Dilema vietii mele

elodia.....de ce sa regreti....mai bine pìerduta prin lume si cautata...decat suspendata prin copaci!!!

pup....
walkiria
Postat pe 24 Noiembrie 2010 18:31
walkiria, chestia cu foaia e valabila in orice numai in iubire nu: daca si aici ajungem la analiza SWOT sintem meschini rau de tot, dupa parerea mea....
quasaria
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:43
De la: walkiria, la data 2010-11-24 18:31:47elodia.....de ce sa regreti....mai bine pìerduta prin lume si cautata...decat suspendata prin copaci!!!

pup....

sadico...:D
:))))

PS: ma bucur sa te vad!... sper ca esti bine!:)
eu_geminy
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:53
dupa mine n-ar trebui sa incepi o relatie pana nu ti-e clar ce simti pt ce s-a incheiat.
pt tine fata asta e un pansament in momentul asta. ..
bluelight
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:53

va pup,atat am putut sa stau cu voi azi
elodia
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:57
De la: fleurdelis, la data 2010-11-23 22:42:11iar te-ntorsashi neneee??
daa...ori ai probleme ciudate, ori deloc


Tzatzoo...ma-ntorsei ca ma plictisii...sa vad ce mai dati din pe gura voi astea sanatoase la cap...
Hai..distractie placuta...
markon
Postat pe 24 Noiembrie 2010 21:47
=))=))...
eu_geminy
Postat pe 24 Noiembrie 2010 21:52
salut ! iar e meci ?? :-)) sa nu intrati in prelungiri pana tarziu si sa fiti cuminti , da ?? :-))))
reyya
Postat pe 24 Noiembrie 2010 22:00
De la: reyya, la data 2010-11-24 14:38:53Fosta ta prietena a ,,inceput" sa te doreasca pt ca stie ca esti cu altcineva si daca tot nu a iesit cu ea..nu ar fi rau sa strice si o alta relatie...mda..des intalnita speta , in final nu vei ramane cu niciuna dar asta sa fie baiul ...,,dilema vietii" zici ?? :-)) ehhh..mai asteapta , ai doar 24 de ani ...dilemele vietii sunt altele cu mult mai grele si grave ...asta cu amorul se rezolva repede...azi il ..maine a disparut ca prin farmec :-)


bravo reyya.....ai raspuns cum am gandit eu

44...nu uita ca destinul si-l face si omul, asa ca.....ai grija la ce-ti doresti ca s-ar putea sa ti se intample
tymbark
Postat pe 25 Noiembrie 2010 13:09
De la: tymbark, la data 2010-11-25 13:09:08
De la: reyya, la data 2010-11-24 14:38:53Fosta ta prietena a ,,inceput" sa te doreasca pt ca stie ca esti cu altcineva si daca tot nu a iesit cu ea..nu ar fi rau sa strice si o alta relatie...mda..des intalnita speta , in final nu vei ramane cu niciuna dar asta sa fie baiul ...,,dilema vietii" zici ?? :-)) ehhh..mai asteapta , ai doar 24 de ani ...dilemele vietii sunt altele cu mult mai grele si grave ...asta cu amorul se rezolva repede...azi il ..maine a disparut ca prin farmec :-)


bravo reyya.....ai raspuns cum am gandit eu

44...nu uita ca destinul si-l face si omul, asa ca.....ai grija la ce-ti doresti ca s-ar putea sa ti se intample


