ce-si doresc barbatii????

eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie

rapsody33
Postat pe 25 Octombrie 2010 05:10
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 05:10:20eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie

Pai eu cred ca femeia care este hotarata,,este mai respectata de barbati....Eu am cunoscut o data un barbat mai in varsta care se comporta urat cu nevastasa...SI l-am intrebat...De ce se comporta urat cu nevastasa..A zis ca si nevastasa face rele,,poate cu alte persoane....Ea accepta compromisuri ca sa isi salveze casatoria,,multe lucruri care nu ii face placere,,,care asta o inraiesc pe femeie..si poate devine la fel de rautacioasa cu alti oameni...Si asta il face pe barbat sa nu respecte femeia..Femeia nu trebuie sa se ia dupa mintea egoista a barbatului...ci trebuie sa stie sa isi impuna punctul de vedere...Daca barbatul vede ca femeia tace,,,o ia de fraiera si incet incet,,,nu mai da 2 bani pe femeie....Nu este corect,,dar barbatul a fost nascut din femeie,,si femeia ar fii putut sa isi educe baiatul ca sa respecte femeia..Dar poate i-a lipsit intelepciunea....datorita lipsei credintei,si din cauza asta,,lucrurile au ajuns in halul asta..Barbatul profita de femeie si femeia din alti oameni,,,
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:13
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 05:10:20eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie



Asa i-a lasat Dumnezeu niste vanatori.
Eu una nici nu ma mai obosesc sa inteleg barbatii, e pierdere de timp.

Daca vad ca e incapabil sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa ma faca fericita ii dau imediat shit and next.
Am renuntat la 10 ani de casatorie foarte usor si repede de s-a inchinat un intreg neam mama plangea taica miu imi spunea doamne asta nu esti tu ce ai te-ai lovit la cap? ca copilul din astea. Ha? le-am zis luati-l voi ca eu nu il mai vreau si m-am dus repejor sa depun actele de divort. Nu imi pare rau, nu regret nici o clipa. Am fost si amanta si sotie si cand am vazut ca nici unul nu este capabil sa ma iubeasca le-am dat flit.
no_identify
Postat pe 25 Octombrie 2010 10:52
De la: no_identify, la data 2010-10-25 10:52:04
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 05:10:20eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie



Asa i-a lasat Dumnezeu niste vanatori.
Eu una nici nu ma mai obosesc sa inteleg barbatii, e pierdere de timp.

Daca vad ca e incapabil sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa ma faca fericita ii dau imediat shit and next.
Am renuntat la 10 ani de casatorie foarte usor si repede de s-a inchinat un intreg neam mama plangea taica miu imi spunea doamne asta nu esti tu ce ai te-ai lovit la cap? ca copilul din astea. Ha? le-am zis luati-l voi ca eu nu il mai vreau si m-am dus repejor sa depun actele de divort. Nu imi pare rau, nu regret nici o clipa. Am fost si amanta si sotie si cand am vazut ca nici unul nu este capabil sa ma iubeasca le-am dat flit.
Pai nu te culca cu barbatii,,lasa-i sa faca dus cu apa rece....o femeie poate sa stea si fara sex,,,nici nu este bine sa fii toaletta barbatilor si sa ii satifaci si apoi ii lasi.Pai le faci un bine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Octombrie 2010 11:13

No comment! For all of your comments!
Thor_again
Postat pe 25 Octombrie 2010 11:33
hehe, thorule... io imi doresc pe oricare dintre astea trei "fermecate".
sau pe toate trei odata.
da' nu pentru ce viseaza ele.:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 14:03
De la: eu_geminy, la data 2010-10-25 14:03:38hehe, thorule... io imi doresc pe oricare dintre astea trei "fermecate".
sau pe toate trei odata.
da' nu pentru ce viseaza ele.:D
:))))

ai grija ce-ti doresti...dak ti de implineste...nu faci fata...
nici cu una
rapsody33
Postat pe 26 Octombrie 2010 03:05
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 05:10:20eu sunt confuza....
le dai sex....spun ca esti c***va
familie.....nu nu isi doresc responsabilitati
copii.....si mai multe responsabilitati....si cheltuieli
mergi la munca ,cresti copii,tii casa....in fata lor esti iresponsabila,nehotarita,needucata,si lista poate continua...
orice ai face tot..ALTA este mai buna,nu ca si ea nu ar fi tot femeie





nu mai fi confuza dreaga mea....e simplu: nu le mai da nimic....or sa ceara ei
madita
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:06
ce-mi place..

"le" dai...
cer "ei"..

he he..
roby_cado
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:24
filosofice, din astea, nene ..

AG-ul lipit de frunte le mai lipseste.
anakin
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:17
Il au in creier, oricum. Da' e cu declansare intarziata...
Thor_again
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:21
care creier, mey thorule?

ca daca pun ele "tartacutza de la tartacutza" nu iese nici de-o biata maduvioara..:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 23:24
De la: eu_geminy, la data 2010-10-27 23:24:49care creier, mey thorule?

ca daca pun ele "tartacutza de la tartacutza" nu iese nici de-o biata maduvioara..:))))

adevarul e la de la "voi "avem la ce ne astepta.....din 2 capete...cu unul tot va iese de o judekata de valoare
rapsody33
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:40
e mai bine decat nimic din trei tartacutze:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:59
De la: eu_geminy, la data 2010-10-28 00:59:46e mai bine decat nimic din trei tartacutze:))

de v-ar multumi ceva....am ajunge si noi fericite...da vd numai fem ce se pling...multe nu va mai gasesc nici o utilitare
de esti frum ...nu ai minte...de ai minte...nu esti ...controlabila....de esti controlabila...esti influentabila.....si perfecte de am fi gasiti voi un cusur.... ka pre e ..perfecta
rapsody33
Postat pe 28 Octombrie 2010 01:21
deaaaa... te cred, tu ai toate calitatile alea...:P
si isteatza foc pe deasupra.
:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 01:35
De la: eu_geminy, la data 2010-10-28 01:35:47deaaaa... te cred, tu ai toate calitatile alea...:P
si isteatza foc pe deasupra.
:))

nu ma pling ...nici nu ma laud..ma simt bn in pielea mea
rapsody33
Postat pe 28 Octombrie 2010 01:38
asta nu e rau. dar nici ceva deosebit.
pana si anelidele se simt super in pielea lor...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 02:48
pina la urma nu am inteles ce-si doresc barb....nici macar ce-ti doresti u...din toate discutiile "noastre"doar ma judeci....nici macar nu ma cunosti.....ataca "subiectul"topicului.....nu persoana ce la deschis
rapsody33
Postat pe 28 Octombrie 2010 03:01
ce grele probleme ai la ora asta...:))
ce-ti pasa... "atac" ce vreau eu...:P
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 03:06
De la: eu_geminy, la data 2010-10-28 03:06:19ce grele probleme ai la ora asta...:))
ce-ti pasa... "atac" ce vreau eu...:P

normal..e mai usor sa arunci cu noroi in persoana decit sa vorbim serios pe marginea unui subiect..nu-ti pl sub sau cum gindesc ...las-o moarta.....mergi pe alte topice....
rapsody33
Postat pe 28 Octombrie 2010 03:14
Rapsody, cand mai faci afirmatii, te rog sa le faci fix doar in numele tau. Din ce spui tu acolo pentru mine nu e valabil.
Doara
Postat pe 28 Octombrie 2010 06:34
De la: roby_cado, la data 2010-10-27 21:24:30ce-mi place..

"le" dai...
cer "ei"..

he he..





pai da bre....nu vezi ca este mai multi ...la plural s-a vorbit, a pai atunci la plural vorbim
madita
Postat pe 28 Octombrie 2010 16:54
De la: Doara, la data 2010-10-28 06:34:07Rapsody, cand mai faci afirmatii, te rog sa le faci fix doar in numele tau. Din ce spui tu acolo pentru mine nu e valabil.


iubita laso..... ....
Avem meci...

sa vedem care pe care
madita
Postat pe 28 Octombrie 2010 16:57
eu zic sa aternati pozitiile.. e mai interesant
anakin
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:24
bine zice Anakin, va zic si eu, mai schimbati pozitia fetelor ca postasul vine in fiecare luna si stie cum e

nu mai generalizati atat, vorbiti strict de cei care v-au facut sa suferiti si nu de toti

mai sunt si femei botaniste pe lumea asta, cred ca au si facultatea facuta si diploma de botanista
Laura_M
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:39
De la: Laura_M, la data 2010-10-28 17:39:07bine zice Anakin, va zic si eu, mai schimbati pozitia fetelor ca postasul vine in fiecare luna si stie cum e

nu mai generalizati atat, vorbiti strict de cei care v-au facut sa suferiti si nu de toti

mai sunt si femei botaniste pe lumea asta, cred ca au si facultatea facuta si diploma de botanista
Femeile sunt sensibile de asta si pica asa usor in plasa
xenaprintesarazboinica
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:45
Mai taie din ele, irinuco, .. mai taie din ele.
anakin
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:48
da mah, cum sa nu, iar tu esti peste toate botanistele, tu esti intelepciunea, sinceritatea, adevarul intruchipat, pe tine nu te face nici un barbat roman... dar te face unu de alta natie, nu esti tu mai cu motz
Laura_M
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:50
mi-am luat pop corn si citro.............FIGHT FIGHT FIGHT
ameno
Postat pe 28 Octombrie 2010 18:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
13.06.2009 28 De la: sammy 22 Iunie 2009 20:23
Cum ar vrea femeile sa fie barbatul "aproape" ideal ? 328 De la: liaiedera 13 Aprilie 2010 08:34
Dragoste sincera sau prefecatorie? 512 De la: erjike60 16 Ianuarie 2010 21:06
Mi_a dat semne ca ma place și acum ma evita 1 De la: garbo_501959 6 Martie 2020 01:01
o parere ,va rog 39 De la: garbo_6283 4 Aprilie 2013 12:57
Setari Cookie-uri