"Spune-mi unde, cand si cum ".... sa ne gasim?

loretta...iar esti serioasa???Zambeste dragutza....nelu si gheo...sa-u dus....oare cine urmeaza???
walkiria
Postat pe 16 August 2010 19:10
walki......iote il impartesc pi nelu.cu tini......care juma o vriai?????????
nazirra
Postat pe 16 August 2010 19:10
loreta....uite...e adi prin zona....vezi,poate reusesti sa rezolvi cu parul de pe limba lui!!!
walkiria
Postat pe 16 August 2010 19:11
De la: nazirra, la data 2010-08-16 19:10:29walki......iote il impartesc pi nelu.cu tini......care juma o vriai?????????


partea in care-i cade ciucurelul......
walkiria
Postat pe 16 August 2010 19:12
hait m ai zapacit!!!!ba i porumbel ..ba cocosel....acuma ciucurel???????????
nazirra
Postat pe 16 August 2010 19:13
Pana la urma tot par are.
Doara
Postat pe 16 August 2010 19:16
De la: nazirra, la data 2010-08-16 19:13:18hait m ai zapacit!!!!ba i porumbel ..ba cocosel....acuma ciucurel???????????


iubita...e la moda sa vorbim codificat....stii tu....sa nu stie lumea ce avem noi de-mpartit!!!
walkiria
Postat pe 16 August 2010 19:19
De la: Dor_marunt, la data 2010-08-16 19:16:42Pana la urma tot par are.


daca nu are par...are puf...deci....
walkiria
Postat pe 16 August 2010 19:20
deci...ii un paianjen burtos cu picioare paroase???????
nazirra
Postat pe 16 August 2010 19:26
hei...nici chiar asa...ca se supara pe noi.....

dar pe acolo pe undeva .....
walkiria
Postat pe 16 August 2010 19:30
deci vorbim de un paianjen burtos CU PUF, ca sa fim mai finutze....
quasaria
Postat pe 16 August 2010 21:19
...are si par pe limba.....
doar ca nu stim cine e.....
walkiria
Postat pe 16 August 2010 21:21
fleurdelis
Postat pe 16 August 2010 21:22
nu stim?
quasaria
Postat pe 16 August 2010 21:32
bre Loreto unde dai si unde crapa.....de-a dreptul patetica,noua sau veche cum oi fi tu lasi de dorit.....tu intrebi de comportamentele noastre,de lametari?reciteste-ti femeie postarile si baga de seama ca din:proaste,nesimtite si agramate,evident altfel formulate si in alte contexte nu ne scoti.....si apoi tot tu te victimizezi.....


iti cauti un gogu cauta-l femeie la coada la pepeni poate ai mai mult noroc dar nu veni aici sa te victimizezi atat,dintr-o banala gluma ai luat foc si faci pe atotstiutoarea ca de oar dormi cu dex-ul sub cap si diploma sub cour.......


fiecare are dreptul sa isi exprime parerea asa cum vrea,asa cum stie mai bine,nu iti convine treci peste,ce iti place baga la cerebel...

Ps:erai si tu isteata daca nu erai toanta....
anaROBERT
Postat pe 17 August 2010 00:43
hei loretta unde esti hai ca vreau sa iti spun ceva
YoMaxx
Postat pe 17 August 2010 12:01
asta da activitate
am ras si am plans, doamne greu ii ....
ameno
Postat pe 17 August 2010 12:12
unde??
cum unde??
in autobuz...
fleurdelis
Postat pe 17 August 2010 20:50
iti cauti un gogu cauta-l femeie la coada la pepeni poate ai mai mult noroc dar nu veni aici sa te victimizezi atat,dintr-o banala gluma ai luat foc si faci pe atotstiutoarea ca de oar dormi cu dex-ul sub cap si diploma sub cour.......


fiecare are dreptul sa isi exprime parerea asa cum vrea,asa cum stie mai bine,nu iti convine treci peste,ce iti place baga la cerebel...

Ps:erai si tu isteata daca nu erai toanta....


1. Prostia-ti nativa nu are diagnostic. Cine ti-a spus si de unde ai inteles ca il caut pe "Gogu"?
2. De unde pana unde victimizare? Nu mai prelua de la altii, fii macar originala atunci cand dai cu batul in balta.
3. Banala gluma, daca incepeai cu ea, nu lua nimeni foc. Banale glume spuse cu o nesimtire fara margini .... nici maica-ta nu te ierta.
4. Mai lasa naibii dex-ul ala si diploma ..... ca m-ai innebunit. Este clar ca te-ai atacat rau de tot pentru faptul ca nu ai trecut pe la scoala cand trebuia. Dar asta nu este problema mea si nici a altora de aici care iti suporta grosolania si aplauda numai si numai pentru "a da bine".
5. TOCMAI pentru ca fiecare are dreptul de a-si exprima parerea asa cum vrea, nu inteleg de ce nu lasi si pe altii sa isi exprime parerea. Sau tu vrei ca si ceilalti sa ti-o exprime tot in stilul tau?!
6. EXACT!!!! ... nu-ti convine, treci peste. Du-te invartindu-te pe alt topic si bate campii cat vrei.
7. Ai dreptate! Multi ar fi putut fi isteti pe acest forum, daca nu erai tu peste limita suportabilului ca si toanta.
8. Fa-ti un topic si da din cioc cat vrei .... oricum Capitoliul nu-l vei salva, dar vei salva pe multi de cosmarurile de a-ti citi ineptiile.
9. Desi am spus ca te ignor, na, ca ai reusit sa imi atragi din nou atentia ..... in modul cel mai neplacut, te asigur!
Loreta
Postat pe 17 August 2010 23:37
asa lore..,baga tati..
pe pariu ca ai sa obosesti?
vezi ca gagicile astea ataca in schimburi,a cate 2/3 pers...
dar la sfarsit ai sa ajungi sa le indragesti...

pupa tati pe ele...,se stieeee...
roby_cado
Postat pe 18 August 2010 02:14
vezi ca gagicile astea ataca in schimburi,a cate 2/3 pers...


asa-i ca nu poti tari fara noi
hai sa te pup
ameno
Postat pe 18 August 2010 11:09
pe 10 pagini doar s-a chatuit. acu', nu prea inteleg eu de la ce ati sarit asa de arse;cre'ca de la soare.

nu tin partea nimanui dar, prea ati luat-o pe loreta in caruta si e normal sa va raspunda pe masura. eu nu am vazut ca s-ar fi victimizat . din ce a postat, nu da dovada ca nu o duce capul. dimpotriva.

si_totusi
Postat pe 18 August 2010 11:13
asa, totushel...
spune-le de la obraz...
iasomia
Postat pe 18 August 2010 11:22
hmmm, chiar n-am rabdare sa citesc tot, da' idee e ca poti sa-l intalnesti oriunde...daca e EL, ai incredere fara sa clipesti macar!
de ce? cand si unde?
asta e mai putin important!
zambila
Postat pe 18 August 2010 11:30
Ai incredere fara sa clipesti pentru ca sa fii cu ochii larg deschisi cand ti-o iei peste bot.
Doara
Postat pe 18 August 2010 14:41
e nevoie de gheata si acilea....
ameno
Postat pe 18 August 2010 14:50
De la: roby_cado, la data 2010-08-18 02:14:09asa lore..,baga tati..
pe pariu ca ai sa obosesti?
vezi ca gagicile astea ataca in schimburi,a cate 2/3 pers...
dar la sfarsit ai sa ajungi sa le indragesti...

pupa tati pe ele...,se stieeee...



Ca voi obosi, ai dreptate! Sa mai citez ceva din Lapusneanu ...... nu da bine. Eu le-as fi indragit oricum, ca doar de aia m-am "topait" si eu pe aici. Dar cand o iei o data peste ochi, spui pardon, crezand ca e gresea ta, cand o iei a doua oara, spui ca e coindicenta, dar a treia oara ...... le f... pentru toate trei ocaziile. Desi, sincer, tot nu am priceput ce a fost cu saritul asta la jugulara!

PS - este a doua oara cand spui "pupa tati fetele" ... eu acum ce sa fac, sa fiu geloasa?!
Loreta
Postat pe 18 August 2010 14:53
dor,
zambila
Postat pe 18 August 2010 14:58
"fetele" suntm toate, te pupa si pe tine.
loreta nu pune la suparare e cald afara si deh.....
si luatul peste ochi e cat de cat virtual...doua variante accepti taci si plangi sau bagi picioru si treci peste...si maine este o zi
ameno
Postat pe 18 August 2010 14:59
pai poti fi geloasa ca de poate aveai vre-o sansa


nu precepe fata,cum sa treaca peste a luat-o prea personal sa poata face diferenta
oricum Loreto te-am acaparat si te voi acapara tot timpul,asta ca sa vezi si tu cat de toanta esti.....
anaROBERT
Postat pe 18 August 2010 15:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa ma impac cu fostul meu prieten .help me 8 De la: garbo26121996 23 Martie 2012 18:09
cel mai prost barbat 18 De la: anakin 9 Decembrie 2009 00:36
Interpretul,formatia,muzica,care v-alina sufletul....? 125 De la: rosioara61 24 Mai 2011 11:36
Relaxare 36 De la: nathalie 15 Octombrie 2011 19:21
il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :( 95 De la: zorideziua 12 Septembrie 2009 10:28
Setari Cookie-uri