Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra

Urat....macar acum stii sigur ca daca nu pocainta, fizicul o impiedica in a mai face teste peste teste. Dar si mai urat stii ce e ? Sau cine sunt? Alea care se dau si doamne si cu sufletu-n rai cand de fapt pt ele e valabila cealalta parte a zicalei. Prostituatele cel putin isi accepta conditia.
Rha
Postat pe 14 Octombrie 2010 01:32
(Iti imaginezi cumva ca daca mai avea succes, s-ar fi oprit?...:P)

Si sunt destule care o fac, dar mizeaza pe discretie, isi zic ca stiu numai ele si respectivii... numai ca, daca sunt prea multi, e cam greu sa mai fie secret, de la un moment dat, si intra tot la "refuzate"... iar pe unele stii cine le da de gol? Prostia proprie, sau isteria publica fatza de subiectul "cotarceala".
Fiindca traiesc mereu cu fobia de a nu fi banuite cumva ca fac ceea ce fac... si atunci mimeaza "extrema" ailalta.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 01:44
Eu sunt de acord ca fiecare sac isi are petecul... dar cand schimbi prea multe petece, se cam destrama si sacul.
de tot:D
:)
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 01:47
Mda....am o prietena, are 23 de ani si spune in stanga si in dreapta ca e virgina, chiar si celor care o cunosc destul de bine. Si asta fara nicio jena. Uneori am impresia ca ea chiar crede asta. Si oricarui barbat pe care il intalneste, in club sau oriunde, dupa vreo ora ii destainuie "marele ei secret". Si multi se ofera sa o ajute. Vorbind despre ipocrizie si si gaurile sacului. Pardon peticele.
Rha
Postat pe 14 Octombrie 2010 02:00
eu zic ca astea-s "ale tineretii valuri"... prietena ta are tot timpul sa se maturizeze, inca.
cu adevarat grav ar fi ca, dupa o anume varsta, parasita fiind de toti "nemernicii", sa ajunga sa urle dupa barbati din orice pozitie, acuzandu-i ca "nu-s capabili de relatii normale" si ca-s "ratati"... sigur, asta ar spune-o din postura de "femeie realizata"...:)))):P
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 02:10
Oricum sper ca nu va ajunge sa provaduiasca de-ale credintei pe Garbo...
Eu am fugit.
Noapte buna iti doresc!
Rha
Postat pe 14 Octombrie 2010 02:14
Tre sa dorm si eu... azi chiar am o zi grea...
Noapte una...:)
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 02:18
De la: eu_geminy, la data 2010-10-14 00:56:33erata, la antepenultima mea postare, ca nu mai pot modifica:

s-io = si-o *

si mai erau inca alte doua greseli, da' p-alea nu le vazushi!

nu cred ca-i cazul sa vi le aratati cu degetul ;) :"> , toata lumea intelege si iarta totodata!
cand cineva-si agita aratatorul in aer si da din picior (pensionar sau nu!), e normal sa mai si greseasca! ;) altfel, cu greu l-ai putea considera om!
bine, n-ar fi cazul nici sa-i aratati pe altii cu degetul, dar ......... prea slabe sanse pe garbo asta!
samburica
Postat pe 14 Octombrie 2010 09:37
samburico lasa mamica baiatu sa-si toarne nitica cenusa si sa se scuze GE uite io sant atenta
garbo074997
Postat pe 14 Octombrie 2010 09:44
De la: eu_geminy, la data 2010-10-13 23:55:38bai nene...

eu as propune, inainte de toate, sa se treaca in ilegalitate si sa se inchida toate benzinariile si depozitele de carburanti... ca sa nu mai bea unele tzatze gaz, inainte de a scrie aici...:P

ocazie cu care as inchide si farmaciile, ca sa nu mai aiba acces nici la alte otravuri care le altereaza neuronu'in asa hal.

as lasa insa antigelu' si furadanu'la liber... poate le vine o idee, ca sa nu se mai chinuie atat...:DDD
:))


