ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul anterior  /   Acest topic este inchis!   /   Topicul urmator

Concurs pufies

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Culoarea paiului,roz, bleu si crem. Tavanul trebuie sa fie alb.

Culoarea paiului, roz, bleu si crem sunt cele mai potrivite nuante pentru camera copilului

Pereii trebuie s fie pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere.

Pereii trebuie s fie pictai n culori pastelate, paiului, roz, bleu i crem . tavanul alb

Pereii de culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. tavanul alb

Pereii din camera bebelusului trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere.

In culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu si crem.

Sunt Corina din Sibiu si raspunsul meu la intrebarea:eu zic :Ca este bine sa fie in culori pastelate-culoarea paiului,roz,bleu si crem iar tavanul sa fie in alb,asa este cel mai potrivit.Multumesc anticipat.

Pereii trebuie s fie pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei

si va mai urma nu te enerva me

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei.

camera bebelusului trebuie vopsita in culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu si crem

Camera bebelusului trebuie sa fie vopsita in culori pastelate:culoarea paiului, roz, bleu i crem, iar tavanul, este recomandat sa ramana intoddeauna alb!

poci sa spun si io? poci? poci?

Camera bebelusului trebuie sa fie vopsita in culori pastelate:culoarea paiului, roz, bleu i crem, iar tavanul, este recomandat sa ramana intoddeauna alb!

mamy, n-are efect... tre sa floodam topicul asta.
macar stim ca o facem noi si nu altii:P
:)))

....in afara de toapic - gemi, te-am catat la poze dupe ce am catat nitel pe la badicu (stii tu cand) ...io is moarta dupe natura....

pai si n-ai reusit sa accesezi?!...
o sa mai pun, Daria...
am multe, foarte multe care mi-au iesit cat de cat...
dar mi-e lene, tre sa ma mobilizez...:P
:)

...ba m-am benoclat nitel: cand la florile lu badicu, cand la marea ta...apoi am trecut la haleala cu fructe de mare a lu badicu pentru care imi venea sa-l strang da gat - aveam gura plina de apa... sper ca nu te-a suparat ....

esti de groaza!!! daca m-as supara din asa ceva, atunci cum ar fi atunci cand m-as supara cu adevarat???:))

PS: ai un mesaj...:)

Cele mai potrivite culori pentru a vopsi camera copilului sunt culoarea paiului, roz, bleu i crem iar tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei.

Cele mai potrivite culori pentru a vopsi camera copilului sunt culoarea roz deschis, roz inchis, roz-bombon si roz'... parca mai era una...:P
:))

...marin...

oooo, pai inseamna ca mai e inca una!...:)):P

ai chef de-un dire straits? ca de noapte buna, ashe...

De la: me_reloaded, la data 2010-10-27 00:34:52ai chef de-un dire straits? ca de noapte buna, ashe...

mamy... pana pe la 3-4 dimineatza, cand ma duc si io la ora mea normala de somn,
cred ca asta imi pun...
am vreo 5 albume cu ei, si unul cu Mark Knopfler...;)

saru-mana (si mai vaz io ce...:P) pentru idee...
:)

camera bebelusului trebuie vopsita in culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu si crem.

nuantele de verde si albastru sunt relaxante si recomandate in locul unde doarme,rosul ..excita...e bine sa fie folosit in cantitati mici,galbenul e revigorant si stimuleaza invatarea,violetul in cantitati mari si intense poate naste depresii....un ambient cit mai divers colorat ..e o incintare pentru copii.

Raspuns-camera bebelusului trebuie vopsita in culori pastelate ,calde:roz,bleu,crem si culoarea paiului iar tavanul sa fie alb.Toate acestea pentru ca puisorii nostri sa se simta fericiti si linistiti.

camera bebelusului trebuie vopsita in culori pastelate.culoarea paiului roz, bleu si crem

Varianta pentru tiparire   
Mergi la: