ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Cartea de vizita a unei femei.......

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

aplicatii unghii false
cu gel si acril: aplicatia 70 ron,intretinerea 35 ron,protectie pe
unghia naturala 40 ron.preturile includ: strasurile,modelul,oja.
0767311199. la prima aplicare a unghiilor cu tips fac si pedichiura
gratuit in gel!!!!!!!
  citeaza   raspunde

e non stop???
  citeaza   raspunde

Cartea de vizita a unei femei nu sunt unghiile.
  citeaza   raspunde

nu,dar conteaza enorm...
  citeaza   raspunde

apropo...ce trebuie sa dezbatem..numele topicului sau reclama de dupa unghiile ingrijite conteaza.....si la femei dar si la barbati...dar nu trebuiesc sa fie neaparat aplicate merg si cele naturale!
  citeaza   raspunde

exact!
io nu-mi fac unghiile decat rar si foarte rar!
da' nu consider ca ma reprezinta
is ingrijite si atat!
  citeaza   raspunde

"Cartea de vizita" a unei femei se spune ca este reprezentata de maini in general! Insa eu nu vad deloc de neglizat si restul lucrurilor care alcatuiesc o imagine impecabila, cum ar fi :parul, hainele, igiena intima...machiajul!
Trebuie sa fie un tot unitar!
  citeaza   raspunde

De la: Morena29, la data 2010-08-20 13:41:23"Cartea de vizita" a unei femei se spune ca este reprezentata de maini in general! Insa eu nu vad deloc de neglizat si restul lucrurilor care alcatuiesc o imagine impecabila, cum ar fi :parul, hainele, igiena intima...machiajul!
  citeaza   raspunde

De la: Morena29, la data 2010-08-20 13:41:23"Cartea de vizita" a unei femei se spune ca este reprezentata de maini in general! Insa eu nu vad deloc de neglizat si restul lucrurilor care alcatuiesc o imagine impecabila, cum ar fi :parul, hainele, igiena intima...machiajul!
Exact Se spune ca mainile sunt cartea de vizita , dar la urma urmelor , totul e important
Adesea imi formez o parere despre o doamna si dupa pantofii ce-i poarta si dupa mers.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: