portretul barbatului roman

De la: eu_geminy, la data 2010-10-31 12:13:53mi se pare corect, silfida,
e si asta o forma de exterminare.
vor fi consumati, pana vor fi terminati.:DD
:)))


ge
eu vad doar partea plina. vor fi terminati de/cu .....placere. cat de rau poate fi??
silfida
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:16
in concluzie, silfi...

barbatii nu au decat doua alternative, ca oricum, tot (ex)terminarea ii paste pe toti, din partea fumeii:

(ex)terminati in mod placut, sau in mod cumplit.

deh, asta-i soarta noastra, tre sa ne impacam cu ea...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:23
ge

nu ma prea pricep la vorbe si ca sa nu las loc de interpretari, uite ca fac si desenu':
pentru rai:
pentru buni

mai e vreo alternativa? tici mi!
silfida
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:32
nu e nicio alta alternativa, silfi.
important e ca rezultatu'e oricum acelasi...:DDD
:)))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:33
De la: angelof_love, la data 2010-10-02 14:13:31cel putzin din experientza mea , cred ca este genul care promite dar ii este frica de schimbare
dupa o relatzie de 3 ani de zile am realizat ca am stat langa un om care pur si simplu nu merita ...adica din toata punctele de vedere nu merita
cu femeile era , secretos , pe calc lui erau 15 parole pana sa intru
de purtat urat cu mine se purta
ajunsese si la violentza ....., nici macar cand am ramas gravida cu el nu se potolea ...
ba mai rau ....
am ajuns si aruncata pe podea de el , ca el asa intzelege iubirea
si mama il vedea sfant , refuza sa creada ce viatza aveam cu el
eu pot sa spun ca acest gen de barbat , care cred ca este ceva ussual aici in romania e genul de arab
oare cate femei , nu sufera si tac din gura doar din cauza parintzilor sau a copiilor ???
femeii , nu fitzi proaste , rupetzi tacerea ...nu mai acceptatzi asemenea comportament !!!!
aratatzi ca suntetzi cineva , nu papusi proaste !!!!!


Am doua prietene care s-au despartit de sotiilor pentru ca le batea. Ce credeti? s-au intors inapoi la ei.
Am spus totul cred.
no_identify
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:40
e proaste!
silfida
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:47
da silfi...e proaste da' rau....
sti vorba aia...prost sa fi..da' sa-ti revi
eladaela
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:48
sau mai rau... sa faci pe prostu'si sa ramai asa...
inseamna ca cele doua "istetze" socotesc ca si-au gasit petecu' sau nashu'... alta explicatie nu am.
si cate or mai fi ca ele.... deja m-am plictisit de formula "asa le trebuie, isi merita soarta". da' capu'unde le e??? l-au avut vreodata?!

sigur, mai sunt si barbati care au de tras la carutza unor nebune de legat... prosti ghem si si ei.
sunt pe masura partenerelor pe care si le-au ales.
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:53
De la: Thor_again, la data 2010-10-31 11:51:21ai cam mari pretentii azi, bluo! doar e avocat, ce pana mea?
dar cred ca gresesti pe undeva si tu


cu siguranta. da' ma tin tare

ori te-am speriat de ma pupi ca sa-mi spui ca gresesc??

vic, eu chiar m-am amuzat . sper ca nu numai eu .
bluelight
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:55
e cat se poate de clar ca victor are o pregatire mai speciala, stapaneste cuvantul, e cultivat, are umor... avem insa tendinta de a ne irita atunci cand cineva nu e chiar de acord cu noi. la urma urmei, e omeneste. :)
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:04
bluo, nu, mamica, te-am pupat ca sa nu plangi...
stii cum e, neavand posibilitatea sa te mangai pe capshor si sa iti dau o bombonica, te pup si io, nah!
Thor_again
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:10
pup-o, mey Thorule... parerea mea e ca merita...;)
:)
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:31
Mda ......la celalalt pol ......care ar fi portretul femeii din Romania ? La ce ne ajuta portretul barbatului roman? Imi rezolva problemele din viata de zi cu zi? Ma ajuta in vreo abordare? Care sunt termenii de comparatie? Barbatii italieni ? Barbatii francezii...sau mai stiu eu de ce nationalitate? Suntem produsul unei societati gaunoase ( ma refer atat la femei cat si la barbati). Si apoi de ce sa generalizam pe principiul ca toti barbatii sunt porci ? Sa inteleg atunci ca se aplica regula toate femeile "e curve" ?
suzannacharisma
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:32
suzanna, esti blanda...

eu am auzit-o pe aia cu "Daca toti barbatii sunt porci, atunci femeile sunt mocirla in care se scalda porcii."...:D

Sigur, nu sunt de acord cu ea.
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:43
Lasa bre, Ge-ule, n-o mai pup atata ca si-o ia in cap!
Thor_again
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:45
ete, nene, ce animozitati a produs Luna cu acest topic.
ba ne-a mai si parasit!... fara sa bata tamtamu'ca sa-si mobilizeze amicii impotriva cuiva, printre smack-uri siropoase si lacrimi croco_(i)dilice de "despartire" vremelnica.

sa mai zici Thorule ca n-a fost Luna buna la ceva...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:48
dap... a fost buna la plecat
Thor_again
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:51
De la: silfida, la data 2010-10-31 12:06:37
De la: d_benone, la data 2010-10-31 12:02:30Ti-am citit mesajul postat pe forum dar,oare toti barbatii sunt la fel?Nu te-ai gindit ca si femeile contribuie la asta?Si ele sunt oameni si tot la fel reactioneaza cind isi gaseste partea,cunosc destule cazuri,cind nu le-a fost bine si au vrut altceva.Asa ca nu cred ca toti trebuiesc bagati in aceeasi oala.Sper sa mai reflecti la asta cu luciditate,si iti vei da si tu seama.



Benone, de acord cu tine! Nu toti in aceeasi oala.
Unii trebuie intr-o oala mai mare, umpluta cu apa, fierti la foc mic. Se indeparteaza oala depa foc cand berbatii au fiert bine bine, si nu mai sufla!

xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:51
De la: Thor_again, la data 2010-10-31 13:51:01dap... a fost buna la plecat


da' sa vezi ce "buna" va fi cand va veni cu dantura noua...:D
pregateste-ti dorsalu', ca o parte dintre coltzi ii va lasa acolo.:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:53
De la: suzannacharisma, la data 2010-10-31 13:32:09Mda ......la celalalt pol ......care ar fi portretul femeii din Romania ? La ce ne ajuta portretul barbatului roman? Imi rezolva problemele din viata de zi cu zi? Ma ajuta in vreo abordare? Care sunt termenii de comparatie? Barbatii italieni ? Barbatii francezii...sau mai stiu eu de ce nationalitate? Suntem produsul unei societati gaunoase ( ma refer atat la femei cat si la barbati). Si apoi de ce sa generalizam pe principiul ca toti barbatii sunt porci ? Sa inteleg atunci ca se aplica regula toate femeile "e curve" ?
Pai si in germania spre exemplu..Barbatii sunt lideri si domina femeia..Dar mai cu stil..Adica mai fac femeile teatru,,,figuri..Dar tot gandirea barbatilor o copiaza....femeile nu au personalitatea lor....Sau mai ales in germania..daca te casatoresti,faci un copil,,2,,,depinzi de un barbat,,atunci trebuie sa dansezi cum canta el..Si sa il lasi sa iti spele creierul si sa te faca sa devii ca el....Nici nemtii nu sunt sfinti..Da majoritatea sunt harnici,,dar nu sunt sfinti...Nemtii si ei tot porci sunt,,dar mai cu stil..Barbatii cu bun simt sunt putini...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:56
Ge... de belea!!! Baga un ochi aici:
http://www.trackapartner.com/

bagi un numar de celular si vezi nu numai unde se afla posesorul, dar vezi si ce face

PS: Aviz "inselatelor" bocitoare de pe garbo. Sa nu spuneti ca Thor e rau si nu va ajuta!
Thor_again
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:58
"Pai si in germania spre exemplu..Barbatii sunt lideri si domina femeia..Dar mai cu stil..Adica mai fac femeile teatru,,,figuri.."

asta e tare, irinooko... cu alte cuvinte, in Germania femeile prefera pozitia caineasca, da' fac fitze pana-s trase si de par...=))=))=))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 13:59
De la: Thor_again, la data 2010-10-31 13:58:30Ge... de belea!!! Baga un ochi aici:
http://www.trackapartner.com/

bagi un numar de celular si vezi nu numai unde se afla posesorul, dar vezi si ce face

PS: Aviz "inselatelor" bocitoare de pe garbo. Sa nu spuneti ca Thor e rau si nu va ajuta!


e veche, mey thorule, o stiu!...:))))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 14:00
De la: suzannacharisma, la data 2010-10-31 13:32:09Mda ......la celalalt pol ......care ar fi portretul femeii din Romania ? La ce ne ajuta portretul barbatului roman? Imi rezolva problemele din viata de zi cu zi? Ma ajuta in vreo abordare? Care sunt termenii de comparatie? Barbatii italieni ? Barbatii francezii...sau mai stiu eu de ce nationalitate? Suntem produsul unei societati gaunoase ( ma refer atat la femei cat si la barbati). Si apoi de ce sa generalizam pe principiul ca toti barbatii sunt porci ? Sa inteleg atunci ca se aplica regula toate femeile "e curve" ?
Sunt mai rafinati barbatii nemtii,,dar tot perversi sunt...sUNT ASA pt ca femeile nu s-au ocupat de educatia barbatilor...Asa lea invatat necuratul...Ca sa poata sarsaila ce vrea cu mintea barbatului....Mai ales ca de barbati,,parintii nu se ocupa de educatia lor...Si barbatul este un model ideal pt sarasaila ca sa trasmita raul in lume..Pt ca barbatul este puternic,,hotarat...Se schimba doar cand vrea el,,psihic foarte rezistent...ideal pt diavol ca sa trasmita rautatea si lucrarea lui mai departe
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Octombrie 2010 14:06
in general sunt amabil cu femeile dar tu cam esti geloasa

Postat pe 31 Octombrie 2010 14:12
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-31 14:06:39 Sunt mai rafinati barbatii nemtii,,dar tot perversi sunt...sUNT ASA pt ca femeile nu s-au ocupat de educatia barbatilor...Asa lea invatat necuratul...(...)"


mi se pare normal sa mai incerce si altele, irinooka... traiasca fumeile-instructor, ca de la ele nu avem decat lucruri minunate de invatzat! cinste lor!!!

ca secsu'normal e mult prea monoton.
e rutina, e... moartea pasiunii!:PP

:)))))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 14:17
auzi, irinooka...

eu stau in Romania, dar dupa mama sunt german.
se pune ca-s "rafinat", macar asheaaaaa,... umpik?!...;))))))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 14:20
v-ati dat ceasul in urma ?? hei rafinatule, ti-ai fixat ceasul?
cum ati petrecut azi noapte? vad ca ati crosetat mult pe topicul aceste ::PP
aly_fab
Postat pe 31 Octombrie 2010 14:38
aly... yo mi-am pus ceasu' dupa televizor.

si l-am uitat acolo:D:D:D

:)))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 14:40
atunci va trebui sa spargi televizoru` sa-l iei ihihihi
aly_fab
Postat pe 31 Octombrie 2010 14:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Introducere 6 De la: Dor_marunt 20 Decembrie 2009 08:55
iesire 21 De la: ana_KatVonD 16 Ianuarie 2013 16:13
Conducerii forumului < Garbo.......> 18 De la: garbo101426 14 Martie 2011 13:29
Despre compatibilitate 2 De la: garbo094431 1 Februarie 2011 17:36
Filozofie ieftina 39 De la: garbo265966 6 Iunie 2013 21:00
Setari Cookie-uri