Integrarea pocaitilor in societate ,,,fara ca sa fie luati la misto sau sa rada cineva de ei

De la: casperphantom, la data 2011-01-22 16:06:17Lupty, sa-ti dau o veste buna, pe amaratul ala de "martor" l-am executat, de ce e o veste buna, pentru ca mi-am dat seama ca pe tine nu te afecteaza , tu fiind ortodoxa, am gresit ?????
Pai lasa-l ca si el este amarat...Nu toti martorii sunt oameni rai cum nici la ortodoxi nepracticanti care sunt 99 la suta ortodoxi nepracticanti pt ca asa sunt preotii...Preotii sunt ortodoxi nepracticanti,,,ei practica numararea banilor....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Ianuarie 2011 21:37
mai fatuca tu esti fariseul din biblie care se ruga ca el e bun e drept....etc. fii mai bine vamesul care isi recunostea neputinta si a fost mai bine primit in fata Domnului , deci vezi -ti de treba dute spala, coase la fratii tai si lasa-te de priopovaduiri desarte ca fiecare din noi merge pe la Sf. Biserica....
Domnul sa-ti lumineze mintea fiindca satana si-a facut cuib....
marcsi
Postat pe 23 Ianuarie 2011 10:27
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-22 21:37:09
De la: casperphantom, la data 2011-01-22 16:06:17Lupty, sa-ti dau o veste buna, pe amaratul ala de "martor" l-am executat, de ce e o veste buna, pentru ca mi-am dat seama ca pe tine nu te afecteaza , tu fiind ortodoxa, am gresit ?????
Pai lasa-l ca si el este amarat...Nu toti martorii sunt oameni rai cum nici la ortodoxi nepracticanti care sunt 99 la suta ortodoxi nepracticanti pt ca asa sunt preotii...Preotii sunt ortodoxi nepracticanti,,,ei practica numararea banilor....



bine zicea .sis, la tati ni greu, da'tie care tii mama geea pe umeri cred ca ti-i tarsha deja de lumea asta, pacat ca vremurile samurailor o trecut
casperphantom
Postat pe 23 Ianuarie 2011 10:31
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 17:27:49 Pe mine ma facu unu' nationalist imputit.Si am zis ca ma laud ca in tara straina fiind,am in balcon tricolorul si sar la beregata oricui insulta Romania si poporul din care fac parte.Daca asta inseamna a fi nationalist,bine,sunt.Dar l-am invitat sa vada ce-i aia nationalist,xenofob,extremist,discriminare,ura de rasa....Era de anulat asta?




Nu esti singur !
Euronationalist
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:14
De la: tatoo64, la data 2011-01-21 18:28:35
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-21 18:06:51pai daca nu ii lasi in pace pe romanii sinceri..Ti-a spuso
Despre care romani vb?Despre ala care voia sa te sodomizeze pe intuneric,in biserica lui,dementico?Si eu,care tocmai iti luam apararea...Vezi cum te lucreaza femeia?


bey natzionalistule,
si zici ca sari la beregata romanilor cumsecade ?
da' i-a zi lu baiatu', cam ce faci matale p-acolo prin strainatatzuri , alba neagra, maradona, si'l vou plait, mangleala , etc etc ?
cu tricoloru' in balcon !? hai mah, las-o jos ca macane. da' vorba lu fatuca aia, te mai si speli ?
ca de dat cu vorbitoru' vad ca-tz fata catzeaua. da' cu mintea, cu munca, cum te lauzi , ca dupa cum scrii... vai de mama noastra...?
shi nu te mai lua de XENA, ca dau de tine si te fac ...rotisor !
comprende amigo ?
adi27
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:40
De la: casperphantom, la data 2011-01-23 10:31:50
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-22 21:37:09
De la: casperphantom, la data 2011-01-22 16:06:17Lupty, sa-ti dau o veste buna, pe amaratul ala de "martor" l-am executat, de ce e o veste buna, pentru ca mi-am dat seama ca pe tine nu te afecteaza , tu fiind ortodoxa, am gresit ?????
Pai lasa-l ca si el este amarat...Nu toti martorii sunt oameni rai cum nici la ortodoxi nepracticanti care sunt 99 la suta ortodoxi nepracticanti pt ca asa sunt preotii...Preotii sunt ortodoxi nepracticanti,,,ei practica numararea banilor....