Vezi, mie asta nu-mi place la barbatii din tara asta, repede ataca ei toate femeile care indraznesc sa-si sustina parerea (alta decat a lor), asa ati facut si cu femeile din politica, trimitandu-le la "cratita" ca doar acolo e "locul lor" nu-i asa ? Ipocrizia asta imi face greata, dar ce e mai trist este faptul ca multe femei au aceasta mentalitate si va canta voua in struna poate doar pentru un pic de atentie. Trist dar adevarat. Chiar daca habar nu aveti despre viata acelor femei, nu conteaza pentru voi, toate sunt la fel, bine ca voi sunteti cei sfinti si neprihaniti, dragii de voi. Daca imi sustin o parere o fac pentru ca m-am documentat si vad zilnic ce se intampla in jurul meu, nu pentru ca as avea vreo legatura, pentru ca imi pasa de femeile din tara asta si mi-e mila de ele. Mai mult, nu exista nici legi care sa le protejeze, poate doar pe hartie si foarte putine care oricum nu se aplica. Cate femei au avut castig de cauza pentru hartuire sexuala ? Aici majoritatea barbatilor fie sefi, fie patroni profita de pozitia lor si nu scapa nici o ocazie ca sa profite de ele. Nu cred ca exista vreo femeie care sa nu se fi lovit de aceasta situatie, pana si cele mai urate sau handicapate, voi nu scapati nici o ocazie ca sa profitati de ele si aveti tupeul sa le acuzati tot pe ele. De asta mi-e scarba de voi barbatii (in general) . Cel putin eu nu sunt ipocrita, dar pentru faptul ca indraznesc sa-mi spun parerea, era de asteptat sa fiu atacata cu insulte si injurii, tipic pentru voi barbatii, ca doar domina falocratia nu-i asa ? Mai mult, va arogati dreptul de a hotari soarta noastra a femeilor, ceea ce eu consider un abuz la libertatea noastra. Si pentru ca vi se pare ca nu le injositi destul mai vreti si prostitutie...pentru stimularea Ego-ului vostru. Sunteti atat de egoisti incat nu va pasa nici de viitorul copiilor vostrii.
garbo000046
Postat pe 14 Octombrie 2010 09:47
care parere 46?
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 09:49
luno cum de nu mai suntem prietene in lista????
Sa nu-mi zici ca din cauza ca nu impartasesc aceleasi idealuri ca si tine mahhh
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 09:51
eiiii nu????????
jeanette40
Postat pe 14 Octombrie 2010 09:54
De la: ameno, la data 2010-10-12 16:39:04
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-10-10 12:49:02Prostituatele sunt fiinte umane, bineinteles, dar prostitutia le DEZUMANIZEAZA!!! CUM iti poti iubi, ingriji, educa copilul cand in corpul tau au intrat atatea penisuri si perversitati-pentru ca multi cer perversiuni. Cum poti saruta copilul dupa ce ai pus gura pe ...Ge, pune-te in locul lor!
Si repet, responsabilitatea e a barbatilor. Si vina. Aceste femei nu stiu sa faca altceva???
Adica cum, GE? Dar se poate invata...a face altceva...Nu mai da vina pe saracie! Multe femei au fost si sunt sarace dar nu coboara acolo.


CUM iti poti iubi, ingriji, educa copilul cand in corpul tau au intrat atatea penisuri si perversitati-pentru ca multi cer perversiuni. Cum poti saruta copilul dupa ce ai pus gura pe ...Ge, pune-te in locul lor! extras din citatul lunei

mai femeie o bazaconie mai mare ca asta nu am citit in viata mea!!!!!!
cum adica au intrat atatea penisuri si cum poti saruta copilul...


pai stai mai tanti! adica ce?o femeie care nu este prostituata si a avut mai multe relatii /parteneri pana in momentul cand l-a gasit pe el alesul inimii si a facut un copil asta ce nu-i demna sa-si iubeasca copilul pentru ca s-a foutut in draci cu un anumit nr. de barbati???adica cum daca mama aia suge "carja"nu poate sa-si sarute copilul pentru ca-i murdara???
heloo nu doar prostituatele fac secs si perversiuni!!!!
perversiunile alea care le aminteai mai sus o fac si cele cu batic in cap si care merg duminica la biserica nu dor prostituatele!!!!!!
MA LASIIIIII


citez inca o data !!!!
astept un raspuns mai amanuntit de la luna la faza cu sarutatul copiilor dupa ce ai facut perversiuni
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:00
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-10-12 18:58:48Of, ameno, imi e greu sa va dau mura in gura chiar la toti...Una e sa ai un iubit, un sot, iar un iubit, iar un sot si iar un iubit, cautand barbatul potrivit si -normal-in aceste relatii sa faci tot ce vrei si ce nu vrei sexual pentru ca exista indragostire, iubire, afinitate, afectiune, ce stiu eu, condividere intelectuala, macar simpatie, prietenie in fine ceva sufletesc ori mental...Si complet altceva e sa faci sex cu necunoscuti de care nu te leaga nimic altceva decat banul pe care ti-l pune in mana dupa prestatie. Banul nu e valoare. Avem nevoie de bani cu totii dar banii in sine nu sunt valori. Corpul este o valoare, este locul unde ne sta viata, sufletul, copiii, corpul e cel cu care ne miscam, comunicam, iubim. Una e sa faci sex cu un om pe care il iubesti si complet altceva e sa faci sex cu un necunoscut. Iubirea da valoare actului sexual si nu banii cu care esti platita pentru el. Unde exista iubire, exista curat. Unde nu, nu. Mai clar de atat nu-ti pot explica!


raspunsul asta e incomplet!
astept
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:01
las ........Ameno nu te mai supara ........fiecare cu gandurile lui .
jeanette40
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:04
pedeapsa
de 10 ori sa zica repede:
Io pup poala popii popa pupa poala mea
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:12
nu poate sa zica nu poate sa zica ca o sa se incurce in poala popii
tusi_Oli
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:21
si pacatuieste???? ....verbal evident
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:23
eeeeeeeeeeei pacatu-i pacat ...........si cu gandul poti pacatui, d-apoi cu vorba?????????
nu mai zic .....cu fapta.......
jeanette40
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:25
eu sunt mai indulgenta cand pacatuiesc cu gandul
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:30
" doamne iarta-mi pacatele sa pot face altele"
tusi_Oli
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:33
De la: tusi_Oli, la data 2010-10-14 10:33:03" doamne iarta-mi pacatele sa pot face altele"
ma bag si io la asta
garbo074997
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:36
Ssssst ,,,,,, ne aude lumea
pacatoaselor ...............ce suntem........
jeanette40
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:40
nu va este ru-si-ni-ca la obraz
ia povestiti cu lux de amanunte pacatele astea sa dezbatem sunt sau nu cu adevarat pacatoase
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 10:43
De la: garbo074997, la data 2010-10-14 09:44:44samburico lasa mamica baiatu sa-si toarne nitica cenusa si sa se scuze GE uite io sant atenta


Nuti, nu-mi torn cenusa in cap... sunt exigent cu mine insumi, iar greselile mi le asum... intr-adevar, mai erau doua erori acolo, si am mai mancat o litera mai jos. se datoreaza faptului ca dactilografiez repede, iar asta noapte, pe langa faptul ca eram cam adormit, disparea foarte repede si link-ul de modificare.
Altminteri, nu ma iau in general de useri, decat la greselile flagrante de exprimare (nu de dactilografiere)... dar si asta, daca nu-si vad de treaba... fiindca imi permit sa-mi aleg cui si cum raspund, la urma urmei.
cat despre "vanetorii de chichitze", ori de informatii despre mine... cu asta raman:D. adica exact cu ceea ce las eu aici, cu buna stiintza, ca sa le ocup niscaiva filamente stinse (ori arse:P) din tartacutza...:P

:)))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 12:15
Ge.......ti-e dor de mine? ...Ma confuzi cu Floris.....
nuti_vio
Postat pe 14 Octombrie 2010 12:18
cine te-a suparat
ameno
Postat pe 14 Octombrie 2010 12:19
De la: garbo000046, la data 2010-10-14 09:47:55
Vezi, mie asta nu-mi place la barbatii din tara asta (...) Sunteti atat de egoisti incat nu va pasa nici de viitorul copiilor vostrii.


in principiu, te "documentezi" prost, si judeci la fel.
nu esti in masura sa judeci pe nimeni de aici.
ai insultat, ai primit inapoi.
si important e ca ti-am dat ocupatie... :P
te mai dai si Jeanne d'Arc pe-aici...:)))
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 12:21
De la: nuti_vio, la data 2010-10-14 12:18:57 Ge.......ti-e dor de mine? ...Ma confuzi cu Floris.....


ete nuti, ca m-ai prins... la tine ma gandeam...:)))):P
eu_geminy
Postat pe 14 Octombrie 2010 12:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna! am o relatie de mai bine de un an si el spune sa ne mutam impreuna...vreau un sfat?sau mai multe pls 59 De la: garbo032800 7 Ianuarie 2010 17:46
Ce parere aveti?Am nevoie de sfaturi in legatura cu situatia mea 8 De la: quasaria 16 Decembrie 2009 23:33
Cele mai originale locatii pentru nebunii 49 De la: pik_nik 27 Mai 2010 15:33
Mi-e dor 118 De la: daria_pet 16 Mai 2011 10:45
E bine sa vorbesti cu strainii? 347 De la: alla 8 Septembrie 2010 19:04
Setari Cookie-uri