Se intampla des Tymbark...prostie , aroganta combinate cu orgoliu ..pt multe din reprezentantele sexului frumos ...,,daca tot nu a fost cu mine...nu as putea sa stric ceva, daca tine...?" ...si de multe ori tine...de ce? pt ca multi nu reusesc sa traseze o linie intre CE A FOST ..si CE ESTE..
Pot pierde persoane deosebite...intorcandu-se mereu si mereu in trecut.
reyya
Postat pe 25 Noiembrie 2010 13:35
corect....asa este
ceva de genul: daca nu ai vrut sa mai traiesti cu mine din vina mea, de ce sa-ti fie bine tie?
mi s-a intamplat si mie si de aceea sustin ce spui
tymbark
Postat pe 25 Noiembrie 2010 13:48
ceea ce uita persoanele de genul asta , nu neaparat femei , pot fi si barbati ( ceva mai rar, e drept )..este ca se incarca negativ si traiesc doar in trecut , dedicandu-si energia , fie ea distructiva in scopul de a strica o relatie sau viata celuilalt , dar in egala masura nici ele nu-si pot face o alta relatie si nu pot fi fericite , pt ca sunt 100% ancorate in trecut . Am un prieten de familie , ex-sotia lui a petrecut 9 ani incercand si reusind la un moment dat sa-i strice orice alta relatie, nu nu , nu-l voia pt ea, aici e ,,paradoxul :-), vroia doar ca el sa nu fie cu nimeni daca tot nu a mers cu ea...mdea...incalificabil! dar se intampla ..si DES , pt unele/ unii poate fi o a doua ,,profesie"
reyya
Postat pe 25 Noiembrie 2010 13:55
nu este vorba de nici o profesie ci doar de caracterul unor oameni care sunt condusi in viata de principiul de a face rau!

astfel de indivizi s-au inmultit din pacate....viata este grea si de aici pleaca transformarea caracterului unora, chiar daca sunt in postura de cuplu
tymbark
Postat pe 25 Noiembrie 2010 14:02
Eu zic ca daca petreci ceva ore pe zi incercand sa-i fouti( BIP) buna dispozitie unuia / uneia ..clar e ,,profesie " :-))) bine , de ,,caracter" nu mai discutam ....
reyya
Postat pe 25 Noiembrie 2010 14:07
bine, nici specia care chiar VREA sa fie cu respectivul, desi e evident ca relatia nu merge, nu e mai breaza... Eu cunosc din astea care se agata nene de cite unul de zici ca e colacul de salvare - desi ala nu le mai vrea. De obicei rezultatul e ca nici individului nu ii e prea bine cu tinicheaua respectiva de coada, dar ce nu realizeaza ele este ca NICI LOR.
Probabil intra in vreo transa din asta in care nu isi dau seama ca normalitate nu inseamna sa dormi pe presul nimanui si sa ti se demonstreze zilnic ca nu esti dorita.... Deviatie, chestie de lipsa de self esteem, perseverenta in prostie, habar n-am....
quasaria
Postat pe 25 Noiembrie 2010 23:52
De la: reyya, la data 2010-11-25 14:07:17Eu zic ca daca petreci ceva ore pe zi incercand sa-i fouti( BIP) buna dispozitie unuia / uneia ..clar e ,,profesie " :-))) bine , de ,,caracter" nu mai discutam ....


BIP BIP BIP

daca foute buna dispozitie.....foloseste si prezervativ?
tymbark
Postat pe 26 Noiembrie 2010 08:15
De la: casperphantom, la data 2010-11-23 23:31:29freyuto, eu mai simt ca tu mi-esti datoare cu un raspnsel mititel, te rugai amu-s cateva zile sa-mi enumeri din viciile tale, da te facusi ca ploua, tot esti aici acum , da ddrumul la muzicutza



nu vazui...da` iote, un defect ! bine, nu e viciu, he, he..

fantomitza, imi place mancarea condimentata, pastrama si vinu` fiert !
Freya_
Postat pe 26 Noiembrie 2010 13:13

in cazul asta, io-s viciata rau de tot
zambila
Postat pe 26 Noiembrie 2010 14:58
De la: Freya_, la data 2010-11-26 13:13:39
De la: casperphantom, la data 2010-11-23 23:31:29freyuto, eu mai simt ca tu mi-esti datoare cu un raspnsel mititel, te rugai amu-s cateva zile sa-mi enumeri din viciile tale, da te facusi ca ploua, tot esti aici acum , da ddrumul la muzicutza



nu vazui...da` iote, un defect ! bine, nu e viciu, he, he..

fantomitza, imi place mancarea condimentata, pastrama si vinu` fiert !



Freya, pastrama merge cu o palinca :-)) Nah , ca dau din vicii fara sa fiu intrebata de ele :-))))
reyya
Postat pe 26 Noiembrie 2010 15:24
reyya, dau eu palica, fiindca nu ma prea omor cu ea...
si dati voi pastrama...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 26 Noiembrie 2010 16:11
De la: quasaria, la data 2010-11-24 19:43:02walkiria, chestia cu foaia e valabila in orice numai in iubire nu: daca si aici ajungem la analiza SWOT sintem meschini rau de tot, dupa parerea mea....


Daca era vorba de iubire....omul nu avea aceasta problema.Este o problema aparuta in viata lui si nu stie cum sa procedeze.
Deci....poate sa ia foaia...linistit....din punctul meu de vedere!!
walkiria
Postat pe 26 Noiembrie 2010 20:20
De la: eu_geminy, la data 2010-11-24 19:53:49
De la: walkiria, la data 2010-11-24 18:31:47elodia.....de ce sa regreti....mai bine pìerduta prin lume si cautata...decat suspendata prin copaci!!!

pup....

sadico...:D
:))))

PS: ma bucur sa te vad!... sper ca esti bine!:)


...si ma mai fac!!!

pup si eu.Sunt bine....doar ca sunt foarte obosita!
walkiria
Postat pe 26 Noiembrie 2010 20:21
fetele, am darul sa fac pe cei din jurul meu sa se simta bine

asa ca... dati-i cu palinca
Freya_
Postat pe 26 Noiembrie 2010 21:14
De la: Freya_, la data 2010-11-26 21:14:42 fetele, am darul sa fac pe cei din jurul meu sa se simta bine

asa ca... dati-i cu palinca


As veni si eu in jurul tau dar nu stiu daca ma primesti si daca mai ai vreun loc liber...
Doar cu palinca-i faci sa se simta bine?pe burta goala? a nu se intege pe dezbracate...
O_K
Postat pe 27 Noiembrie 2010 13:07
pe "burta goala" isi face mai repede efectul si e garantat....
eladaela
Postat pe 27 Noiembrie 2010 13:36
De la: eladaela, la data 2010-11-27 13:36:39pe "burta goala" isi face mai repede efectul si e garantat....


Care efect e garantat? ca tu m-ai bagat in ceata...
Nu cumva te gandesti laaaa....spune drept.nici tu nu tii postul?ca eu il tin dinainte de a incepe...
Dar abia acum vazui ca palinca era de la domnul Ge...sa traiasca , sa mai dea...
Uite insa ca Freya nu zice nimic,inseamna ca nu ma primeste cu "burta goala"...hai ca vin doar cu vedere la buric...
O_K
Postat pe 27 Noiembrie 2010 17:34
Ok,.. am viersul dulce, n-am nevoie de halocinogene ori alte chestii ajutatoare...


vezi ca-i cam frig afara, pentru buricu` gol , ai grija la deplasare, sa nu fii observat !
Freya_
Postat pe 27 Noiembrie 2010 19:58
De la: Freya_, la data 2010-11-27 19:58:39Ok,.. am viersul dulce, n-am nevoie de halocinogene ori alte chestii ajutatoare...


vezi ca-i cam frig afara, pentru buricu` gol , ai grija la deplasare, sa nu fii observat !


Adicaa...vrei sa spui ca ma faci doar din vorbe?!?
Cred ca va trebui sa vorbesti cam multt...si tare mi-e teama ca va trebui sa mai vii cu ceva ,pe deasupra...
Cu deplasarea nu va fi nici o problema,vad ca ninge in 12 judete...asa ca am toata sansele sa merg incognito si sa ajung la tine de Craciun...odata cu mosul...daca nu cumva o sa ma confunzi chiar cu el...ai grija cum il primesti...
O_K
Postat pe 27 Noiembrie 2010 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Meditatie la viata mea 5 De la: fleurdelis 10 Februarie 2010 00:18
Acum ce sa fac? 81 De la: eu_geminy 28 Octombrie 2010 20:33
roscata 4 De la: garbo020337 2 August 2009 14:01
avatar 9 De la: wife 21 Iunie 2009 19:24
Impreuna..dar despartiti 43 De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:42
Setari Cookie-uri