bine zicea .sis, la tati ni greu, da'tie care tii mama geea pe umeri cred ca ti-i tarsha deja de lumea asta, pacat ca vremurile samurailor o trecut
pai azi am fost la biserica ortodoxa nepracticanta....Am fost sa ascult slujba,,,sa ma rog ca Domnului sa le mai lumineze mintile si sa le imbuneze inimile...Pt ca sunt foarte rai si irationali....Nu au minte,nu au ratiune,,se conduc dupa instinctul turmii,pt ca Dumnezeu nu ii ajuta..Pt ca sunt rai,,nu isi vad de treaba lor....Sunt rai si prosti ca niste maimute..Scuze de expresie....Dar ei sunt vinovati pt faptul ca sunt irationali....Pt ca sunt rai,dusmanosi,,,,fac lucruri care plac lui dracul si apoi dracul se apropie de ei si le face mintea ferfenita...Pt ca dracul iubeste pe cei rai si pe cei mandri....de asta ei cum nu au protectia lui Dumnezeu daca ei fac voia lui dracul,,dracul le prosteste mintea,,,si cainii sunt mai destepti ca ei...Nu vreau sa jignesc,dar asta este realitatea...Aproape nu am cu cine purta o discutie inteligenta..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:44
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-23 15:44:22
De la: casperphantom, la data 2011-01-23 10:31:50
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-22 21:37:09
De la: casperphantom, la data 2011-01-22 16:06:17Lupty, sa-ti dau o veste buna, pe amaratul ala de "martor" l-am executat, de ce e o veste buna, pentru ca mi-am dat seama ca pe tine nu te afecteaza , tu fiind ortodoxa, am gresit ?????
Pai lasa-l ca si el este amarat...Nu toti martorii sunt oameni rai cum nici la ortodoxi nepracticanti care sunt 99 la suta ortodoxi nepracticanti pt ca asa sunt preotii...Preotii sunt ortodoxi nepracticanti,,,ei practica numararea banilor....



bine zicea .sis, la tati ni greu, da'tie care tii mama geea pe umeri cred ca ti-i tarsha deja de lumea asta, pacat ca vremurile samurailor o trecut
pai azi am fost la biserica ortodoxa nepracticanta....Am fost sa ascult slujba,,,sa ma rog ca Domnului sa le mai lumineze mintile si sa le imbuneze inimile...Pt ca sunt foarte rai si irationali....Nu au minte,nu au ratiune,,se conduc dupa instinctul turmii,pt ca Dumnezeu nu ii ajuta..Pt ca sunt rai,,nu isi vad de treaba lor....Sunt rai si prosti ca niste maimute..Scuze de expresie....Dar ei sunt vinovati pt faptul ca sunt irationali....Pt ca sunt rai,dusmanosi,,,,fac lucruri care plac lui dracul si apoi dracul se apropie de ei si le face mintea ferfenita...Pt ca dracul iubeste pe cei rai si pe cei mandri....de asta ei cum nu au protectia lui Dumnezeu daca ei fac voia lui dracul,,dracul le prosteste mintea,,,si cainii sunt mai destepti ca ei...Nu vreau sa jignesc,dar asta este realitatea...Aproape nu am cu cine purta o discutie inteligenta..
alcoda
Postat pe 23 Ianuarie 2011 16:12
pai ce ai cautat tu la ortodocsi nu cumva totusi ceva din interiorul tau iti arata calea dreapta sau poate chiar bunul Dumnezeu te-a trimis acolo ca sa vezi cum se roaga , nu cum rageti voi ca animalele in grajd fiecare pe limba lui si fiecare cere cel doare de parca e la balamuc... la rugaciune va duce-ti cu masina chiar daca stati la 100 m de casa voastra de adunare si spuneti ca ortodocsii sunt ipocrti tocmai voi care aveti un singur domn -BANUL- sa va fie rusine ca intrati pe internet si debitati prostii , spuneti si voi asa pt ca sunt oameni care nu stiu cu ce au de-a face ...dar cine va cunoaste nu e impresionat si are putere sa va raspunda...
marcsi
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:08
bine zicea .sis, la tati ni greu, da'tie care tii mama geea pe umeri cred ca ti-i tarsha deja de lumea asta, pacat ca vremurile samurailor o trecut[/quote] pai azi am fost la biserica ortodoxa nepracticanta....Am fost sa ascult slujba,,,sa ma rog ca Domnului sa le mai lumineze mintile si sa le imbuneze inimile...Pt ca sunt foarte rai si irationali....Nu au minte,nu au ratiune,,se conduc dupa instinctul turmii,pt ca Dumnezeu nu ii ajuta..Pt ca sunt rai,,nu isi vad de treaba lor....Sunt rai si prosti ca niste maimute..Scuze de expresie....Dar ei sunt vinovati pt faptul ca sunt irationali....Pt ca sunt rai,dusmanosi,,,,fac lucruri care plac lui dracul si apoi dracul se apropie de ei si le face mintea ferfenita...Pt ca dracul iubeste pe cei rai si pe cei mandri....de asta ei cum nu au protectia lui Dumnezeu daca ei fac voia lui dracul,,dracul le prosteste mintea,,,si cainii sunt mai destepti ca ei...Nu vreau sa jignesc,dar asta este realitatea...Aproape nu am cu cine purta o discutie inteligenta..[/quote] [/quote]

