ce-si doresc barbatii????

am dat luciu la parchet
asa stii tu sa iubesti? vrei sa simta din plin, ai? babaciunile au experienta... cu spoileru'
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 19:37
acuma rad eu, dar biata batranica...
bine ca am vazut-o in oglinda laterala, inainte de a demara.
nu stiu cum ajunsese acolo, intr-o fractiune de secunda...:D

eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 19:39
no kiar ka o fakeai praf pe baba
cum draq pot unii sa scrie asa?
baba cum scria pe asfalt? unde iti era capu, la Grabo?
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 19:43
nu, Laura, eram in piatza, unde lumea se mai freak...
de masini...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 19:44
poate babushca vroia sa-ti dea luciu la masina, aveai o pata pe ici pe colo, k?
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 19:48
laura, cred ca voia sa-mi faca o chestie simetrica, avand in vedere ca pe aripa fatza am o mica problema cu vopseaua...:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 19:49
pana la urma, tu ce iti doresti, sa mai treci prin piata? sa-ti mai faca o matushe cu ochiu'? sa-ti mai retuseze careva masina? tu ce-ti doresti mai Ge? lasa-ma sa rad, da?
ma duk sa-i fak baie lu' fii-miu ka de ploat vad ka nu mai ploua, asta e, nam ce fake... hai ca am primit si tigarile
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 20:06
Laura, eu imi doresc sa fiu sanatos cu toata familia mea.
si sa-mi vopsesc masina.
pe gratis, daca se poate, si cat mai curand...:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 20:10
da peste unul care e cu galeata de vopsea in mana, o sa zboare numai buline, picatzele, sa vezi ce fain ti-ar iesi masina, cu modele
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 20:12
he he he... sa vezi dupa aia ce fatza cu modele isi trage de la mine...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 20:13
atunci, eu iti propun sa voerbesti cu Mos Craciun, chiar exista, mai merge pe la mall cica, si mai joaca si-n filme,
ma uit fortat la reclame, musai
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 20:16
Laura, poate ajung la un compromis cu Moshu, sa-i faca masina soatzei picatzele si sa ma plimb cu ea cand ma zurlesc de tot...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 20:19
Bula se plimba agale, pe aleea din fata unei frizerii. Frizerul il vede si ii spune tipului, pe care tocmai il tundea:
- L-ai vazut pe baiatul, care tot trece pe alee? E cel mai prost copil din cati am intalnit ! Uite, o sa iti arat ! Deschide usa si il cheama pe Bula. Scoate o bancnota de 5 euro si o moneda de 2 euro. Cu bancnota intr-o mana si moneda in cealalta, ii zice:
- Baiete, ia uite aici ! Ce alegi?
Bula ia moneda de 2 euro si pleaca.
- Ai vazut ? E cel mai prost copil ! Niciodata nu alege bancnota, e prea prost ! Nu se invata minte, niciodata! zice frizerul mandru.
Dupa ce termina cu tunsul, tipul iese din frizerie si il observa pe Bula care manca o inghetata.
Merge la el si il intreaba:
- Baiete, am inteles ca de fiecare data, tu alegi moneda in locul bancnotei. Chiar nu poti face diferenta?
Nu-ti dai seama care din cele doua e mai valoroasa?
- Ba da, imi dau seama.. Dar atunci cand voi alege bancnota, crezi ca ma va mai pune sa aleg vreodata?!
KNIGHT_31
Postat pe 13 Noiembrie 2010 00:14
De la: no_identify, la data 2010-10-25 10:52:04
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 05:10:20eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie



Asa i-a lasat Dumnezeu niste vanatori.
Eu una nici nu ma mai obosesc sa inteleg barbatii, e pierdere de timp.

Daca vad ca e incapabil sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa ma faca fericita ii dau imediat shit and next.
Am renuntat la 10 ani de casatorie foarte usor si repede de s-a inchinat un intreg neam mama plangea taica miu imi spunea doamne asta nu esti tu ce ai te-ai lovit la cap? ca copilul din astea. Ha? le-am zis luati-l voi ca eu nu il mai vreau si m-am dus repejor sa depun actele de divort. Nu imi pare rau, nu regret nici o clipa. Am fost si amanta si sotie si cand am vazut ca nici unul nu este capabil sa ma iubeasca le-am dat flit.

BV TIE, NOTA 10
MARILENA_25
Postat pe 13 Noiembrie 2010 07:15
De la: MARILENA_25, la data 2010-11-13 07:15:24
De la: no_identify, la data 2010-10-25 10:52:04
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 05:10:20eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie



Asa i-a lasat Dumnezeu niste vanatori.
Eu una nici nu ma mai obosesc sa inteleg barbatii, e pierdere de timp.

Daca vad ca e incapabil sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa ma faca fericita ii dau imediat shit and next.
Am renuntat la 10 ani de casatorie foarte usor si repede de s-a inchinat un intreg neam mama plangea taica miu imi spunea doamne asta nu esti tu ce ai te-ai lovit la cap? ca copilul din astea. Ha? le-am zis luati-l voi ca eu nu il mai vreau si m-am dus repejor sa depun actele de divort. Nu imi pare rau, nu regret nici o clipa. Am fost si amanta si sotie si cand am vazut ca nici unul nu este capabil sa ma iubeasca le-am dat flit.

BV TIE, NOTA 10
Ei asa ia lasat Dumnezeu....Barbatii nu au fost educati,,nuu s-a ocupat nimeni de ei..I-a lasat de capul lor,,,mergand pe pricipiul ca el este barbat,,,barbatul nu trebuie sa gateasca sa calce,,,sa fac treburuile casnice..Ca cica nu le place...De parca noua femeilor ne-ar placea...Parca noi femeile face, ceea ce ne place...Dar sunt oamenii fara minte si fara intelepciune...De asta si s-a ajuns omenirea in halul asta...Prostia omeneasca este degradanta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:52
irinooka,
am vazut ca te-ai uitat la pozele deochiate din profilul meu...
ia zi... ti-au placut?
te-am prins, nebunatecoooo!...:))))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 12:24
nu are rost sa incerci sa ii intelegi pe barbati. nu ii vom intelege niciodata, putem insa doar sa ii toleram. nu ma intelege gresit. eu iubesc barbatii, dar incerc sa nu mai am asteptari prea mari din partea lor. dar noi gresim din start si anume ca generalizam pentru ca indiferent de relatia care urmeaza, ea in anumite puncte este diferita de precedenta. concluzie: si barbatii sunt diferiti. asa ca nu iti mai bate capul. fii doar tu naturala, iubitoare, intr-un cuvant : femeie. cui nu ii convine, si ma refer la acel biped banal si ieftin, sa se retraga in grota lui plina de raceala si indiferenta.
co2010
Postat pe 14 Noiembrie 2010 09:11
iubire "ei sunt niste copii care trebuiesc iubiti si alintati
garbo107589
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:24
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 05:10:20eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie



"Cine se aseamana se aduna!" sau "Cum e turcu', si pistolul". Singura ti l-ai ales. Si cine e atunci de vina? De ce te mai plangi?.
delly000311
Postat pe 20 Noiembrie 2010 19:57
eu sunt si amanta si sotie................dar nu in acelasi timp........................ideea e ca fiecare te vede asa cum isi doreste.............balanta mea e perfecta................cred ca e miscarea ideala si reciproc valabila.............
geta_garbo
Postat pe 21 Noiembrie 2010 09:46
Hai, nu mai spune!
Amanta si sotie a aceluiasi barbat?

Tylly
Postat pe 21 Noiembrie 2010 09:57
Nu cred. Oricum i se pare balanta perfect echilibrata pana ia un bobarnac.
Doara
Postat pe 21 Noiembrie 2010 12:40
geto, vezi sa nu-i incurci cand vorbesti in somn, nu de alta, dar se poate lasa cu necaz..

