Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra

Ameno .......avem si noi niste cunostinte , prieteni ...........el , italian , mai mare ca ea cu vreo 20 de ani .......dar ea ...............nici o tigla nu mai are pe cap .........juri ca e italianca .....
jeanette40
Postat pe 14 Octombrie 2010 13:55
ameno... imi amintesc ca, in urma cu vreo cativa ani, am ramas socat sa vad ca ex-sotzia unui amic bun era la bratz cu un parapadit de bosorog italian, care umbla cu un ford cu nr vechi de Italia (cred ca era an de fabricatie cam '70)...

cateva zile mai tarziu, dau nas in nas cu ea pe strada... mergem la o cafea, si o intreb ce naiba a gasit la el.

ea, "cruda si sangeroasa": "aaaa, da-l naibii, tre sa traiesc si eu, ii iau toti banii, tu nu stii cat de bogat e dar nu vrea s-o arate, ca Romania e plina de "otzi"... plus ca nu prea mai are cu ce face treaba, in pat...:D"

nu m-am ferit sa-i spun ca tipul nici nu pare a fi bogat, mai aflasem intre altele ca e un biet pensionar care se descurca mai bine cu banii aici decat acasa, si... cam atat...
n-am reusit sa i-l scot din cap. acel buzunar "iluzoriu" al babalacului, acela "afaceri" cu care e lauda el, o fermecau... :P

evident, a avut o mare deziluzie... s-a trezit ca in cateva luni italianul a cazut la pat, si nu avea nici macar bani de pampers...
dar pana in ultima clipa a vietii lui, ea a continuat sa viseze la acea "mostenire" despre care ii vorbea "onorabilul"...D

a ajuns sa-si regrete sotzul parasit, dupa ani de zile de ramoleala. ala macar ii aducea in casa un venit sigur, chiar daca avea un job f. incarcat, dar stabil... si isi iubea fetitza ca pe ochii din cap. Intre timp, el s-a recasatorit si are o casa OK).

a zis cineva ca ducem lipsa de proaste cumva?...:)))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 13:59
pai asta cu tziglele e boala contagioasa stai cu unul din natia lor esti o cauza pierduta
si eu sunt la fel, cand suntm acasa si mai avem ceva discutii(NU CEARTA sa fim intelese) vecinii stau ca la teatru si asculta...parca ii si vad :iar sunt aia de la 4 acasa amandoi...ne-o batut sfantul au si copil

dar revin chiar nu am observat nici o stea in fruntea lui crescuta in ultimii 10 ani
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:01
GE din astia veniti cu vaporul e plina Romania...dar iti zic sigur ca am cunoscut o gramada de exemplare care fac parte din categoria a doua....
Tot timpul mi-am pus o intrebare ei chiar sunt orbi sau nu-i intereseaza efectiv ca lumea vede ca "ea" e un exponat pe care il taraie peste tot (ca da bine la ochi) dar cel mai indicat este sa nu deschida gura ca se revarsa prostia...
deci faze de genul:
Amoreeeee(cu buzele tzuguiate) vreau porsche cayenne ca m-am plictisit de mertzanul asta...
Trece o saptamana daua si iaca tanti are porsche
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:08
ameno... tu vorbesti de "fetitele destepte"... alea macar au o tinta si si-o ating... eu am vorbit de celelalte, duse rau cu zaharelu'... da' si cu pluta...:D
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:16
cata dreptate ai alina ....pe unde mergi numai de astfel de "fete" dai dar vorba lui G macar astea sunt destepte si stiu ce vor dar sunt unele vai mama lor
cory_emy
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:19
tot prostitutie se cheama...indiferent cat le duce mintea
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:20
si atunci, hai sa le plangem de mila. mai ales astora...
ca-s "exploatate", cica.
si anume, de porcii de barbati...:P
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:22
nimic nu se intampla daca nu vor si ele
acum mai povestesc si reversul medaliei...
era o alta tanti tinerica la bratul lui obosit de ani, nu-i mai ajungeai cu prajina la nas de cat de inchipuita era...
plimbata in toata europa, tzoale numai de firma,bijuteri plina...nu stia fata sa mearga decat pe tocuri...o tinea in puf seniorul ca deh era tanara si proaspata dar ea a omis un mic amanunt...
intr-o zi seniorul a disparut daduse ceva tzepe serioase si il cautau oamenii sa-l linseze la propriu.
de azi pe maine a trebuit fata sa-si aduca aminte ca e singura si nu-l mai are pe protectorul cu bani.Prosata nici nu a pus nimic deoparte.Daca ieri manca doar la restaurant si nu-si murdarea degetelele azi e o simpla vanzatoare la un centru comercial... una din multele, o oarecare...
Problema este ca atunci cand a avut perioada de glorie era si f nesimtita si jignitoare, se intampla sa o mai vad prin oras...intoarce capul ca nu ma cunoaste si zau nu-i mai diva ce era o data.
cred ca a durut-o rau couru cand sa trosnit cu el de pamant
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:32
si cum?... n-a intrat inca sa injure barbatii romani pe garbo?:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:35

cum e chestia cu extraterestii
traiesc printre noi
mai?mai sti ca no fi vreuna care tot caraie pe topicul asta in chip de puritana
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:39
no las' sa caraie... ca acuma o doare gura. candva o durea couru' (eeeee, ce bine "ierea"!:PPP)... da' cine stie...:O
:)))))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:45
de la ciocane
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:48
ba, de la ace si brice...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:49


ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:51
auzi... m-a ros si pe mine curiozitatea si am aruncat o geana prin pozele de la tine...
meniul ala cu "specialitati"... e BETON!...foaaarte interesant.... mmmmmm...:P
iar daca ma uit si la preturi, sunt curate chilipiruri!..:))))))))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:58
bone jour, mes dames et mesieurs!j-avait venu.quesque vous fait?j-avait ecrie bien?
vuvuzela
Postat pe 14 Octombrie 2010 14:58
sa nu uitam esentialul 1912 pffff
deci puritanele aste ar trebui sa dea un serch mai amanuntit...erau meniuri si oferte specialenu vrajeala din ziua de azi

vuvu ce draq te-o apucat spich ingliste plise
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:04
De la: ameno, la data 2010-10-14 15:04:24sa nu uitam esentialul 1912 pffff
deci puritanele aste ar trebui sa dea un serch mai amanuntit...erau meniuri si oferte specialenu vrajeala din ziua de azi

vuvu ce draq te-o apucat spich ingliste plise




c-est une langue tres belle.merci pour le respons!
vuvuzela
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:16
je revien!cius.
vuvuzela
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:19
adica a plecat mangafaua, vuvu?
si_totusi
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:26
ce inseamna "mangafaua"?
vuvuzela
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:31
iubitelu, fata. nu ziceai ca vine? a si plecat?
si_totusi
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:44
Totusica,alta intrebare?
vuvuzela
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:55
da, am primit raspuns, vuvu? ar mai fi o intrebare, totusi. ai adus-o si pe luptatoare cu tine? ca disparuse si ea taman cateva zile.v-ati intalnit pe drum si ,bine ai facut sa o aduci incoace. chiar imi era dor
si_totusi
Postat pe 14 Octombrie 2010 16:09
si caleidoscoapa disparuse... da' n-ati observat voi...:P
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:45
jeanette40
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:52
creca toate trei au facut o partida la simultan cu bietu'baiat...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:55
e un fericit , atunci .......... sau nu ???????
jeanette40
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:59
eu nu cred ca as fi... bun, da' adevaru-i ca-s si cam batran pt asa ceva...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 18:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Valentine's Day 38 De la: loving 5 Aprilie 2014 19:14
ce sa fac?e doar o faza sau nu o mearga? 25 De la: bulish 14 Martie 2013 17:14
cat timp sa astept sa ma prezinte amicilor 70 De la: garbo164652 28 Aprilie 2011 15:27
AS DORI CATEVA PARERI 42 De la: paloma 24 August 2009 15:55
cum sa fac sa se lase de baut? 77 De la: BABYBOGDY78 21 Septembrie 2013 12:23
Setari Cookie-uri