"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim?

De la: Thor_again, la data 2010-08-14 00:39:08Loreto, vaz ca esti tare "acida"... Hai atunci sa te lamureasca moshu' : la biblioteca oraseneasca ai incercat, fato?

Da! Dar eu chiar ma dusesem pentru ce se duce omul la biblioteca. Si, parol, am facut mai apoi destule drumuri cu mai multa luare aminte. Nici tipenie de barbat! Adica ... cu ceva anisori la activ (ca sa nu para corupere de minori), dar nici cu prea multi (ca il confundam apoi cu taica-meu).
Loreta
Postat pe 14 August 2010 00:42

crap,mor,salva-ti-ma!!
preci
Postat pe 14 August 2010 00:42
aciditatea si tupeul se poarta in loc de orice ............ele sant sexy
garbo074997
Postat pe 14 August 2010 00:42
Loreto, ce-ai vrea tu sa auzi, fetita ?
Esti libera sa incerci oricum consideri tu, doar sa fii pregatita oricand s-o iei in barba..
E pe principiul " incercare si eroare", ramane ala care trebuie, iubita..
Atata doar ca nu trebuie sa te "stradui" prea mult.
Oricine se simte "vanat" (femeie ori barbat) fuge ca dracul de tamaie.
Freya_
Postat pe 14 August 2010 00:44
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 00:41:26emani cam multa caldura te-ai incins bre?a venit asa un val mai fierbinte direct spre mine


pai nu vezi ce subiect interesant ai deschis ....ai apucat sa iesi din scara blocului?ai intalnire si nu sti unde sa te ascunzi?sau.....care e scopul si pe cine nu gasesti?


Mai, fata, eu nu m-am incins, dovada ca sunt coerenta in exprimare si fara sa folosesc emoticoanele alea pe care le bagi la greu (dar asa este cand ai vocabularul sarac). In al doilea rand, daca subiectul nu este interesant, ti-a pus cineva pistolul la tampla sa te bagi in vorba? Dar de frustrare, ce nu face omul ... Interesant sau nu, e problema mea. Nu-l gasesti interesant, liber!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 00:46
Loreto,
pai zi-mi, mami, unde, cand si cum... sa ne gasim? Si la ce ora, neaparat! Care-i biblioteca?
Am si ceva anisori la activ, deci n-o sa zica nimeni ca m-ai corupt, cu siguranta NU ma vei putea confunda cu taticu' matale... asta pentru ca probabil am ceva mai multi la activ
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 00:46
hai,bre,ca fata-i coerenta totusi...

loreto...
zi-ne si noua cam ce ai vrea,exact...
ca sa moara mama daca nu-ti raspund serios
preci
Postat pe 14 August 2010 00:49
mai fata caldura e de vina?sincer apareti ca ciupercile dupa ploaie....


coerenta zica a?aberanta se potriveste mai bine....ai pierdut ceva sau pe cineva si nu sti unde sa il gasesti insista la coada la pepeni daca pe internet nu e bine ca nu iti tine noaptea de cald
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 00:49
De la: garbo074997, la data 2010-08-14 00:42:29aciditatea si tupeul se poarta in loc de orice ............ele sant sexy


Acida? De ce acida? Pentru ca am dat replica atunci cand am fost provocata? Tupeu? Asta nu o prea inteleg ... Adica sa o iau peste ochi si sa mai spun si sarut mana? Scuzati tupeul, dar va rog frumos, poate imi explicati si mie .... daca se merita, bineinteles, pentru ca am vazut ca pe aici se poarta mult luatul peste picior. Gluma o pricep si o accept, dar lipsa bunului simt? Trebuie sa il accept si pe asta?
Loreta
Postat pe 14 August 2010 00:51
De la: Dor_marunt, la data 2010-08-14 00:29:06Vad ca nu prea le ai cu subtilitati de astea. Ce vreau sa-ti zic e ca oriunde l-ai intalni pe ala de crezi tu ca-ti tine de clad poti sa iti iei tzeapa cu el oriunde l-ai cunoaste. Nu e mai de incredere daca il gasesti la serviciu, la coada, pe net sau de e vecinul de palier.


doruletz...apropos de subtilitati directe...ai dreptate,poti sa iti iei teapa cu ea/el oriunde ai cunoaste-o...acordul gramatical il intelege fiecare,dupa posibilitati...
mark_
Postat pe 14 August 2010 00:54
Loreto,
pai tre' sa vedem si noi, mamicule, in ce ape te scalzi, daca ieshti vreo snoaba d-aia sau vreo analfabeta cu pretentii de doctorand, ori daca, dimpotriva, ieshti o fatuca isteatza, ashe mai pi placul nost'... p-orma vin si discutiile, n-avea grija
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 00:55
De la: Freya_, la data 2010-08-14 00:44:13Loreto, ce-ai vrea tu sa auzi, fetita ?
Esti libera sa incerci oricum consideri tu, doar sa fii pregatita oricand s-o iei in barba..
E pe principiul " incercare si eroare", ramane ala care trebuie, iubita..
Atata doar ca nu trebuie sa te "stradui" prea mult.
Oricine se simte "vanat" (femeie ori barbat) fuge ca dracul de tamaie.


Multumescu-ti, Tie, Doamne! In afara de Dor-marunt si Thor .... credeam ca ceilalti au suferit de lobotomie. Stiu despre ce vorbesti, cand te referi la "incercare si eroare" sau "vanat". Nu la asta m-am referit. Am vrut doar sa aud de la voi imprejurari in care ati reusit sa mai cunoasteti si persoane de sex opus. Nu la servici, nu vecinul de palier (pentru ca ala daca este fara obligatii, varsta apropiata, intelect suficient si fizic multumitor - nu e nevoie de sfatul nimanui; si apoi, cate dintre voi aveti "sansa" unui asemenea vecin?).
Loreta
Postat pe 14 August 2010 00:55
De la: Thor_again, la data 2010-08-14 00:46:42Loreto,
pai zi-mi, mami, unde, cand si cum... sa ne gasim? Si la ce ora, neaparat! Care-i biblioteca?
Am si ceva anisori la activ, deci n-o sa zica nimeni ca m-ai corupt, cu siguranta NU ma vei putea confunda cu taticu' matale... asta pentru ca probabil am ceva mai multi la activ


Multumesc, Thor! Daca tot te "sacrifici", macar stiu ca nu esti criminal in serie. Si stii ceva, poate chiar nu-mi displace ideea.... dar nu cumva ai nevasta?
Loreta
Postat pe 14 August 2010 00:59
bre,da' io-s chiar invizibila?
preci
Postat pe 14 August 2010 01:00
mai noi astia bolnavi de lobotomie nu am inteles esentialul Loreta de fapt isi cauta jumatatea


pai asa trebuia sa spui de la inceput,poate te ajutam noi sa sti ca daca esti aproape de mine eu am un vecin bun rau
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:01
".. Am vrut doar sa aud de la voi imprejurari in care ati reusit sa mai cunoasteti si persoane de sex opus.."


si ai gasit pe cine sa intrebi..?
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 01:03
Loreto, imi pare tare rau, mami! Nu sunt criminal in serie, da-s mai rau: am si soacra, nu numai nevasta... Ce sa fac? M-o batut soarta asta, mama ei de viata, care n-am avut noroc!
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 01:04
ano...
pupa-tz-as lobotomia lu' matale....
da' mie di ce nu mi l-ai prezentat pe vecinu' tau pan' acu,ai?
ce,n-am fatza?!
iote ce frumos belesc okiu'
preci
Postat pe 14 August 2010 01:05
deci mai cauta Loreto,mai stai la cozi daca nu la pepeni la toaletele publice,ai ratat si sansa asta omulare si soacra pe langa nevasta
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:05
De la: Loreta, la data 2010-08-14 00:51:05
De la: garbo074997, la data 2010-08-14 00:42:29aciditatea si tupeul se poarta in loc de orice ............ele sant sexy


Acida? De ce acida? Pentru ca am dat replica atunci cand am fost provocata? Tupeu? Asta nu o prea inteleg ... Adica sa o iau peste ochi si sa mai spun si sarut mana? Scuzati tupeul, dar va rog frumos, poate imi explicati si mie .... daca se merita, bineinteles, pentru ca am vazut ca pe aici se poarta mult luatul peste picior. Gluma o pricep si o accept, dar lipsa bunului simt? Trebuie sa il accept si pe asta?
scuze da nu la tine ma refer pt ca nu am citit decat .....cateva postari ....si a trbuit mai mult sa te aperi.
garbo074997
Postat pe 14 August 2010 01:06
roby san, read my lips...hai sictir !
Freya_
Postat pe 14 August 2010 01:06
De la: preci, la data 2010-08-14 01:05:13ano...
pupa-tz-as lobotomia lu' matale....
da' mie di ce nu mi l-ai prezentat pe vecinu' tau pan' acu,ai?
ce,n-am fatza?!
iote ce frumos belesc okiu'




bai deci ....unde stai ca sa mor daca nu ti-l prezint


deci am un vecin bun,doamne cred ca fac pacate..
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:06
bunaciuni ??
Freya_
Postat pe 14 August 2010 01:08
De la: roby_cado, la data 2010-08-14 01:03:52".. Am vrut doar sa aud de la voi imprejurari in care ati reusit sa mai cunoasteti si persoane de sex opus.."


si ai gasit pe cine sa intrebi..?



De unde era sa stiu ca nimeresc in focu' Gheenei? Dar las' ca-i bine, ce nu te omoara .....
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:10
De la: Freya_, la data 2010-08-14 01:06:31roby san, read my lips...hai sictir !


freya..,feel my dick..date-n poula mea..
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 01:10
as sari pe el de la etaj ma daca il cunosteam mai devreme ce pacate faceam eu cu vecinu asta

deci fetelor cascatii ochii bine acilea e totul numai muschi si bun rau da rau,niste ochi verzi si brunetel tipul e belea....

cand se termina butelia si sotul nu-i acasa ce cine cheama fata pai nu pe vecinu de langa casa


Loreto cat sa te mai strig te bagi sau ba?
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 01:11
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 01:01:35mai noi astia bolnavi de lobotomie nu am inteles esentialul Loreta de fapt isi cauta jumatatea


pai asa trebuia sa spui de la inceput,poate te ajutam noi sa sti ca daca esti aproape de mine eu am un vecin bun rau


Lady!!!!! Lobotomia nu este o boala ..... boala este prostia (in general, nu o lua in nume personal ..... inca). Si pana una-alta, mai pune mana si invata sa scrii romaneste corect. Poate te invata vecinul ala al tau!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:12

bre, o lamuriti pe Loreta, ori ba? Ca pe vremea meaaa... nici nu mai exista amu locuri d-alea...

bre, roby tata...
limbajul, bre.
Thor_again
Postat pe 14 August 2010 01:13
thorele, daca se cheama ca dam cu coasa pe la soacrele celor care ne plateste, care va sa zica eu si tu estem cremenali in serie ori in paralele?
iar daca soacrele raspective stateste la etaje diferite si in apartamente diametral opuse, suntem criminali in diagonale?
anakin
Postat pe 14 August 2010 01:13
De la: roby_cado, la data 2010-08-14 01:10:52
De la: Freya_, la data 2010-08-14 01:06:31roby san, read my lips...hai sictir !


freya..,feel my dick..,date-n poula mea..


pune-o pe tejghea, viteazule

amaratule...
Freya_
Postat pe 14 August 2010 01:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indemnizatie dupa indemnizatie 1 De la: garbo265515 22 Februarie 2012 12:43
Ma cauta trecutul... 29 De la: garbo_7796 4 Aprilie 2013 13:02
"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim? 563 De la: Loreta 19 Octombrie 2010 16:31
DACA ARE SI NEVASTA SI AMANTA, DE LA MINE CE VREA? 741 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:47
il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :( 95 De la: zorideziua 12 Septembrie 2009 10:28
Setari Cookie-uri