"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim?

De la: Thor_again, la data 2010-08-14 01:04:16Loreto, imi pare tare rau, mami! Nu sunt criminal in serie, da-s mai rau: am si soacra, nu numai nevasta... Ce sa fac? M-o batut soarta asta, mama ei de viata, care n-am avut noroc!



Stiam ca nu esti criminal in serie ... altfel de ce crezi ca acceptam invitatia?!!! Na, sa bag emoticoane, ca altfel se pare ca nu voi fi acceptata in club. Thor, cu ai soacra, nu-i bai! Cu ea ma descurcam eu! Dar daca ai nevasta .... sa-ti traiasca!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:14
daca tu cintesti printre stuf nu este vina mea,ca esti pe langa subiect si predicat iarasi nu ma simt vinovata,ca in loc sa iesi naibi la lumina sa iti cauti ce de fapt nu vei gasi niciodata nici atat nu ma simt vinoata.

textele ieftine sunt pentru cei ca tine,vezi tu nu ma ducea capul sa deschid un topic dinasta in care cer pareri unde draq sa mai caut sexul opus,ca sa imi fie cu ioertare cam asa suna


oricum eu nu sunt egoista ti-l imprumut si tie pe vecinu daca tef aci fata cuminte....
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:16
Ano, tu numa` fluera si ma prezant !
Freya_
Postat pe 14 August 2010 01:17
deci bre, roby...

insulta e declaratia infrangerii...

n-am spus-o io,a spus-o Iorga...

si daca decat atata ai,apoi tre' sa te informez ca-i plina piatza de dickuri d'alea...
si toate e mai mari si mai groase decat a ta...
preci
Postat pe 14 August 2010 01:18
De la: Freya_, la data 2010-08-14 01:17:56Ano, tu numa` fluera si ma prezant !



deci maine in loc de cocos o sa strig eu la tine cat de tare pot tu nu trebuie decat sa te prezinti
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:19
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 01:16:52daca tu cintesti printre stuf nu este vina mea,ca esti pe langa subiect si predicat iarasi nu ma simt vinovata,ca in loc sa iesi naibi la lumina sa iti cauti ce de fapt nu vei gasi niciodata nici atat nu ma simt vinoata.

textele ieftine sunt pentru cei ca tine,vezi tu nu ma ducea capul sa deschid un topic dinasta in care cer pareri unde draq sa mai caut sexul opus,ca sa imi fie cu ioertare cam asa suna


oricum eu nu sunt egoista ti-l imprumut si tie pe vecinu daca tef aci fata cuminte....


1. Nu ai cum sa te simti vinovata pentru ca NU STII ce este ala subiect. De predicat ... nici daca te impiedici nu-l identifici.
2. Daca tu "ai iesit naibii la lumina" de ce iti curg balele dupa vecinul?
3. Texte ieftine?!! Unde le vazusi? Se dau la pret redus?
4. Nu te-a dus capul sa deschizi un atare topic pentru ca .... nu te duce capul.
5. De ce ai tu impresia ca nu voi gasi niciodata?
6. "Firimiturile" vecinului le poti pastra linistita, desi ... daca are si ala acelasi IQ ca si tine .... vai de palierul vostru.
7. Daca tot stai in casa soacrei, stie cam pe unde iti fug tie ochii?
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:23
De la: preci, la data 2010-08-14 01:18:31deci bre, roby...

insulta e declaratia infrangerii...

n-am spus-o io,a spus-o Iorga...

si daca decat atata ai,apoi tre' sa te informez ca-i plina piatza de dickuri d'alea...
si toate e mai mari si mai groase decat a ta...


apai de cate insulte am avut io parte..,eu sa fiu sanatos..da'..cat sa rezisti
ref la cealalta afirmatie a ta..,ce dreaq bre..,spui tot acu'..?
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 01:25
LORETO.....(scriu cu majuscule,ca asta nu ma vede)

ZIC ASA,DE-UN CAPRITZ,DE-UN PAMPLEZIR,SA TE LAMURESTI INTAIASI DATA PENTRU PRIMA OARA CAM CU CE SE MANCA GARBO ASTA,SH'ABIA PE URMA SA DAI CU PARU-N POPULATIE!
preci
Postat pe 14 August 2010 01:26
De la: preci, la data 2010-08-14 01:26:12LORETO.....(scriu cu majuscule,ca asta nu ma vede)

ZIC ASA,DE-UN CAPRITZ,DE-UN PAMPLEZIR,SA TE LAMURESTI INTAIASI DATA PENTRU PRIMA OARA CAM CU CE SE MANCA GARBO ASTA,SH'ABIA PE URMA SA DAI CU PARU-N POPULATIE!


ASTA te-a vazut, Preci! Numai ca te tavaleai de ras si te-am lasat sa iti faci numarul. Uite, spune-mi tu cu ce se "mananca" Garbo asta!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:28
las-o preci, ca o apuca sezonu' acu' sa cunoasca "partener"- cre'ca e mai bine la speciile alea zburatoare, strigi cite un trilulilu si te aud masculii de peste 7 vai.

Ca sa nu vb. de patrupede - ar fi similitudini mai putin elegante.
quasaria
Postat pe 14 August 2010 01:30
bre, io unu cre'ca se mananca cu un snitzel, bine batut...

cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=9fPLUDnQ88Y&feature=related
anakin
Postat pe 14 August 2010 01:31
sorry,da' nici eu,si nici unul dintre noi n-are datoria sa te puna la curent...(poate doar la 220,da' ma rog...)

fiecare dintre noi am fost "purcelushi de lapte" p'acilea...
si inainte de-a ma tavali de ras,am mai postat o data pt 'mneata (vezi pe ailanta pagina)...

da' pot sa-ti spun ca se face in felu' urmator:
se iau la cetit toapicele,pagina cu pagina si postare cu postare...
asa te lamuresti cam ce are fiecare user in tartacutza...
in plus,mai poti impinge cate-o vizita de curtoazie prin profile,ca si de acolo mai reiese una-alta...

acestea fiind spuse,iti doresc spor la treaba,ca ai nevoie!
preci
Postat pe 14 August 2010 01:34
anakin si in sange ca sa fim crozi
garbo074997
Postat pe 14 August 2010 01:34
te oftici Loreto a?te oftici vai numai mana pe lama sa nu pui sa iti tai cumva venele de oftica ca te mai am si pe constiinta..

in rest daca vrei sa ne punem baticutu,sortul si mana in sold nici o problema sunt teapana pe baricade....

pai habar nu am ce sie soacra mea dar stiu sigur un lucru ca la 40 de ani nu era pe internet cautand jumatati de masura...
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:35
mai,da' rai mai suntem!
sa nu ne fie de deochi,ptiu!

pupa preci gashca
sunt mandra de voi!
preci
Postat pe 14 August 2010 01:37
vai precii tu esti capul rautatilor m-am convins eu acum scuza-ma ca nu am habar de subiect iar ca de predicat nu ma impiedic,este si normal ca ma uit pe unde calc ..aaaa sa nu uitam nu te supara ca folosesc emoticoanele ca si ele face parte din garbo asta ......
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:39
ano...
tu zi-ne de vecinu' ala bengos,lasa predicatu' dreaq
preci
Postat pe 14 August 2010 01:41
pai Loreta asta mi-a facut vecinu ''firmitura''auzi tu ce tupeu pe capus ei sa imi jigneasca in asa hal vecinu pai nici ca vecin nu o sa ai parte de el Loreto

batate norocul Lreto
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:43
ia baga specificatii: are vecinu'okii albastri?
quasaria
Postat pe 14 August 2010 01:46
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 01:35:18te oftici Loreto a?te oftici vai numai mana pe lama sa nu pui sa iti tai cumva venele de oftica ca te mai am si pe constiinta..

in rest daca vrei sa ne punem baticutu,sortul si mana in sold nici o problema sunt teapana pe baricade....

pai habar nu am ce sie soacra mea dar stiu sigur un lucru ca la 40 de ani nu era pe internet cautand jumatati de masura...



Ai dreptate! Daca ar fi fost pe net macar la 40 de ani ..... sigur invata sa fie mai vigilenta cu nora.
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:47
De la: preci, la data 2010-08-14 01:34:18sorry,da' nici eu,si nici unul dintre noi n-are datoria sa te puna la curent...(poate doar la 220,da' ma rog...)

fiecare dintre noi am fost "purcelushi de lapte" p'acilea...
si inainte de-a ma tavali de ras,am mai postat o data pt 'mneata (vezi pe ailanta pagina)...

da' pot sa-ti spun ca se face in felu' urmator:
se iau la cetit toapicele,pagina cu pagina si postare cu postare...
asa te lamuresti cam ce are fiecare user in tartacutza...
in plus,mai poti impinge cate-o vizita de curtoazie prin profile,ca si de acolo mai reiese una-alta...

acestea fiind spuse,iti doresc spor la treaba,ca ai nevoie!


Intrebarea era retorica, Preci! Dar multumesc, oricum, pentru lamuriri.
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:48
deci in ciuda Loretei


''firimitura''asta de vecin al meu e numai muschi deci mushi,la ochi te dezamagesc Q ii are verzi iar el este un pic creol,e bun ce mai simpatic foc...

mai hoatelor stati la coada ca deocamdata am eu vise erotice cu el
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:49
hai maaa...,lasa-le si pe ele sa viseze..,nu fiii...
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 01:51
Loreto vezi sa nu faca pc-ul vre-un scurtcircuit ,te simt cam agiatat bre
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:52
De la: roby_cado, la data 2010-08-14 01:51:39hai maaa...,lasa-le si pe ele sa viseze..,nu fiii...


mai eu nu sunt egoista eu le las dar cu o conditie sa ramana la stadiul de vise
cred ca elem a vor pe mine de vecina nici decum e vecinul meu
este fetili?
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:54
De la: quasaria, la data 2010-08-14 01:30:16las-o preci, ca o apuca sezonu' acu' sa cunoasca "partener"- cre'ca e mai bine la speciile alea zburatoare, strigi cite un trilulilu si te aud masculii de peste 7 vai.

Ca sa nu vb. de patrupede - ar fi similitudini mai putin elegante.


Indiferent cand as fi deschis subiectul, tot puteai spune de "sezon". Quasaria, nu am spus ca vreau sa cunosc partener, ad literam .... De sarit la jugulara, foarte usor se procedeaza, dar o vorba cu cap si coada ..... Dar avand in vedere ca te adresai lui Preci, eu fiind "neglijabila", poate ca nici nu trebuia sa ma agit, nu?
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:55
De la: quasaria, la data 2010-08-14 01:46:01ia baga specificatii: are vecinu'okii albastri?


La cate topicuri ati deschis si ati tot vorbit, cum de nu ai pus o asemenea intrebare pana acum? Concluzia ...... ?!!! Ne-a palit sezonul cautarii partenerilor?!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:56
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 01:49:17deci in ciuda Loretei


''firimitura''asta de vecin al meu e numai muschi deci mushi,la ochi te dezamagesc Q ii are verzi iar el este un pic creol,e bun ce mai simpatic foc...

mai hoatelor stati la coada ca deocamdata am eu vise erotice cu el



.... si stie barbatul tau ca i-o tragi in contul aluia?!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:57
De la: Loreta, la data 2010-08-14 01:56:40
La cate topicuri ati deschis si ati tot vorbit, cum de nu ai pus o asemenea intrebare pana acum? Concluzia ...... ?!!! Ne-a palit sezonul cautarii partenerilor?!


de ce, ti-e frica de concurentza?
Nu-ti face probleme Loreto, eu nu-i caut: ma gasesc ei pe mine....
quasaria
Postat pe 14 August 2010 01:58
da da sincer ma cam sperie concurenta

anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca nu stiati ca barbatii nu isi cumpara haine de la second hand 97 De la: dor72_ 26 August 2011 23:47
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/new_topic/993.html# 13 De la: tutankhamon 29 Decembrie 2009 00:42
Preotilor le este frica ca isi vor pierde locurile de munca de asta nici nu se parasc intre ei 147 De la: xenaprintesarazboinica 23 Septembrie 2014 10:19
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
Amic/Iubit 63 De la: garbo_472576 23 August 2017 09:24
Setari Cookie-uri