ce-si doresc barbatii????

mai, alex asta e undercover? ca fata asta se lamenteaza ici sha si el tace malc, desi cica o face lata pe alte toapicuri

in fine, unii au apasari mari, ce sa zic...
michelle_
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:41
De la: Lidiaolteanu, la data 2010-12-02 15:28:12
Cum ce-a facut? A dat cu piciorul la galeata, nu vezi??
Dar chiar asa pe toate topicurile?


I s-o fi lipit niste polei de talpa pantofului si-o fi alunecat omul...
N-a acut-o cu intentie.
m_ada
Postat pe 2 Decembrie 2010 15:48
femei,fotbal si bere)))
dana_dgg
Postat pe 2 Decembrie 2010 21:45
iar tu, ghergheful, te pomenesti...:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 2 Decembrie 2010 21:50
de ce nui intrebati pe ei mai bn pina sa raspundeti voi in locul lor
garbo072388
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:26
pai intrebarea ptr ei era..
eladaela
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:31
no... care ei?!:D
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:35
Care-i diferenta intre fetele de 8 , 18 , 28 , 38 , 48 , 58 si 68 de ani ?
La 8 - O duci Ãn pat ca sa-i spui o poveste.
La 18 - Ãi spui o poveste ca s-o duci Ãn pat.
La 28 - Nu trebuie sa-i spui o poveste ca s-o duci in pat.
La 38 - Ea Ãti spune o poveste si te duce Ãn pat.......
La 48 - Trebuie sa-i spui o poveste ca sa eviti a fi dus Ãn pat.
La 58 - Stai Ãn pat ca sa eviti povestea ei.
La 68 - Daca reusesti s-o mai duci in pat , asta da poveste
sophia1971
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:23
no bine...:))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:28
De la: sophia, la data 2010-12-03 21:23:43Care-i diferenta intre fetele de 8 , 18 , 28 , 38 , 48 , 58 si 68 de ani ?
La 8 - O duci Ãn pat ca sa-i spui o poveste.
La 18 - Ãi spui o poveste ca s-o duci Ãn pat.
La 28 - Nu trebuie sa-i spui o poveste ca s-o duci in pat.
La 38 - Ea Ãti spune o poveste si te duce Ãn pat.......
La 48 - Trebuie sa-i spui o poveste ca sa eviti a fi dus Ãn pat.
La 58 - Stai Ãn pat ca sa eviti povestea ei.
La 68 - Daca reusesti s-o mai duci in pat , asta da poveste


E buna dar e doar o poveste desi in general povestile frumoase au happy end.
m_ada
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:30
De la: eu_geminy, la data 2010-12-03 21:28:23no bine...:))

inca-i bine...
m_ada
Postat pe 3 Decembrie 2010 22:44
Am facut o plimbare prin centrul Bucurestiului si am fost dezamagita sa constat ca beculetele inca nu au fost aprinse. Cred ca exista inca multi barbati care inca nu stiu cu exactitate daca-si doresc una blonda si una bruneta, una slaba si una grasa, una vesela si una trista... Eu una vreau sa vina sarbatorile... si cat mai repede !
anisoaraf
Postat pe 4 Decembrie 2010 19:55
ce isi doresc femeile?

http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw&feature=related

oare?
cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:06
Asa este cind cauti centrul! Mergi in sectorul lui Piedone sa vezi feerie.Sarbatori cit se poate de minunate.
garbo005036
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:17
anisoara, eu in schimb stiu o gramada de barbati care stiu precis diferenta dintre una blonda si un a bruna
casperphantom
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:31
aia bruna este mai dulce nu casper?
cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:33
Anisoara... si eu astept sa se imbrace orasul in haina luminoasa.... si bineinteles cu zapada
cricat
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:43
in principiu...barbatii isi doresc un singur lucru.....sa nu-i batem la cap cu toate prostiile....si o chestie...decat sa te enervezi ca barbatu nu face nimik in casa...mai bine zii sa te ajute:P...sunt care prefera asta decat sa-ti versi nervii asupra lor.....in fond fiecare barbat isi doreste la un moment dat o femeie langa el.....care sa nu se neglijeze....sa aiba grija si de el....o sa ziceti ca multe pretentii mai au si barbatii astia...da in fond, n-avem si noi de la ei?........asa k eu zic ca nimeni nu-i perfect...tindem spre perfectiune, fara a o putea atinge vreodata.....pupici la toata lumea
Domnisoara_Christina
Postat pe 5 Decembrie 2010 15:02
Brune, chear foarte brune gasesti in Calea Rahovei !
anisoaraf
Postat pe 5 Decembrie 2010 15:25
Fetelor,atit timp cit barbatii au de unde alege fac mofturi si joaca la cacealma,se spune ca,suntem mai multe la numar decit ei in tara si din cauza asta ei fac asa,dar si cind s-o intoarce roata atunci sa ai vedem noi pe unde scot ei camasa,eu zic asa................hai sa ne folosim de ei doar pentru proceere si atit si sa nu mai investim emotional in ei,sa le dam doar ce merita pasivitate si lipsa de respect sa terminam o data cu suferinta din pricina lor,pentru ca,sunt mult mai multe lucruri interesante pe pamintul asta decit ei......dragostea pentru copii nostrii,dragostea pentru noi insine ca femei sa ne pretuim mai mult si sa ne punem in valoare ca fiinte terraniene sa iubim natura ,florile sa ne gindim cite dintre noi primesc un buchet de flori sau ce spun eu buchet o floare de la un barbat pe care il ingrijesti zilnic si ai porti de grija...va spun eu...aproape niciuna. CE ISI DOREC BARBATII?ceea ce ei nu pot da.Ei iubesc diversificarea ,inconstanta,...si nu pentru ca,asa i-a lasat Dumnezeu ci pentru ca noi femeile i-am facut sa creada despre ei ca,sunt vesnici si de neinlocuit cu altceva.Ei spun despre o femeie ca,atunci cind femeia da nastere la un copil pe el il uita dar......nu cumva e invers?FEMEI DIN TOATA LUMEA UNITIVA SI HAIDETI SA JUCAM SI NOI LA CACEALMA ASA CUM O FAC EI ,DOAR ASA NE VA FI BINE.DATILE CEEA CE MERITA.
garbo006071
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:25
Pai da.....Barbatii asa au fost educati,,cred ca baietii au fost mai mult educati de tatii lor decat de mamele lor...Pt ca femeile tac si se lasa sa fie umilite de sotii lor si asa fac si copiii lor baietii,,desconsidera femeile...Pt ca stii ca daca esti tolerant esti prost...Sau daca esti prea bun este prost si carpa de sters pe jos....o femeie trebuie sa invete sa fie dreapta....Sa faca lucrurile in asa fel incat sa ii fie bine si ei si barbatului..Fiecare cu atribubutiile lui.Si barbatii nu trebuie sa fie protejati de munca ci trebuie pusi la munca.....nu ca femeia naste un copil,,,sta zi si noapte cu copilul apoi dupa un an trebuie sa mearga sa munceasca...Pai atunci de ce mai sunt barbatiii....Numai ca sa le oferi placere si sa faci copiii si sa ii crersti singura....Mi se pare o aberatie...Cea mai buna lectie pt barbati ca femeile sa nu sa se mai culce cu ei..Ca asa vor avea mai mult respect pt femei,,,dar sa nu fie vreun vagabont....ci un barbat inteligent ca sa ai cu cine discuta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:42
De la: zambila, la data 2010-11-29 12:24:34ideea e ca fiecare are dreptate, pt ca vedem lucrurile din puncte de vedere diferite.
evident ca intr-o relatie trebuie sa existe egalitate, in principiu, desi fiecare isi joaca rolul lui, si asta nu-i neaparat un lucru rau, atata timp cat exista respect, si asa ar trebui sa fie!
evident ca dupa n ani fiecare stie ce vrea si ce poate primi de la celalalt, precum si ce ofera...acuma, depinde cum ne raportam la acea relatie!
e bine totusi sa nu-ti iei partenerul de ''bun" si sa-ti permiti sa faci orice, pt ca s-ar putea sa ai suprize ( si nu ca acelea ale andreei marin )

in principiu, eu cred ca daca exista compatibilitate iti cam dai seama cat poti sa ceri si ce trebuie sa oferi astfel incat sa fie bine!


mama ei de teorie...
roby_cado
Postat pe 7 Decembrie 2010 00:22
071, mai ai multe retete de-astea de succes?

roby, las' ca zambilutza le zice bine si pastreaza busola. altele sunt dereglatele p-aici...
michelle_
Postat pe 7 Decembrie 2010 00:31
De la: garbo006071, la data 2010-12-05 19:25:27Fetelor,atit timp cit barbatii au de unde alege fac mofturi si joaca la cacealma,se spune ca,suntem mai multe la numar decit ei in tara si din cauza asta ei fac asa,dar si cind s-o intoarce roata atunci sa ai vedem noi pe unde scot ei camasa,eu zic asa................hai sa ne folosim de ei doar pentru proceere si atit si sa nu mai investim emotional in ei,sa le dam doar ce merita pasivitate si lipsa de respect sa terminam o data cu suferinta din pricina lor,pentru ca,sunt mult mai multe lucruri interesante pe pamintul asta decit ei......dragostea pentru copii nostrii,dragostea pentru noi insine ca femei sa ne pretuim mai mult si sa ne punem in valoare ca fiinte terraniene sa iubim natura ,florile sa ne gindim cite dintre noi primesc un buchet de flori sau ce spun eu buchet o floare de la un barbat pe care il ingrijesti zilnic si ai porti de grija...va spun eu...aproape niciuna. CE ISI DOREC BARBATII?ceea ce ei nu pot da.Ei iubesc diversificarea ,inconstanta,...si nu pentru ca,asa i-a lasat Dumnezeu ci pentru ca noi femeile i-am facut sa creada despre ei ca,sunt vesnici si de neinlocuit cu altceva.Ei spun despre o femeie ca,atunci cind femeia da nastere la un copil pe el il uita dar......nu cumva e invers?FEMEI DIN TOATA LUMEA UNITIVA SI HAIDETI SA JUCAM SI NOI LA CACEALMA ASA CUM O FAC EI ,DOAR ASA NE VA FI BINE.DATILE CEEA CE MERITA.


Daca te-a dezamagit cineva ..e regretabil ..daca te-au dezamagit mai multi ...e si mai trist insa...feminismul de unde vine ? :-) Ai pueta incerca cu femei , statistic 40 % din femeile care se declara lesbi ..nu au fost asa de la inceput ...ci doar in urma unor experiente nefericite cu diversi barbati . In alta ordine de idei ...cu un barbat ar trebui sa te completezi intr-un mod frumos , chiar daca uneori pare ireal si ideal ...insa completarea presupune implicare ..si de o parte si de alta...daca tu cauti acolo unde nu exista persoane implicate sau daca in timp devin asa...sorry, asuma-ti asta si mergi mai departe .
Ultima parte mi se pare o mare porcarie ..este ca si cand un barbat ar fi afirma ca toate femeile sunt ieftine si courve...nu cred ca isi au loc generalizarile. Poti intalni pe cineva de calitate , nimeni nu e alb sau negru ..in viata asta , toti avem si nuante de gri ...mai conteaza sa stim sa iesim din ele. :-)
reyya
Postat pe 7 Decembrie 2010 00:46
Ce vor barbatii? femeia ideeala toata viata alearga sa o caute dar nu se uita langa ei cand de fapt ea exista langa ei pt ca ei gandesc cu asta isi doresc ei mult sex
garbo088667
Postat pe 7 Decembrie 2010 15:55
uitandu-ma la tine... ..ce sa zic...
roby_cado
Postat pe 7 Decembrie 2010 19:49
De la: garbo088667, la data 2010-12-07 15:55:07Ce vor barbatii? femeia ideeala toata viata alearga sa o caute dar nu se uita langa ei cand de fapt ea exista langa ei pt ca ei gandesc cu asta isi doresc ei mult sex
Pai normal ca sunt cu gandul doar la sex,,ca alte ocupatii nici nu prea au....Cele mai multe treburi la fac femeile...Barbatii stiu sa aba grija de ei,de asta sunt mereu odihniti si ca niste tauri cu gandul doar la sex.....Daca barbatii ar avea mai multe ocupatii asa cum au femeile...Sigur nu le-ar mai sta gandul doar la sex....Femeile sunt obosite pt ca ele muncesc mai mult ca barbatii si nu sunt asa rezistente fizic ca barbatiii..Si barbatii odihniti...normal ca nu se compara un barbat odihnit cu o femeie obosita care sa ii mai stea capul si la sex....Pe cand o femeie odihnita eu cred ca este mai disponibila decat una mereu obosita...Pt ca femeia gateste...barbatul haleste..Curata cu cartofi 2,,si a obosit..Stie el mereu sa aiba grija de el.....Sau o femeie este disponibila,,,daca barbatul se comporta frumos cu ea si este atent...Nu poti simti placere si atractie pt un badaran,,,care se comporta frumos doar seara cand are chef de sex....La munca cu barbatii,,,,ca sa vedeti daca mai se gandesc doar la sex....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:03
sigur ca da la munca cu ei si obositi bine ca sa le dispara gargaunii din cap
floare_cu_colti
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:10
071, ce spui tu functioneaza da' trebe sa nu iti pese pe bune, nu sa joci la cacealma... Daca te-ai implicat, e de admirat sa ai cojones sa recunosti dap, te iubesc da' o sa imi treaca - decit sa nu stii cum sa ii platesti lui...ce? Posibil nici sa nu-l intereseze atit de mult ca te doare in fund de el pe cit te agiti tu sa ii arati ca te doare in fund. Si sa ajungi acasa sa ti se rupa sufletul oricum. La ce foloseste?!

So, sinceritatea e pina la urma cea mai buna solutie. Uneori trebuie sa stii sa pierzi - ai picat prost, asta e. Te ridici si mergi mai departe. De ce trebuie sa pretinzi ca n-a fost asa?
quasaria
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:38
Sunt femei care pun barbatii la zidul infamiei, dar in mintea lor isi doresc o relatie cu unul dintre acestia. Sunt barbati care nu isi dezvaluie modul cum privesc ei femeia, dar pentru a ajunge in pat cu ea indura "calvarul" unui intreg ritual, pentru ca femeia ajunsa in final in dormitor sa nu fie considerata o prada usoara. Psihologic lucrurile sunt mai usor de digerat, dar cine pe cine pacaleste? In general nu recunoastem ca avem nevoie unii de altii, dar natura ne'a inzestrat pentru a perpetua specia, cu un libidou care depaseste cu mult doar acest unic scop. Acest lucru il cunosc de mii de ani femeile si l'au exploatat. Trebuie sa recunoastem ca si azi femeia exploateaza aceasta "slabiciune" a barbatului.
taur_atipic
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire adevarata sau iubire falsa? 43 De la: Reflex 30 Ianuarie 2010 20:10
cea mai penala intamplare la prima intalnire? 7 De la: quasaria 19 Martie 2011 23:57
Regasire dupa vreo 8-9 ani 16 De la: AdrianaR 19 Februarie 2010 13:33
cum se spala creierii barbatilor? 54 De la: eu_geminy 30 August 2010 16:41
relaxare 3 De la: eladaela 17 Martie 2011 21:55
Setari Cookie-uri