ajutati-ma sa scap de socru


cui, bre?
zambila
Postat pe 28 Iulie 2010 22:47
Socrului...soacrei...
nuti_vio
Postat pe 28 Iulie 2010 22:49
bre, preci, ce facusi cu pictorul - il facusi tablou?
panty_C
Postat pe 28 Iulie 2010 22:53
andreiooo...,pune-l mami pe socrul ala al tau sa citeasca ultimele 3 pagini..,ca se duce dreaq singur..
roby_cado
Postat pe 28 Iulie 2010 22:55

panty_C
Postat pe 28 Iulie 2010 22:58
cine,io?

corinache,sa moara mama daca stiu despre ce vorbesti...
preci
Postat pe 28 Iulie 2010 23:00
De la: zambila, la data 2010-07-28 22:47:32
cui, bre?


la toti pretenii mei care este...
preci
Postat pe 28 Iulie 2010 23:04
da' nu-l pusasi tu sa-ti frece podelele la terasa mai ieri - alataieri

da' cred ca iar ma apuca ametelile - mai mai bine ma culc

glumesc, preci!

Noapte buna tuturor!
panty_C
Postat pe 28 Iulie 2010 23:06
a,alea...

poi e criza,mey...
se face concedieri,sa se reduce coastele..
preci
Postat pe 28 Iulie 2010 23:08
De la: anakin, la data 2010-07-28 14:55:59Tu vorbesti de decenta, socrela?

Ia haide sa aratam tuturor mesajul care mi l-ai trimis, fiindca este interesant, iar pe de alta parte chiar ma deranjeaza persoanele care sar dincolo de limita bunului simt..

"De la: Socrela la 28 Iulie 2010, 11:17 Pentru : anakin
Subiect: Pt, un nesimtit,,,,,,,,,,,,
Mesaj:
esti intre cei 2 fii ai mei ca varstra! Tu o intrebi pe mata cum o mai tat o???? Te anunt ca, suntem in vacanta in Spania la fiii ns, unde n avem alceva de facut decat sa stam,,calare!Unul peste altul in Rom, la fel!Avem pensii mari, casa ,lux de toate! Asa ca,,, n avem alceva de facut!! Tu munceste nu ne duce grija curului noua!!Nu te am jignit asa ca ,,glumeste, cu mata,, cu cine iti permite!Ca, nu m am tras cu tine de3 nimic si nu te am bagat in seama pana ,,prostu pulii ma jigneste!Raspunde la subiect!! "

Si cu asta sper ca s-au cam lamurit toti cam ce fel de persoana esti .. asa incat nu ne ramane decat sa tragem apa dupa tine. Calatorie intubata placuta!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ti lam trimis personal,,, nesimtitule!!!!!!!!!! Cine pe cine a jignit??????? Se pare ca tu te ai luat de viata mea desi eu nu stiam ca existi pe terra!! Trage apa dupa mata! Ca a ,,creiat un ,,kakat imputit!!!!!!Si cu asta sper sa ma lasi in pace!! Ce ai lamurit?????Nimic!!Tu mai jignit in plen eu ti am raspuns,,,,,PRIVAT,,,,!!!Daca mai trag cu ,prostu la plug as fi mai proasta ca prostu!!!!!!!!!!Era vb, pe forum,, S O AJUTAM SA SCAPE DE SOCRU,,,Nu sa fiti curiosi ce pot face eu la 60 ani!! Am facut si voi mai face multe!!Dormiti sanatosi, voi acestia destepti si nu va mai bagati in seama ,,,jignindu ma!Ti-am raspuns la curiozitatea ta de a gandi doar cu partea dorsala!! Scuze,, pt, persoanele decente de pe acest forum!Mereu trebuie sa intalnesc undeva cate unul sa se bage n seama!
Jojolin
Postat pe 28 Iulie 2010 23:27
Sper,,,, sa scapi de ,socru tau,! Sa ai liniste si fericire! Eu nu mai intru pt, ca a reusit sa ma indispuna ,,,unul,care s a bagat ca musca in,,,,,lapte !Sa auzim de bine
Jojolin
Postat pe 28 Iulie 2010 23:31
Halal ! Se vede ca netul e popular si acesibil tuturor jigodiilor !

Pana si apa menajera refuza sa duca asa ceva la statia de epurare.
anakin
Postat pe 28 Iulie 2010 23:40
De la: ameno, la data 2010-07-28 17:24:59Anabell tare imi pare c-o fi razboi pe aici
doamne rad de una singura, nu va puneti mintea fratilor cu socrela, ea lupta pana la ultima suflare dar la final ne iubeste si ne da covrigi.
Ce zici Ano??Nu-i asa?




belea mesajul


hai ameno ca a fost frumos las sa mai vina furtuna odata
anaROBERT
Postat pe 29 Iulie 2010 01:03
Hai mai Anakin. De ce ai postat mesajul ala? N-am sa mananc azi toata ziua.
Doara
Postat pe 29 Iulie 2010 06:21

de unde tot ies frustratele astea, pline de relatii minunate, averi si scoli de balet... a, pardon, concedii (tot de balet) - ca doar dia stau ele asa de prost cu nervii. De bine.
quasaria
Postat pe 29 Iulie 2010 08:11
stresate de atata educatie,,,,,,,,
jeanette40
Postat pe 29 Iulie 2010 08:22
Socrela asta a luat sigur vreo tzeapa - a lasat-o "fraierul" balta cu copii cu tot pentru vreuna de "i-a mincat norocul"... prin 1900 toamna. Si probabil de atunci a ramas cu halucinatii: n-are nici o legatura cu subiectul....

