ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Ce inseamna ''luptatoareacurajoasa''....

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

si uite-asa se restrange numarul userilor reali de pe garbo...
  citeaza   raspunde

De la: zambil, la data 2010-08-09 19:44:18si uite-asa se restrange numarul userilor reali de pe garbo...
Si de ce ar trebui sa se retraga? Irinuca, asa cum am observat ca e numita luptatoarea curajoasa, isi spune punctul de vedere asa cum crede. Nu jigneste si nici nu raspunde grosolan sau cu injurii celor ce-o contesta sau o ironizeaza. Deci, Luptatoareacurajoasa e un user cu bun simt.
  citeaza   raspunde

Eu cred ca ar trebui sa se ia o maturica si sa se faca curatenie pe garbo..si sa ramana doar oamenii sincer si cu bun simt
  citeaza   raspunde

exact ce ziceam.. he,he,he...
  citeaza   raspunde

asa este noi oamenii nu trebuie sa judecam pt ca si noi suntem pacatosi oricat de mult ne-am stradui.noi oamenii ar trebui sa comunicam intre noi.dar fara sa ne deschidem inima oricui.sa invatam sa avem demnitate.sa invatam sa fim hotarati pt ca un om hotarat este impenetrabil.sa nu uram pe nimeni.chiar daca altii ne doresc raul.noi trebuie sa invatam sa ne ferim de ei.prin faptul de a nu ne deschide inima.doar lui dumnezeu in primul rand si oamenilor care simtim ca ne vor binele.sa avem demnitate.autoritate morala dar sa nu uram pe nimeni.pt ca iisus a murit in locul nostru ca noi sa il acceptam ca dumnezeu si ca sufletul nostru sa poata invia.sa devenim vii si curati.atat de bun este dumnezeu cu noi pacatosii

citeaza   raspunde

o seara frumoasa va doresc
  citeaza   raspunde

si noi la fel
  citeaza   raspunde

cine a zis ca e user nebun. e user bun . ce ne-am face noi fara subiectele ei interesante ?

ia sa-l citez pe zambil" he, he, he"
  citeaza   raspunde

bai, care va luati de irinuca? pai se poate?
e chiar simpatica, daca si citesti ce abereaza... pardon, spune
  citeaza   raspunde

deci zici ca ti-e simpatica, zambilo?...
  citeaza   raspunde

io asa zic...e vreo problema?
  citeaza   raspunde

nope.. just checking...
  citeaza   raspunde

inteleg
  citeaza   raspunde

normal ca-ntelegi, ca doar esti fata citita...
  citeaza   raspunde

somnic pufos Irinuca!
  citeaza   raspunde

zambil, sa nu te deochi
ce-i cu tine?
  citeaza   raspunde

are si el o pasa buna
  citeaza   raspunde

ei, da! fie asa cum zici tu...
  citeaza   raspunde

si topicul asta tot de ea este deschis?

are nevoie de o caracterizare oare sau......
  citeaza   raspunde

De la: anaROBERT, la data 2010-08-09 23:55:29si topicul asta tot de ea este deschis?

are nevoie de o caracterizare oare sau......

NU l-a deschis ea, ci lucicazainea. De o caracterizare obiectiva cred ca avem nevoie fiecare, dar nu facuta cu rautate.
  citeaza   raspunde

Sa inteleg ca mi-ati simtit lipsa,,Si acum va lingusiti ca nu v-a mai tras nimeni de urechi
  citeaza   raspunde

Imi plac intrebarile Irinei, ca si raspunsurile. Credinta da forta, inspiratie si bun simt iar a fi crestin e o mare si adevarata experienta de viata. E drept ca nick-ul m-a tulburat...Nu exista luptatoare necurajoasa; a lupta presupune mult curaj pe langa alte multe calitati.
  citeaza   raspunde

De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-08-10 20:07:04Sa inteleg ca mi-ati simtit lipsa,,Si acum va lingusiti ca nu v-a mai tras nimeni de urechi
La barbati le plac femeile aprige dar ei nu recunosc asta..pt ca vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sunt acri la barbati le plac femeile care ii trag de urechi si sunt severe
  citeaza   raspunde

NU l-a deschis ea, ci lucicazainea. De o caracterizare obiectiva cred ca avem nevoie fiecare, dar nu facuta cu rautate.

Nu am facut-o din rautate, am facut-o ca seara cand ajung acasa sa imi mai descretesc fruntea, ma mai distrez si eu cumva, e vreo problema??? Si asta cu ,, asa este noi oamenii'' m-a terminat...
  citeaza   raspunde

tot un drac...
  citeaza   raspunde

Pentru Luna in capricorn -,, E drept ca nick-ul m-a tulburat...Nu exista luptatoare necurajoasa; a lupta presupune mult curaj pe langa alte multe calitati.''

Pai, vezi exact ce spuneam este un pleonasm...
  citeaza   raspunde

drac, drac da, credincios
  citeaza   raspunde

Heiiiiiiiiii!
Ce nu face el sa`si ATINGA SCOPURILE!!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: