"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim?

De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 01:43:31pai Loreta asta mi-a facut vecinu ''firmitura''auzi tu ce tupeu pe capus ei sa imi jigneasca in asa hal vecinu pai nici ca vecin nu o sa ai parte de el Loreto

batate norocul Lreto

Nu l-am facut pe el "firimituri". De firimiturile lui ai parte tu. .... ATENTIE la gramatica! Dar pana la urma .... nu-ti pune nimeni diploma sub fund. Asa ca, da-i bataie!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 01:59
loreto ai depasit limitele de mult...dar nu ma mira nimic insa titlul topicul te defineste....

daca erai macar 1%isteata iti dadeai seama ca totul este la misto,totul este o gluma care daca te duce capul o gusti daca nu iei suturi in cour....ma rog orice om are o limita a ta e inca la subsol....
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:02
"..mai eu nu sunt egoista eu le las dar cu o conditie sa ramana la stadiul de vise.."


nu-ti face griji in privinta asta..,n-au mai trecut de mult de stadiul asta..
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 02:02
pai ratacit-o nu am parte de firimiturile nimanui..doamne rau e cand lasa poatra deschisa multi ii invadeaza teritoriul
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:03
ana, loretei ii spuneam sa nu se panicheze.
Daca vreau sa i-l iau, i-l iau oricum.
quasaria
Postat pe 14 August 2010 02:04
eeee ce sti tu mai roby....nici nu cred sau tu vorbesti din experienta a ?ia spune tu?
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:04
De la: Freya_, la data 2010-08-14 01:14:24
De la: roby_cado, la data 2010-08-14 01:10:52
De la: Freya_, la data 2010-08-14 01:06:31roby san, read my lips...hai sictir !


freya..,feel my dick..,date-n poula mea..


pune-o pe tejghea, viteazule

amaratule...


'ete bre ca postarea asta n-o vazusem..
ce gurita..,nu mai stii cum arata..?
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 02:05
gata ma retrag deja incep sa vad si eu printre stuf si e grav asta

va pupic fetelor,somnik usor


Loreto mai arata-te pe aici sa stiu si eu ca esti bine si ai toate venele la locul lor ,apropo incearca la posta ca multi pensionari trec pragul si acolo,deci nu se stie de unde sare iepurele

SUCCESE!
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:07
De la: quasaria, la data 2010-08-14 01:58:12
De la: Loreta, la data 2010-08-14 01:56:40
La cate topicuri ati deschis si ati tot vorbit, cum de nu ai pus o asemenea intrebare pana acum? Concluzia ...... ?!!! Ne-a palit sezonul cautarii partenerilor?!


de ce, ti-e frica de concurentza?
Nu-ti face probleme Loreto, eu nu-i caut: ma gasesc ei pe mine....


Nu de concurenta este vorba! Mai, fetelor, ce naiba este aici? Nici daca aveam ceva de impartit ceva si tot mai era o farama de civilizatie! Nu-mi fac probleme in ce te priveste! Poate ii cauti, poate nu ... Tu stii mai bine! Dar ai spus ca te gasesc ei pe tine. ASTA ERA!!! Am spus ca intrebarea este pentru femei si pentru barbati. Unde, cand, cum? Ce-ti era asa de greu sa povestesti o anumita imprejurare. Daca vroiai! Daca nu, nu scriai nimic si gata. Si cand te gasesc "ei pe tine" ... dezvolta subiectul. Sau si asta este concurenta? Quasaria, in ciuda a ceea ce am lasat sa se intrevada pana acum, eu chiar intrasem prin topicuri si imi facusem o parere despre verticalitatea ta. Cand aveai ceva de spus, spuneai! Cu mine de ce ai procedat dur si fara noima?
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:07
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 02:04:48eeee ce sti tu mai roby....nici nu cred sau tu vorbesti din experienta a ?ia spune tu?


exact..,din experienta mea, in ce priveste femeia..
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 02:08


da. da'ai grija sa nu le dai nr de telefon. Sint periculosi si feroce pensionarii de la posta... mai ales in ziua de pensii.
Mare grija!!




loreta,
n-o sa repet ce ti s-a mai spus destul de clar pe paginile anterioare.
In plus fata de ce deja ti s-a spus, parerea mea - vizibila si pe la alte subiecte - este ca oamenii se atrag, atractia nu trebuie sa o cauti: intervine ea, daca intervine. Oriunde, fie si in cele mai nepotrivite circumstante, cu cele mai nepotrivite (aparent) persoane - dar asta este ceva real. Asta este adevarata poveste de dragoste. Nu faptul ca te plimbi falnic prin locuri deschise poate intilnesti pe cineva. A intilni acel cineva nu are cum sa fie un scop in sine si nu e programabil. Si daca nu e "acel cineva"- restul reprezinta compromisuri jalnice.
quasaria
Postat pe 14 August 2010 02:09
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 02:02:08loreto ai depasit limitele de mult...dar nu ma mira nimic insa titlul topicul te defineste....

daca erai macar 1%isteata iti dadeai seama ca totul este la misto,totul este o gluma care daca te duce capul o gusti daca nu iei suturi in cour....ma rog orice om are o limita a ta e inca la subsol....


Daca am depasit limita de mult? ... hmmm! Tot ce se poate. Diferenta este ca tu ai depasit-o de la inceput. Ce tie nu-ti place ..... stai in banca ta.
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:10
deci eu asta spun a se reciti pagina asta si cea anterioara si iti vei da seama undeai gresit....
nu cere mila si nici nu te victimiza..
daca stiai sa le iei ca pe o gluma acum aveai si raspunsuri la intrebarea ta
ai tinut sa arati tu ca dormi cu dexul sub cap si stai cu diploma sub coua
crede-ma genul asta de afirmatii gen laude nu dau bine,nicaieri si niciodata,vrtual sau real.



inca odata iti doresc succese vei avea nevoie pe toate planurile..
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:14
exact..,din experienta mea, in ce priveste femeia..


bre dar rau esti azi bre...
ntz,ntz,ntz....
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:15
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 02:03:20pai ratacit-o nu am parte de firimiturile nimanui..doamne rau e cand lasa poatra deschisa multi ii invadeaza teritoriul


Asa este! Si o dovada buna esti tu!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:16
pai daca intru pe o poarta deschisa inseamna ca sunt educata mai rau este daca sari gardul neinvitata aviz amatorilor.

hai fugi la nani Loreto ca ti-ai luat portia astazi,poate maine te trezesti cu ceva mai multi neuroni gata sa munceasca ca astia de astazi au fost cam puturosi
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:18
".. oamenii se atrag, atractia nu trebuie sa o cauti: intervine ea, daca intervine. Oriunde, fie si in cele mai nepotrivite circumstante, cu cele mai nepotrivite (aparent) persoane - dar asta este ceva real. Asta este adevarata poveste de dragoste.."

cu, sau fara "lenjerie "k" lumea"..,as adauga..
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 02:22
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 02:14:12deci eu asta spun a se reciti pagina asta si cea anterioara si iti vei da seama undeai gresit....
nu cere mila si nici nu te victimiza..
daca stiai sa le iei ca pe o gluma acum aveai si raspunsuri la intrebarea ta
ai tinut sa arati tu ca dormi cu dexul sub cap si stai cu diploma sub coua
crede-ma genul asta de afirmatii gen laude nu dau bine,nicaieri si niciodata,vrtual sau real.



inca odata iti doresc succese vei avea nevoie pe toate planurile..


Lady!!!! Nu de urarile tale veninoase (asa s-au aratat a fi pana acum) am nevoie. Cat succes am eu .... ai vrea sa ai macar jumatate. Un topic deschis cu un anumit subiect nu inseamna ca sunt frustrata pe nici "un plan". Dovada ca visele mele ... sunt asa cum trebuie si cu cine trebuie. Cum se face ca esti taaare necajita ca soacra este rea, cumnata si cumnatul de invidiaza (pentru ce?! cred ca nici tu nu stii ...), casa nu ai, vise erotice ai cu vecinul etc. CE AI FATA?!!! Era un subiect care putea fi dezbatut sau nu. Glumele le pricep, pe alea proaste nu le inghit. Si, din pacate, ai batut recordul in materie de prostie crasa. Acum ia-o in nume personal, ca pana acum degeaba m-am purtat cu manusi ca nu ai inteles. Adevarul este ca nici acum nu-mi fac sperante!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:24
De la: quasaria, la data 2010-08-14 02:09:19

da. da'ai grija sa nu le dai nr de telefon. Sint periculosi si feroce pensionarii de la posta... mai ales in ziua de pensii.
Mare grija!!




loreta,
n-o sa repet ce ti s-a mai spus destul de clar pe paginile anterioare.
In plus fata de ce deja ti s-a spus, parerea mea - vizibila si pe la alte subiecte - este ca oamenii se atrag, atractia nu trebuie sa o cauti: intervine ea, daca intervine. Oriunde, fie si in cele mai nepotrivite circumstante, cu cele mai nepotrivite (aparent) persoane - dar asta este ceva real. Asta este adevarata poveste de dragoste. Nu faptul ca te plimbi falnic prin locuri deschise poate intilnesti pe cineva. A intilni acel cineva nu are cum sa fie un scop in sine si nu e programabil. Si daca nu e "acel cineva"- restul reprezinta compromisuri jalnice.


Sfatul l-am priceput si te asigur ca rad relaxat. Din astea poti sa-mi tragi cate vrei peste ochi, ca pricep ca nu sunt cu rea-credinta.

Despre celalalt aspect ... Sa fim seriosi, Q, tu chiar crezi ca trebuia sa imi subliniezi un atare lucru? Eu am intrebat despre o chestie intamplata, povestita, palpabila ... si in cele cateva pagini nu am reusit sa adun decat ori vorbe grele (motivatia ???!!) ori aceste vorbe ale tale, bune, este adevarat ..... dar fii convinsa ca pe astea le stiam si eu.

Concret, nene Iancule, are cineva ceva de spus?!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:29
uite ca exista cineva caruia ii pasa si de mine,ma bucur ca mi-ai citit postarile chiar si cele mai vechi..insa nu are importanta.


sincer succesul tau inseamna multimea vida pentru mine,ti-am spus si ma repe insa titlul topicului spune totul despre tine

sa jignesc nu ma caracterizeaza,nu o fac nici ca raspuns la jignirile altora,tu te-ai jignit singura si inca odata ma repet asta e limita ta,adevarul ca sa urci pe scara e cel mai greu dar nu-i nimic multumueste-te cu nivelul asta

ce am eu?pai sa iti spun am un copil ceea ce cred ca tu nu vei avea parte niciodata,ce am eu?exact opusul la ce nu i tu....
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:30
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 02:30:16uite ca exista cineva caruia ii pasa si de mine,ma bucur ca mi-ai citit postarile chiar si cele mai vechi..insa nu are importanta.


sincer succesul tau inseamna multimea vida pentru mine,ti-am spus si ma repe insa titlul topicului spune totul despre tine

sa jignesc nu ma caracterizeaza,nu o fac nici ca raspuns la jignirile altora,tu te-ai jignit singura si inca odata ma repet asta e limita ta,adevarul ca sa urci pe scara e cel mai greu dar nu-i nimic multumueste-te cu nivelul asta

ce am eu?pai sa iti spun am un copil ceea ce cred ca tu nu vei avea parte niciodata,ce am eu?exact opusul la ce nu i tu....

Nu-ti mai da cu presupusul ca pici prost. Sau .... conjuga la feminin.
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:33
est ultimul meu sfat pentru tine lasa neuronii sa munceasca,mai iesi din casa sa ia si ei o gura de aer ca s-au asfixiat saracii mor unu cate unul inutil ca de cine sa ii foloseasca....


nu eu pic prost ca nu am de ce,insa tu ai picat de la inceput


PS:macar un strop de simt al umorului daca aveai,macar daca nu te afisai ca fiind desteapta site-ului care doarme cu dex-ul sub cap si diploma sub cour poate ca nu aveai atata lume in cap..vezi tu diferenta dintre noi este ca eu asta sunt comparativ cu tine care iti place sa cosmetizezi totul sa para cat mai original.....


pacat ca pana la varsta asta de 40 de ani nu ai invatat nimic,mintea ta e egala cu a unui copil de 10 ani......patetic.
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:38
tind sa cred ca nu locul,ce,cum si cand te interesa pe tine aici....de fapt satula ca lumea te ocoleste,fuge de tine ai sperat ca poate in lumea virtualuui gasesti altceva,ti-am mai spus site-uri de matrimoniale sunt dstule......poate fac minuni si pentru tine
anaROBERT
Postat pe 14 August 2010 02:41

loreto..,nu te lasi ha?
nu vrei sa intelegi ca nu au "CE" sa povesteasca..?
esti culmea taica..
majoritatea sunt niste frustrateee...,divortateeee...,cu cate un copiiiiil...,blameaza la greu barbatii.. dar nu stiu cum sa faca sa mai aiba si ele parte de unuuuu...,etc..
ce dreaq nu intelegi?
mai si zici ca ai citit si nu stiu cate postari...
haidi la somn,ca e si maine o zi..
pupa tata pe ele de fete...
noapte buna..
roby_cado
Postat pe 14 August 2010 02:42
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 02:38:28est ultimul meu sfat pentru tine lasa neuronii sa munceasca,mai iesi din casa sa ia si ei o gura de aer ca s-au asfixiat saracii mor unu cate unul inutil ca de cine sa ii foloseasca....


nu eu pic prost ca nu am de ce,insa tu ai picat de la inceput


PS:macar un strop de simt al umorului daca aveai,macar daca nu te afisai ca fiind desteapta site-ului care doarme cu dex-ul sub cap si diploma sub cour poate ca nu aveai atata lume in cap..vezi tu diferenta dintre noi este ca eu asta sunt comparativ cu tine care iti place sa cosmetizezi totul sa para cat mai original.....


pacat ca pana la varsta asta de 40 de ani nu ai invatat nimic,mintea ta e egala cu a unui copil de 10 ani......patetic.


La tot ce ai indrugat acum ai si argumente? "Desteapta" nu m-am etalat decat in "relatie"cu tine pentru ca prea ai inceput ca tuta satului sa te exprimi. Nu am cosmetizat nimic, pe cand tu da (argumentele sunt cele de mai sus, enumerate si paraenumerate ... asa ca ia-le pe rand, sa nu-ti pice greu). De ce este pacat ca "nu am invatat nimic" pana la 40 de ani? Ce trebuia sa invat, dupa superioara dv. parere si ce vi se pare ca nu am invatat? Daca eu am mintea unui copil de 10 ani ... atunci copilul tau iti este net superior. Adevarul este ca era un topic mult prea "sofisticat" pentru tartacuta ta .... trebuia sa ramai la mamici, burtici, socrele si vecinasi cu tricepsi. Ce spuneai de nivelul de inteligenta?!!!! Trebuie sa pun stop ... prea mult pentru tine sa digeri atata. Roaga pe cineva sa iti traduca "cosmetizarea", ca sa poti avea in continuare visele tale specific gospodaresti.
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:45
De la: anaROBERT, la data 2010-08-14 02:41:35tind sa cred ca nu locul,ce,cum si cand te interesa pe tine aici....de fapt satula ca lumea te ocoleste,fuge de tine ai sperat ca poate in lumea virtualuui gasesti altceva,ti-am mai spus site-uri de matrimoniale sunt dstule......poate fac minuni si pentru tine



Esti destul de informata. Pentru tine au facut minuni? Nu s-ar spune, ca prea esti suparata pe viata.
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:47
De la: roby_cado, la data 2010-08-14 02:42:17
loreto..,nu te lasi ha?
nu vrei sa intelegi ca nu au "CE" sa povesteasca..?
esti culmea taica..
majoritatea sunt niste frustrateee...,divortateeee...,cu cate un copiiiiil...,blameaza la greu barbatii.. dar nu stiu cum sa faca sa mai aiba si ele parte de unuuuu...,etc..
ce dreaq nu intelegi?
mai si zici ca ai citit si nu stiu cate postari...
haidi la somn,ca e si maine o zi..
pupa tata pe ele de fete...
noapte buna..


Ba am priceput inca de la primele postari. Dar am vrut sa vad pana unde pot merge. Si acum m-am lamurit .... sa te fereasca Sfantul de muierea frustrata, rea din nastere, inteligenta 0, bun-simt nexam. Astea "calitati" conjugate .... iadul este loc de joaca!
Loreta
Postat pe 14 August 2010 02:50
De la: Loreta, la data 2010-08-14 02:29:35

Concret, nene Iancule, are cineva ceva de spus?!



chiar culmea...
"Concret" -in cele mia nepotrivite locuri si momente se intimpla "pusul petei", si, cum tu le stii pe toate, nu pot decit sa iti repet: pe la meetinguri de business (na, eu am ramas in pozitie de aport cind mi-am vazut unul dintre shefi prima oara, si asa am ramas vreo 10 ani... - nu cre'ca iti doresti chestia asta), iar ultimele "victime inlacrimate".... hmmmm... in avion? La clubul de fitness (Bucuresti, iti dau adresa...unu'din alea doo mari - pliiin de barbati doritori sa iti explice a 20-a oara cum functioneaza aparatele alea ), pe stanca la escalada unde era sa imi cada unu'drept in cap de interesat ce era, la o cafea unde am iesit cu niste prietene sa mai povestim si ne-am ales cu un stalker, ala care mi-a blocat rotile la masina.... si daca tot ne-am conversat sa mi le deblocheze mi-a cerut si nr de telefon . Politia romana, cind am trecut pe rosu. Un nene care isi plimba suav cainele numai pe linga masina mea in fiecare dimineata (pina cree'ca ii vor putrezi cauciucurile). In parc cu rolele. Tot in parc in timp ce imi asteptam prietenii, pe o banca. Clienti ai firmei. Tipi cu care interactionez profesional. Diversi no name pe la petreceri sau prezentari. In general lume care nu ma cunoste foarte bine (daca ar auzi ca sint intr-o relatie long-term, fie ea si contestata, si ar cunoaste personajul probabil s-ar volatiza imediat) - dar... incearca. Si cam incearca la tot ce poarta fusta. Asa ca imi e greu sa iti inteleg dilema.

Mai vrei exemple? Nu mi le amintesc pe toate, nu mi s-au parut de mare interes. Ma amuza si atit. Nu prea am nevoie de confirmari.
quasaria
Postat pe 14 August 2010 09:35
A, si mi-a mai venit o idee...ti-o imprumut pe fie-mea,sa iesi cu ea la plimbare de citeva ori. Rezolva problema siiii-gur: nu de altceva, dar se baga in seama cu toata lumea. si pe aia care i se par interesanti mi-i aduce de mana si ii depune linga mine pe banca, sa ii luam acasa. Asa, ca pe pietricele, floricele....si diverse alte obiecte de colectie.
Ultimul incident - un pustan de vreo 20 de ani care a facut imprudentza sa se urce cu noi in lift. Cind a oprit liftul, i-a zis uite aici stau eu, nu vii sa ne jucam cu masinile mele?
Ala s-a uitat la mine....s-a uitat la ea... mai ca ar fi venit!

Na, tinut prelegere copilului.... SA NU MAI INVITI LUME ACASA FARA SA DISCUTAM!
Rezultatul: data viitoare, alt tip, acelasi lift, ma intreaba kupilul cu voce tare, senin: mami, putem sa discutam? Pe baiatul asta pot sa il iau la noi acasa?
quasaria
Postat pe 14 August 2010 09:54
Q.... printesica....minunea...
Daca vreo mamica are nevoie de bodyguard.....le-o imprumut pe fiica mea...
nuti_vio
Postat pe 14 August 2010 10:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inselam ....daca suntem femei intotdeauna suntem de vina? 3 De la: quasaria 16 Ianuarie 2010 10:48
Sunt in incurcatura. 37 De la: garbo_4874 25 Noiembrie 2012 23:40
In ce consta frumusetea unei femei ? 276 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:49
mi-e dor de el........ 39 De la: garbo232526 3 Februarie 2020 15:49
De ce barbatilor le place sa insele??????????? 1 De la: garbo059815 12 Octombrie 2009 13:59
Setari Cookie-uri