[quote]Propria casa??????????!!!!!! A TA SAU A LUI????? Cu chirie si plateste el????????? Totul???????????? Explica te mai clar!!!!!!!! Copilul tau,,,,,,nu ,,deranjeaza,,?????? Parerea mea esta ca fiecare sa si creasca si sa si educe copiii cu cei care i au facut!!!!!!!!! Nu sa mancati ...norocul,, la cate un fraier!! Precum zici tu de barbatul cu care stai,,,,,,logodnic?????? S au amant??? Femeile, bune de casa, sunt langa ,,barbatii lor, cu care si au facut copiii!!!!!!!! [/quote]
quasaria
Postat pe 29 Iulie 2010 08:27
mda... dupa vocabular si gradul de civilizatie, io pariez ca socrela n-a pus piciorul afara din sat toata viata ei.
Dar sa lasam femeia sa viseze...

Tylly
Postat pe 29 Iulie 2010 08:30
[quote]Te anunt ca, suntem in vacanta in Spania la fiii ns, unde n avem alceva de facut decat sa stam,,calare!Unul peste altul in Rom, la fel!Avem pensii mari, casa ,lux de toate! Asa ca,,, n avem alceva de facut!! [/quote]

dupa cum sare de cour in sus si fantasmele cu Spania io pariez gradul de NF ... da'asa e, sa lasam femeia sa viseze.
quasaria
Postat pe 29 Iulie 2010 08:33

Bre, cotzofenelor, da' rele mai sunteti!
Q, Cell... si vine cu pasi marunti si repezi din urma Doruletzu'
Poi ce-aveti voi cu fomeia daca tocmai avu si ea un puseu oniric si se visa prin Spania, cu un Don Quijote al ei, la fel de "ns" (apropos, n-o fi fost NF? ), cladind castele de nisip pe malul garlei din marginea satului?
E? Este ca v-am indemnat la visare si pre voi?
Iote ce peisaj bucolic v-am indus in capshoarele voastre: spania, castele, garla, sat...

Hmmm!... Noroc cu mine! [???]
Thor_again
Postat pe 29 Iulie 2010 11:23
thor, numa' io-s sfanta, este?
nimic n-am zis!
zambila
Postat pe 29 Iulie 2010 11:32
Ptiu!!! Pushchea pe limba!!!
Cum dreaq de mi-ai scapat, diavole?
Daaaa... tu esti o sfanta! Probabil atunci cand stai cumincioara in patutz, la nanutz
Thor_again
Postat pe 29 Iulie 2010 11:43

poate nici atunci!
zambila
Postat pe 29 Iulie 2010 11:45
corect,corect...

in pat cu gandurile noastre, suntem ai draq de pacatosi...

nea thorel..
sperii muierile cu garla aia,mosule...
iasomia
Postat pe 29 Iulie 2010 11:50
Thor_again
Postat pe 29 Iulie 2010 11:50
Mami iaso, ce sa le mai sperii eu, ca-s ele mai rele decat cea mai rea sperietura!

Si cand se mai si aliaza... mama-mama, ce guleai iese pe aici! Nici ca sa vrei sa le mai stai in cale!
Thor_again
Postat pe 29 Iulie 2010 11:54
cine, mai? io habar n-am ce tot indrugi tu acolo, pe cuvant!
zambila
Postat pe 29 Iulie 2010 11:57
Zambiliciule, ramane cum am stabilit in mesajul anterior
Thor_again
Postat pe 29 Iulie 2010 12:00
De la: Thor_again, la data 2010-07-29 11:54:08Mami iaso, ce sa le mai sperii eu, ca-s ele mai rele decat cea mai rea sperietura!

Si cand se mai si aliaza... mama-mama, ce guleai iese pe aici! Nici ca sa vrei sa le mai stai in cale!

Cine-s rele, bre? Noi???



Ne-ai lipsit, frate...

Tylly
Postat pe 29 Iulie 2010 12:06
hmmmmmmm, iaca, nici nu stiam ca io-s un inger
panty_C
Postat pe 29 Iulie 2010 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cu 6 ani mai mic 40 De la: Dor_marunt 22 August 2010 09:00
Roman....pribeag prin lume. 8 De la: Luna_in_capricorn 27 Septembrie 2010 09:53
Ajutor!! 4 De la: quasaria 2 Decembrie 2009 06:00
Calea cea simpla! 9 De la: TaniaTita 19 Aprilie 2012 13:46
ce parere aveti ? 11 De la: garbo_5723 29 Iulie 2013 18:13
Setari Cookie-uri