"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim?

Thor_again
Postat pe 14 August 2010 18:55
esti aplaudac d'ala,thorele?
preci
Postat pe 14 August 2010 20:04
pai nu?
macar sa aiba unii motive s-o spuna...

da' de data asta aplauzele ierea pentru "proasta clasei"
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 20:07
vai,ce dragutz din partea ta sa-mi recunosti valoarea....
hai,ca dau o bericioaica...
preci
Postat pe 14 August 2010 20:11
loreta a pus o intrebare. mi se pare normala. ce e asa deplasat ca vrea sa intalneasca pe cineva?bravo ei.


sunt tot felul de topice cu miorlaituri si smiorcaituri gen" soacra imi toarna apa-n cap", " sa-i dau a 100 a sansa", "necaz mare ca m-a parasit musiu ", ma sinucid ca-s divortata", "cum sa fac sa nu ma paraseasca delbedeul "," m-a batut dar il iumbesc de ma topesc", etc

m-am saturat de ele ca de mere padurete.

acest topic promite, cel putin, sa fie distractiv. mai afla omul o adresa, mai face un schimb de experenta. mai iese cu o paruiala...alta faina la moara.





si_totusi
Postat pe 14 August 2010 22:10
Am tot citit si rascitit topicul asta. Dar de unde se incepe si la ce s-a ajuns, s-a vazut. La cum arata fata asta, Loreta (daca-i poza ei, dar nu vad de ce ar pune-o pe a alteia, mai ales daca motivul este cel pe care il banuiti unii dintre voi - ca ar vrea sa intalneasca pe cineva) si la cum se exprima, nu cred ca de curtezani duce lipsa. Iar ca sa-si aleaga masculi de la matrimoniale, iarasi nu pare a fi genul. Eu cred ca domnisorica doar vroia sa vada daca si in viata reala se intampla coincidente demne de a-ti focaliza atentia asupra unui eventual partener/partenera. Chestie psihologica, greu inteleasa de gospodinele ce se mandresc cu faptul ca "au facut si ele un ou" (a se citi copil). Asa este, ati facut harcea-parcea un subiect demn macar de o cafea ceva mai rafinata.
onelia
Postat pe 14 August 2010 23:16
pai eu macar sunt mandra ca am facut un copil,sau ''ou'' cum vrei tu sa il numesti,desi nu vrei sa specifici cui ii adresezi mesajul sunt destul de isteata sa imi dau seama ca e pentru mine,nu te deranja pe viitor sa imi comentezi mie postarile,nu esti in masura sa o faci.


ai de dat un sfat il dai si gata,vorbesti cu initiatoarea topicului si lasi ''prostul clasei'' la op arte.

ma seaca victimizarea voastra,faceti pe marile doamne si pe victimele ......nu va prinde bine si mare pacat ca te lasi influentata de un avatar,ce se ascunde in spatele lui sunt doar vagi banuieli.
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 23:51
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 23:51:47pai eu macar sunt mandra ca am facut un copil,sau ''ou'' cum vrei tu sa il numesti,desi nu vrei sa specifici cui ii adresezi mesajul sunt destul de isteata sa imi dau seama ca e pentru mine,nu te deranja pe viitor sa imi comentezi mie postarile,nu esti in masura sa o faci.


ai de dat un sfat il dai si gata,vorbesti cu initiatoarea topicului si lasi ''prostul clasei'' la op arte.

ma seaca victimizarea voastra,faceti pe marile doamne si pe victimele ......nu va prinde bine si mare pacat ca te lasi influentata de un avatar,ce se ascunde in spatele lui sunt doar vagi banuieli.


De ce esti atat de mandra ca ai facut un copil? E greu al naibii sa dai din fund si apoi, dupa 9 luni, sa te scremi? Asa-i ... doare mai putin ca gramatica, ca ti-am vazut postarile. Nu esti isteata ca te-ai prins, esti doar o soparla ce sta la panda si spurca tot, asa ca de ce nu as fi eu in masura sa iti comentez postarile?!!! Tu o faci din plin fata de altii si te asigur ca o faci in cel mai penibil mod. Tu ce sfati i-ai dat initiatoarei topicului? Ca de prostiile debitate, probabil ca ai uitat de sfat. Cine a facut pe marea doamna? Nu mai scoate atat din burta si spune dracului la concret ceva, ca am vazut ca noaptea trecuta ai batut campii ca o cretina originala. Iar de victimizat?! Ha! Nici gand! Oricum, cred ca nu are nimeni loc de tine de a se ascunde in spatele unui avatar. Nu ma las influentata de nimeni, asa ca nu iti fa tu probleme asupra discernamantului meu.
onelia
Postat pe 15 August 2010 00:13
n-as putea
blondy_made_to_love
Postat pe 15 August 2010 00:21
E greu al naibii sa dai din fund si apoi, dupa 9 luni, sa te scremi?


esti doar o soparla ce sta la panda si spurca tot


ai batut campii ca o cretina originala.


de unde si pana unde atatea jiniri la adresa mea?ma cunosti de undeva?am avut discutii fie ele virtuale cu tine?poate asta iti este capacitatea,nu ma indoiesc dar daca ai vorbi macar frumos poate ai fi si tu bagata in seama.


tocmai ce spuneam,niciodata nu sti ce se ascunde in spatele avatarului....dovata o faci chiar tu.....

sti tu atunci cand vocabularul este prea slab,cand neuronii sunt prea obositi sa lucreze sau lipsa injuriile sunt cel mai simplu mod de a te face auzit.....
anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 00:23
De la: Thor_again, la data 2010-08-14 10:48:32Q,
deci am inteles: deci ieshti o podoaba de fomeie pe langa casa omului! deci iesti o manechina, mamicule!
He, he! Hai ca ne-om potrivi. Cu varsta mea si manechinuiala ta, sa vezi ce cuplaj a-ntaia iese!

Bre, mie imi place de loreta aiasta ...
Brava ei, nu s-a lasat si a dovedit ca tine si la tavaleala, are si ceva in capshor... Si, lucru RAR pe aici, ii mai dau si dreptate pe ici, pe colo, prin partile esentiale
Brava, fato, la mai multe postari!


Buna seara, Thor! Multam de apreciere, dar decat postari ca cele de aseara .... sunt satula de prostia ce ma inconjoara in viata cotidiana, asa ca nu mai am nevoie si de cea virtuala. Si daca o tii cu aprecierea tot asa, sa stii ca uit si de anii matale si de nevasta!
Loreta
Postat pe 15 August 2010 00:30
oare o fi si nevasta de acord???
eladaela
Postat pe 15 August 2010 00:32
De la: si_totusi, la data 2010-08-14 22:10:28loreta a pus o intrebare. mi se pare normala. ce e asa deplasat ca vrea sa intalneasca pe cineva?bravo ei.


sunt tot felul de topice cu miorlaituri si smiorcaituri gen" soacra imi toarna apa-n cap", " sa-i dau a 100 a sansa", "necaz mare ca m-a parasit musiu ", ma sinucid ca-s divortata", "cum sa fac sa nu ma paraseasca delbedeul "," m-a batut dar il iumbesc de ma topesc", etc

m-am saturat de ele ca de mere padurete.

acest topic promite, cel putin, sa fie distractiv. mai afla omul o adresa, mai face un schimb de experenta. mai iese cu o paruiala...alta faina la moara.








Multumesc! Aseara chiar mi-ar fi fost de ajutor un pic de gandire cu bun-simt. Dar este binevenit si astazi. Ai inteles exact esenta!

Iar pentru Q, Doinita si cine a mai povestit cate ceva ..... ati vazut ca nu a fost greu? Nu era frumos sa se inceapa asa?

Roby, tie ti-am raspuns de aseara de ce nu m-am lasat! Iar ca m-a balacarit aia cum a stiut jumatatea ei de neuron, asta este .... de unde e, nici Dumnezeu nu cere. Am gresit eu, ca m-am pus la mintea ei, dar prea le punea pe note fara argumente. Asta era un subiect care nu iti produce probleme sau iti rezolva probleme. Pe cand cele pe care le ai cu sotul, soacra, vecinul de palier .... alea trebuie vorbite cu cei in cauza, incercat solutii si de abia pe urma apari pe aici si ceri sfaturi. Dar vorba lui Si_totusi .... de miorlaieri si barfa...
Si, Roby, nu uita, ca intrebarea era si pentru barbati!
Loreta
Postat pe 15 August 2010 00:36
De la: eladaela, la data 2010-08-15 00:32:02oare o fi si nevasta de acord???


Bineinteles ca nu vom risca sa ii aflam parerea! Sau da? Dovada ca tin la gluma!
Loreta
Postat pe 15 August 2010 00:37
a fost prea greu pentru tine...dar sa afli si tu ca treaba aia cu vecinul de paier a fost la oha,adica o banala gluma....ma rog te prinzi mai greu dar macar sa te prinzi...
anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 00:38
onelio, da, e greu sa faci un ou.
Si sa ti-l clocesti e si mai greu.
Ai incercat sa vezi ce greu e? Daca nu ai incercat, nu stii despre ce discuti. Iar daca ai incercat, evalueaza-ti oul propriu. Atit.

Vrei sa pretinzi respect pentru ce - pentru un topic in care sintem intrebati unde se gasesc "parteneri" de parca vorbim de salate la piata? Ti se pare ceva inteligent in chestia asta? Mie nu.
I-am facut favoarea sa ii raspund la intrebare la concret - asa cum a cerut. Dar atit. Subiectul mi se pare ieftin si trivial. Si recoltatul de barbati la bucata, metru sau kg, doar ca sa nu fii singura - idem.

In rest, vocabularul tau este strict cartea ta de vizita. Dejecteaza linistita - te reprezinta perfect dpdv inteligentza.
quasaria
Postat pe 15 August 2010 00:38
Si pentru ca sunt hotarata sa dau ignor persoanelor cu educatie precara .... pot raspunde la general: DA, am dormit bine, fara DEX sub cap - ca nu e nevoie (l-am insusit la vremea lui), sexul consumat de mine a fost de calitate si de maaaare finete, vise erotice nu am avut (pentru ca le consumasem pe viu) si chiar de aveam .... erau cu cine trebuie. Neuronii mei sunt in regula, iar din punct de vedere hormonal ... chiar nu sunt nevoita sa imi pun bratele in sold si sa-mi ridic poalele. Dar se pare ca alticineva nu a dormit de grija mea, dovada ca primul lucru dupa ce si-a descarpit ochisorii, a fost sa dea o replica desantata pe aici. Relax!
Loreta
Postat pe 15 August 2010 00:42
sti cum a stat treaba Loreti inca de aseara de la inceputul dscutiei...am luat-o ca pe o gluma,am incercat cu toate sa facem o gluma care cu tine nu a tinut si ai sarit ca arsa,aruncand in stanga si in dreapta cat estu de desteapta si cat de bine stai tu la capitolul ''gramatica''


si uite asa incurcand realitatea cu virtualul si luand totul prea personal,sarind la jugulara noastra am zis de ce sa cedam hai sa ii dam cezarului ce-i al cezarului.....


cam asa a fost toata chestia,ai pus botul pana si la mistorile facute,gen ''vecinul de palier''nu ma mira nimic


vorba lui Q vocabularul vostru este de fapt cartea voastra de vizita......
anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 00:48
pai si de esti asa de multumita............de ce mai cauti?
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 00:48
Asa, ca sa nu ziceti voi ca n-are.
Este o mare rusine sa dormi singura. Si, in general, sa fii singura.
Mare.

Trebuie sa cauti repede un exemplar ca sa dai cu el peste oki tuturor gurilor rele, si sa te lauzi ca faci sex. A face sex e echivalent magna cum laude.
quasaria
Postat pe 15 August 2010 00:55
di ce bre ?mai bine singura decat inselata sau nefericita..........si mai bine astepti valuuuuu...........si aduce calul..............cu fat fromos
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 01:17
quasaria
Postat pe 15 August 2010 01:19
ce ai patit q?
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 01:21
nimic - eram de acord cu tine.... Da' cred ca numai noi doua avem parerea asta pe aici.
quasaria
Postat pe 15 August 2010 01:25
nu face nimic .....daca santem deja 2 restul s-or fi dus la culcare crezand ca sant beti
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 01:27
puneti-ma si pe mine la socoteala nu fiti rele...
anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 01:32
ok 3
garbo074997
Postat pe 15 August 2010 01:36
asta o sa fac si eu.
Ma duc la culcare.
Singura, daaaa?

Nu ma indoiesc ca acest fapt - ca dorm singura in patul meu o noapte intreaga, fara ""sexul consumat de calitate si de maaaare finete" - o sa imi devasteze definitiv tot sistemul hormonal, o sa imi ruineze sanatatea si o sa sa faca sa imi creasca barba incepind de maine dimineata.

Idem, imi asum tot oprobiul public pentru faptul ca nu ma reped sa infasc primul mascul care trece strada pe sub fereastra mea acu - desi se pare ca, lucky me, pe aici e drumul spre metrou si mai trec unii.
Asta e. Sint o incapabila de imperecherea obligatorie pt. pastrarea blazonului.... Recunosc: am vicii ascunse. Sue me.


quasaria
Postat pe 15 August 2010 01:49
singura si demna de tot respectul,ca tot singura iti crestii si ''oul'' care l-ai facut in felul urmator,deci asta e reteta'' ai dat de cateva ori din fund si dupa 9 luni te-ai scremut putin''' asta ca sa nu uitam


anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 01:52
jalnica si patetica mentalitate au unele,pe langa vulgarul si oribilul vocabular de mahala ,cu sortul pus,baticul in cap si mainile in sold sunt gata sa sara pana si pe cel care sta la coada la pepeni

anaROBERT
Postat pe 15 August 2010 01:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 26 De la: elisabeta_boia 10 Decembrie 2011 04:17
as dori un sfat 8 De la: dolce_farnientte 25 Decembrie 2011 17:20
ORE TOTI BARBATI SUNT LA FEL??CE ISI DORESC EI IN PRIMUL RIND DE LA O FATA?? 148 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:50
salutare tuturor! 65 De la: mia79x 14 Iulie 2009 18:16
cum sa fac sa ma caute 50 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 22:34
Setari Cookie-uri