanty Postat pe 25 Ianuarie 2011 09:26 |
||
| Servus. Ma scuzi ca indraznesc sa iti raspund eŭ ( dar sunt nativ Peŝti) . 1. Zodia Peŝti - precum cred ca ŝtii , conform simbolului cu cei 2 peŝti.. este de 2 feluri (teoretic !):a) unul care urca - vrand permanent sa evolueze singur , ŝi face asta citind , informandu-se .. bineinteles nu in ŝtiri TV!...ŝi b) celalt peŝte care coboara ..ŝi care este preocupat doar de chefuri , prieteni ŝi altele. Aŝadar eŭ zic ca depinde de ce fel de nativ Peŝte ai intalnit . La ''carte'' zice ca este adevarat ceea ce ti-a confirmat 'chanty' dar cazul tau este invers - el Peŝti-iar eŭ zic ca EA Balanta nu va suporta mult timp pe EL Peŝti ! ... Cred ca ''verdictul'' nu trebuie sa il mai scriu.. | ||
|
garbo184345 Postat pe 30 Ianuarie 2011 13:15 |
||
|
El Pesti-ea Balanta!! Ce cuplu minunat! Pestii sunt guvernati nu numai de Neptun ,planeta viselor dar si de Jupiter ,planeta cresterii in toate planurile:afectiv,financiar,intelectual.Si acum ,puneti-va imaginatia la treaba si incercati sa intelegeti ce se poate intampla atunci cand planeta dragostei,armoniei si frumusetii-Venus- este pusa impreuna cu aceea a cresterii...Exact:o explozie de iubire!O dilatare a sentimentelor..In plus, partenerul nascut in Pesti va stimula foarte mult dezvoltarea fizica,afectiva si intelectuala a partenerei Balanta. Aceasta se va simti pur si simplu ....INFLORIND...Se va simti ...un alt om..de care pana atunci nici nu stiuse ca se afla ascuns in interiorul ei...Ajunge sa se intrebe ,la un moment dat, ce s-ar face daca acest partener ar dispare din viata ei... Heeei..Nimic nu ar mai fi la fel...Balantelor! Tineti pestisorul acela laga voi pentru ca langa voi el devine PESTISORUL DE AUR!! Este de discutat,desigur si aici,prin prisma sinastriei horoscoapelor personale ale celor doi parteneri.Totusi ,cel putin ,,la prima vedere'' pare o relatie care va deveni memorabila.Multa fericire va doresc!... |
||
|
alpha222222 Postat pe 25 Martie 2011 05:41 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Buna tuturor! | 28 | De la: Moca_Mirela_1 25 Octombrie 2011 17:51 |
| femeie gemeni barbat pesti | 12 | De la: eu_geminy 30 Octombrie 2011 02:05 |
| . | 14 | De la: tutankhamon 1 Februarie 2010 10:48 |
|
|
||
| barbatul gemeni femeia taur | 12 | De la: Hydra 21 Februarie 2011 21:05 |
| eu rac el leu... | 59 | De la: garbo089305 10 Aprilie 2012 00:57 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună