Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra

eh..,nu-i vorba deasta..
dar cand primesti observatii din partea unuia care mananca fara "E"-uri...
roby_cado
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:17
intr-un anumit context si cu o anume tzafna, da. e o exprimare asa, mai de pe plaiuri cu oi .


si_totusi
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:19
eh..,si voi aveti "plaiurile" voastre..
nu prea inteleg eu de ce te legi de regionalismul asta,indiferent de context..,dar..ma rog..
roby_cado
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:33
robi, nu e un regionalism. da, nu ma chinui acum sa-ti explic. reciteste postarea vuvulinei si lasa nedumeririle
si_totusi
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:35
conteaza mai putin ce e..,intrebarea e..:de ce te legi de el.?
roby_cado
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:39
ca nu mi-a convenit adresarea. nu e eleganta. inteles?nu-mi place sa ma adresez asa cuiva si nici sa mi se adreseze.mai ales ca venea intr-un context jignitor.

daca-ti place, "bre"zuieste-te cat vrei si cu cine vrei.
si_totusi
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:48
"Duamna" sa simtit ofensata..?,pff....,e grav..
plus deasta..,a "zui" e un cuvant ce-ti provoaca oaresce scarba..
pe cand "bre"...
roby_cado
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:52
De la: roby_cado, la data 2010-10-15 21:52:26"Duamna" sa simtit ofensata..?,pff....,e grav..
plus deasta..,a "zui" e un cuvant ce-ti provoaca oaresce scarba..
pe cand "bre"...


eu cred ca ma confunzi. oricum, fa pasi daca nu stii sa comunici civilizat.
si_totusi
Postat pe 15 Octombrie 2010 21:54
"..daca-ti place, "bre"zuieste-te cat vrei si cu cine vrei.."

apropo e comunicare civilizata..
roby_cado
Postat pe 15 Octombrie 2010 22:41
e civilizata, roby atat timp cat "bre", pentru tine, este o formula de adresare amicala.

nu ziceai tu ca nu intelegi de ce m-a deranjat cel "bre"? acu,ce faci ,te superi ? asa ca suna cam aiurea? caravasazica-mi dai dreptate .

vezi? asa se intampla. sarim cu clontzu asa, ca sa nu zicem ca am tacut. cand analizam si cand ni se intampla noua, parca ne schimbam parerea.

nu cel bre m-a deranjat ci, contextul in care a fost folosit (ti-am mai explicat dar nu ai inteles)

si inca ceva. eu nu am avut cu tine nimic niciodata. cum nu am avut cu nici un user normal de pe garbo. insa, cand vad specimene care isi fabrica niste identitati de oameni cu mare greutate -gen sefi si super sefi- si ei nu-s in stare sa gandeasca nici cat o musca, care abereaza copiind tot felul de prostii de pe net avand pretentia ca au descoperit apa calda , care se divid in zeci de clone care mai de care mai naluca, ma apuca dracii. asa ca, genul acesta de useri nu va avea viata buna cu mine pe aici.
si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2010 09:35
rezbel?
michelle_
Postat pe 16 Octombrie 2010 10:14
he he he... ce bucuroasa e vuvu, creca... a ajuns sa se cafteasca lumea pe vorbele ei.:))))))))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 11:35
coane, nu pe vorbele ei ca, sunt oameni carora nu ai ce sa le ceri. cu roby aveam o vorba. el e educabil si nu e din acelasi aluat ca vuvu

wif, nu e rezbel.e doar o incalzire.
si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2010 11:49
mamy, eu chiar n-aveam treaba, de aia am zambit oleaca...:)

ce naiba ne-am face fara nitzica sare si piper? iar voi doi sunteti condimentati, fiecare in felul lui...:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 11:54
macar s-au calmat spiritele cu legalizarea, si asta e ceva...

cred ca si disparitia postarilor unor anumiti useri a contribuit mult la asta
michelle_
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:06
Relo,ce razbel fata?nu se pune.Totusica s-a "razgaiat "putin,iar eu am" alintat-o". unde este razbel?Totusica este" pretina' mea.sau nu???!!
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:25
De la: me_reloaded, la data 2010-10-16 13:06:42macar s-au calmat spiritele cu legalizarea, si asta e ceva...

cred ca si disparitia postarilor unor anumiti useri a contribuit mult la asta


ce postari au disparut/unde?... sau te referi la faptul ca nu mai posteaza?...
am observat ca Luna si-a ras poza, la un moment dat, stergandu-si si toti amicii din lista...
contul il mai are?... sau o asteptam cu alt nume?... oricum, asta nu e o solutie, nu cred ca eu am suparat-o intr-atat incat sa recurga la asa ceva...
stergerea contului e o decizie strict personala. ca si crearea lui, ca si postarea pe forum...
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:44
mami, m-am exprimat eu gresit...am vrut sa zic ca au renuntat doamnele sa mai compata ici sha, he, he, he

ai grija cu exprimarea aia, madam. nu esti "fata" cu mine
michelle_
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:00
hehe, ai impresia ca de aici se pleaca asa de usor?... momentan, sunt in spitalele de campanie, pana se oblojesc. da' n-ai scapat de nimeni...:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:08
mdea...I don't give a shit...nu-mi lipsesc deloc
michelle_
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:13
mai, vuvu, vezi-ti de ineptiile tale si lasa prietenia cu mine. scoate-ma tu din tzatzani cu prostioarele ce le debitezi ....deocamdata nu te iau in serios si roaga-te sa ramana asa treburile

ramane cum am stbilit:cont multiplu de unde scriu niste useri cu intelegenta zero si cu pretentii de destepti


ps. nu te mai da la ge ,ca are destula experienta pe net incat sa recunoasca postarile unui barbat. te risti daca intinzi coarda si crezi ca te poti distra
si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:24
Me_Reloaded,te rog sa imi comunici cum sa ma adresez exact catre dumneavoastra ,deoarece nu vreau sa fiu atat de 'impertinenta' ,facandu-ti neplaceri,de a nu accepta unele vocabule,precum m-ai atentionat si despre vocabula' fata."
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:41
si totusi -> pe bune ca mi-e dor de dragomara, cu poezelele ei scrise de obscure poetese sinucigase, din carti date "la pachet" pe vremuri... si de formula ei de adresare ("sister")...:))):P
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:57
gemy, nostalgia is a bitch
michelle_
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:14
.
(l-am adus inapoi, ca sa nu ma apuc sa-l caut iar... cine stie, poate-mi pierd ideea...:P)
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:14
De la: me_reloaded, la data 2010-10-16 15:14:00gemy, nostalgia is a bitch


eeee, nu stii despre cine vorbesc... intreaba-le pe si_totusi, pe cat 13, sau pe walky, despre alde dragomara, selenaX, tigerlily...
parca-s surori... una mai desteapta, mai constipata si mai crizata decat alta, evident...:P
:))
:=))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:16
daca apare de 2 ori,nu e vina mea.Gemy trebuie sa lamuresc cu tine ceva.dupa parerile lui Totusica"ps. nu te mai da la ge ,ca are destula experienta pe net incat sa recunoasca postarile unui barbat. te risti daca intinzi coarda si crezi ca te poti distra".daca tu crezi ca eu sunt de sex masculin e greseala si sincer crede-ma ca nu am nici cea mai vaga intentie "sa ma dau la tine".dar se pare ca cineva acolo sus te simpatizeaza si sincer ma bucur.
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 16:10
vuva, da' mie mi se cam roope si de sexu' si de intentiile persoanei ascunse dupa un ID. ca nu mi-am pus in gand sa ma cuplez aici...
n-am afirmat ca ai fi de sex masculin. iar daca ai fi, mi-e egal. ar fi chiar mai distractiv.:))

eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 16:56
Doua p*nisuri intra intru bar ... Beau ce beau ...si vad ca pe usa intra un vibrator!!!
La care unu:
- "Fugi ba, ca vine Robocop!!!"
KNIGHT_31
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:19
mai, vuvu ia nu ma mai cita. se vede ca ai uitat povestea cu measajele pe care le-a postat piku pe forum. au fost deliciul de pe garbo. ce ii spuneai pe messenger? ha? ai uitat? ai uitat cum te numea? ai uitat ca ai fost si cezar si ca trebuia sa-ti nasca nevasta? asa ca, lasa figurile si taci. ca sa nu-mi amintesc eu mai multe. ca am ce-mi aminti.
si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2010 19:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra 1580 De la: marinela_223 21 Noiembrie 2010 21:18
LA MULTI ANI DAN PURIC! 1 De la: human 12 Februarie 2011 14:07
EL, TU si CEALALTA 7 De la: adastaicu 6 Aprilie 2010 11:36
Povestea unei tinere amante! 145 De la: yanyacharberet 3 Noiembrie 2009 20:32
nu mai inteleg nimic :( 32 De la: fleurdelis 11 Iunie 2010 00:06
Setari Cookie-uri