ce periculos traiesc unii, maiculita..ce bine de bine si viata mea..
Freya_
Postat pe 21 Noiembrie 2010 12:52
Te inteleg perfect!Asa m-am simtit si eu mult timp pana intr-o zi ce i-am spus(eu divortez),sti ce mi-a raspuns?(linistita,nu te opreste nimeni).M-am tinut de cuvant, insa cand a vazut reaua,sotul meu s-a intors la 160 de grade,spala vasele,facea curatenie........ dar nu am dat inapoi si acum dupa un an de la divort ma simt foarte bine.Nu zic sa faci la fel dar incearca altceva,machiaza-te,asculta muzica,dedica-te in intregime copiilor,(nu te razbuna pe ei din cauza ca el nu te intelege),vorbeste cu prietenele,citeste o carte in timpul in care il astepti si el nu vine.Lasa-l sa te vada ca ti se rupe si tie,la fel cum i se rupe lui si scuza-ma dar nu ne obliga nimeni sa fim salteaua lor.Si eu primeam tot felul de amenintari ca merge la alta.Nu stiu cum a mers ca acum dupa un an de divort nu are pe nimeni.Hai sa-i lasam in lumea lor si sa ne vedem noi de treburile noastre ca singuri vor veni la noi.Numai bine draga mea si fruntea sus!
garbo062427
Postat pe 21 Noiembrie 2010 16:27
De la: garbo062427, la data 2010-11-21 16:27:17Te inteleg perfect!Asa m-am simtit si eu mult timp pana intr-o zi ce i-am spus(eu divortez),sti ce mi-a raspuns?(linistita,nu te opreste nimeni).M-am tinut de cuvant, insa cand a vazut reaua,sotul meu s-a intors la 160 de grade,spala vasele,facea curatenie........ dar nu am dat inapoi si acum dupa un an de la divort ma simt foarte bine.Nu zic sa faci la fel dar incearca altceva,machiaza-te,asculta muzica,dedica-te in intregime copiilor,(nu te razbuna pe ei din cauza ca el nu te intelege),vorbeste cu prietenele,citeste o carte in timpul in care il astepti si el nu vine.Lasa-l sa te vada ca ti se rupe si tie,la fel cum i se rupe lui si scuza-ma dar nu ne obliga nimeni sa fim salteaua lor.Si eu primeam tot felul de amenintari ca merge la alta.Nu stiu cum a mers ca acum dupa un an de divort nu are pe nimeni.Hai sa-i lasam in lumea lor si sa ne vedem noi de treburile noastre ca singuri vor veni la noi.Numai bine draga mea si fruntea sus!

multumesc de raspuns ..ai dreptate
am schimbat foaia si vd ca functioneaza...nu mai cer nimic,nu ma mai pling, ma ocup de copii si de mine,ma bucur de momente fericite alaturi de copii si merg mai departe.am o relatie de o luna si observ ca desi nu cer si nu ma pling el se straduieste sa intuiasca ce imi place si ce nu ce ma face fericita si ce nu....si chiar sunt fericita....il vad ca se straduieste ..chiar si cu copii sa le intre in gratii si nu cu atentii materiale.mai mult ..chiar de la prima intilnire am vb despre visul meu de ami creste copii in sinul unei familii inconjurati de armonie iubire si respect ..si el nu a dat innapoi.fetelor fruntea sus ...speranta moare ultima
rapsody33
Postat pe 22 Noiembrie 2010 20:51
De la: Celleste_, la data 2010-11-21 09:57:23Hai, nu mai spune!
Amanta si sotie a aceluiasi barbat?



aiurea! :-))
reyya
Postat pe 22 Noiembrie 2010 21:22
ar trebui sa fie singuri pe planeta poate ar fi ma fericiti si ar sti sigur ce si doresc
garbo088667
Postat pe 24 Noiembrie 2010 18:39
dragoste.
garbo107589
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:24
De la: eu_geminy, la data 2010-11-13 12:24:03irinooka,
am vazut ca te-ai uitat la pozele deochiate din profilul meu...
ia zi... ti-au placut?
te-am prins, nebunatecoooo!...:))))))


laudarosule, am verificat si nu ai asemenea poze!
m_ada
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:37
Eu cred ca-si doresc sa li se dea importanta!
m_ada
Postat pe 24 Noiembrie 2010 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intimplarea mea 73 De la: asteroid 7 Decembrie 2011 22:59
as dori un sfat 8 De la: dolce_farnientte 25 Decembrie 2011 17:20
13.06.2009 28 De la: sammy 22 Iunie 2009 20:23
ce isi doresc femeile de la un barbat? 55 De la: garbo_2177 21 Mai 2014 15:10
mi-e dor de el........ 39 De la: garbo232526 3 Februarie 2020 15:49
Setari Cookie-uri