ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

El taur si ea balanta

Voteaza
*****Scor: 4.75 din 4 voturi

credeti k zodiile sunt compatibile pt a sta impreuna???
  citeaza   raspunde

Si da....si nu....
  citeaza   raspunde

o sa aflu... cand gasesc un taur....
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Eu sunt BALANTA am fost casatorita cu un GEAMAN...n-a mers..am divortat.Acum sunt din 1986 casatorita..tot cu un GEAMAN,si sunt fericita,avem si-o fata ,de anul trecut..si-un ginere..Deci,ce vreau eu sa-ti zic..nu contaza zodiile,ci OMUL si EDUCATIA lui!!Un TAUR cu lacune in educatie..nu v-a fii niciodata ca un TAUR cu cei 7 ani de-acasa!!!
  citeaza   raspunde

NU
  citeaza   raspunde

da ce separat nu va e bine???
  citeaza   raspunde

sunt o balanta indragostita lulea de un taur......trebuie sa faci compromisuri caci cu taurii e dificil dar e fain....
  citeaza   raspunde

si eu sunt o balanta indragostita nebuneste de un taur. ai dreptate . e problematic dar e minunat.
  citeaza   raspunde

offfff.....
nimeni nu mai pune lacat la gardul ala????
  citeaza   raspunde

si eu sunt in aceeai dilema,si am tot citit horoscopuri care mai de care...dar,nici unul nu ma lamureste si nu cred ca acolo e raspunsul...depinde de voi,de personalitatea fiecaruia,ca si eu sunt balanta si daca ne asemanam catusi de putin e grav...plus ca taurul e la fel de incapatanat
dar stii cum se spune...incercarea moarte n'are!bafta multa
  citeaza   raspunde

SI IUBITUL MEU E TAUR SI EU SUNT O TAUROAICA SADEA.DACA CINEVA MI-AR FI SPUS ACUM UN AN CA AM SA FIU CU UN TAUR SI CA AM SA-L SI IUBESC NU L-AS FI CREZUT DEOARECE AM MAI AVUT O INCERCARE CU UN TAUR DAR RELATIA NU A MERS APROAPE DELOC.DEPINDE DE OM,DE EDUCATIE,DE AUTOEDUCATIE,SUNT FOARTE MULTI FACTORI CARE CONTRIBUIE LA FORMAREA PERSONALITATII CUIVA.E ADEVARAT CA SI ZODIA CONTEAZA DAR NU E DESTUL DE RELEVANT.
  citeaza   raspunde

EU CRED CA NU DEPINDE TOTUL DE ZODIE, DEPINDE IN PRIMUL RAND DE MEDIUL IN CARE AI CRESCUT, DE CEI SAPTE ANI DE ACASA,DE CULTURA PE CARE AI ASIMILAT-O PANA IN MOMENTUL RELATIEI RESPECTIVE....CAT SI DUPA ACEEA,....IN REST....EU CRED CA BALANTELE SUNT PERSOANE FOARTE ABILE...CARE STIU CUM SA SE FACA PLACUTE ATUNCI CAND VOR CEVA....SI DACA SE HOTARASC SA VREA ACEL LUCRU....NIMIC NU ESTE IMPOSIBIL....!?....CAM ASTA REFERITOR LA BALANTE....DECI....URMAREA ....JUDECATI SI VOI!?...TOTUL DEPINDE DE CE VREI IN VIATA....SI CAT DE MULT VREI!?...
  citeaza   raspunde

fata draga,daca te iei dupa zodii, zau nu stiu, cum ti marita! sau vei calcula la fiecare prieten in parte, unde-i compatibilitatea mai mare? si cu dragostea cum ramane? da-o-ncolo de zodii, iubeste-l si pretuieste-l!! vei vedea ca am dreptate,si totul va fii ok/11 bafta multa,draga mea!!!!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

multumesc tuturor pt raspunsuri poate aveti dreptate....
  citeaza   raspunde

ai dreptate ca nu conteaza zodia ci omul si educatia.....dar fiecare zodie are caracteristicile ei si in general se potrivesc.de ex se spune ca berbecul e ffffff incapatinat si pot spune ca e adevarat,berbecii sunt fffff incapatinati si nu o scoti dintr-a lor....
  citeaza   raspunde

De la: anaROBERT, la data 2011-01-24 15:38:16offfff.....
nimeni nu mai pune lacat la gardul ala????
draga anaROBERT eu nu te-am pus sa te bagi sa raspunzi daca nu ai chef....vezi-ti de viata care te inconjoara pe tine si la fel si pe barbatul care il ai....daca vrei separa-te tu....dar eu IUBESC UN TAUR........ASA K NU TE MAI BAGA UNDE NU ITI FIERBE OALA .....................PT TINE.....ms
  citeaza   raspunde

fetelor multumesc de intelegerea pe care o aveti si de sfaturile care mi le-ati dat....va multumesc k sunteti dragute...asa e....nu prea conteaza zodia numai k uneori ne cam certam pe ce nu ar trebui din mici prostii....si nah...vroiam sa aud si parerea altora....oricum ink o data va multumesc
  citeaza   raspunde

De la: garbo182885, la data 2011-01-23 15:26:13sunt o balanta indragostita LULEA de un taur......trebuie sa faci compromisuri caci cu taurii e dificil dar e fain....

FUMATUL DAUNEAZA SANATATI... !!!
  citeaza   raspunde

Buna eu sunt taur si prietenul meu balanta. Recunosc am un caracter puternic dar el este calm si chiar daca horoscopul spune ca nu suntem compatibil nu conteaza ca ne iubim. Eu sunt vulcanica si el calm suntem 2 extremitati care s-au atras si suntem impreuna de 3 ani si 4 luni. Asa ca lasati zodiile si traitiva povestea de dragoste
  citeaza   raspunde

Buna fetelor. Vreau sa va spun parerea mea on topic, Eu sunt taur , sunt pragmatica, realista, constiincioasa si chitibusara.Si am o fixatie: sa nu fiu mintita. Balantele pe care le-am cunoscut, fara sa jignesc pe nimeni, la inceput sunt cuceritori, lasa impresia ca ar face orice pentru tine, dar te mint cu cea mai mare nonsalanta uitandu-se in ochii tai si culmea cea mai mare parte (a barbatilor) reusesc sa se ascunda extraordinar de bine chiar si cand au o alta relatie sau tenativa de relatie, deoarece cum am spus mai sus nu se sfiesc sa nege la comanda chiar si cand indicii sunt destule, si cel mai important, reusesc sa nu isi diminueze gesturile de afectiune, declaratiile si demonstratiile de iubire fata de tine, partenera oficiala. In plus, cea mai mare parte se contrazic din te miri ce ca niste catze pe orice subiect si vorbesc vrute si nevrute pana cand ajungi la exasperare.
De aceea cand vezi barbatul de langa tine ca se uita inocent la tine si te pupa toata ziua si te ia in brate si are chef la fel de mult, e clar ca greu iti da prin cap sa mai si verifici ceea ce spune sau face.
Acestea fiind spuse, precizez ca mi-am format parerea asta din relatii personale cu fete si baieti balanta si din ceea ce am vazut in alte cupluri balanta, de la care sa zicem ca am fost partasa la tot felul de secrete si secretute.
In concluzie, nu va luati dupa zodiii ca sa va alegeti partenerul, deoarece fiecare zodie are defecte. In schimb e bine sa stiti cat mai din timp despre ce fel de defecte este vorba, ca sa puteti decide daca va asumati riscul sa le suportati pe viitor sau nu.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: