cezariana greu vindecata

Am nascut acum 7 ani dar firele interioare mi au iesit greu ,abia dupa un an au iesit toate si mi s a vindecat de tot operatia .O INTREBARE: EXISTA MAI MULTE TIPURI DE FIRE?Problema este ca sunt din nou insarcinata si imi este frica sa nu patesc la fel intrucat exista riscul de infectie .Prima oara am avut noroc ca nu s a infectat cu toate ca acum imi dau seama ca nu este de joaca .Astept raspuns...
guapa
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:15
cu adica firele interioare ti-au iesit greu? eu stiu ca sunt si fire care se topesc, care nu trebuiesc scoase. Si eu am nascut prin cezariana dar nu s-a pus niciodata problema ca as putea face infectie...firele din interior s-au topit singure...poate tu nu ai avut asa ceva...de ce nu intrebi medicul care te-a operat? sanatate si sarcina usoara!
aly_raz
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:31
nu s au topit asta este treaba si am scos usor unul cate unul ...plus ca operatia supura ...da o sa intreb ginecologul ma gandeam ca a mai patit cineva ceva in genul...ms de raspuns...
guapa
Postat pe 20 Octombrie 2010 17:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PROASPATA MAMICA si NOUL NASCUT 1 De la: talossmn 6 Februarie 2009 21:34
STRIGATUL DISPERAT AL UNEI MAME 1 De la: garbo253093 6 Decembrie 2011 16:07
fotografii copii 1 De la: garbo_432122 25 Februarie 2016 13:13
De ce oare femeile depind de gandirea barbatilor si nu gandesc individual? Eu una cred ca femeile de copile nu au fost lasate sa gandeasca individual,,pt ca au trebuie sa slugareasca tatii si fratii,care au fost invatati sa faca nimica,,,nemernici mai sun 24 De la: ingerasulluptator 16 Aprilie 2012 21:04
PENTRU OMUL DIN TINE ! 119 De la: liaiedera 5 Aprilie 2010 19:39
Setari Cookie-uri