Draga Xenia, ce a cautat o fata asa buna, inteligenta, credincioasa si evident modesta ca tine, intr-o Biseica a celor pe care i-ai descris mai sus? Din ceea ce scrii, tu esti vindecata! Isus a venit pentru cei bolnavi!
Nu imi este clar cum definesti tu expresia nepracticant....adica ce fac/nu fac nepracticantii? Si inca o intrebare pentru tine, care te definesti profund practicanta.
Iti este familiar indemnul; "nu judeca, ca sa nu fii judecat"? Cum crezi ca ar trebui sa-l punem in practica?
Astept cu mult interes si cu inima deschisa sfaturile tale profunde si intelepte! Domnul fie cu noi, cu toti!
daniela_iasi
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:23
De la: daniela_iasi, la data 2011-01-23 17:23:23bine zicea .sis, la tati ni greu, da'tie care tii mama geea pe umeri cred ca ti-i tarsha deja de lumea asta, pacat ca vremurile samurailor o trecut
pai azi am fost la biserica ortodoxa nepracticanta....Am fost sa ascult slujba,,,sa ma rog ca Domnului sa le mai lumineze mintile si sa le imbuneze inimile...Pt ca sunt foarte rai si irationali....Nu au minte,nu au ratiune,,se conduc dupa instinctul turmii,pt ca Dumnezeu nu ii ajuta..Pt ca sunt rai,,nu isi vad de treaba lor....Sunt rai si prosti ca niste maimute..Scuze de expresie....Dar ei sunt vinovati pt faptul ca sunt irationali....Pt ca sunt rai,dusmanosi,,,,fac lucruri care plac lui dracul si apoi dracul se apropie de ei si le face mintea ferfenita...Pt ca dracul iubeste pe cei rai si pe cei mandri....de asta ei cum nu au protectia lui Dumnezeu daca ei fac voia lui dracul,,dracul le prosteste mintea,,,si cainii sunt mai destepti ca ei...Nu vreau sa jignesc,dar asta este realitatea...Aproape nu am cu cine purta o discutie inteligenta..[/quote] [/quote]

Draga Xenia, ce a cautat o fata asa buna, inteligenta, credincioasa si evident modesta ca tine, intr-o Biseica a celor pe care i-ai descris mai sus? Din ceea ce scrii, tu esti vindecata! Isus a venit pentru cei bolnavi!
Nu imi este clar cum definesti tu expresia nepracticant....adica ce fac/nu fac nepracticantii? Si inca o intrebare pentru tine, care te definesti profund practicanta.
Iti este familiar indemnul; "nu judeca, ca sa nu fii judecat"? Cum crezi ca ar trebui sa-l punem in practica?
Astept cu mult interes si cu inima deschisa sfaturile tale profunde si intelepte! Domnul fie cu noi, cu toti![/quote] Pai eu nu ii judec pe oameni ci doar imi place ca sa ii trag de urechi si le fac urechile asa cum le au magarii.Parca imi imaginez cum merg pe strada oameni cu urechile de magarus...Glumeam.....mie imi place sa ii trag de urechi pe oameni pt ca nu sunt indiferenta la prostia lor...Daca nu mi-ar pasa i-as lasa asa....Eu cred ca preotii judeca pe oameni,pt ca zic ca ei nu arunca perle la porci...pt ca oamenii sunt rai....Pai am eu dreptul sa judec pe oameni si sa nu ii ajut,chiar daca stiu ca nu merita,,,dar eu tot ii ajut pt ca eu stiu ca nu am dreptul sa ii judec pt faptul ca sunt rai si unii chiar sunt cainii mai destepti ca ei...Nu pot sta indiferenta la ceea ce ma inconjoara,,,si de asta ii mai trag de urechi,,dar nu ii judec..pt ca daca i-as judeca dupa fapte nici macar nu mi-ar pasa de ei...Dar eu nu judec un om dupa fapte...ci il judec ca sa se indrepte,,,incerc sa il imping de la spate sa ii dau initiativa....Dar omul este liber,,,si face ce considera ca este bine pt el...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 23 Ianuarie 2011 22:34
Pai eu nu ii judec pe oameni ci doar imi place ca sa ii trag de urechi si le fac urechile asa cum le au magarii.Parca imi imaginez cum merg pe strada oameni cu urechile de magarus...Glumeam.....mie imi place sa ii trag de urechi pe oameni pt ca nu sunt indiferenta la prostia lor...Daca nu mi-ar pasa i-as lasa asa....Eu cred ca preotii judeca pe oameni,pt ca zic ca ei nu arunca perle la porci...pt ca oamenii sunt rai....Pai am eu dreptul sa judec pe oameni si sa nu ii ajut,chiar daca stiu ca nu merita,,,dar eu tot ii ajut pt ca eu stiu ca nu am dreptul sa ii judec pt faptul ca sunt rai si unii chiar sunt cainii mai destepti ca ei...Nu pot sta indiferenta la ceea ce ma inconjoara,,,si de asta ii mai trag de urechi,,dar nu ii judec..pt ca daca i-as judeca dupa fapte nici macar nu mi-ar pasa de ei...Dar eu nu judec un om dupa fapte...ci il judec ca sa se indrepte,,,incerc sa il imping de la spate sa ii dau initiativa....Dar omul este liber,,,si face ce considera ca este bine pt el...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 23 Ianuarie 2011 22:36
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-23 22:36:07 Pai eu nu ii judec pe oameni ci doar imi place ca sa ii trag de urechi si le fac urechile asa cum le au magarii.Parca imi imaginez cum merg pe strada oameni cu urechile de magarus...Glumeam.....mie imi place sa ii trag de urechi pe oameni pt ca nu sunt indiferenta la prostia lor...Daca nu mi-ar pasa i-as lasa asa....Eu cred ca preotii judeca pe oameni,pt ca zic ca ei nu arunca perle la porci...pt ca oamenii sunt rai....Pai am eu dreptul sa judec pe oameni si sa nu ii ajut,chiar daca stiu ca nu merita,,,dar eu tot ii ajut pt ca eu stiu ca nu am dreptul sa ii judec pt faptul ca sunt rai si unii chiar sunt cainii mai destepti ca ei...Nu pot sta indiferenta la ceea ce ma inconjoara,,,si de asta ii mai trag de urechi,,dar nu ii judec..pt ca daca i-as judeca dupa fapte nici macar nu mi-ar pasa de ei...Dar eu nu judec un om dupa fapte...ci il judec ca sa se indrepte,,,incerc sa il imping de la spate sa ii dau initiativa....Dar omul este liber,,,si face ce considera ca este bine pt el...

cum era expresia...
esti mai proasta decat prevede legea?
sunt sigur si convins!!!
alcoda
Postat pe 24 Ianuarie 2011 00:27
un lucru e clar --TU ESTI PROASTA _ PARIU FAC CA ESTI CEA MAI MICA DINTR-O FAMILIE DE 15 POCAITI din cea mai ramas pe tteava.... nah tu nu prea stii ce vb ca asa sunteti voi pocaitii vb in dodii ...eu cunosc f bine aceasta scursura.....
marcsi
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:03
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-23 22:36:07 Pai eu nu ii judec pe oameni ci doar imi place ca sa ii trag de urechi si le fac urechile asa cum le au magarii.Parca imi imaginez cum merg pe strada oameni cu urechile de magarus...Glumeam.....mie imi place sa ii trag de urechi pe oameni pt ca nu sunt indiferenta la prostia lor...Daca nu mi-ar pasa i-as lasa asa....Eu cred ca preotii judeca pe oameni,pt ca zic ca ei nu arunca perle la porci...pt ca oamenii sunt rai....Pai am eu dreptul sa judec pe oameni si sa nu ii ajut,chiar daca stiu ca nu merita,,,dar eu tot ii ajut pt ca eu stiu ca nu am dreptul sa ii judec pt faptul ca sunt rai si unii chiar sunt cainii mai destepti ca ei...Nu pot sta indiferenta la ceea ce ma inconjoara,,,si de asta ii mai trag de urechi,,dar nu ii judec..pt ca daca i-as judeca dupa fapte nici macar nu mi-ar pasa de ei...Dar eu nu judec un om dupa fapte...ci il judec ca sa se indrepte,,,incerc sa il imping de la spate sa ii dau initiativa....Dar omul este liber,,,si face ce considera ca este bine pt el...


In Biblia mea (sac!) scrie ca omul este creeat dupa chipul si asemanarea Lui Dumnezeu. Omul a fost creeat din IUBIRE si chemat la IUBIRE! In Biblia ta?! scrie cumva altceva? Pentru ca nu iti inteleg limbajul.... O fi prea academic pentru mine? Esti tu poate mult prea suptila si nu prind eu mesajul? Unde ai gasit in Scripturi pasaje in care omul - incununarea creeatiei Lui Dumnezeu! - sa fie comparat cu animale? Astept si referintele biblice!
daniela_iasi
Postat pe 24 Ianuarie 2011 19:10
Vad ca esti neghiob si nu intelegi nimic...Eu stiu ca omul a fost creat dupa chipul lui Dumnezeu..Omul a fost sfant,,dar pt ca nu au ascultat de Dumnezeu si fiecare a luat-o in alta parte total diferita de credinta,pe de o parte din cauza preotilor,,,copiii nu au ascultat pt ca parintii nu sunt exemple pt ei..Si tot asa..fiecare da unul pe celalat fara sa preia cineva initiativa....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Ianuarie 2011 22:24
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-24 22:24:31 Vad ca esti neghiob si nu intelegi nimic...Eu stiu ca omul a fost creat dupa chipul lui Dumnezeu..Omul a fost sfant,,dar pt ca nu au ascultat de Dumnezeu si fiecare a luat-o in alta parte total diferita de credinta,pe de o parte din cauza preotilor,,,copiii nu au ascultat pt ca parintii nu sunt exemple pt ei..Si tot asa..fiecare da unul pe celalat fara sa preia cineva initiativa....
Si cum oamenii nu mai sunt deloc sfinti pt ca nu mai asculta de Dumnezeu..La fata sunt dupa chipul lui Dumnezeu...Dar la minte se aseamana animalelor care se conduc dupa instincte si nu au ratiune si nu vad decat ceea ce ii inconjoara....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Ianuarie 2011 22:28
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-24 22:28:14
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-24 22:24:31 Vad ca esti neghiob si nu intelegi nimic...Eu stiu ca omul a fost creat dupa chipul lui Dumnezeu..Omul a fost sfant,,dar pt ca nu au ascultat de Dumnezeu si fiecare a luat-o in alta parte total diferita de credinta,pe de o parte din cauza preotilor,,,copiii nu au ascultat pt ca parintii nu sunt exemple pt ei..Si tot asa..fiecare da unul pe celalat fara sa preia cineva initiativa....
Si cum oamenii nu mai sunt deloc sfinti pt ca nu mai asculta de Dumnezeu..La fata sunt dupa chipul lui Dumnezeu...Dar la minte se aseamana animalelor care se conduc dupa instincte si nu au ratiune si nu vad decat ceea ce ii inconjoara....



"Cine cre4de ca sta in picioare, sa aiba grija sa nu cada!"
In acest topic ti-am citit mesajele pline de rautati, de ura, de inversunare. Multe jigniri si judecati de valoare ai emis la adresa celorlalti! Tot ceea ce faci are legatura cu persoana ta: sunt propriile-ti proiectii, sunt problemele tale, frustrarile tale, fricile tale... Toate pleaca de la tine. Intr-o inima in care este prezent Cristos nu e loc de ura. Acolo e doar IUBIRE si iertare, pace si fericire. Iti doresc sa IL intalnesti cu adevarat pe Cristos. Lasa-te coplesita de El, de IUBIREA si de PACEA LUI. Uita de ura! Vorbeste cinstit cu un frate sau cu o sora din Biserica pe care o fregventezi. Poate chiar pastorul sau predicatorul te vor putea sprijini. Dupa parerea mea esti o persoana care a suferit mult..si inca mai sufera. Nu iti vei gasi pacea ranind pe altii. Toate se vor intoarce la tine, vor actiona ca un bumerang! Domnul sa te binecuvanteze si ai parte de o zi linistita.
daniela_iasi
Postat pe 25 Ianuarie 2011 07:58
OMUL , e unic, chiar si fratii gemeni , identici fizic , sunt foarte deosebiti, unul de celalalt.
La fel si convigerile spirituale.
Discutam despre viata Spirituala, care-i cea mai importanta misiune a sufletului pe Planeta Pamant incadrat in TRUPUL FIZIC al omului.
Planeta Pamant , din toate scrierile cele mei vechi, descoperite, gasite , traduse si demonstrate stiintific cu tehnologiile cele mai avansate la ora actuala, sa ajuns la concluzia ca aceasta planeta este singura din galaxie pe care sufletul poate sa experimenteze si sa evolueze spiritual in forma-n care aratam, ca OM.
Si-n biblie scrie, noi sunt si aratam exact ca Dumnezeul nostru Creator.

Deci NU avem dreptul sa judecam pe nimeni.

Fiecare SUFLET si-a ales intentionat misiunea lui pe planeta si se comporta cum vrea muschii lui, normal dupa voia divina si vointa lui, care-i apartine,,,,,,,
Daca calca pe bec si incalca legile Universului, Lega Omeniei nescrisa, puteti fi sigur ca legea bumerangului lucreaza foarte rapid.
Unii sunt mai adormiti, altii mediu treziti, iar altii treziti total, stiu de unde vin, isi cunosc misiunea pe Planeta Pamant si stiu ce au de facut, dar sunt perioade cand ispitele sunt asa de puternice, calca pe bec si revin din nou pe Planeta pentru a continua ceea ce nu a rezolvat in vietile anterioare.
Va primii cu toata dragostea exact ceea ce a creat, chiar si suplimentar fara rezerve.
Asa ca,,, grija mare la ceea ce Ganditi, la ceea ce Vorbiti si ceea ce Creati,,,,,
Dumnezeul nostru creator , dupa voia lui si vointa voastra , sa va binecuvanteze cu o infinita iubire divina si dragoste viata alaturi de cei dragi pe Planeta Pamant.

GHEORGHITA
Postat pe 25 Ianuarie 2011 15:52

"Fiecare SUFLET si-a ales intentionat misiunea lui pe planeta si se comporta cum vrea muschii lui, normal dupa voia divina si vointa lui, care-i apartinFiecare SUFLET si-a ales intentionat misiunea lui pe planeta si se comporta cum vrea muschii lui, normal dupa voia divina si vointa lui, care-i apartine"

ai putea sa fii mai explicit, te rog? ca ceea ce ai scris aici e o contradictie de termeni

e dupa cum vrea "muschii lui" sau dupa vointa divina?
michelle_
Postat pe 25 Ianuarie 2011 15:59
Se vede ca esti ingust la minte...Daca as sta sa ii judec pe oameni,,nu as mai ajuta pe nimeni....Eu nu judec,,ci doar spun ce ma deranjeaza.Rautatile oamenilor care umbla doar sa ma doboare sau sa profite de pe urma mea....Oamenii sunt plini de ura si rautate....Si nu ma lasa sa traiesc in pace....Ei cum sunt doborati si vad ca iti merge bine incearca sa iti strice fericirea...Oamenii din romania sunt foarte rai si in fiecare zi sunt dezamagita de ei...Mai sunt si oameni de treaba dar putini...este greu ca sa traiesti intre oameni care au mintea varza....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 22:23
Michelle, astepti vreun raspuns concret la contradictia cu muschii si vointa divina? Sau iti pui singura rabdarea la incercare?
sora_ilsi
Postat pe 27 Ianuarie 2011 02:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs rochie Larissa Fashion 1 De la: laridelia 7 Martie 2011 11:00
15 August Adormirea Maicii Domnului 4 De la: fleurdelis 15 August 2010 14:02
un vot 1 De la: elena39 8 Aprilie 2010 22:36
Sunt o viitoare mamica singura 161 De la: garbo_12064 8 Aprilie 2013 23:57
Gelozie fata de copilul lui facut cu alta femeie 196 De la: garbo_500783 20 Septembrie 2019 06:54
Setari Cookie-uri